Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
30. jún 2010

čítam baby, že vaše drobce sú riadne šidlá...aj náš malý behá volne po byte a teraz aj s holou riťušou 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
30. jún 2010

@didi83 Hehe, viac je nás tu takých, čo máme živé striebra. A si si istá, že tie pohľady sú "aká je zlá"? Ja sa tiež pozriem na dieťa, ktoré šantí, ale nie preto, že si myslím, že je zlé. Keby hádzala do ľudí skaly, pľula na nich, bila deti, tak potom sa dá hovoriť o výchove a pohľadoch, že aké je to decko zlé. Zbieranie kamienkov, kvietkov a chodenie po schodoch nemá nič s výchovou, je to o temperamente. Takže buď si nenahováraj, že sa ľudia na ňu a na teba zle pozerajú, alebo ak ti ozaj niekto niečo také povedal, tak sa môžeš na neho zvysoka vyonéé.

ludmilabb
30. jún 2010

@jamaat ja som rada ked zbiera kamienky kym ich nedava do ust samozrejme a pekne sa sama hrajka to len pozeram spokojne, jedine ked sa ruti hocijako nekotrolovane tak to davam pozor

ludmilabb
30. jún 2010

@didi83 aj my sme boli minule v kostole a dnu uz bola mrzuta vie chvilu sediet v kociku a pocuvat spev farara a ludi 😀 ale potom uz chce chodit tak som bola celkom rada ze pred kostolom behala a nemala som pocit ze niekto zazera ze vyrusujeme a ked si vybila energiu zase sme sa vratili dnu

mystery7
30. jún 2010

ahojky
Kazde dieta je ine. Hlavne ze ich mame 😉
Kocky mam do mora kupit aj plienky na plavanie??? On mi mimo nocnika uz kakat nezvykne, len velmi vynimocne. Myslela som, ze mu dam len plavky a navrch tricko. Co vy na to?

mystery7
30. jún 2010

inac moj Mirko tiez neposedi a nepohra sa. Vzdy je v pohybe a to este nechodi.

ladywitch26
30. jún 2010

didi, tak to tvoja mala si moze s mojou stankou ruky podat. ta ked beha, tak ide doslova domrtva, kym neodkvacne od unavy. este aj v sedacke, ked ju krmim, tak aspon divoko nohami musi kopat.vonku s nou bez kocika alebo bicykla chodim akurat tak pred dom, aj to jej musim byt nonstop v patach. ak ideme dalej, tak jedine s kocikom. uz uvazujem o takom tom voditku, lebo nemam sancu ju stihat. dnu ju udrzim rano tak hodinku maximalne, potom sa uz vrha na dvere,ze chce tata. nastastie tu mame dookola dve dievcata akurat v jej veku, tak su kazdy den spolu vonku, aspon na chvilu sa zabavia, lebo ma uz slak triafa. a teraz mam aj aupairku, tak mam aspon par hodin do tyzdna oddych. lebo ked som cely den pri nej sama, tak sa citim viac rozbita, ako ked mam tazky den v praci. ked aj maly bude take sidlo ako stanka, tak od nas asi vsetky aupairky budu utekat 😀

ladywitch26
30. jún 2010

inak ludka, tak v kostole sediet hodinu mam aj ja problem, nieto este tvoja sofia 😀 😀

didi83
30. jún 2010

tak dakujem.. a je pravda, ze sa mozem na druhych z vysoka vyone 🙂 .No lebo kamoska mi povedala, ze aka bola terezka zla.. ja som dost alergicka na slovo zla pri detoch, lebo si myslim, ze male deti nevedia byt zle, to ze placu a clovek sa im musi venovat neznamena ze su zle.. A taktiez ked vacsie dieta napr. trojrocne alebo stvorrocne niekoho bije a hadze a kope, tak treba za tym hladat priciny jeho spravania, co mu vadi a preco to robi, castokrat za to moze vychova alebo nejake problemy v rodine,alebo nedostatok pozornosti a tak chce dieta na seba len upozornit...
@ladywitch / aj ja sa citim niekedy vystavena, aspon daco schudnem / snad 🙂.

ladywitch26
30. jún 2010

@didi83 no ja momentalne nechudnem, ja priberam 😀 😀 sakra, pri stanke som na konci tehu mala 15kg plus a pri malom mam uz teraz 12 navyse, tak za tie posledne tyzdne hadam aj 10 este naberiem. 😝

a ja som rada, ze je stanka take sidlo. zvedavost je vraj znakom inteligencie, a podla toho, aka je stanka zvedava, tak to teda aspon na einsteina typujem 😀

iinuska
30. jún 2010

ani Adamko neobsedi, hlavne doma vymysla, skuma, nema sa cas ani napit... Vonku vydrzi pekne v trojkolke alebo v kociku tak hodinku. Este sam nechodi, len za ruky, tak mozno preto 😅

juska3
30. jún 2010

caute zeny 🙂

Alex prave zaspal obednajsim spankom, posledne dni zaspava halabala, a dnes az pol4, on sice zaspal o pol1, aj prebalovanie prespal, len ked som ho prenasala do postielky, tak sa zacal pechorit a ked som ho polozila, tak reeeev, nejak som ho utisila a ked sa zdalo, ze by mohol aj spat, tak ked som zatvorila okno, tak mlady pan oci ako srnka a bolo po spani, cize spal cca 15 min a to mu postacilo na dalsie tri hodiny a ktovie dokedy by bol vydrzal, len uz ma to dozralo, tak som ho teraz capla do postielky, lahla som si vedla na postel a vycinaj, po 5min bol KO 🙂

jamaat
30. jún 2010

@juska3 TAk teraz budete spolu vyčíňať do polnoci.

My sme chceli ísť na kupko poobede, ale sa kompletne zatiahlo, hrmí zo všetkých strán a prší.

zuzkad
30. jún 2010

ahojte prave som dovecerali pecene kura s pyre zem. maly tak jedol, ze som az bola v soku, lebo posledne dni moc nechcel jest ☹ ☹ aj kompot hruskovy si daval, tak asi ma zas jedacie obdobie 🙂

Jamaat tu je zas strasne teplo 30C kedze nemame ani zahradu, ani balkon nic ☹ dala som maleho do haly a tam som mu doniesla vodu do velkeho vajlingu tak spliechal od radosti, clapkal, vsetko bolo mokre, ale hlavne, ze maly bol stastny. Teraz beha bez plienky po byte len v tielku a tesi sa, ze je skoro holy 😅
Stve ma inak, ze byvam v hlavnom meste a nic z toho ziadne kupka a ked aj nieco je ...je to preplnene nehorazne a beha tam dost "lopkarov" kedze by som isla len sama s malym, neviem ako by som strazila veci aj maleho 😖 😖 je to na prd...kamoska co byva v Rakusku mi pisala, ze tam maju super kupaliska, tak rozmyslam, zeby som isla tam 🙂 zavidim vam, ze mate taku moznost ist niekam k vode.

bambi7
30. jún 2010

cafte babulky ako sa mate?

mne nesiel net ale uz je to ok....
citala som vas a niekto sa pytal na UM v noci ....no domka raz papa v noci inokedy az rano...a zohrejem si vodu a dam do termosky a v noci len zlejem so studenou a je .....

a ako sa maju tehulky nase?nepribudol niekto?

sirinka
30. jún 2010

zuzkad no veru aj u nas neskutocne krasny den...same slnko...a pridi kludne aj k nam, u nas sa nico moze vyclapkat na zahrade... 😉

kosska3003
30. jún 2010

ahojte tak mi sme dnes boli na plavani bolo super aj voda bola super potom som si bola pre kameru teraz idem studovat ako budem na dovolenke pod vodou kamerovat hihiih uz sa tesim
mys ja isto kupujem plavky lebo moja kaka ako kedy a zatial nocnik este nepouzivame az po dovolenke chcem zacat ale teraz ju skusam oducit od kojenia v noci tak uz dva dni dostala cici az nad ranom tak som zvedava aka bude tato tretia noc

iinuska
30. jún 2010

ahojte, dnes maly zaspinkal pomerne rychlo, asi ho zmorilo dnesne kupanie v bazene. Ani nechcel ist von z vody. Medzitym sme pojedali maliny priamo zo zahradky, no super bolo.

mys, aj ja asi kupim aj plienky do vody aj plavky . Uvidime, ako to bude. A biele tricka mam uz 2 a aj klobuciky

emode
30. jún 2010

ahojte
tak my sme sa na plazko stihli ist okupat a domov sme dosli tak, ze pred branickou zacalo kvapkat a vsade naokolo blesky 😅

sofia dnes iba jeden spanok, od pol jednej vystrajala, myslim, ze je tiez dost akcna ale urcite nie ako ninka (mimi) alebo tvoja terezka (didi) ... tiez sa nezastavi ale ma chvile, ked si sadne a oddychuje alebo sa zacne zliepat po mne, vsak mamina nemoze len tak lezat 😅 😅 😅 ... kamienky a kvietky a piesok su u nas na dennom poriadku ... dokaze sa vsak s niecim co ju zaujme hrat aj pol hodinu ... preklada, vyklada, nabera a vysypa a tak ...

dm1
30. jún 2010

zdravim som tu dlho nebola sme teraz u nasich na dome lebo je tam aj neterka na prazdninach. dnes som odbehla len kamoske vinsovat. No konecne je leto veru. sme sa smiali lebo sme pozerali fotky ze v sobotu sme sedeli na zahrade vecer na hupacke pod dekou a v trigovici a dnes sme sa v bazene clapkali 😉 . Zajtra dam maleho aj do velkeho bazena zatial bol len v malom som zvedava ako sa mu bude pacit

juska3
30. jún 2010

jamaat, tak chvalabohu nie, uz spi a zase zaspal sam v postielke, bodaj by to bolo kazdy den

aj Ajka, ked nieco zaujme, tak sa dokaze peknu chvilu s tym prehrat

dm1
30. jún 2010

juska ze sam v postielke to co je.... to nepoznam uz dobreho pol roka. som u nasich bola bez fitlopty tak som si ju pekne dala po 3 nociach doniest lebo uz mi ruky odchadzali vzdy na rukach uspavat cez pol hodku a to je este lahucky

iinuska
30. jún 2010

aj nam sa polepsilo vecerne zaspavanie. Nakojim, chvilku ho ponosim, ale malokedy zaspi, a ked ho dam do postielky aj tak sa vzdy preberie. Zacne mrncat, ale este nevidem ani von z izby, a je ticho

nikanika28
30. jún 2010

ahojte
konecne nam prislo leto, aj ked zase to zachadza do extremov... 😅
Klarka ma cele nozicky vyhadzane, skrabe si to, tak tam ma riadne skrabance ☹ ...neviem, ci to nema alergicku reakciu na caj s pom. prichutou, prestala som jej ho uz davat ..zajtra asi behneme doktorke... ovcie kiahne nas zatial obchadzaju ,.... 🤐
A momentalne sledujem pribeh malej Simonky...boze, srdce mi zviera, ked si pomyslim, ze je niekde vonku sama... ☹ ☹ ☹ ..aj ked...neviem, ci je vobec este ziva 😢 ..tri dni, to je uz dlhooo ...co su to za rodicia 😠 😠 😠 😠 ☹

dm1
30. jún 2010

nika sak to take extremy plus minus 10 stupnov hore dole to nieje nic zdrave teda....

a mala Simonka tiez to sledujem ale uz je to dlho a obavam sa ze to nedopadne dobre ☹

nikanika28
30. jún 2010

dani, no to uz mame skoro cez 15stupnov rozdiel 😝 ..tak ale, majme radsej leto 😀
No a tiez si myslim, ze to asi nedopadne dobre ☹ ...chuda male, ktovie co sa jej stalo... ja som na taketo veci teda riadne citliva, ked sa jedna o deticky ☹ ☹ ☹

mystery7
30. jún 2010

koska myslela si plienky. Tak ja asi zajtra kupim tie plienky na plavanie. Ale obcas ho supnem do mora aj ”len tak” na holo, nech si to uzije.
Dnes bol aj u nas velmi horuci den, som z toho tepla vystavena.

sssimi
30. jún 2010

Ahojte.
Aj ja sledujem ako to dopadne so Simonkou, ale nevidím to ružovo.... Až mi je ťažko keď si to predstavím čo musia prežívať... 😢

mimi21
1. júl 2010

bre ranko maminy
vcera mi bolo nejako strasne zle, mm sa na mna hneval, ze to je urcite z tepla, lebo sme boli poobede asi od2 do 5 vonku a vecer mi bolo zle na vracanie, krutila sa mi hlava a mala som aj zimnicu 😒
co bolo ale najhorsie trpli mi ruky a triasli sa mi ako starej zene - no to asi nie je najvhodnejsie prirovnanie, ved 30 na krku 😀 😀 😀
ale spala som od 8 do 6 kym sa nezobudila mala, tak teraz mi je uz fajn

jamaat
1. júl 2010

@mimi21 Divné s tými rukami, ale hlavne, že ti je už dobre.