Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
25. jan 2012

@iinuska aj u nas je teraz pohodicka. matko dostal este viac kolajnic do vlacikovej sady tak sa s tym dokaze aj hodinu sam zahrat v izbe. ani mne nechce teraz moc chodit von nebavi ho to. kamosi vsetci zaseleni, na preliezky sa neda ani sa mi necudujem.ale aspon na hodiku sa snazime vzdy aj mne to dobre robi. a sikovny je ze sa takto krasne naucil pocitat 🙂 nam matko v poslednej dobe vela veci len po nemecky hovori. aspon sa dobre adaptuje v skolke 🙂

iinuska
25. jan 2012

@hoogy my sme nasli take tie drevene kolajnice s vlacikom z ikea este po Petkovi, ale az ked sme kupili tie iste . Takze teraz ma 2 sady, to je draha, tiez sa s tym rad hraje. 🙂 To pocitanie sa naucil z Mickeyho klubiku, ten ho drzi uz riadne dlho. Na vianoce dostal plysoveho, tak toho nepusti z ruk. A tak super, aspon sa Matko nestrati. Na tie deti sa to este lepsie nalepi ako na nas dospelych. Myslim tie cudzie jazyky 😉 A ako sa inak mas? Ako zvladas tehotenstvo ?

emode
25. jan 2012

@iinuska mame velmi podobne deti 😀 pocitat do dvadsat sa podla mna tiez naucila od Mickeyho ale uz davno, ja sa s nou uz veci snazim pocitat, aj odratavat, len si niekedy nepamata, na co uz ukazala prstekom 😅 a ani Sofii sa nechce chodit von ale vo vnutri by sa nahanala do bezvedomia ... len sama sa nechce hrat, malokedy, radsej mi bude asistovat v kuchyni 😒 ... momentalne o dušu maluje vodovkami ... a tie vlacikovske sady su velmi vdacne, ma ich neterka (byvaju u svokry) a sofia tam chodi casto, preto nekupujeme duplovane hracky ...

hoogy
25. jan 2012

@iinuska zvladam v pohode dakujem za opytanie 🙂 konecne presli nevolnosti tak uz je to ovela lepsie. jaj mickeyho klub to aj amtko ma rad len minule sme boli na slovensku a islo to po cesky tak to nechcel. my mame tomasovu sadu,ale velmi ho to bavi.

ludmilabb
25. jan 2012

@emode McDonald ako odmena? nieeee 😀

iinuska
25. jan 2012

@emode vodovky sme este neskusali, kreslenie Adamka velmi nebavi, uribi par cmaranic, povie, ze to je Mickey a konec 😅 Ale som rozmyslala, ze na narodky mu kupime taku tu tabulu s kriedami. To mozem dat v lete aj na dvor.
@hoogy tak super, ze uz nevolnosti prestali. 🙂

sirinka
25. jan 2012

@ludmilabb haha...ist do predrazeneho a naozaj nezdraveho McDonaldu si aj ja daam za odmenu 😀 hold, proste raz za cas sa nim musim napchat...
a minule sme sli po obchvate a odtial zbadala klarka napis baumax a krici..mamaaaa, tam je McDonaaaald, ja chcem hranolkyyyyy.... 😅

hoogy
25. jan 2012

@iinuska tabula s riedami je super vec, odporucam a je to dobre aj pre grafomotoriku ked dieta pise tak ze nema polozenu ruku. matkovi kupili moji rodicia taky domcek z papiera co sa predaval na mikulasa v lidli. a na ten tak rad kresli.

iinuska
25. jan 2012

@ludmilabb
@sirinka
McD mam aj ja za odmenu. Jasne, ze to je nezdarve, ale chutiiiii 😀 My tak raz za 3 mesiace

iinuska
25. jan 2012

@hoogy hej, je to dobre, susedka ma dokonca taku, ze z opacnej strany je magneticka tabula.

hoogy
25. jan 2012

@iinuska my mame na stene zavesenu kvoli uspore miesta 😉

jamaat
25. jan 2012

Neviem, či som ja vôbec niečo okrem jednej zmrzliny z McDonaldu jedla. 😅

A ani neviem, čo je Mickeyho klubík. To chodí v telke, či na DVD máte?

sirinka
25. jan 2012

joooj...ja som taka nestastna...uplne som sa zamilovala do vintage stylu...kazdu noc sa mi sniva, ako prezariadujem komplet cely dom...uz len nech je trosku teplejsie a asi sa zacnem tulat po vsetkych bazaroch po okoli... 😅

jamaat
25. jan 2012

Heh, tak ja musím zase skonštatovať, že neviem, čo je vintage stýl. 😅
@sirinka Ale musí to byť veľké nešťastie. 😀

sirinka
25. jan 2012

@jamaat no to je, lebo zrazu sa mi doma skoro nic nepaci, vsetko by som vymenila...no ale kde na to vziat...a navyse ani muza nepresvedcim, ze chcem vymenit skoro nove a funkcne zariadenie xixi...

emode
25. jan 2012

@ludmilabb s tym vela nenarobime 😀 ale funguje to 😀 my si dame kavu a zmrzlinu 😀 😀 ... chodili sme tam v lete kvoli tym preliezkam ... takze preto
@jamaat daj si do youtube v cestine tam toho najdes kopec, len sa priprav na priserny hlas 😀 ja ho teda nemozem velmi vystat 😅

hoogy
25. jan 2012

@sirinka ved chod na to postupne🙂

hoogy
25. jan 2012

@jamaat mickeyho si pozri na youtube. u nas to chodi v telke. ale da sa aj tam.

sssimi
25. jan 2012

Ahojte.
Tak v MC donalde som bola tuším raz 😀 Nejak sa mi nežiada. A v meste ani nemáme 😀

@jamaat tuším to fičí na Nova cinema v sobotu ráno, ale nie som si istá. Myslím ten klubík. Inak je to na štýl Dori, ale tá tiež fičí len na nemeckých programoch.

@sirinka Ja by som tiež najradšej vymenila hlavne obývačku, ale ak bude Lianka ako Sarah tak sa mi to fakt ešte ďalšie 3 roky neoplatí 😅 .

Tak baby Sarah som si ešte nechala doma. Dnes už malovala, kreslila, modelovala, zase malovala, čítala a tuším sa pohrala so všetkým čo doma má 😀 Teraz som zapla TV, lebo už neviem čo vymyslieť 😀
Mamča je už doma z nemocnice, tak už aj tam bola. Ja som si dnes bola pre balík vlny. A neviem na ktorú sa vrhnúť skôr 😀

sirinka
25. jan 2012

@hoogy no ved inac sa ani neda.... 🙂

jamaat
25. jan 2012

@sssimi Dora nám ide v telke na Nickelodeon. Akurát že je v pracovné dni doobeda, takže keď je v škôlke, má smolu. Dosť tie diely opakujú dookola, takže ak by bol klubík podobné, mohlo by sa jej to páčiť.

dm1
25. jan 2012

@jamaat nas teraz fici na mickeyho klubiku kazde rano ked ideme do skolky pozera. Ja som to stiahla z netu.

inak skolka nad moje ocakavania krasne to zvlada, chvalia ho ze je sikovny neplace, dopapa medzi prvymi.... no super velmi ma to upokojilo. Aj ja som sa v praci uz aklimatizovala nejako

sssimi
25. jan 2012

@jamaat Sarah to pozerá na Nick-comedy či ako sa to píše. Dosť ju to baví aj keď je to po nemecky. A tiež to tam ide len do obeda, ale keďže je často chorá.... 😖

dm1
25. jan 2012

ja som si preto tie rozpravky postahovala z netu a pustam ja kedy mame cas a chut na rozpravku nie kedy to bezi. Mame aj tak len minimax tak niekedy aj tam nieco pozera ale skor ten klubik a pata a mata dokola

emode
25. jan 2012

baby, ved ja som McDonald spomenula ako moznost odmeny, ved ani my tam nechodime kazdy druhy den, ved to sa stale jest ani neda, a ani by som nechcela, aby to sofia jedla stale ... ale ... sofia je tam rada, kresli si tam, pohra sa s legom a my ak ideme viaceri dame kavicku ... kazdy samozrejme vie najlepsie, co funguje pre ktore dieta ... robit z toho vedu a drahoty a ze to nesmie a pod nema zmysel, skor ci neskor tam pojde ... alebo ju budu tahat rovesnici ... vsetko v ramci nejakej nasej normy 😲

doru nahravam cez magio, tiez ju to dost bavi, ale striedame ... problem mame skor taky, ze rozprava potom cesky 😅 😝

hoogy
25. jan 2012

baby idem aj tu vyzvedat lebo ste tu aj takeco mate viacej deti. je tu moznost rodit ambulantne s tym ze sa zostava 24H na pozorovani a ide sa domov. zatial neviem o tom nic podrobne.ale keby stemali tu moznost vyuzili by ste to ako druho a viac rodicky?

dm1
25. jan 2012

@hoogy kamoska sa prave na taketo nieco chysta ale pri 4. dietati ale na slovensku to ide iba na revers. Jej znama tak rodila v zahranici a moc si to vychvalovala. ja si to neviem ale predstavit takto. Ale v zahranici je to vraj podchytene ze ti potom chodia domov na kontroly tu nic nie je

hoogy
25. jan 2012

@dm1 no toto presne este neviem,ale malo by to byt tak ze potom chodia na kontroly.

sirinka
25. jan 2012

@hoogy ano...pri akychkolvek problemoch ta aj tak nechaju v nemocke...