Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
14. sep 2009

dm1 no to potesi 😉

kosska3003
14. sep 2009

kodada auuuuu to muselo boliet teda ale riadne

jamaat
14. sep 2009

Akrobatický? To je ako?? No bohovo s tými pilotmi. 😖

kosska3003
14. sep 2009

no a co tu ste vsetky uz skakali ci co no to fakt potesi ale aj ta to zaskoci ked ti oznamia ze pilot zomrel

dm1
14. sep 2009

Normalne let lietadlom dole hlavou, vyvrtky, strmhlav dole a tak... Ja strasne milujem lietanie. Kolega je pilot v Slavnici tak ked sa dalo som si zalietala. Keby vyhram prvu na sportke tak urcite hned letecky kurz. A tiez by som chcela letet na vetroni - musi to byt super pocit...

jamaat
14. sep 2009

Jaaaaaaj. Blbá som. No veď som na materskej, tak mám nárok na krepotu. 🙂

Video na youtube nedám, lebo to mám v DVD formáte, musela by som to prekonvertovať.

jamaat
14. sep 2009

Tohto roku som na jarmoku ani na žiadnom strmhlavom kolotoči nebola.

kosska3003
14. sep 2009

no ja ani kolotoce nemusim akosi

jamaat
14. sep 2009

kosska, na hojdačke mi býva zle. 🙂

kosska3003
14. sep 2009

jamaat no zaujmave teda aj mne byva zle na hojdacke sa mi zaludok prevraca ale ja neskacem na padaku

kodada
14. sep 2009

mi mame jarmok v ZV az tento vikend, ale nemyslim ze by ma mm na nejaky koloc pustil (nie ze by som to tento rok chcela) lebo minuly rok ma nechcel ked som bola tehu ...
nevadi jamaat, ale skoda, tesila som sa na videjko 😒

kosska3003
14. sep 2009

kodada no ma musi mm tahat na kolotoc raz ma ukecal na centrifugu a potom nadaval lebo mal modrinu na ruke co som ho do nej kusala calu jazdu 🙂
pridala som nove foto malej buchty mojej

jamaat
14. sep 2009

Možno inokedy, keď budem mať soft na konvertovanie.

jamaat
14. sep 2009

Ja keď som bola na Evolution, tak som mala ešte aj kabelku. A tá mi furt chcela spadnúť, musela som ju vo vhodných chvíľach naprávať. 😀

kodada
14. sep 2009

kosska Marika je krasna buchticka 😉 a v tom nakupnom kosi nema chybu, mali ste kam ulozit vobec nakup ??? 😀

kosska3003
14. sep 2009

kodada diky no mali sme problem aj tam viac veci nabalit ale dalo sa plienky som musela mat v ruke 🙂

jamaat
14. sep 2009

Kosska, pamúšik je to. A pekné oblečko jej dávate. Taká zelenkavá farba sa mi páč.

kosska3003
14. sep 2009

jsmaat ja som zavysla na zelenej tak jej aj dost veci takych kupujem

ludmilabb
14. sep 2009

kosska mala je zlata 🙂
ale ozaj je este malicka, opalovat ju budete neskor, teraz si davajte 😉 na to bacha

ladywitch26
14. sep 2009

caute zeny, tak sme to prezili. na lodi pohoda, malu som stale nosila vo vaku a straaaasne sa jej lubilo.vlny skoro ziadne,plavba priam ukazkova. akurat som sa donervovala vo francuzsku, na kazdom rohu mytnica, kazdu chvilu zastavit, vystupit (lebo volant mame samozrejme na opacnej strane) a zaplatit. inak mytne dokopy nas vyslo 42 euro!! ako vobec to nechapem,o co tym frantikom ide, dialnice o nicom,na tie nemecke nemaju ani zdaleka,ale same poplatky. a to este ked pojdeme nazad, tak znova ta ista suma..no porazi ma.a celych 8 hodin som drzala,az po nemecko, lebo na verejnych toaletach ziadne dosky. proste len diera v zemi, oblozena kachlickami a clovek musi z podrepu.no fest uroven 😝 esteze mala bola zlatucka, len sa stale potila, tak som ju asi 8x prezliekala, ked sme stali. nasi z nej uplne hotovi, akurat sa hned aj predviedla. dve hodiny ringovala,co sme ju nemohli utisit. ako sme dorazili, vsetci sa na nu vrhli, tak bola aj hladna,aj spat sa jej chcelo, aj prdiky mala zastavene, tak sme nevedeli,co riesit skor.a aj ona sa nevedela rozhodnut,tak nie a nie utisit ju. 😖 ale uz spinka vyvalena na segrinej posteli, tak ju musim nejako opatrne preniest 😀 a idem do sprchy, dva dni som vodu nevidela, ak neratam more, tak smrdim ako tchor. zatial sa majte

kosska3003
14. sep 2009

ludmila no ved to som bola nasrata ved ake boli tropaky slnko svietilo stale a ju neopalilo a ked som bola na oslave starka mala 88 rokov tak mi ju vozili a ju spieklo a to bolo pod mrakom a mala ju nastarosti zdravotna sestra no ale stavaju sa aj horsie veci uz ide na mna unava doparom asi pojdem pomaly

kosska3003
14. sep 2009

lady tak vitaj na slovensku tie zachodi to poznam to su slapacie a zevraj najhygienickejsie ale co ked si ceras na paty

ludmilabb
14. sep 2009

hrazdicku co som si objednala z tej stranky www.babytrend.sk ale ze ju nemaju, som tam dnes volala
nasla som ju tu:
http://www.mimibazar.sk/rezervace.php?id=6146750
to ju predava novu ci pouzitu, nepoznam ja taketo bazarove stranky... 😕

kosska ach verim 😝

lady mate riadny zazitok 😀

jamaat
14. sep 2009

ludka, aj keď sa to volá mimibazar, tak sa tam predávajú aj nové veci. Toto vyzerá ako nové. Na tej fotke, ktorú si rozklikla, by malo byť uvedené, že je to nový tovar.

jamaat
14. sep 2009

Ale teraz pozerám, že to bude tiež ten babytrend - je to pri inzerentovi napísané. Takže to nebude mať tiež.

jamaat
14. sep 2009

Aj tu je to vypredané: http://www.hrajko.sk/rozvojova-podlozka-bomiko-...

Inak nechcem sa ti do toho montovať, ale zdá sa mi tá hrazdička dosť nepraktická. Je síce pekná, ale ja využívam deku veľa aj bez hrazdičky. Keď ju dávam na bruško....alebo aj na chrbátiku, keď sa prevracia a krúti. Proste mám osobitne hrazdičku a deku. Ale určite ti poradia aj ostatné ženičky, aké majú skúsenosti.

stija
14. sep 2009

ahojky dada, ako je? uz sa ti to blizi, uz sa kotulas?

jamaat
14. sep 2009

No dopozerala som ten rafťácky Renčov film. Šipoška tam podala úžasné herecké výkony! Ako zo Zlatej brány! 😝