Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. máj 2010

mys,no caj na kojenie pijem aj ja, uz mi leze von usami 😝 . A vecer pijem vinko 😅

ludmilabb
15. máj 2010

ja pijem caj rano a vzdy ho nestihnem vypit teply
ked pijem pred spanim vodu tak beham po zachode a to Sofiu budi 😒

mystery7
15. máj 2010

ja som uz tiez pekne precajovana 😝 dala som na FB fotky s Karolinkou

mystery7
15. máj 2010

aj ja som mala taky problem, ale teraz uz pouzivam termohrncek 🙂 vrele odporucam

ludmilabb
15. máj 2010

termohrncek nemam

ludmilabb
15. máj 2010

idem si lahnut k tomu mojmu ditku 😀

mystery7
15. máj 2010

minule mali v tescu za 5€
Aj ja uz idem spat, mam dost.

borocka
15. máj 2010

jamat, katka......ved to. babske veci vsetko ruzove a fialove, same maslicky, kvietky, volaniky, slniecka.....a chalanske su bud s autami alebo zvieratami.
my napr vela nakupujeme mother care CaN, a ked chcu z chlapca spravit fesaka, tak vezmu normalne dospelacke oblecko a zmensia ho.kludne by som to iste mohla kupovat manzelovi.
a v lete ten moj betar bude nosit stale dokola kratasy.a babam mozte dat aj saticky a sukne. maju to predsa len trochu pestrejsie.

katarinka1986
15. máj 2010

frajerske veci z tesca ,no to hej,aj ked som mu kedysi kupila bundicku (o cislo vacsiu ako aktualne nosil)-a ked som mu ju skusila doma tak ma rukavy dlhe a na dlzku to bolo kratke a velmi obtiahnute 😒 a nestala az tak malo....a vyber overalov na zimu-jeden druh -kriklavo cerveny s hnedymi hviezdami,akoze horsiu kombinaciu som nevidela.............
my sme tiez boli vonku,poprchavalo a zamracilo sa.........joj nech uz je konecne to leto,taketo pocasie je nielenze depresivne ale zase idealne pre vznik chorob.....a zajtra bude este chladnejsie a vlhšie ☹
dobru nocku..........

mimi21
16. máj 2010

no ahojteňja uz som tortu dokoncila aj ozdobila a aj tuniakovy salat stihla spravit, a to vsetko spolu s ninkou, bola uzasna, pekne sa hrala, lebo mm nie je doma pride az na obed, urobi poriadok a tak...
ja musim este dt dokopy kuchynu a upiect slane tvarohove tycinky a urobit chlebiky 😝 😝 😝
a zachvilu si asi pojdem s ninkou trochu lahnut 😉

borocka
16. máj 2010

katka, tak v tescu pre chalanov malokedy sa da nieco pekne kupit. ja odtial beriem akurat body a pyzamka,obcas ponozky, teplaciky alebo traz som odtial kupila dvojpack kratasov. to sa este da. ale overaly, ciapky, nohavice....to pre chlapcov snad ani nerobia. minulu jesen som odtial kupila prechodnu bundicku, hnedu so zelenym pasom....pacila sa nam, ale velkost pisali 0-3mesiace, a nam este ako 6mesacnym bola trochu velka. ale v kociku to nevadilo.to je tak cele.
mothercare dovazam z prahy,manzel kupuje ked tam cestuje alebo obcas posle svokra a svagor darceky malemu. a ozaj su to vsetko frajerske kusky. ved ked trosku patko podrastie tak ich zrejme na bazariku predam, my dalsie dieta neplaujeme a vyhodit to...ani nahodou!!!

mimi, len sa nepretrhni! mala si zavolat mamu nech ti pomoze. ale urcite oslava bude stat za to!!

monkap
autor
16. máj 2010

ahojte,
takze mame siestu chorobu ... lenka sa v noci vyhadzala a je konecne po horuckach .... 😵

jamaat
16. máj 2010

monkap, vitaj v klube 🙂

sssimi
16. máj 2010

Ahojte!
Monkap hlavne, že horúčky má zažehnané.

Kočky ja mám pocit, že som zo dňa na deň viac chorá. šlaka... Už včera som myslela, že je to vrchol a dnes sa k bolesti hrdla, soplu a bolesti hlavy pridalo zalahnutie v ušiach a slzenie očí....

Sarah mala otrasný večer. Spala od 20 do 21:00 a potom do polnoci hore. Nakoniec začala revať, tak som ju vyhrešila a ona takýýýý hysak chytila, že som myslela, že aj odpadne od zúrivosti. Musel mm zasiahnuť, lebo som myslela že ma drbne.

ladywitch26
16. máj 2010

caute zeny, no to co tu mate za pocasie? ved to v irsku sme mali ovela krajsie 😀 😀

a dnes mame narodeniny, torta uz je v chladnicke, teraz si sla stanka hodit slofika a ked vstane, naobedujeme sa a pojdeme na to 🙂

inak cesta bola super, more kludne, hladina ako zrkadlo, aj stanka bola v pohode, akurat, ze v noci mi v sedacke nespala. jacala dve hodky, kym som to uz psychicky nevydrzala a nevybrala ju. cez den nema problem, ale v noci spi zasadne na bruchu, co v autosedacke bohuzial nejde. tak som ju ulozila na sedacku vedla mna, potvora mala, hned sa usmiala, stocila na brusko a spala niekolko hodin v kuse.nadranom sa prebrala, dala som jej trochu caju a potom si uz aj v sedacke zdriemla, ale hlavny nocny spanok musel byt proste na bruchu.
inak nasi su z nej hotovi, ona z nich, tak je vsetko ok. kazdu chvilu chodi pusinkovat dedka, rehoce sa na segry a babke uz prevratila kuchynu hore nohami 😀

jamaat
16. máj 2010

Jooooj, sssimi, ak dobre sa mi to číta, lebo niekedy mám pocit, že len ja nervy strácam 🙂

lady a ako zareagovali vaši na bruško? Aj keď asi ťa trochen aj poznajú, tak vedia, či z teba hocičo vystane 😀

ladywitch26
16. máj 2010

jamaat, nakoniec az take prekvapko nebolo, lebo segra cosi vysnorila na FB, ale neboli si isti

a ako mi je fajne teraz, nasi skacu okolo stanky a ja sa napchavam pecenou husou... 😀

katarinka1986
16. máj 2010

lady tak všetko naj stanke k narodeninkám 🙂
mimi tak to je super 🙂 ja ked varim,tak ma drobec drzi za jednu nohu a stale dranka aby som si ho vsimala a zobrala na ruky,alebo sa sla s nim hrat.....esteze je mm uz castejsie doma 🙂

sssimi
16. máj 2010

Lady no supéééér, že ste už na SK.

Katarinka ja tiež nemôžem pri malej variť. Jediné čo pri nej zvládnem, tak nasypať mrazenú zeleninu do hrnca, zaliať vodou a nastaviť na 20 minútové varenie. No a niekedy stihnem aj slíže k tomu dovariť 😀 Inak varím iba keď spí alebo čakám na mm.

sssimi
16. máj 2010

Jamat no veru ja som to proste včera nezvládla. Ale keby nie som chorá a netreští mi tak v hlave, tak by som to riešila celkom inak a mohlo sa to zaobísť a bez revu.

ladywitch26
16. máj 2010

pri stanke sa tiez neda varit. ona je proste vsade, otocim sa, a uz sa kupe psovi v miske na vodu, alebo plieska morcatu po klietke, alebo psa vyhadzuje z pelechu.... bud varime, ked spi, alebo ked sme doma obidvaja.inak bez sance.

jamaat
16. máj 2010

Ano, aj u nás je psia miska s vodou zaujímavá. V momente vie byť pri nej a čombŕňať sa vo vode.

Udalosti dnešného dňa: prerezaná horná dvojka, takže týmto sme úspešne dosiahli 6 zubov. Ale dole sa jej už tiež tlačia ďalšie, lebo včera si celý deň jazykom spodné ďasno masírovala.
No a neviem, či už aj nemôžem vyhlásiť, že Emka chodí. Občas sa síce presúva po štyroch, občas po dvoch, občas spadne, ale už sa vie aj otočiť, zákrutu vybrať, ba bol aj pokus o beh, keď som záchodové dvere otvorila 🙂

ladywitch26
16. máj 2010

jamaat, tak to riadny pokrok za par dni... 😀 neboj, prestanu ju hnevat zuby, tak uz ju nezastavis.

inak nam tiez teraz vyliezli naraz spodne dvojky a crtaju sa uz aj trojky vedla nich. takze mame vonku osem, plus deviaty a desiaty na obzore

jamaat
16. máj 2010

Tak to je fakt, že zuby ju zastavili aj v chodení, aj v rozprávaní. Minimálne 2 týždne ju to zabrzdilo.

mystery7
16. máj 2010

ahojky
Lady gratulujem k rociku a hlavne, ze ste dobre dosli.
My otrasna noc 🙄 od 3:30 do 5:00 bol hore a vreskoty. Ja som s nim bola cez den 3 hodiny vonku, tak som bola na totalku unavena, nemohla som sa prebrat. Tragedia 🙄 🙄 potom spal do 8:15 nalepeny na mna. Zobudila som sa dolamana, znicena s boestou hlavy.
Dnes nastastie nevarim, sme u svokry a ona Mirka aj zabava, tak trochu oddychu.
Co sa tyka tesca, tak ja mam len dobre skusenosti. Velkosti nam sedia pekne. Zimny overal s mackom pu som kupila za 1/3 povodnej ceny. Ale faktom je, ze ja chodim casto, tak stale najdem nieco pekne.

mystery7
16. máj 2010

mna tie zuby velmi stvu. Tieto horne idu uz2 mesiace a stale len nervozita. Teraz na poslednej poradni som mu dala predpisat vitaminy na zuby, snad to pojde rychlejsie.

ladywitch26
16. máj 2010

tak my uz mame aj po torte, stanka ani nepockala, kym spravime foto a zapalime sviecku a vrhla sa na maca. akonahle zistila, ze je to makke a da sa do toho stopat prstom, tak mu odtrhla nufak a cely si ho vopchala do pusy. a evidentne jej to chutilo, lebo kazdu chvilu si chodila odstipkavat z torty. 😀

jamaat
16. máj 2010

mys, vitamíny na zuby??? Aj také je?

Ja mám tiež dobré skúsenosti s tescáckymi vecami.

sssimi
16. máj 2010

Jamat tak nás možno aj vzuboch dobehnete. My máme 6 už skoro celkom vonku-pekné veľké ich má 😀 No a zo spodu nič a z vrchu očné presvitajú, ale tie sa vraj prerezávajú najdlhšie.

borocka
16. máj 2010

mystery, jamat.....tie tesco veci su vcelku kvalitne, ved je to bavlna. a vraj je tiez rozdiel v akom meste byvas...cim vacsie, tym sirsi sortiment...takze mozno aj preto ja chvalit nemozem.... no ak chcem spravit z patrika fesaka, tak sa tescu vyhybam. tam nakupujem veci len na bezne denne nosenie.

zubkov mame tiez 6, ale ide nam lava dolna 2, tej davam tak max 2 dni kym sa prereze.
a dnes mal strasny uraz, ani neviem ako...on sa nikdy nepozera pod nohy, nerozmysla, nabral stol a udrel si oko tak ho ma cele opuchnute....fakt uz len nech ma socialka pride vysetrovat :(