Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
2. sep 2009

aj my mame 3kombinaciu, ale taky maly golfac asi kupime, aby bol u nasich, nech netahame kocik cez cele Slovensko.

Dnes som musela na RTG pluc, tak mi odporucili odsavat a maleho krmim mlieckom zo zasob. Este ze je dnes dobry a zaspi aj bez prsnika, inak by nespal. Ale to odstriekavanie plnych prsnikov je riadne na nervy 😖

bambi7
2. sep 2009

cafte babulky no pozeram teda citam ze preberate sportove kociky ....

jamat no mne ani nejsde tak o to ze by sa nezmestila ale o to ze tam nechce uz byt 😀 chce vsetko sledovat uz moc lezat nechce chvilku vydrzi a potom prec chce kukat 😀 takze u nas ked uz bude sediet ide do sportoveho ved ju stale nosit 😀 pozera po stromoch trave a vsetko sledujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sirinka
2. sep 2009

caute....ja som tiez bola dost silna fajciarka pred tehu...ale odvtedy uz ani jedna ciga a obcas ma to este chyti, ked niekde zacitim cigaretovy dym...niekedy mi neskutocne smrdi a niekedy mi to vonia 😅
ale tak snad sa udrzim uz...

moj otec nefajci asi 15 rokov a tvrdi, ze este stale ho obcas prepadne chut zapalit si... 😖

ja mam sportak hauck...ked je cerstvy snehm tak vytahujem radsej sanky 🙂

bambi7
2. sep 2009

babule kedy moze ist male do sportoveho ?neviete?viem ze kamoska dala 7m do kocika....

ja neviem kolko nasa vydrzi este lezat 😀

dupinka
2. sep 2009

bambi: az ked zacne sediet. My davame do vyvysenej polohy, aby mohol kukat, zatial ho este v kociku udrzime 😉 Tiez sa ale pyta von, co niekedy pri vetre nie je prave naj...

bambi7
2. sep 2009

no dupi ahoooj
nasa princezna sa pyta z kocika len zo sa zobudi 😀 muai vsetko sledovat

ako sa mate?

dannynka
2. sep 2009

ahojte 🙂

Bambi ja uz som Domiho vozila v sportovom ked mal asi 3-mesiaciky leb iny kocik sa mi do auta nezmestil....ale bol to dkorolah takze si tam lezkal a kukal 😉

bambi7
2. sep 2009

no danny nasa tiez uz dlho nebude lezat 😀 este pockam nech sedka a ideme do sportoveho

jamaat
2. sep 2009

Ja som nikdy nefajčila a cigaretový dym mi neskutočne smrdí. Dokonca niekedy z toho smradu chytím aj migrénu, až mi je od žalúdka zle.

jamaat
2. sep 2009

A zabudla som sa pochváliť. Emka sa včera na deke na kúpalisku sama pretočila z chrbátika na bruško aj naopak. Pri tom prvom raze bol len muž, ale potom sa pretočila aj druhý krát. A bez žiadneho pechorenia, tvárila sa, akože to nič nie je a ona by to už dávno spravila, keby sa jej chcelo. 🙂

nikanika28
2. sep 2009

no ja som fajcila pred tehu s Lukaskom, potom samozrejme hned prestala a ked som skoncila s kojenim, tak zachvilku som zacala znova fajcit.. 😖 Preto sa obavam, co bude zas teraz...
Siri, je tiez tak, niekedy mi to strasne smrdi, ale niekedy, ked mam kavu..alebo sa riadne nastvem... 😅
My mame taky kocar ako jamaat 🙂 . Je super, ze sa da vanicka polohovat 😵
Boooze, keby ste teraz poculi malu... 😀 😀 😀 😀 hada sa s rucickou 😀 😀

sirinka
2. sep 2009

do sportoveho som ja dala ked mala 5 mesiacov, ale vyuzivala som iba tu medzipolohu, ako keby lezala v tom lehatku. do sedu smie az ked sa dokaze babo same posadit, skor ani z oporou nie.

jamaat tak to mi sa pechorime az hroza...magdalenka totiz vytoci hlavku, cely trup ale este nepochopila, ze musi najme ritulu pretocit...taka je smiesna pri tom...

sssimi
2. sep 2009

Bambi aj ja mám ten problém, že mi malá nechce byť v kočíku a chce všetko vidieť. Kočíkovať môžem ísť iba ak už ide spať inak mám smolu... A to som sa tak tešila, že koľko sa ja nakočíkujem a prt... Ráno vstávame až okolo 10tej... Do hodiny sa dáme do poriadku a to je už dosť teplo... Potom sa do 15tej neodporúča chodiť... No a to zase malá zaspí a tak sa zase nikam nejde a potom sa už kupeme...

Kočky chodíte aj po kúpaní ešte kočíkovať?

zuzkaprofant
2. sep 2009

ja nosim maleho v kociku ale dam mu dale striesku a to vidi, a ked mrci beriem ho na ruky a bruchom tlacim kocaar 😀 😀

bambi7
2. sep 2009

simmi no tak aj my tak 😀 nasa zasa spi cez den ako sa jej chce 😀 ale vonku 40 mimut a uz hned prec z kocika 😀
no a nasa prespi celu noc co je super stava okolo 6h a dnes este pospala do 8,15 ale to len dnes 😀 inokedy uz rano ked sa napapa okolo tej 6h uz kukuckuje a rozprava si a je po spanku....
sssimi ked sa uz okupe tak uz nejdeme nikam 😉

jej a skoro som zabudla ideme na kurz plavania tak sa tesim lebo domi miluje voduuu stale sa smeje pri kupani ma aj kacicku tu sleduje 😀 odraza sa noham a tak no tesim sa 😵

sirinka
2. sep 2009

sssimi treba nosit v nositku.... my kupeme az okolo osmej, pol deviatej, po tom uz von nejdeme. ale mala by si si urobit cas, kedy budes s malou chodit von, najme teraz na jesen a v zime to bude pre babo lepsie, ako byt stale doma.

nikanika28
2. sep 2009

jamaat... 😀 😀 ved oni to vedia, len sa im nechce.. 😀

sirinka
2. sep 2009

a vlastne som si spomenula, ze som ja som presla na sportak hlavne kvoli fusaku, lebo do vanicky sa mi nezmestil... 😝

bambi7
2. sep 2009

siri nasa nechce byt v nositku vobec skusala som to viac-krat a nic-......

jamaat
2. sep 2009

nika, veď včera som to aj ja pochopila. 🙂 .........ale samozrejme, keď som nachystala kameru, tak už sa jej zase nechcelo. 🙂

bambi7
2. sep 2009

zuzkaprof 😀 tak to je aj u nas 😀 tiez taham kocik prazdny 😀

monkap
autor
2. sep 2009

ahojte,
lenka nema problem s kocikom .... a dufam, ze ani mat nebude 😵

zuzkaprofant
2. sep 2009

bambi 😀 😀 dobre ze si uz jak tak drzime hlavicku lebo neviem co by som robila s kociarikom, jednou rukou drzim maleho druhou tlacik kociarik a vsetci ake zlate babatko a ja spotena oslintana 😀 😀
aj vase babatka uz tak dabatuju to je take zlate ze?

nikanika28
2. sep 2009

no baby, ideme do skolky, potom dam vecer infosky, ako to dopadlo 😀

monkap
autor
2. sep 2009

my sme naopak zatial nosic nejak nevyuzili ...

jamaat
2. sep 2009

Emka keď v kočíku nespí, tak sa hrá. Ale tiež tam nevydrží pol dňa.

monkap
autor
2. sep 2009

jamaat: ved pol dna ani mne - klasika - prechadzka a domov .... a to vascinou veziem v kociku aj lenku aj patrika ... lebo patko je lenivy chodit, tak sa radsej vezie huncut jeden

sirinka
2. sep 2009

bambi tak ti nic ine neostava iba nosit na rukach 😝 kym nezacne behat...

monkap
autor
2. sep 2009

siri: to si bambi potesila ..

sirinka
2. sep 2009

monka a ako ich tam mas pokladanych? ja bud beriem dvojkocik, alebo hlboky a klarku v manduci, alebo golfky a magdalenku v manduci... 😝