Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
28. júl 2011

@mimi21 a emka uz ozajstne lozi,ci sa plazi? akoze po bruchu alebo po styroch??
@dm1 tiez chcem ten koberec kupit, velmi sa mi paci ako doplnok do deckej, ale pata teraz aj chytili auta,a cim vacsie,tym lepsie.......pripadne aby aspon nejake zvuky robili,alebo boli aspon natahovacie.
uz mam darcek na vianoce vymysleny, aj koberec aj nejaky zeriav kupime 😝

hoogy
28. júl 2011

@borocka to aj matko takto zboznuje auta. najlepsie su take kde sa da aj nieco nalozit:D

dm1
28. júl 2011

@mystery7 my mame tiez jazdene a nebali sme sa lebo ho s mm kupoval clovek co sa vyzna kontroloval vsetko aj hrubku laku a tate tie veci ak by bolo burane

borocka
28. júl 2011

@hoogy pata to len teraz zacalo zaujimat,ale najlepsia je velka tatrovka, pripadne taky malinky bager (musim kupit ozajstnejsi) a tiez policajne a poziarnicke, ked to blika a huka..........a vsetky mozne formulky,a natahovacie auticka...

mystery7
28. júl 2011

@borocka u nas tiez gumaky frcia a nepremokava vetrovka. V prsiplasti bol nemotorny, nervacil sa, tak ho teraz nepouzivame. Vcera tolko skakal po mlakach, kym nemal vodu v gumakoch a blato za usami. Lutujem, ze som ho neodfotila.

borocka
28. júl 2011

@mystery7 ja som kupila v exisporte,je sice este 2x vyhnuty na rukavoch,ale to nevadi,hlavne ze su mlaky 😀 😀 a u nas su take bombove dedinekse rozbite cesty, no mlaky po clenky a ked nimi prebehne tak no kompletka....ved nestiham prat tieto dni 😲 😀
a najlepsi,este ani prsat riadne nezacne a uz si ide chytat gumaky ze ideme otestovat ake su mlaky 😝 ine topanky teraz ani nechce

mystery7
28. júl 2011

@dm1 tak to ste mali super poradcu. My uvazujeme o kombiku, lebo ked nieke chceme ist, mame problem sa pobalit. Mame auto na plyn a este v kufri vozime rezervu 🙄

mystery7
28. júl 2011

@borocka aj my presne tak isto. Gumaky najlepsia obuv a este miluje crocsy, najradsej ich nosi. A auta tiez miluje so zvukovymi efektami. Na celu izbu ma koberec s cestami, domami, pumpou, nemocnicou, potokom, farmou, tak sa tam rad hra s autami. Najvacsia sranda je nahadzat auta na kopu, vyhlasit ´ havaria ´ a uz vola hasicov a policiu. Este chcem zohnat auto sanitku.

dm1
28. júl 2011

@mystery7 jj aj my sme preto vacsie kupovali trosku take rodinne mame scenic renault. Ale zase je starsi a vacsi tak aj spotreba je samozrejme o inom ako na plynaku veru 😖

borocka
28. júl 2011

@mystery7 a jejej, u vas by sa nam pacilo 😝 😀 😀
ked som kupovala gumaky,tak si vravim ze msuim nejake lacne zohnat,ved ich obuje raz za mesiac na hodinu,ale keby som tusila ako ho to chyti. uz ani crocsy nepotrebujeme 😀 a to je co povedat.

tak rano sme mali krasne,slnko svietilo.sla som do mesta a nadavala som si cely cas ze som sa zasa zle obliekala, teplo,dusno, rifle sa na mna pricucli 🙄 a teraz? cakam kedy sa burka vychyti 😠

sirinka
28. júl 2011

@jamaat no prave ze diesel mam aj ja, na studeno sa nespaluje dobre, preto, ked ja jazdim vacinou kratke vzdialenosti, tak je zaneseny vyfuk...treba mu obcas dat na bendzo, nech sa precisti...
ta nalepka, to je vyrobny stitok a malo by to byt nalepene na stlpiku medzi prednymi a zadnymi dverami...bez toho uz udajne ani nezapisu auto, takze to zrejme mate....

sirinka
28. júl 2011

@mystery7 aj my mame jazdene, ale kupovali sme v porsche bazari a take, co bolo nove na sk, nie dovezene, jeden majitel a nechali sme si ho aj preklepnut podla cisla, ci nebolo burane a podla zaznamov nie...ale teraz vlastne podla toho, ze tam ta nalepka chyba, zrejme bol ten stlpik prelakovany a zrejme aj nejaky bocny naraz malo to auto...
tak istota nikdy nie je....akurat, ze milion za nove auto je pre nas trosku moc...

mystery7
28. júl 2011

@sirinka tak to je na porazenie. Ani my nemame na nove, chceli by sme nase predat a kupit vacsie, ale to sa este uvidi.
@borocka keby si vedela kolko je tu hlbokych mlak 🙂 a vraj mesto - hahaha. Ale Mirki sa aspon dobre vysanti. Aj tu sa riadne zatiahlo, cakam kedy dojdu blesky, hromy a dazd. Najlepsie by bolo, keby sa teraz vyprsalo a ked pojdeme von, nech uz su len mlaky 😀

Mam kopu hrncov na umyvanie, vcera vecer som varila a tak sa mi ich nechce umyvat.......aaaaaa

dm1
28. júl 2011

u nas je dnes pekne ale leto to nie je veru 😖

iinuska
28. júl 2011

jaj, no s autami je to tak...Ked sa kupuje stare, je to jasne riziko. Casom sa moze zacat kazit, clovek musi do neho investovat. Ale je to aj o stasti. My sme mali napriklad novu oktavku, a sme ju predali, absolutne nic jej nebolo. Tak si mysli, ze majitel moze byt spokojny.
@mystery7 umyvanie hrncov a plechov neznaaaasam 😝

dm1
28. júl 2011

@iinuska jj suhlasim je zase ale jasne a samozrejme ze ked sa kupuje starsie auto tak sa bude musiet pomaly do neho aj zacat vrazat nieco na opravu nic nevydrzi vecne

mna ale vytaca ze nam zacina blbnut televizor ktory ma 4 roky!!! no dufam ze neodide lebo ma porazi veru

sirinka
28. júl 2011

@iinuska
@dm1 no my sme zatial s autickom spokojny, za velmi slusnu cenu sme ho kupili, zatial poruchy neboli....az na tuto blbu nalepku 😝 a raz sa mi kufor zasekol, tak tam nejaka suciastka bola menena...

hoogy
28. júl 2011

@dm1 no vies ked teraz vsetku elektroniku robia aby vydrzala tak max 5 rokov.ale snad vam este vydrzi
no a s autami je to o stasti. ja ked som bola na vyske tak som si kupila ojazdene a bolo uplne super. az ked sa nam maly narodil tak vtedy mi muz kupil nove.ale on mal tiez ojazdene a nic mu nebolo. a moja krsna si kupovala nove a stale s nim mali nejake problemy. takze aj nove moze byt problemove. to sa moj muz smeje ze to su take co sa v piatok poobede vyrabaju :DDDD

kosska3003
28. júl 2011

ked nevies co s peniazmi kup si auto to je heslo mojho mm ten si chce teraz v septembry kupit bmw automaticka prevodovka diesel ako mam sa na co tesit ked teraz mame octavku benzin a rucna prevodovka kym si zvyknem tak sa bude mm inac za hlavu chytat

hoogy
28. júl 2011

@kosska3003 niekedy by som aj ja brala automatiku. v meste sa mi nechce v kuse preradovat🙂 potom sa mm jeduje ze vytacam motor:D

kosska3003
28. júl 2011

@hoogy no ved ako ja sa na nu aj tesim len si musim zvyknut asi si nohu vylozim na volant 😀 😀 😀

sirinka
28. júl 2011

@kosska3003 na automatiku si rychlo zvyknes...horsie je potom presadnut na manual... 🙂
mm mal raz sluzobne auto s automatikou a sa cudoval, ako lahko presadam z jedneho auta do druheho...

iinuska
28. júl 2011

@dm1no po styroch rokoch, to teda neni boh vie co my sme kupovali pracku a chladnicku pred siedmimi rokmi, a uz len cakam, kedy pride ten denD. Teraz ako boli par dni tie horucavy, tak chladnicka uz aj vydavala nejake divne zvuky

iinuska
28. júl 2011

@kosska3003 von oknom 😀

hoogy
28. júl 2011

@kosska3003 sa smejes ale ked my ideme na dlhsie a zapnem tempomat tak normalne neviem co s tou volnou nohou. mam sto chuti si jednu cez druhu prelozit :DDDD

mystery7
28. júl 2011

mojej mame sa zasadne vsetko pokazi po skonceni zarucnej doby - mixer, pracka, rura 🙄 neuveritelne. Uz som jej minule vravela, ze ma asi lu auru a negativne vplyva na spotrebice 😅

hoogy
28. júl 2011

@mystery7 to sa stava. mojej babke sa tak kazi stale pracka. jednu mala dva roky a stale sa kazila tak tam kde ju kupila jej povedali ze jej daju novu za 50% cenu. a mala ju dva mesiace a zase sa pokazila.

iinuska
28. júl 2011

U nas zase prsi. Skusila som Adamkovi pustit krtka, tak uz sedi asi 15 minut, tak sa ani nehybem, aby som ho nevyrusila 😀

emode
28. júl 2011

Ahojte,
idem hned reagovat, kym nezabudnem ... Sofia rada kresli kriedou na tabulu ale aj len tak, pekne drzi ceruzky a kresli rozne tvary, aj nas, ale to mame tak 50 noh a podobne 😀 ... my zas pocitame uz do 12, vsetko rata 😅 este aj ked skace a farby sa ucime rozlisovat, pozna asi 4, tie dalsie my povie, ze ako cukrik ale nepovie ruzova 😅 no a nam sa vcera tiez pracka pokazila, dnes prisiel opravar, tak odisla elektronika hlavna, cize len kupit novu sa oplati 😠
velmi ju bavi plastelina, gulickova draha, malovanie vodovkami a stale puzzle, tych uz ma niekolko a sklada donemoty ... ale vedie u nas ipad, mm jej tam postahoval take kadejake detske malovanie a skladacky, klavir, rozne puzzle, tak to, co ona na tom dotykovom displayi dokaze, to je na velke oci, normalne 😕 😕 😕

emode
28. júl 2011

@ludmilabb ked zas prestahujeme trampolinu k nam (teraz je u svokry, ked je neterka doma cele prazdniny), tak pridte 🙂 sa vyskacu riadne, Sofia ju tiez zboznuje a super koordinaciu ziskala 😅