Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
23. jún 2010

@mystery7 mys, aspon kojis, mne moje uz nechcela. ☹ a musim nejako do nej dostat vapnik, v caji nie je a zasa jogurty si da len obcas, tak aspon z toho umeleho nech ma nejaky vapnik.a konecne sa tu flasku naucila aj sama drzat, doteraz nechcela, musela som ja, lebo milostpani musela mat volne ruky, aby mohla dookola vsetko chytat pri tom.
inak som sa bala,ze bude mat horucku, ale nemusela som jej ani nurofen dat, proste ako keby ani na ockovani nebola. ale uvidime, nemusi to prijst hned, reakcia moze byt aj za par dni.

no, idem ja do prace. taaak sa mi nechce, ale potom mam dva dni volno, idem az v sobotu a v piatok uz pride aupairka, tak bude vacsi klud. hadam uz viac obed nespalim,ked tu bude 😀

juska3
23. jún 2010

tiez robim z plnotucneho, davam asi lyzicu cukru na 250ml mlieka, ovocie som este neskusala, a posypem granko

nikanika28
23. jún 2010

Ahojte. Tak do konca tyzdna mam Lukaska doma, v skolke v jeho skupinke su ovcie kiahne 🙄 🙄 ..tak mam radost, dufam, ze ich schyta aj on a je po dovolenke 😨 .a neviem, ci ho nenecham radsej aj ten dalsi tyzden doma, sice asi zosediviem pri oboch, tak ale co uz, dako zvladneme 😅 . A momentalne som stastny clovek, obidvaja zaspali naraz, tak je tu tichuuuucko a kliiidek 😵 😵 😵 ..dufam, ze aspon dve hodky 😅 😅 😅 😅
No tu sa ide snazilkovat vo velkom...mal by som ist od vas, aby sa na mna nieco nenalepilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... inak drzim palceky, nech vam to vide podla planov 😵 😵 😵

mystery7
23. jún 2010

moj zje kasu max zo 130ml mlieka, potom sa divim, ze je v noci kazdu chvilu hore

kosska3003
23. jún 2010

@mystery7 moja tiez zje malo cez den tak asi preto chce v noci ale ked viac do nej nedostanem a aku mas tu kameru prosim ta si s nou spokojna pekne kameruje som kukala nieke tie vodotesne diky

kosska3003
23. jún 2010

no dneska je tu fakt mrrrrrrtvo to hej mi uz spime a ja cakam kedy dojde mm ale este mi ani nevolal ze je na slovensku tak sa este nacakam 😠 😒 ☹ inac ta zuzkad isla na tu dovolenku ked sa tu dlho neukazala chudatko ma toho vela teraz ale mozno si isla odychnut potrebuje to ako sol

ladywitch26
23. jún 2010

nika,ja som tiez dnes zostala so stankou doma, nesla som do materskeho centra,lebo tiez su tu kiahne rozsirene. inak by mi nevadilo, keby stanka dostala, mali by sme aspon po tom, ale akurat je po ockovani a nedavno bola chora.

nikanika28
23. jún 2010

Moni, no ani mne by to nejak extra nevadilo, len o tyzden ideme na dovolenku, tak to by asi nebolo bohvieco 😖 ..dufam, ze sa to na neho nenalepilo, inkubacna doba su tri tyzdne, tak to kludne este moze dostat 🤐 . A je teda riadne soplavy....to su zevraj pociatocne priznaky..tak ale to bol uz aj min. tyzden...
Kosska, no pochybujem, ze isla Zuzka na dovolenku ... 😔

iinuska
23. jún 2010

ahojte

nika, tak nech vas ovcie kiahne zdaleka obchadzaju





ludmilabb
23. jún 2010

ahojte
mne Sofia odmieta caj, riedeny dzus. chce pit len vodu akonahle vidi ze je to zafarbene ani k ustam si to nechce prilozit, taka je presibana. Kojime sa vtakych cudnych polohach ze mam dost, najradsej by chcela lezat na bruchu s vytrcenym zadkom a prsnikom v ustach 😅 najhorsie je ze sa jej v ustach spravil biely povlak neviem ci zabka alebo soor ale uz sa mi to prenieslo aj na bradavky ktore mi popraskali, zapalili a su bolave, natieram si ich tak sa to trosku lepsi dufam ze sa toho zbavime
nika drzim palce aby ti bol Lukasko zdravy

zuzkaprofant
23. jún 2010

ludmila bud rada ze chce len cistu vodu mne doky zakazala davat caje alebo dzus ze naj je cista voda je najzdravsia 😉

ja som dnes bola cely den u kamosky a moj maly ma mna kaslal chodil s jej frajerom hore dole bezomna a ked som mu vravela ze ci zabudol na maminku tak sa mi rehotal a isiel prec ta faj mame doma ciganca ide si s kazdym

sssimi
23. jún 2010

Ludka behni s tým pediatričke. Isto je to žaba keď to máš aj na bradavkách. Mala by jej dať taký sirup a do 5 dní bude potom. Jaj keď si spomeniem ako Sarah strašne silno ťahá a mne až prsty skúca neviem si predstaviť, že by som mala ešte aj bradavky poraskanéééé. AAAAAuuuu....

dm1
23. jún 2010

ludka aj ja som take mala davno a annag mi poradila jeden krem len uz neviem ako sa volal... my sa kojime podobne niekedy mi pomaly na hlave sedi ja lezim a on v predklone cecka

ludmilabb
23. jún 2010

@dm1 hej je to Lotriderm tak mi je pomalicky lepsie, vsak ja som u doki bola dala mi prasok Diflucan len som nevedela ze to mam na bradavkach, myslela som si ze mi ich Sofia tak ozuzlala 😅

ladywitch26
23. jún 2010

zuzka, nemas jedina doma ciganca. stanka je taka ista. prisiel muz domov z roboty, ona sedela na gauci pri opatrovatelke a ze len mu zakyvala a sedela pri nej dalej. a dnes bola susedina jeden a pol rocna dcera tiez prvykrat bez rodicov, len u jednej starsej pani, a ze tiez neplakala, ze bola v pohode, pacilo sa jej. tak ja neviem,cloveku to niekedy pride aj luto, ze vlastna matka dietatu nechyba. no ale od pondelku u nej badam zmeny, uz niekedy pride ku mne a tak silno ma objime, pride sa pritulit, co predtym nerobievala.

mimi21
24. jún 2010

ahojteeeeeeeee
uz sme doma, prisli sme vcera vecer
cesta v pohode, len posledne asi 3 dni sa pokazilo pocasie na Krete, vcera dokonca prsalo...
ale inac bolo fajn, dobre sme si oddychli, len uz sa nekojime, tak uz mam zaludocnu nervozitu, ze ake mlieko ideme skusat, ked mi nutrilon nechcela
asi kupim sunar...
no a uz periem vo velkom, caka ma plno vybavovaciek, ale urcite aj sem nakuknem 😉

martinaxyz
24. jún 2010

Ahoj......
vitaj doma....povybavuj si veci a potom popíš zážitky z dovolenky....

iinuska
24. jún 2010

dobre ranko
my sme spali do 8, tak super, dnes planujem len jeden spanok, som zvedava, ci maly vydrzi aspon do pol 1.Mame pekne pocasie, tak chcem ist uz teraz doobeda trosku von
.
mimi, vitaj, uz sa tesim na fotecky 😉

ludka, ja som prave rada, ze som Adamka naucila len na cistu vodu. Caje som mu este ani neskusala davat

mystery7
24. jún 2010

ahojky
Ja som vcera zaspala pri uspavani maleho. Ked som sa zobudila a chcela ho supnut do postielky tak total vreskot. Nakoniec spal s nami celu nic, do 7:15

monkap
autor
24. jún 2010

mne lenka tiez pije len cistu vodu ...

mystery7
24. jún 2010

@kosska3003 panasonic SDR-SW 20 dufam, ze som to nepoplietla. Kameruje pekne, je vodeoodolna, narazuodolna a aj pieskuodolna. Mame ju 2 roky a sme spokojni. Mize aj fotit, ale fotky nie su az take pekne. Ale mame 2fotaky a mobily, tak nm to nevadi

ladywitch26
24. jún 2010

caute, tak my sme so stankou teraz same doma dva dni. aupair pride az zajtra, tak mi dava riadne zabrat. od deviatej sa uz hrabala hore na branku,ze chce ist vonku, tak som ju supla do kocika a sli sme na hodinovu prechadzku.znicena som riadne. vonku horuco, ledva dycham. a teraz sme sa prisli najest, zasa si doplni energiu a bude lietat ako sarkan po dome.
akurat sa smejem,susedom je dcera v okne, vykrikuje na stanku, a stanka z nasho okna tiez. no strasne kamosky z nich 😀

mystery7
24. jún 2010

ved to je super, aj ja by som chcela takeho kamosa pre Mirka
My sme boli hodku vonkj, ale sa pozatahovalo, fucal studeny vietor.
Dnes som stihla oprat 3 pracky a teraz varim 2 jedla Mirkovi. Do zasoby.

iinuska
24. jún 2010

Adamko zaspinkal o 12.45.Som zvedava dokedy potiahne

ladywitch26
24. jún 2010

tak som malu uspavala pol hodku,dvakrat sa mi prebrala a potom si to uz nadobro rozmyslela, tak sa spanok odklada na neurcito. cize kym nepojde spat, budem bez obeda. aspon prazenicu som si narychlo spravila. 😒

mystery7
24. jún 2010

aj u nas sa spi od 12:40, ale pod oknom vrestia deti na ihrisku ☹

mimi21
24. jún 2010

no mne Nina drzi zatial grecke spankove rezimy, cez obed spala skoro 3 hodiny 🙂

nikanika28
24. jún 2010

cafte
mimi, vitaj doma 😉 ..a ninka ako jazycek? zahojilo sa?
Dnes Lukasko hodil taku drzku na bicykli...som myslela, ze sa dolamal 😖 ..nastastie si to odniesla len roztrhnuta trigovica, krvavy bok a krvavy laket 😖 ...
Dnes sme boli aj u doktorky..tak ma trochu hrdlo chytene, zajtra mame ist na vytery a rovno spravi aj Klarke, lebo aj ta je soplava zase 🙄 ...my sa do tej dovolenky ani do kopy nedame ☹

mimi21
24. jún 2010

nika dakujem, jazyk zahojeny nie je , zajtra ideme k nasej DR, lebo sa jej to nezahojilo tak, ze by sa to zrastlo, ale sa to oddelilo a teraz jej tam kusok odstava, tak uvidime co bude 😒

nikanika28
24. jún 2010

mimi a to ma kde prekusnute? na spicke? chudatko ☹ ...ale ju to neboli asi, ci?