Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
17. júl 2010

ahojky
Tak sme dosli domov. TyZden dovca a tyzden u mojej mamy.
Mirko oslavil navrat domov peknymi nervami. Vyzlostil sa kolko donho voslo a uspavanie si sprijemnil hodinovym vreskotom a jakotom. No uzasne. Vsetci susedia vedia ze sme uz doma.
Srinka gratulko
Zuzkad kasli na arogantneho blbca, hod to za hlavu

sirinka
17. júl 2010

@mystery7 my sme vrieskali od stvrt na devat do teraz... 😒 zrejme sa im neda spat v tom teple...

ladywitch26
17. júl 2010

@sirinka heheeej, tak dalsia do klubu majovky znova tehulkuju? 😀 tak drzime palciaky, nech maju drobculky tentokrat braska. 😉

inak my sme boli na oslave, mala bola uz unavena, tak som ju zobrala domov, muza som nechala tam. no ale mala totalne uvrestana, len ziapala a ziapala. a uz ma to dozralo, tak som jej povedala, ze moja zlata, ak neprestanes plakat, tak mama pojde tata, pojdem prec. mrkla na mna a zrazu ticho. sa normalne zlakla,ze pojdem prec, tak si aj slzy sama poutierala, mlieko zacala pit, lebo dovtedy nehrozilo pre ten vreskot a potom este 15 minut sedela nalepena pri mne a pozerali sme si knizku a len sa tulila ku mne. a potom zamrncala, tak som sa jej spytala, ci chce ist buvat, a ona ze ano,ano, tak som ju ulozila do postielky, lahla som si tiez a o 10 minut uz odfukovala. len teraz neviem,o ktorej mam ist muza vyzdvihnut, lebo mobil si nechal doma.

sirinka
17. júl 2010

lady tak snad hej...este pockam na vys. u dr... 🙂

ladywitch26
17. júl 2010

@sirinka no mne akurat predvcerom kamoska pisala, ze sa im tiez zadarilo tretie. uz ma sice dvoch chalanov 17 a 15r, ale chcela este tretie. aj ked mala velmi tazky druhy porod, bola v kome a preto sa jej muz bal, aby o nu neprisiel, no ale 15r je uz dlha doba, tak je teraz stastna,ze sa zadarilo. takze tento rok je asi priaznivo nakloneny tehu. 😉

sirinka
17. júl 2010

@ladywitch26 tak snad teraz bude mat za odmenu lahky porod...

mystery7
17. júl 2010

horucava aj u nas, ale take vreskoty..... Na nervy. Mirko ma nenormalne silny hlas - ked porovnam aj s inymi detmi, takze je to dost na nervy

dm1
17. júl 2010

@sirinka gratulujem!

rybca
17. júl 2010

@sirinka gratulujem..🙂

@ladywitch26 - bodaj by si mala pravdu a zadarilo sa aj nam..🙂)))

dm1
18. júl 2010

co parabate? ja varim malemu aj nam. sa tu konecne schladilo. celu noc prsalo a blesky boli ale nehrmelo tak to bolo niekde daleko

@rybca tak sme dve tiez by sme chceli co najskor snad sa coskore obe pridame k tehulkam 😉

kosska3003
18. júl 2010

ahojte tak konecne sa ochladilo mne mala spitak dufam ze potiahne aspon hodinkua pol ja sa idem tu trosku potulovat

mystery7
18. júl 2010

u nas dnes ochladenie a burka. Doobedu sa nedalo vyjst vonku, poobede bude snad lepsie. Mirko uz spi a ja si idem tiez zdriemnut.
Na obed bol salat z krabich tyciniek, mame toho hrniec. Polievku som nevarila.
Este pikoska, vcera ako sme dosli domov, mm vzal maleho naboso pobehat po balkone a ja som vybalovala. Ked som k nim dosla, chcela som mrknut na teplomer a ten prasknuty a vyteceny. Nevydrzal teplo. Pozerali sme a na balkone aj par sklencin bolo, ale Mirko sa nastastie neporanil. Nechcem si to ani predstavit, ako sa mohol porezat.

sirinka
18. júl 2010

ahojte...aj u nas je chladnejsie a strasne fuka, no snad nebude prsat, poobede mame oslavu pre klarku a jej kamaratku, chceme rybky grilovat, tak snad sa podari...

mimi21
18. júl 2010

no u nas aj prsalo a stale je strasne dusno...na porazenie
prisli sme od svokrovcov, ja som co - to poprala a teraz este pojdeme na kofcu 😝

ladywitch26
18. júl 2010

caute zeny, mate prehlad o cenach, co stoji par detskych ponoziek? takych obycajnych, bavlna plus elastan?

kosska3003
18. júl 2010

@ladywitch26 tak do eura kupis isto ja som kupovala teraz za 80 centov

tak mi uz po boji spinkame akosi uz nechce spat sama opica ale po placi niako zaspala a cosi mi tu postukala teraz sa mi to tu tak sprosto vsetko zobrazuje ide ma urvat neviem ako to dat na spat asi jej dam rano zase postukat a mozno to da do povodneho stavu

rybca
18. júl 2010

@kosska3003 to aj nas objavuje klavesove skratky, ktore ani mi nepozname..🙂

@ladywitch26 tu je to drahe, pod euro som este tu nevidela

mimi21
18. júl 2010

@ladywitch26 j mne sa tak zda, ze okolo 1e

sssimi
18. júl 2010

@ladywitch26 najlacnejšie od číňanov som kupovala ešte za 16sk, takže cca 55centov? Ale v detskom pod euro nejdú a naposledy som kupovala v Kaflande za 85 centov.

sssimi
18. júl 2010

U nás dnes bolo perfektne. Aj sme strávili celý deň vonku a ako na potvoru malá ukončila deň pádom na hlavu. Najhoršie je, že na cestu takže výsledok-oškreté čelo, nos a aj trošku krvy z nosa zo soplíkom jej išlo. A tak krásne behala celý deň, ale zbadala suseda a začala sa strašne jašiť a aj to tak dopadlo. Teraz už spinka. Mm je na výjazde...

kosska3003
18. júl 2010

@sssimi vies ako chlapa zbadala tak sa musi jasit

sssimi
18. júl 2010

@kosska3003 ona je vžd za ním taká besná. Asi to bude jej srdca šampión. Strašne sa vzájomne ľúbia a už si aj bočinky dávali 😀 Keď sa zbadajú tak začnú strááášne pišťať a rehotať sa 😀

emode
18. júl 2010

@ladywitch26 som teraz v akcii v Tescu 2 pary za 1,20 asi tak

sssimi co vsetko pre lasku neurobi ... sofia je praveze velmi rezervovana voci inym detom ci chlapec ci dievca ... zostane ako prikovana a maximalne strohy usmev obcas vycari 😕

ludmilabb
18. júl 2010

@zuzkad tak akoze ten doktor z kerej rite komu vypadol!!!!!! on asi nevie co je to pripad pre socialku ked sa ide vyhrazat zodpovednej matke takymito argumentami, inak mna by to fajne zdeptalo, ja sa v takych situaciach vobec neviem branit je to strasne 😠 😠 😠
@sirinka co to, co to 😀 drzim palce

ludmilabb
18. júl 2010

@emode stretnime sa uz

sssimi
18. júl 2010

@emode moja deti miluje. Aj v telke keď sú deti, tak ostane pozerať a smeje sa pri tom 😀 Inak si TV všimne iba ak ide reklama s dobrou zvučkou. Ona keby má súrodenca, tak ani neviem, že existuje, ale bohužel. Našťastie má o 4 mesiace staršieho suseda 😀

emode
18. júl 2010

@ludmilabb som za 😀 zajtra doobeda musim trochen popracovat tak napr. v utorok, davas malu spavat cez obed, ze? mas nejaky program? mozeme sa aj u vas na THK stretnut 😉

emode
18. júl 2010

a kde ste vsetky zas???

jamaat
18. júl 2010

No ahojte, dočítala som vás.
@sirinka gratulujem
@emode Našla som zmeškaný hovor až večer, nenosila som v Štúrove mobil so sebou.

iinuska
18. júl 2010

ahojteeeeee 😉 😉 😉

Tal sme stastlivo dorazili, bolo super, sme si to uzili, maly chcel byt stale len v mori, pocasie nam prialo, takze paradicka 😵

a co je tu noveho?????Ako sa mavate?