Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dualcore
25. júl 2011

@sssimi no ja som tiez bola na tom tak ze mi to bolo jedno ale teraz som rada ze to bude opat chlapcek...uz mam ako taku skusenost 🙂

dm1
25. júl 2011

@jamaat hmmm tak potom dokelu bude to treba lepsie osetrit. Ono tusim tam prave ti invalidi neboli vynati ze maju narok tak b to tak potom aj mohlo ostat 🤐

sssimi
25. júl 2011

@dualcore Tak keby to bolo dievčatko znova, tak som rada, lebo tým pádom mám vystarené s oblečením aj s hračkami a nemusím sa do budúcna trápiť čo spravíme s deckou izbou.... Ale mám taký pocit, že to bude malý pindík 😀 No veď už by sa do rodiny aj patrilo po 3och dievčatkách 😀

luba142
25. júl 2011

Ahojte koceny,hlasim sa z uprsanych tatier. Stale tu su lejakove prehanky, tak sme vcera boli v AquaCity v Poprade. Dnes doobeda neprsalo tak,ze ideme do Belianskej jaskyne,ta je dnes zatvorena, tak sme si k nej urobili aspon prechadzku do kopca cca 30minut. Ked sme sli dole zase lialo. Zajtra pojdeme aj do jaskyne. Inak sme blizko strediska Bachledova. Pisem z mobilu. Babula teraz spi a zase leje. Pojdu sa decka vycvachat dole do bazena

ludmilabb
25. júl 2011

dnes ma to moje dieta pekne nasrdkalo 😠 od pol druhej som ju uspavala, po hodine mi ohlasi ze chce cikat reku faaaajn sa preberie noo len ked som ju chytila ecla docikana, postel vsetko, skoro po porazilo a aka bola jej reakcia, rehot-smiech tak som jej aj po zadku capla ze sa moze hanbit a ona este vacsi smiech, som myslela ze sa mi sniva....zaspala o tretej, parada 😝 a teraz lejeeeeee

dualcore
25. júl 2011

@sssimi no tak to veru ano 🙂 ja som tiez rada ze uz vlastne po malom vsetkomam.len sa neviem teraz rozhodnut pre elekt.odsavacku aka je dobra.chcem tomme tippe ale nepoznam nikoho kto ma nejaku skusenost s nou ale flasky su super tie pouzivame do teraz.
aka esekt odsavacka je dobra...poradte mi baby! 🙂

dualcore
25. júl 2011

@ludmilabb bud rada ze aspon zaspal ten moj tasmansky diabol fici po byte a ani za nic zalahnut.uz sa mi ho ani neoplati ukladat lebo za hodku ideme na detsku hudobnu....som zvedava co tam bude robit 😒

jamaat
25. júl 2011

@ludmilabb Tak mňa zase vytáča detská lekárka. Robí paniku kvôli Emke, volala mi teraz, že som mala ísť na infekčné, ak je to mononukleóza a či som bola znovu na ORL, že už by dnes výsledky z výterov boli. Hlavne že mne na ORL povedali, že budú v stredu-štvrtok, takže som mala v pláne ísť tam zajtra, že prinajhoršom ich vytelefonujú. Baví sa so mnou tónom, ako keby som si na vlastné dieťa kašlala. A hádam aj jasnovidkou by som mala byť. 😠 😠 😠

hoogy
25. júl 2011

@dualcore uz ste boli na takej hudobke? lebo matko to mal velmi rad ked sme chodili.

hoogy
25. júl 2011

@jamaat ta je dobra ved ti to mala povedat ked si tam bola,ze co vsetko to moze byt a kam mas zajst.

jamaat
25. júl 2011

@hoogy Ona ma poslala na ORL, lenže tam zjavne nereagovali tak, ako si ona predstavovala. Do toho víkend, pokiaľ to nie je akútne, na pohotovosť sa trepať nebudem.

jamaat
25. júl 2011

Teraz sa zobudila taká mokrá, že neviem, či je len spotená, alebo aj dočúraná. Ale ešte zaspala.

hoogy
25. júl 2011

@jamaat ved jasne na pohotovost by som nesla ani ja. ved uvidis. a skusala si tu vincentku?

jamaat
25. júl 2011

@hoogy Ešte nie. Muža som včera vyslala do Kauflandu, tam ju vraj majú. Lenže ju nemali, on nezavolal, tak som ho nenavigovala do lekární ešte zháňať. Čítala som na MK v téme o takýchto problémoch, že stačí aj doma zvariť morskú soľ s vodou, tak to som urobila.
Pomaličky jej to odpúcha, vidím, že aj nosné dierky už má väčšie, nielen štrbinky. Síce to na voľné dýchanie ešte nestačí. Lekárka buntoší, že keď má stále uzliny zväčšené, tak som to mala riešiť. Lenže lekárka na ORL prehmatávanie uzlín komentovala takto: "A kde má tie uzliny zväčšené, keď pani doktorka píše na lístku? Žeby tuto za (voľačím, názov si nepamätám)? Aha, hej, tu trochu." ..........A ty si mater jasnovidka teraz vyber, čo máš robiť. 😠 ....Obvodná zhíkla, aká je strašne opuchnutá, no na ORL to nestálo ani za reč.

sssimi
25. júl 2011

@dualcore ja som používala aventku a bola som spokojná čo o flaškách zase nemôžem povedať. Ale asi pôjdem zase do Aventu aj keď aj mne sa páči Tometipe na fotke 🙂

zuzkaprofant
25. júl 2011

@sssimi preco nie si spokojna s avent flasami

ludmilabb
25. júl 2011

@dualcore tiez mam aventku ale rucnu nie elektricku, maximalne som s nou bola spokojna
kebyze Sofiu neulozim do postele poloha horizontal tak mi tiez nezaspi, je schopna byt cely den hore
@jamaat juj tak to su radosti! ja som bola tiez dnes u doki, kvoli tym soplom chcela som Fenistil ale nechcela mi predpisat ze to uz v jej veku je lepsi Aerius, ten mam doma a nove nasivin Soft za 5 eur bez konz. latok 😅

sssimi
25. júl 2011

@zuzkaprofant lebo mi po 3och mesiacoch prestali tesniť a po okrajoch tečú

zuzkaprofant
25. júl 2011

@sssimi vazne ja ich mam od narodenia a vkuse som cele davala vyvarat a dako drzia jedine tie vrchnaciky sem tam niektore povolili ale inac som spokojna

dualcore
25. júl 2011

@hoogy no dnes mal premieru a bolo to super 🙂 velmi ho to tam bavilo takze o tyzden mame repete 😉

dualcore
25. júl 2011

@sssimi ja mam flasky tomme tippe a su naozaj vyborne!na zaciatku som mala avent a to bola hroza ako tiekli tak som ich potom vymenila ale odsavacku mozu mat fajn 😉 skoda ze neviem o nikom kto ma esektricku Tom.Tip.

sssimi
25. júl 2011

Počujte kočky. Môžem si dať teraz zafarbiť vlasy?

hoogy
25. júl 2011

@dualcore super🙂 detomsa to paci a ked je dobra ucitelka.skoda,ze my teraz nemame uz taku moznost.
@jamaat ano aj tak to mozes spravit. ked nemam vincentku tak to tak robim🙂
@zuzkaprofant ani ja somnebola spokojna s avent flaskami strasne tiekli. a aj tie hrnceky totalne tecu. ja rada od nic pouzivam tie via kelimky.

hoogy
25. júl 2011

@sssimi no nemala by si. najdi si nejaku prirodnu farbu.

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi ja som si dala aj melir robit ked som bola tehu pohode mozes to iba ak by ti ten smrad robil zle

mystery7
25. júl 2011

@sssimi ja som si dala melir aj farbu hned na zaciatku tehu a potom uz len farbu

emode
25. júl 2011

@sssimi ja som si dala farbu, ale tiez mi vybrala nejaku s minimalnym obsahom chemickych latok ...

kosska3003
25. júl 2011

no moja uz konecne spi tak ja som si naliala sanpano nech kramy dostanem konecne dnes som 63DC tyzden po vyvolavacke a furt nic
@ludmilabb inac toto mi mala spravila ale bola som ja na vine potom sa na tom smiala opica mala rano sa zobudi ze mama ee ee to je ze ide cikat alebo kakat a mne sa nechcelo vstat tak jej vravim ze sa vycikaj mas plienku a ona ma posluchla lenze ja krava som jej vecer zabudla dat plienku tak cela postel pocurana a ona samozrejme tiez normalne mi to vyfucalo jej dat plienku ked ju cely den nama teraz davam bacha

iinuska
25. júl 2011

@ludmilabb este kojis ?

iinuska
25. júl 2011

@sssimi podla mna ti kadernicka poradi 😉