Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
11. feb 2010

jamaat veru su tam dobre veci....a ozaj tie plienky z lidlu su ake?nemame este s nimi skusenost... 😉

Inak malinky je uz hore tak sa ideme obliect a ideme nakupovat 😀 😀 😀

mimi21
11. feb 2010

ja si davam keksy a kavu, a vraj obed 😀 😀 😀

emode
11. feb 2010

ja dnes este nejdem tahat sofiu von ...
danny tak dobre nakup 😅

martinaxyz
11. feb 2010

no konečne sme po dlhom súboji zaspali...zvedavá som do kedy bude spať 😒 😒 😒
našla som na nete minibazar a je lacnejší než mimibazar, ale taký vyber tu nieje...

emode
11. feb 2010

mimi ty aspon chodis cvicit 😀

mimi21
11. feb 2010

Ninka si stale pcha prsty do pusy, a uple zurivo hryzie, dnes vecer dam asi trochu nurofenu, lebo zase budem musiet dospavat cez den

no emode len kedy to cvicenie zacne byt vidno...mm ma najprv posielal cvicit, teraz do mna husti, ze to je hlavne o strave, ale ja sa v tomto nejako neviem obmedzovat 😒

martina a to ti maly potom bude este raz spinkat do vecera? to ma teraz doobedny alebo poobedny spanok 😅 alebo uz spava len raz?

mimi21
11. feb 2010

baby ozaj co chystate na valentina? mm ho doslova neznasa 😖

martinaxyz
11. feb 2010

mimi- do večera bude ešte spať...ked je zdraví tak spáva cez den 3krát...ked išli malému zuby tak na večer sme mu davali nurofen aby sa vyspal on aj my...

mimi21
11. feb 2010

no rozhodnute, vecer davam nurofen, a 3 spanky za den by som si priala aj ja ale u nas je niekedy dokonca iba jeden 😅

ta potvora sa mi vopchala medzi vanu a kos na pradlo a tisko tam cakala kym pridem, ani neodpovedala ked som na nu kricala 😀

juska3
11. feb 2010

mimi, ani sa mu necudujem, ani my s mm nie sme nejaki zastancovia valentina, sice si kupime nejaku drobnost, ale to je tak vsetko 😎 dalsi americky sviatok

emode
11. feb 2010

KEBY BOLO na mm tak si da na valentinsky vecer dobry ... 😀

mimi dobry napad s tymi kreditkami som dala malej kadejake karty vyhod ... aka super hracka 😀

mimi my spime 2x, dokopy cca 2-3 hodiny cez den ...

mimi21
11. feb 2010

emode, podobne 😀 😀 😀
ale po vianociach dalsi sviatok, tak hadam aj bude 😀 😀 😀

martinaxyz
11. feb 2010

my tento sviatok nijak neoslavujeme, ale asi si urobíme rodinný výlet???

mimi21
11. feb 2010

martina to nie je zly napad a kam pojdete?

martinaxyz
11. feb 2010

možno na záprahy na Donovaly, alebo niekde pookolí...bývam v Krupine 9r, ale nikdy som nebola na Vartovke...

mimi21
11. feb 2010

no na tie donovaly som aj ja myslela, ale neviem ako tam s kocikom, predpokladam, ze tam bude plno ludi
my sme tam uz raz davnejsie boli, ale uz si z toho vela nepamatam 😅

martinaxyz
11. feb 2010

my sme tam chodili,ed tam ešte sneh býval...posledné roky im sneh chýbal...s kočíkom bude problém, ale na takých sánkach by to šlo...

juska3
11. feb 2010

martina, ja som chodila 4roky do Krupiny do skoly a tiez som nebola na Vartovke 😉

mystery7
11. feb 2010

ahojky
ja som, uz v takom stave, ze si ani nepamatam kedy som maleho v noci vzala k sebe-tragedia. U nas je vynimocne den OK. Teraz spi 2x a ja si idem tiez zdriemnut,som opat rozbita. Vlastne si uz ani nepamatam kedy som rozbita nebola.
Valentina kazdorocne oslavujeme tak,ze si dame pizu a cervene vino 😀

iinuska
11. feb 2010

my sme mali dnes poradnu, Adamkove miery: 9310 g, 73 cm 🙂 . Ze tak akurat 🙂
Adamko spava 2x za den, doobeda tak pol max hodinku, poobede tak cca 2 hodinky.Teraz s nim isiel manzel von, ja cakam Petka zo skoly a pojdem si lahnut.

mys, rozbita som aj ja, tie noci nemaju koca, dnes sa mi budil uz po hodine a pol, no hroza 🙄

iinuska
11. feb 2010

my valentina nejako neriesime, kupime si cokoladku, dame pusinku 😀 .Pre nas je zaujimavy 15. februar, Petko ma narodeniny 🙂

martinaxyz
11. feb 2010

iinuska- pekné miery 😉 😉 😉
mys-ja to už beriem ako samozrejmosť byť rozbitý...

mimi21
11. feb 2010

iinuska, tak to bude chlap ako hora, ten tvoj Adamko 🙂

hmmm ked tu spominate tu pizzu, tak si asi dame aj my 😝 😝 😝

prisli sme z plavania, mala spinka - comu je mm velmi vdacny, lebo ju bude strazit - idem cvicit

kosska3003
11. feb 2010

dneska sme tu akosi vsetky unavene aj ja som mala mi spinka druhy krat boli sme vonku u svagriny na kavu a teraz budeme doma uz sa mi drieme ale pojdem az v noci
no mi valentina neslavime teda moj mm ee ten mi ani na narodky nic nekupy ani na jeziska keby ze si sama nekupim tak nemam on uz je taky ma vyhovoku ved som bol v robote to je odpoved na vsetko tak si robim srandu ze aj ked sa mala robila si bol v robote len mam smolu podoba sa nan ho 😀 😀 😀 😀

iinuska
11. feb 2010

ahojte, hlasim sa oddychnuta, pospala som si 2 hodinky 😵

juska3
11. feb 2010

kosska 😀 😀

jamaat
11. feb 2010

Tu je zase riadne ticho.
Emka už spinká, poobedný spánok trval totiž 5 minút v aute.

ludmilabb
11. feb 2010

kosska sranda musi byt 😀

mimi21
11. feb 2010

no u nas sa este nespi..v postielke je este veselo 🙂
ja rozmyslam, ze pojdem aj zajtra rano cvicit 😉
iinuska velmi dobre viem,. ako je to dobre si cez den pospat, ja som to absolvovala doobedu 😉

skusila som malej dat nurofen, tak rano podam hlasenie ako zabral
este mi treba pozmyvat 😝

mystery7
11. feb 2010

tak poobede sa zobudil po pol hodine s velkym placom,dala som si ho na prsnik a spali sme dalsie 2hodiny -neuveritelne. Cumlik nechce ani viiet ale prsnik . . . Teraz uz spi, som zvedava dokedy. Ja idem do sprchy