Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
18. aug 2009

niki dobre fotky 🙂

sssimi
18. aug 2009

Juuj Mimi oslavujeme 😢 ... Ja som dnes hlúpa dala malej nastreliť naušničky. To bolo strašnééééééééé... Ja som s ňou celou cestou cez mesto plakala. Strašne zle reagovala na to a aj keď je krásna a moc jej pristanú, tak mi je z toho strašne. Teraz spinká, ale až ma žalúdok bolí z toho čo bude až sa preberie 😢 😢 😢

nikanika28
18. aug 2009

lubi, ten overal je uzastny, dost drahy sice, tak ale co uz ked je pekny 😀 . Ja som tak malej kupila C&A gate za 400korun 😅 😅 😅 . Ked nafotim, tak supnem do alubumu...no nekup to... 😀 😀
A nebude v tom malinkej v marci teplo? Velkost je to tak 9-12mesiacov, nie?

nikanika28
18. aug 2009

simi neboj, ked sa prebudi, nebude ani vediet, co jej robili. Moja mala tiez plackala, potom som si ju zobrala na ruky, sa ukludnila, v kocari hned zaspinkala a ked sa zobudila, tak bola uplne v pohode. A aj ked som jej to potom natierala, tak ju to nebolelo...Ona to zvladne, neboj.. 😉

sssimi
18. aug 2009

Nika a kedy si jej to prvý krát natierala?

nikanika28
18. aug 2009

v ten den po kupkani a nausnicky sa musia trosku potocit, aby nezrastli. Neboj, nemalo by ju to boliet. Mozno este dnes trosku hej, ale potom by to malo byt v pohode

nikanika28
18. aug 2009

zmenila som si foto 😀

luba142
18. aug 2009

nika to je na pol 6-9 uz to mam vyskusane ved mam druhe dieta 🙂 , a uz soím sa poucila ze cislovanie vzdy nesedi a ked planujem pod to nejaky svetrik tak to je akurat vies to nie je bodynko. Kupila som zimnu bundu 9-12 a polozila som na to 80mikinu a bolo to skoro rovnake a starsia 80 nosila uz ked mala 6mesiacov

sssimi
18. aug 2009

Nika dúfam 😢 Peknú foto si dala 😉

luba142
18. aug 2009

ssimi neboj sa mam skusenosti od starsej dceri a ked sa zobudi uz nebude plakat a vecer jej to natri neviem co na to mas ale ja som mala framikoin a otacaj to viac krat ze den

nikanika28
18. aug 2009

lubi, to mas vlastne pravdu...
OK kocky, ideme sa vyvencit, mala je akasi nervna...pa zatial.. 😉

sssimi
18. aug 2009

Luba ja mám na to lieh 60%ný.

luba142
18. aug 2009

no tak jej to potieraj ale staci raz za den pred alebo po kupani a hlavne nezabudaj pretacat aby sa to nezrastlo a za 2 tyzdne uz mozes aj vymenit nausnicky 🙂

bambi7
18. aug 2009

cafte babulky

simii ja som reagovala tak isto bolo mi z toho blbo.....jaj tak plakala ale neboj ja som dala nastrelit a lekarka ze nepotierat nicim....a nic nezarastlo vsetko ok potom sme jej o 3t dali nausnicky nase 😉 a neboj zajtra bude lepsie aj nasa bola mrzuta v ten den potom uz ok 😉 drzkam palce

mimi21
18. aug 2009

nika mala je riadna paradnica 😉

baby uz vam vsetkym prisli pridavky na deti? lebo mne este nic a tento mesiac mali prist prvykrat
za ako dlho vam prisli od vtedy ako ste dali ziadost?

mala mi spi uz od 1 a to uz v poslednej dobe cez den ona tak dlho nezvykla
papala o pol 12, tak ked sa zobudi tak to bude krikuuuuuuuuu

sssimi
18. aug 2009

Bambi nepotierať ničím? A aj ste jej s nimi točili?

Malá je už hore a celkom OK. Aj sa rehni. Neskôr popridávam fotky.Je krááásna.

Mimi mne už prišli a žiadosť so dávala tuším týždeň po narodení malej.

lasenka
18. aug 2009

my sme po ockovani... Jakub plakal tak dôstojne, horsie to bolo s jeho 5-rocnym bracekom, ten plakal aj za neho 😅 Matusko je teda poriadne citlivy chlapcek 😢
... vazime 6210g 😉 a doky nas poslal aj na kardiologiu, mame funkcny selest srdiecka, vraj to je normalne, tak dufajme...

sssimi, mimi - aj my dnes mame presne 3 mesiace 😉 tak vsetko najlepsie nasim oslavencom 😉

luba142
18. aug 2009

ssimi uz sa tolko neboj ked to nebudes potierat sa nic nestane tam ide o to aby nedostala infekciu lebo to je ranka predslen takisto ako pupcek po narodeni ale tocit by si s tym mala obcas pohybat lebo sa to zrastie a potom to boli keby si to nasilu strhala

ludmilabb
18. aug 2009

Ahojte. Chcela by som vas vsetky pozdravit. Moja dcerka sa narodila koncom 27. maja tak som konecne nasla mamicky s podobnym terminom. A teda aj s podobnymi starostami a radostami 😉

sssimi
18. aug 2009

Luba tak alá to znáša ukážkovo 🙂

Pridala som foto s naušničkami 🙂

Ludmila vitaj. Sofia je krásna. Pochvál nám ju trošku 😉

sssimi
18. aug 2009

Las 18teho bol rodiaci deň. Tuším sme boli 4len si neviem spomenúť kto nám chýba.

ludmilabb
18. aug 2009

jaj no my sme taki daki uplakani a zle spinkame, cez den bud na rukach s cumlom ale niekedy ani to nepomaha

ludmilabb
18. aug 2009

vsetci mi vraveli ze to okolo tretieho mesiaca prejde ale ja pochybujem 😒 najprv som si myslela ze ma koliku ale teraz je to uspavanie tazke stale aj doobeda aj poobede. Ona je hore kludne aj dve hodiny cervene ocka ma, sucha si ich len nevie zaspat a aj ked sa mi podari ju uspat na na 30 minut max. Potom proces uspavania prebieha odznova atd.... ☹

ludmilabb
18. aug 2009

sssimi dakujem aj vy mate krasnu dcerku a aj nausnicky ma pekne 🙂 🙂 🙂

ladywitch26
18. aug 2009

simi, 18teho som mala ja naplanovanu vyvolavacku,ale mala sa nakoniec umudrila.mohlo nas byt viac 😀

sssimi
18. aug 2009

Veru Lady 😀

Ludmila aj my musíme malú úspávať aj cez deň a aj na noc. Sama mi nezaspí. No a spíme takto: Ráno vstaneme 9:3O, o 11tej si dáva 20 minútového šlofíka, o 14 tej znova a potom cca o 15:30 ju uspíme a to poťiahne aj 2-2,5 hodiny, o 19tej kupeme, potom zase taky 20 minutový spánok a normálne spať ide az okolo 23 hod.-niekedy aj neskôr.

Inak ak má červené očká nemôže mať alergiu?

ludmilabb
18. aug 2009

ja malu ukladam vecer o siedmej to do osmej zaspi, ked sa preberie tak len dam prsnik alebo cumel, spi do stvrtej obcas sa budi aj skor a potom o siestej ako hodinky. snazim sa ju ututkat lebo sa mi este nechce vstavat ale ona tak do siedmej pol osmej lezi potom je uz definitivne hore. Hrame sa s hrackami, spievam jej, cvicime s nozickami a td, pomedzi to vela placu a utisovania a pokusov o ulozenie. Spi na etapy. Ale spat cez den vkuse dve hodiny tak to ani nahodou 😖
ja si myslim ze to nema z alergie len si velmi sucha ruckami oci ale je to hlavne unavou

Aj vam si deticky davaju prsteky do ustociek tak hlboko ze az grckaju? Sofia sa tam aj dost casto uskrabne a potom reveeee. Nechtiky jej striham pravidelne

dm1
18. aug 2009

ludmila nas si cez den tiez stale sucha ocicka ked nevie zaspat a potom to ma okolo cele poskrabkane napriek tomu ze mu zastrihavam tie nechty snad kazdy druhy den. Vzdy si najde maly kusocek s ktorym sa zriapne.

luba142
18. aug 2009

ahoj ludmilka 🙂 ,nasa zaspava sama aj ked niekedy cez den to trva dlhsie ale neuspavame na rukach a vecer sa ukladame okolo 20 a v pohodke sama a spime bud do 2 alebo az do 4-5 narmi sa a potiahne asi do 6-7 a potom este troska je potichu mozno si aj zdriemne co ja neviem lebo zaspim 🙂 ale krici az po 8

teraz sa vymkla z planu lebo od 7 spi 😒

luba142
18. aug 2009

simi pekne nausnicky akurat rozmyslam kedy pojdeme dat aj my