Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
15. júl 2009

danny, no veď uvidíme, čo bude. Ak by bolo nejako veľmi zle, sadnem do auta a pôjdem domov, chlapa nechám tam, má s kým prísť naspäť. Ale je tam aj detský park okrem iného s prebaľovacím pultom, teplou vodou, veckom, takže to hádam zvládneme. Už sme boli asi 4 razy, vieme, do čoho ideme.Teda detský park neovládam, ten som vlani nebola obzerať, netušila som, že sa mi to zíde. 🙂
My sme sa roky chystali do Dvora Králové, ale sme sa nevytrepali a teraz sa nám už na to tá naša puberta vykašle. Tak počkáme, kým Emka podrastie a pôjdeme už hádam konečne.

jamaat
15. júl 2009

Pridala som fotku našej malej opičky. 🙂

dannynka
15. júl 2009

jamaat apojdete vsetci styria?

jamaat
15. júl 2009

Nie, puberta odmietla, vraj čo tam ona s nami bude?! Ona už len s kamoškami chodí. S nami len vtedy, keď to má príkazom. A ešte na zahraničnú dovolenku sa "obetuje" 🙂

dannynka
15. júl 2009

jamaat to poznam,ja mam 18-nast rocneho braska,je to podobny pripad 🙄 😝 😀

jamaat
15. júl 2009

No som zvedavá, aká bude, keď bude mať 18. Ona sa už teraz kamaráti s 15-18ročnými. Chodí na osemročný gympel, tak tam si našla starších kamarátov.

dannynka
15. júl 2009

jamaat nechaj sa prekvapit 😅

idem vysnorit daco sladke 😅 😝 😀

jamaat
15. júl 2009

Iné mi neostáva. 🙂 No idem spať konečne, lebo minulú noc som veľa nenaspala a ešte sa mi aj hnusné degešiny snívali.

A zabudla som sa pochváliť, že dnes večer Emka zaspala bez fľašky. Síce s problémami, ale predsa. Mohla by v tom pokračovať, nechce sa mi furt odstriekavať.

Tak dobrú noc.

dannynka
15. júl 2009

jamaat-tak super.Aj ja sa mozem pre dnesok pochvalit ze Domi mi tiez teraz zaspal teda asi okolo 22-00 sam bez toho ze by bol na rukach lebo tak zaspava kazdy den,tak ja mozem byt kludne na pc 🙂 😉

dobru nocku 😔

jamaat
16. júl 2009

Dobré ránko.
Tak máme ďalší rekord. Nielenže Emaleika zaspala bez fľašky, ale spala 8 a pol hodiny. A ráno sa najedla, chvíľku pokukala, riadne sa vykakala, znovu najedla a zase spí už hodinu. Asi som v šoku a z toho som dostala práve migrénu. Už vidím blikavo, ešteže ovládam strojopis, lebo ani nevidím, čo píšem. 🙂

mimi21
16. júl 2009

no ahojte
jamaat to sa asi malicka pripravuje na pohodu, aby ste si to tam riadne uzili 😉 😉 😉

my sme nemali dobru noc, mala sa zobudila uz o pol 2 a potom o pol 6 - to ona takto nezvykne
teraz zaspala asi pred 10 min. ale nebude dlho spat lebo od tej pol6 nejedla
mm ma pocit ze ju svrbi hlavka, bola dost nepokojna a stale si to chytala - mame tie zlte chrasty
neviete ako rychlo to zmizne? vecer poctivo olejujeme a vycesavame

dupinka
16. júl 2009

Ahojte!

my sme mali dobrú nôcku: Adam zaspal o 19:20 ako drevo a spal do 2:20, takže 7 hodín!! 😀 No a potom o piatej sa doslova len napil a spinkal do po ôsmej. Teraz podriemkava... 😉
Dúfam, že mu to takto ostane, lebo posledné dni v dôsledku tých horúčav cez deň nechce dlho spinkať, veľa pije mliečko, od smädu.

Inak, vy papáte čokoládu?? Ja len bielu, kakao je silný alergén.

jamaat
16. júl 2009

mimi, a možno zbiera sily, aby na Pohode dokázala poriadne zlostiť 🙂

Neviem, ako rýchlo zmiznú tie chrasty. Emča nemá chrasty, len takú hrubšiu odumretú kožu. Vidno to, ale nie je to nič hrozné a pomaličky to vyčesávame. Neolejujem jej to, len čo máme do kúpeľa olej od kožnej, tak vtedy jej to premastí a trošku zíde. Možno by si mohla skúsiť aj ty, je to Linola Fett Olbad a čo som sa dočítala na nete, tak to nejak podporuje obranyschopnosť pokožky, takže by mala byť odolnejšia. Emka má po tom kúpeli peknú pokožku, aj keď vyrážok sme sa ešte úplne nezbavili. Ale nie je vôbec suchá a ani mastná, taká akurát. A tak sviežo to vonia, furt jej potom hlávku ovoniavam.

jamaat
16. júl 2009

dupinka, ja jem všetko. Aj paradajky, aj jahody, aj orechy, aj čokoládu, aj kakao si robím.... Ale nič nie je vo veľkých množstvách.

jamaat
16. júl 2009

Dala som si poslať mailom katalóg tých nákupných tašiek, čo je tuto reklama a sú úplne nádherné!!! Stoja 7,50eur.

rybca
16. júl 2009

Ahojte, ako sa mate? My sme na chalupe, je nam tu super, aj potniciek sme sa tu zbavili. Mala som sem ist uz skor...🙂 a uz si vytvarame rezim, medzi 19.00 a 20.00 zaciname byt mrzuty na spinkanie a 3x mi uz prespal 8 hodin..🙂 a rastieme ako z vody, uz su nam akurat bodicka do troch mesiacov..🙂 hlavne na dlzku, na sirku je stihlunky, napriek tomu, ze papame vacsinou UM...🙂

jamaat - som zvedava ako prezijete pohodu..🙂 a aky mate stan? ja mam pre dve az tri osoby, akurat sme sa tam zmestili s priatelom. to sa mi uz zda male aj pre babatko. asi pockame do jesennych akcii a uz kupime vacsi..🙂

zuzkad
16. júl 2009

ahojte kocky,

rybca neprovokuuuuuj 😉 😉 😉 inak u nas sme na tom podobne, papame tiez viac UM, ale ja sa utesujem, ze ked denne dostane aspon raz aj MM tak je dobre... 🙂 🙂 🙂

jamaat u vas doma sa deju nejake nadprirodzene veci 😀 😀 😀 😀 starsia babulka ti upratuje, mladsia dlho zacala spavat hmmmmm....asi bolo treba sa tu vykecat dobre a zabralo....ja skusim teda rozpisat financnu situaciu u nas doma a mozno aj u nas sa zacne diat nieco nadprirodzene..napriklad zacnu mi v penazenke pribudat eurace 😀 😀 😀
ake tasky mas na mysli ??

dupinka ja som od zaciatku jedla a pila vseeetko okrem klobasky...neriesim alergeny, lebo tak by som nezistila, ze ci to vobec vadi malemu alebo nie...presne ako jamaat jem vsetko ale s mierou 😉 😉 😉

lasenka
16. júl 2009

ahojte babule 😉

my stale papame len MM, tak sa v noci aj castejsie budime 😉
a co sa tyka mojej stravy - jem uz uuuuuplne vsetlko, a dokonca aj vo vacsom mnozstve - hlavne cokolady 🙂

zajtra idem na gyndu 😒

emode
16. júl 2009

ahoj maminy 😀
ja som dnes dala prvu paradajku, tak uvidime, strukoviny som este nejedla, len brokolicu ale inak skoro vsetko ... okrem orechov, medu a jahod ... urcite budem pomaly pridavat ale asi ak od polroka

jamaat u mna funguje riadne sa vystazovat a nikto nechce verit ze mala robi nejake problemy 😀 a potom je chvilu ok 😀 😀

my mame zatial rekord 7 hodin, ale bezne uz v noci prespime 6 hodin a tiez sme len na MM 😀 len rano spime len do 7 a potom sa uz mamina musi venovat lebo ocka nic nezobudi 😀 😀 😀

lasenka uzi si to na tej Gynde ja to uz mam chvalabohu za sebou 😉

veronika1982
16. júl 2009

ahojte. tak mi dnes mame 3 mes. a vazime 6100 g. ja si davam este pozor na to co papam lebo matej mal problemy zo stolicou ale to asi kvoli tomu ze som dostala mrchu.. uz si vo velkom gagotame a komunikujeme so vsetkym co sa hybe... teraz dovolenkujeme na chate ale uz nespinakme tolko kolko sme spinkali uz nam staci hodina spanku a hodinu je hore a potom zase.. a medzi tym papame..o tyzden nas caka ockovanie tak som zvedava ako bude reagovat..v noci bubame do tretej a potom az o pol siestej chcem papat..uz sa to zlepsuje.. mliecka mame tolko ze som si musela teraz odsavat aby papal zadne mliecko...

lasenka
16. júl 2009

emode - ja som uz jedla aj vsetky mozne strukoviny a dokonca aj kyslu kapustu - samozrejme malinko, no Jakubkovi nebolo nic... co som neskusala su citrusy, no kedze je leto, na dennom poriadku papam vsetko zo zahrady 😉

nika - to je super, aj ta vaha je kraaasna 😉 uz urcite pekne drzite hlavicku 🙂

u nas to je s nocnym spankom kedy ako... tu noc som vstala 2-krat, no boli aj noci, kedy som vstavala 5-krat 😖 no nechcem nic chvalit 🤐 🤐 🤐

ja som mrchu este nedostala 🙂

sirinka
16. júl 2009

caute...aj my sme mali dobru noc...magdalenka spala od pol jedenastej do jednej v postielke 😝

las ja idem na gyn buducu stredu...konecne som sa objednala 😅

luba142
16. júl 2009

Ahijte baby my sme mali sice dobru noc ale zato cele doobedie sa mala mrvi a nie zaspat sotva pol hodku potiahla tie horka su strasne

lasenka
16. júl 2009

siri - nechce ti spinkat v postielke?

luba - my sa prave hrajkame, no spinkal doteraz 😉

emode
16. júl 2009

siri
a to sa ti ako podarilo??? 😀 inak aj ja som donedavna mala malu pri sebe v posteli ale nevyspali sme sa ani jedna ja som bola hore na kazdy jej pohyb a mala stale hladala prsnik tak sme zaviedli postielku mam ju hned vedla seba, vidime na seba a v noci ked sa napapame hned ju prelozim a ani nevie poriadne kde je 3x otoci hlavku a spi ... rano sa budi s usmevom tak si myslim ze to zvladla 😉

lasenka strukoviny nechcem zatial lebo aj mna dost naduvali pred tehu a citim sa lepsie ked ma nic netlaci okrem mojho sadielka na bruchu 😀

lasenka
16. júl 2009

emode - ach, o sadielku mi nic nehovor 😔 kazda kojaca mamicka tvrdi, ze brusko sa strati vdaka kojeniu raz-dva... no ja som asi vynimka ☹

ladywitch26
16. júl 2009

baby, neviete z coho mozu byt hlieny v stolici? dnes ich mala stanka plnu plienku. 😖

sirinka
16. júl 2009

no veru nechce...moja aj ked spi ako dudok...postielka je zatial zacarovana...a to ju mam tiez hned pri posteli

las vydrz...ono sa to teraz rozbehne, ked bude vacsia spotreba mliecka...ja som akurat dala teraz dole 2kg 😉

dm1
16. júl 2009

las nie si vynimka len ty - ja mam brucho ako v 5.mesiaci a tiez len kojim ☹

lasenka
16. júl 2009

lady - neviem ti s tym poradit, este sme to nemali

tak baby, ja som uz tiez schudla nejake tie kila, no velkost bruska akosi ostava 😢