Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
2. jún 2010

jamaat, ved som aj strasila, ale nepomohlo 😀 .

nika, nemohla si nachladnut?

ladywitch26
2. jún 2010

inus, dorazili sme dobre, len mne bolo na lodi dost blivno... 😝 a to este neboli az take velke vlny. ale stanke to bolo jedno, jej sa to este pacilo, ze ju plieska zo strany na stranu

luba142
2. jún 2010

ahojte 🙂

@martinaxyz gratulujeme Darkovi

@ladywitch26 tak ste stastne dorazili a este aj pekne pocasie mate,nie ako my tu, cely vikend bola mala vonku a od vtedy ako sme dosli sme zavrete doma no uz mna to nebavi

nika ozaj nenachladla si?

luba142
2. jún 2010

a co som mala toho kliesta tak sa stale pozeram na to a mam tam stale cernenu bodku dufam ze nedostanema nejaku svinu lebo este to by mi chybalo 😠

iinuska
2. jún 2010

lubi, to moze par dni trvat. Pokial si ho vybrala celeho, nemalo by sa ti nic stat.

ladywitch26
2. jún 2010

no, navrat do tvrdej reality, idem s malou este do materskeho centra na hodku a potom hajde do roboty, do pol osmej 😝 asponze je vonku krasne, tak sa muz moze s malou vybehat

iinuska
2. jún 2010

aj ja akurat pozeram, ze sa vyjasnuje, za chvilku dam drobcovi obed a pojdeme aspon trosku na vzduch

luba142
2. jún 2010

inuska bol cely zistila som to rano v nedelu ale bol mrtvy a nenacecany

jamaat
2. jún 2010

luba, tak ty si toľko chlastala, že ani kliešť to nezvládol a zdochol 😀

Aj u nás sa má poobede trochu vyčasiť, tak sa pôjdeme vyvetrať. Aj zajtra doobeda má byť ešte ako-tak a potom zase pršaaaať!

luba142
2. jún 2010

jani 😀, ale dufam ze ma pri otrave alkoholom nenakazil 😅

kosska3003
2. jún 2010

ahojte tak mi noc ako tak 4 krat kojenie a o pol 5 hore ze hahaha mama ja spat nebudem a zaspala az o 6 ale potahla do 10 ale je taka nervozna ze sa mi az o zem hadze na rokach ani za pana len behat keby aspon sama alebo by stvorkovala ale to ju musim za ruku drzat teraz spi som zvedava do kedy a potom idem s nou vom lebo tu zosediviem dufam ze sa nechysta prsat

luba142
2. jún 2010

baby co skuzsate davat obycajne mlieko tak na vasom mieste by som ho neochucovala, lebo si na to bieta zvykne a nevypije vam ciste, ja som tiez davala od 1,5 roka Kristinke aj UM aj plnotucne a do toho som miesala granko a doteraz mi mlieko ciste bez granka nevypije 😒

luba142
2. jún 2010

a musim sa pochvalit uz nacisto Barborka zacala chodit a nevadi jej ani ze ma hracky pod nohami 😀 a este si pri tom aj robi ťapi,ťapi 😀

iinuska
2. jún 2010

lubi, supeeer 😉 Adamko sa stavia sam bez pomoci a vzdy caka, ze na neho pozrieme, tak sa smejeme na nom. No a potom kontrolovane padne na rucky 😀

jamaat
2. jún 2010

Ja som včera Emke urobila grís z plnotučného kravského mlieka a v pohode. Dokonca sa aj vykakala lepšie, nie také tvrdé bobky ako zvyčajne.

iinuska
2. jún 2010

jamaat, aj si dala cukor?

luba142
2. jún 2010

jamat aj malej to chuti, mozno aj lepsie ako tie instantne ale castojej nerobim aby sa neprejedla 🙂

inuska my sa tiez smejeme na nej ako sa stavia sama bez opory to uz na Terchovej skusala 😀 a do krupice davam cukor ale len troska

ludmilabb
2. jún 2010

ja som do mlieka cukor nedavala

jamaat
2. jún 2010

Dala som štipku cukru. A potom som do toho zamiešala trošku černicového lekváru, tak pchala do seba len taký fukot! Nabudúce už nedám cukor, keď budem chcieť lekvár zamiešať.

dm1
2. jún 2010

baby co je gris? klasicka krupicova kasa?

nas stale pokracuje v tom ze vecer zaspava az po 10.... a pritom rano vstava pred 7 tak sa mi to ani trochu nepaci. u nas dnes bolo konecne lepsie pocasie boli sme aj v materskom centre aj vonku a potom bol s malym este aj mm vonku

mimi21
2. jún 2010

dm ano, gris je krupicova kasa 😉
a kolkokrat ti maly spava cez den?
lebo mne Nina len raz a v noci spi od pol8 do nejakej 6, ked sa zadari talk podrieme este do 7 - a v noci sa uz nebudi, klop, klop

luba142
2. jún 2010

mimi aj mne tak mala spi a cez den spava 2x, ty uz ju nedavas doobeda spat ked vstava o 6?

kackabrcka
2. jún 2010

luba142 my zijeme nemecko a nasa mala pije normalne mlieko prevarene este 3,5% od 7mesiaca.. bez cukru,medu ci lekvaru...

mimi nasa spava 19-07 a cez den 12-13,30 mliecko uz davam len vecer.. keby spala 2x denne tak by isla spinkat az po 21.00

mimi21
2. jún 2010

lubi mne mala spi uz len raz denne, ak vstane o 6 ide spat o 10 a spi nejaku hodinu a pol, ale potom mi uz poobede nezaspi
skusala som jej to posunut na obed, ale ona je uz tak nastavena na tu 10, ze to bolo trapenie pre nas obidve 😒
ale ked vstane o pol8 ako dnes 😵 tak ide spinkat az okolo 12 - dnes spala skoro 2 hodiny a teraz mi zaspala uz pred pol8

kackabrcka
2. jún 2010

koska - nocne stavanie a kojenie musis odstavit natvrdo, poplace ci 3noci a bude dobre alebo caj treba dat.. oni ale vymyslaju kocky..

kosska3003
2. jún 2010

kacka ked ona zacne vrestat a vresti az kym jej nedam cicik uz skusam aj caj no uvidim dneska ze je dam to kravske mlieko no prd uvidim skusim v noći ked sa zobudi bude to tazke uz to vidim

mimi21
2. jún 2010

kacka aj u nas tak, ak by spala 2krat denne, tak vecer ide neskoro do postele a to ja som teraz rada, ze uz mam vecer pokoj, ziadny proiblem so zaspavanim 🙂

jamaat
2. jún 2010

Dnes sa aj u nás zaspalo bez hysákov. Ale nechala som ju pred spaním vyblázniť na posteli, tak možno aj to pomohlo.

kackabrcka
2. jún 2010

kosska - ja viem ze mne sa inak vravi ked mam kojene dieta len 2mes. a teraz je na flaske ale mam kamosku ktora ma 2rocneho chlapca a takto ju vycecava este aj dnes.. treba dat caj, cumel a nechat ju aj natvrdo poplackat zial.. nechcem davat rady, kazda vie najlepsie do kedy chce - nechce kojit .. ale ja si myslim ze oni uz niesu hladne. nasa spava uz vyse 3mes. bez papania v noci aj bez ranneho mlieka vstava..

mimi presne ako vravis aj u nas tak.. ja som rada ze do pol 8smej vacsinou zaspi. ak sa neprihodi to ze idem neskoro z mesta (okolo 17stej) autom vyse 25min. a to zial zaspi, takze potom ide do postielky az o 21vej..

nikanika28
2. jún 2010

Cafte, aj u nas sa spi... Dnes sme boli konecne vonku, dokonca dvakrat...a aj slniecko svietilo 😵 😵 😵 . Klarka si vykracuje budovatelskym krokom o stosest 😀 ..dnes som jej konecne aj papucky kupila, nech jej nozka nelieta.