Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
2. aug 2009

ahojte 🙂
ako sa mavate? a co nove?uz nemam tolko casu na net ked mam dve detuchy a Domi je uz coraz viac hore a treba sa venovat 😉

ladywitch26
2. aug 2009

inak mne sa to cherokee ani ktovieako nepaci, ja skor adams a next. len tiez mali vypredaje,tak som pobrala na skusku. len v nexte nechcu davat vypredaje,svinuchy, oni rovno zhrabu letny tovar a nahradia ho zimnym.

ladywitch26
2. aug 2009

monka, kludne, dalsie vyhrady. vsak musim vychytat vsetky muchy... 😉

monkap
autor
2. aug 2009

lady: mozno predas aj cherokee ... nie kazdy ma blizko tesco ....

jamaat
2. aug 2009

lady, aj ja som si všimla, že nesedí používané a nové.

Čo sa týka tých cien, veľmi ma neoslovili. Ale ja si na značky nepotrpím, väčšinou kupujem v Tescu a takmer vždy si počkám na výpredaje. Ani netuším, čo stojí na Slovensku Next a podobné, ja som totiž donedávna ani nevedela, že nejaký Next existuje. 🙂 ... A sú aj slovenskí výrobcovia, čo šijú vecičky, a sú pekné aj dobré a aj za dobrú cenu. V BB máme napríklad japitex - nedávno robili tiež výpredaje, tak som si nakúpila niečo už na jeseň.

ladywitch26
2. aug 2009

a inak ostatne ceny co? nie su moc vysoke? mozem este poznizovat cosi, mne staci zisk, co mi pokryje aspon vydavky na plienky...

ladywitch26
2. aug 2009

tak som prave zistila,ze ten pouzivany tovar tam hadze automaticky a neda sa to zmenit...

jamaat
2. aug 2009

Ja na Cherokee nemôžem ani pol zlého slova zatiaľ povedať. Páči sa mi to, je to dobre ušité a pyžamká aj body som dokonca prala aj na 60 stupňov a nič im nie je. Ani len žmolky sa zatiaľ nenarobili, hoci ich používam často.

dannynka
2. aug 2009

lady skoda ze predavas dievcenske vecicky 😀

dannynka
2. aug 2009

ani ja na cherokee nedam dopustit,Dominik nosi bodycko tejto znacky este po Gabike a stale je v super stave 😉 a to ho Gabika teda riadne nosila 🙂

jamaat
2. aug 2009

lady, a sem na koňa si nedala inzeráty? Ja som podprdy predala cez koňa, na mimibazari by som musela zaplatiť, aby sa to zobrazovalo hneď, a to sa mi kvôli jednému inzerátu neoplatilo, aj keď to nebolo veľa. Keď nezaplatíš, zobrazí sa inzerát iba pri podrobnom hľadaní.

dannynka
2. aug 2009

inak babulky aj ja predavam vela veci po dcerke kedze som odkladala a teraz mame chlapca tak mi je to na nic tak hodim aj sem link 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1213200

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1213143

ak by ste mali zaujem....ja davam aj do aukcie tam sa mi to vacinou popreda 😉

ladywitch26
2. aug 2009

danny,aj pre chlapcov tam mam veci 😉

jamaat, mam aj na konovi. to som najskor sem dala, len tu je limit 30inzeratov, tak som potom dala aj na babybazar

dannynka
2. aug 2009

lady heeej idem presnorit 😉 😀

monkap
autor
2. aug 2009

ja patrikovi kupujem vacsinou cherokee .... mam to blizko, pacia sa mi a su za super ceny .... ja som s tymi vecickami spokojna 🙂

jamaat: to vazne na MMB musis platit za inzeraty ?? 😨 😠

jamaat
2. aug 2009

Čítam staršie príspevky a vidím, že ste rozoberali jednorazové plienky. Ja som Emči teraz na chate dávala týždeň len jednorazky a domov sme sa už vrátili s vyrážkami na ritke. Deň bola v látkovkách a už sa jej to hojí.

zuzkad
2. aug 2009

ahojte kocky,

tu v BA zycina zase veterna smrst ...fuka ako besne...dufam, ze to nebude este horsie 😕 😕

inak pridala som konecne aktualne foto maleho https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... lebo to tu nejak zanedbavam...ale ked ja tak nerada zmensujem tie fotky tu na MK 😖 😖

lady nejak som presvihla co to mas za vecicky...mas ich tu na MK, alebo kde ? Ked pises, ze mas aj pre chlapcov....popozeram len napis kde 😉 😉 ak teda mas taku 68 velkost a pomaly aj 74 😅 😅 😅 take zimne a hrubsie 😉 😉 posliii link 😉 😉 😉

monkap
autor
2. aug 2009

ja tiez nekupujem znackove veci ... mame sice vecicky next, h&m, adams - ale to su od svagrinej po jej detoch 😀

ladywitch26
2. aug 2009

jamaat, moja je nonstop v jednorazovych a nema problem.len niekedy sa objavi vyrazka,ked sa pokaka az za usami pocas spanku, ale natriem sudocremom a za par hodin je to ok

dannynka
2. aug 2009

jamaat ja mam ohladne plienol take problemy zo starsou dcerkou,ma celu ritku a aj susulu vyhadzanu..... ☹ a nevieme ju odnaucit na noc od plienok.Cez den uz je uplne bez ale ta noc.... ☹

monkap
autor
2. aug 2009

ja davam tiez iba jednorazovky a zatial sme ziadne vyrazky nemali 😵

dannynka
2. aug 2009

lady-veru sudocrem je uzasna super vec 😉

ladywitch26
2. aug 2009

zuzka, aj na konovi aj na http://ladywitch26.babybazar.sk/ zimnych tam vela nemam zatial, ale budu. 😉

sirinka
2. aug 2009

ahojte...my mame vsetky mozne znacky, ale nove vacsinou tiez kupujem cherokee...a potom zboznujem znacku fran. znacku premaman, ale tam su teda ceny...ale nastastie mi sestra nosi vela veciciek z fran...tam je taka nejaka chutnejsia detska moda ako u nas...

sirinka
2. aug 2009

u nas doma ukazuje teplomer 32°C 😒 tak som zvedava, co nam dofuka z Ba...

ladywitch26
2. aug 2009

danny,ja odtialto trepem kamoskam, co su tehu teraz ked prideme na sk. 250g stoji 5€. a fakt nic lepsie nepoznam

kodada
2. aug 2009

ahojte, lady a normalne ten krem stoji kolko v SR?

zuzkad
2. aug 2009

lady popozeram 😉 😉 😉 dakujem

siri ja mam celkovo pocit, ze na SK je omnoho slabsi vyber veciciek...ako ked pozeram na internete zahranicie ☹ ☹ mame aj pekne vecicky, ale napriklad z UK som videla naaadherne a napadite vecicky ...ked sa da tak v bazari nakupim malemu vzdy nieco 😉 😉

dm1
2. aug 2009

zdravim, dlhsie som nebola. Boli sme 2tt u nasich na dome. Bola tam na prazdninach aj 5-rocna neter a tyzden aj sestrenica s 1,6-rocnou dcerou a 9-rocnym synom tak bolo veselo. Inak som sa bala ale maly to zvladal v pohode ale ma tam aj postielku aj kocik tak sa citil ako doma.

dannynka
2. aug 2009

lady jeeej tak to je super cena.... 😉 tusim 125g stoji okolo 4 €