Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
19. okt 2010

@sirinka Ojoj, tak to ide tomu tvojmu Šebrle/Kočišovi! Čiže zajtra ráno najskôr do Žiliny po veci a potom rýchlo do Švédska??

sirinka
19. okt 2010

@jamaat ale kde...to by nestihal...vecer ich ma priniest nejaky kolega....on pojde na pas a peniaze nech mu pozicaju kolegovia

sssimi
19. okt 2010

Ahojte.
Juj babule už sa riešia výchovné metódy? Ja tiež veľa krát neviem ako sa zachovať. Sarah doma zle nerobí. Občas ma tasne, ale to skôr nechtiac no a občas ma pleskne zo srandy po riti, lebo vidi mm ako ma plieska 😀 ... Inak má momentálne vo zvyku pohrýzť všetko čo jej ublíži. Spadne z odrážadla-pohryzne ho, zakopne o gauč -pohryzne ho.... No a ak má po ruke dudel a má nervy, tak sa vyzúri na ňom-zahryzne do neho tak, že až očervenie a trasie hlavou 😀 Inak sa bije len keď jej niekto niečo berie a občas susedovi preventívne čapne, ale zas on je taká citlivka, že len sa ho prstom dotkne a už uteká za mamou, že "Saa uobila bac".... On ju zase sáče na zem, tak tá chúďa letí vždy rovno na papuľku. Ja Malú vždy vyhreším, že to nesmie robiť a zatiaľ pochopila. Len suseda mi ide na nervy, lebo vždy povie svojemu malému nech to Sárke vráti.... No akože trápne.... Inak vrieskanie sa snažím ignorovávať koľko sa len dá, len mám nervy keď sa mi do zadu začne hádzať. Bojím sa. že si ublíži.

jamaat
19. okt 2010

@sirinka No pekne! Dobré číslo máš doma. 😅

sirinka
19. okt 2010

@jamaat hej, jemu sa obcas podari...zabudne, ze nevladze vela pit a potom to takto skonci... 😝

dm1
19. okt 2010

vrieskanie sa aj ja snazim ignorovat a po chvili prejde. ale ked uhryzne je to len doma v centre zle nerobi.... a on sa fakt tvari akoby mi nerozumel ze co po nom chcem ked mu vysvetlujem ze sa to nerobi. Niekedy aj mna zacne zapat ale nepomaha ani nono ani nesmies ani nic tak nachvilku odidem ak je tam mm akoze sa hnevam a potom uz prestane. alebo sa ho snazim zamestnat niecim inym

@sirinka to potesi teda.... no by som riadne hromzila

sirinka
19. okt 2010

@dm1 ale tak zase dufam, ze ho na isty cas zase prejde chut slopat...on v podstate ani moc nikam nechodi a ked sa potom utrhne....no a najhorsie, ze zakaznikovi nemoze povedat nie...ze aj druhy kolega skoncil podobne... 😝

dm1
19. okt 2010

@sirinka sak jasne ked je to raz za cas tak to clovek nejako prekusne. Ale sa mu bude dobre zajtra letiet teda

sirinka
19. okt 2010

@dm1 inac na to som zvedava...to rano si vychutnam 😎

mimi21
20. okt 2010

@sirinka tak taketo stavy s mm poznam, z celej duse neznasam, ked mi nedviha telefon a tiez ma hned napadaju hororove scenare
no ale pred 20rokmi mobily neboli a nase mamy cakali pekne doma a stresovali bez toho ze by stale vyvolavali 😅

mm dnes ide do TN na sluzobku, tak idem s nim, pokukat nejake vianocne darceky, len ako sa poznam, tak zase prd kupim 🤐
a to mm ma este do Vianoc aj meniny, to zas bude dilema 😅

ludmilabb
20. okt 2010

ahojte prva 😀
Sofia sa akurat vala po Blazika a ta sa jej snazi uhnut ale marne
@sirinka daj vediet ako ste rano vstali

iinuska
20. okt 2010

dobre ranko
my sme vstavali o 8. Uzasne. Lebo teraz ako mal maly sople, tak pravidelne uz o pol7-7.
Vyzera to nadejne aj s pocasim, neskor vybehneme trosku na vzduch

jamaat
20. okt 2010

Čafte.

@sirinka Čakáme na raňajšie správy. 😀

sirinka
20. okt 2010

jaaaj dievcata...spala som asi dve hodky...mm celu noc grcal, v kupelni urobil potopu, rozbil sprchu...som mu nadavala, tak hned som mala rozvod na stole... 😝 no ale uz periem poslednu davku nocneho vycinania 😎

iinuska
20. okt 2010

@sirinka no, nezavidim

jamaat
20. okt 2010

@sirinka Joooj, tak to veselá veľká a hlavne dlhá noc! 😀 A ohromne sa mu muselo cestovať.

ludmilabb
20. okt 2010

@sirinka bohovska noc teraz si to bude musiet u teba vyzehlit a nie ti hrozit rozvodom, teeeda

jamaat
20. okt 2010

A možno sa mu aj čká, keď ho takto tu spomíname. 😀

dualcore
20. okt 2010

ahojte maminky po sto rokoch som sa aj sem dostala. 🙂 mam co robit aby som sa dostala do obrazu ako sa ktora mate... za nas-sme chory uz 2tyzden ale lepsi sa to konecne.teraz spinka tak mam pokoj .asi to oslavim obedom...mnam 😔

sirinka
20. okt 2010

@ludmilabb
@jamaat ckalo sa mu aj v noci hehe, no ale teraz uz som aj ja vyflusnuta, taaakk by som spala...

emode
20. okt 2010

a tu zas ticho 😕

jamaat
20. okt 2010

Ja nakúkam. Emku uspáva tato, lebo jemu voľáko lepšie zaspáva ako mne.

emode
20. okt 2010

@jamaat tak kukuk 😅 my zazrakom spime ... jani uz nekojis??
dnes v jasliach spala len hodinu podvecer bola ako 100 certov tak teraz odpadla 😒 dnes som aj vypenila na nu tak mi je celkovo nanic ☹

mimi21
20. okt 2010

@emode my sme mali vcera taky den...strasne nervy som mala, normalne ju musel mm okupat, ja som bola taka na nervy, ze som si potrebovala aspon na 10 minut od nej oddychnut
a dnes, cuduj sa svete ako anjelik 🙂

jamaat
20. okt 2010

@emode Na noc jej už dlhšie dávame mlieko z fľašky, kojila som ráno a pred denným spaním. Ale dnes už som jej dala aj cez deň fľašku a asi s tým idem už ozaj skončiť, lebo ako jej rastú očáky, tak ma riadne ťahá za bradavku, bolí to. Nie že by hrýzla, ale nejak to drží pevne zubami či čo.
A posledné dni mi horšie spáva, dnes iba 3/4-hodiny, tak večer chodieva skôr. Lebo predtým až okolo 21-21,30. Ale ešte asi nespí, lebo tato zo spálne nevyšiel zatiaľ.

emode
20. okt 2010

my mame chvalabohu ocaky von, vecerne cuckanie je vsak ceresnicka na torte ... zahlasime, ze ideme spinkat, umyjeme hore v kupelni zubky, mala sa vyteperi na postel, lahne si na vankus a caka ... 😀

rybca
20. okt 2010

Ahojte, ako sa mate? dufam, ze ste uz secia zdravi..🙂 Matko je uz v pohode, len mna zacalo bolet hrdlo, ale tak divne, ako keby len hore, to co visi - boze, nenapada nazov..🙂)) najviac to boli, ked ziva, ale hadam to casom prejde.

S Matkom od buduceho tyzdna zacneme chodit na "gymnastiku" a uz sme zacali znovu plavat a dnes som sa dozvedela, ze kazdy piatok sa nedaleko od nas v skole hraju deti s rodicmi, tak na 2 hodky...🙂 A zajtra pojdeme Matka zapisat do skolky, beru sice deti od 2.5 roka, ale ze je dlhy poradovnik..🙂

iinuska
20. okt 2010

ahojte
u nas je uz tichucko, este stale kojim, ale maly to uz vyuziva. Pred spanim by cucal aj hodinu

mimi21
20. okt 2010

no mna uz zase berie do spania a to asi aj preto, ze som si naliala deci cerveneho
prekladam to este keksami a potom ked sa postavim na vahu, tak ma slahne 😝

jamaat
20. okt 2010

Emka nie je závisláčka na kojení. Asi sa už viac teší na fľašku. Lebo keď ju vidí, tak hneď natešene uteká na posteľ. Aj keď som kojila a bola aj fľaška pripravená a videla ju, tak na ňu ukazovala a chcela ju.