Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
23. dec 2009

Biogaiu uz nemam iba Infant Dophilus na crevnu floru, trosku si teda zajtra dam 😉

sssimi
23. dec 2009

Ahojte.
Tak ja mám konečne dopečené a doupratované. Zajtra už len oddych. Nič nerobím!!! Už len 2 darčeky zabaliť...

A som napaléná, lebo som objednala tehotenský sveter pre švagrinu a neprišiel 😠 Furt sa dušovala, že do vianoc bude a prdlais...

dannynka
23. dec 2009

Ludka treba uz pomalinky navykat deticky aj na taku stravu ako je kapusta.....ozaj odekdy sa mozu strukoviny?myslim konkretne hrach...

monkap
autor
23. dec 2009

takto pred dvoma rokmi som ale kapustnicu nemala (patrik mal 8 mesiacov) ... bala som sa ... tak som si prvy-krat uvarila rybaciu polievku 😝 .. a asi aj posledny 😀

ludmilabb
23. dec 2009

ja mám takú chuť a svokra robí fajnovú mňam 😝

jamaat
23. dec 2009

ludka, ja som jedla kapustnicu už dááávno a poriadne, Emke nič nebolo.

sssimi
23. dec 2009

Kočky ja som dostala predvianočný darček. Z tej poslednej skúšky mám B 🙂 Som happy!!!!

Babulky ja by som si tak zajtra dala kapusnicu, ale naši robia odjakživa hríbovú a to ja nemľúbim ☹

Ozaj malej som kúpila kašu od Sunarky na dobrú noc banánovo ryžovú-je veľmi chutná a malá mi ju nechce a to pri tom zje všetko čo jej dám... Nemáte nejaký grif? Uvažujem že jej to zmiešam s mm-môže sa to?

ludmilabb
23. dec 2009

Janka Sofia keď bola menšia revala pri každom grgnutí a prdnutí, citlivka je plus tie koliky nooo tak sa aj trošku obávam...aký ste mali deň?

ladywitch26
23. dec 2009

danny, stanka papa fazulku a hrasok v poharikoch uz dobre dva mesiace a nic jej neni. a odkedy jej v tretom mesiaci prestali koliky, tak jej uplne vsetko, aj kapustu kyslu, aj kari omacky a je v pohode. akurat po kari omacke mam mlieko uplne zlte 😀

ludmilabb
23. dec 2009

mne Sofia bez mrkvy zemiak ani inu zeleninu nechce kaka kazdy druhy den

sssimi gratulujem ku skuske tak sa mozes naplno tesit z Vianoc

ladywitch26
23. dec 2009

simi, gratulujem, tak to mas pekny darcek na vianoce.

akurat mi prisiel mail z nextu, ze na stefana je otvoreny obchod uz od siedmej rano a maju veeeelke, na nieco az 50%ne zlavy...tak asi sadnem do auta a prebehnem sa 😀

ladywitch26
23. dec 2009

mnam, akurat bastim cerstve spanielske maliny. skoro ako zo svokrinej zahrady. to je to jedine, co mi od nej chyba 😀

sssimi
23. dec 2009

Ludka, Lady dik. 😉

Ja jem tiež všetko. Už ani neuvažujem či to môžem alebo nie. Len alkoholu sa vyhýbam, ale ten mi ani nechýba.

Kočky zajtra sem asi nezavítam, tak si užite krásny štedrý den, nech dietky poslúchajú a pozor na kosti 😉

ladywitch26
23. dec 2009

simi, dakujeme, uzi si aj ty. ja uzivam uz teraz, popijame s muzom baileys 😉 mlieko som si odstriekala, dalsie budem az za 12hodin, tak trochu si dat mozem. 😀
zajtra este do roboty, ale potom mam volno az do utorku. a potom robim uz len vo stvrtok a zasa do dalsieho pondelku volno, no potesil ma sef.

takze aj ja zelam krasne vianoce a vela darcekov a stastnych usmiatych drobcov. 😉

iinuska
24. dec 2009

Vsetkym majovkam a ich detickam prajem krasne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov 🙂

A vsetkym Adamkom vsetko najlepsie k meninkam 🙂 🙂

ludmilabb
24. dec 2009

Ahojte VSETKYM VÁM PRAJEM KRÁSNE VIANOCE 😵 😵 😵 😵 😵

odchádzame k svokrovcom takze sa zatial s vami lucim 🙂

zuzkaprofant
24. dec 2009

krasen vianoce vsetkym prajeme 🙂 🙂 😵

monkap
autor
24. dec 2009

Pokojne prezitie vianocnych sviatkov prajeme 😵

dupinka
24. dec 2009

Na Vianoce ked svet stichne nech vam bozie dieta pokoj vdychne radost a posilu nielen v tuto svatu chvilu no taktiez v novom roku nech vas vedie v kazdom kroku prajeme!!

Adamkom a Evickam vsetko naj.... k dnesnym meninkam!!

kristiniatko
24. dec 2009

Krásne a požehnané Vianoce plné lásky, pohody, pokoja a porozumenia a v novom roku 2010 veľa zdravia, úspechov a spokojnosti!!!!

kosska3003
24. dec 2009

stastne a vesele vianoce

mystery7
24. dec 2009

ahojte kocky,az teraz som sa tu dostala. Vsetkym prajeme krasne vianoce,mile darceky,spokojne deti a rodinnu pohodu.

dannynka
24. dec 2009

aj od nas stastne a vesele prajeme 🙂

iinuska
25. dec 2009

krasne sviatocne ranko, u nas prebehol vcerajsok asi tak, ze Adamko v pohode, bol zlaty, straaasnev sa mu paci havino, cely vecer ho drzal, Petko 38 teploty. kasel, takze cely den prelezal, na veceru vstal, sme sa najedli, pozreli darceky a isiel si lahnut. 😒
no a v noci Adamko kazdfe 2 hodiny hore. 😔
dnes vari svokra, pridu mm surodenci s rodinami a zajtra ideme k mojej mamine. Tam pridu zase nasi.

jamaat
25. dec 2009

Ahojte. No u nás to už vyzeralo kadejako, Emka bola poobede umravčaná, ale pod stromčekom sa potom zázračne rozveselila a bola v pohode. Keď som ju ukladala spať a pozrela do plienky, tak som pochopila, čím to bolo. 😀

ladywitch26
25. dec 2009

jamaat 😀 😀 😀

inak stanka bola tiez zlatucka, usmievala sa v kuse, dokonca ked som dosla z roboty, este som jej davala ovocnu vyzivu a tak sa pri tom rehotala,ze som az nechapala,co jej je 😀 a kludne sedela pri stole, kym sme my jedli, tak ona si cely cas citala knizku

inak hrozilo,ze ani veceru nestihnem. pol hodinu pred odchodom si sefka zmyslela, ze kedze bude obchod dva dni zatvoreny, tak treba vsetko maso dat do mraziaka. no mna slak triafal. vsetci usli domov, zostali sme tam len dve. 😠

mimi21
25. dec 2009

ahojte
vsetkym krasne vianoce 😵 😵 😵
stale som bez pc ☹
mala sa vytesila z darcekov, najlepsi bol baliaci papier 😀

sssimi
25. dec 2009

Ahojte.
My sme mali krásny štedrý deň. Sarah od rána vysmiata akoby už chápala čo je za deň. Zobudila sa o 8mej. Do 9tej sa sama hrala a nakoniec znova zaspala a tak sme drichmali do 10:30 😀 To bol prvý darček od nej. No a začala krááásne chodiť dopredu v beške... Ide ako rušeň a strašne sa na tom rehoce. Je sladučká... Čiže druhý darček. Potom sa zobudila presne na večeru o 18tej vysmiata ako slniečko. Už som ju len vyobliekala a išli sme papať. Zjedla jabĺčko, oblátku a výživku zeleninkovú a bola vytešenáááá z darčekov-teda hlavne z baliaceho papiera. A dostala takú hračku od FP-sú tam koníky-jeden erdží a druhému sa točí hlava a je tam sliepka a všetko to má takú ohradu-super to je 😀

mystery7
25. dec 2009

kocky,to mate vsetky take dobre deticky?? Ja uz nechapem.nas sa pravidelne budi o 4 rano,v noci maloco spi-stale sa budi. A aj cez den,ked zaspi,tak sa budi s velkym placom.