Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
17. okt 2009

inak som sa nakontaktovala na nextovu stranku ze ci je mozne objednavat on-line na slovensko ale ze eeee ze do buducnosti planuju rozsirit ponuku. hned by som podnikala 😉 . tusim by sa oplatilo ist na vylet do UK nakupit a predat. mam tam svagra ale ked on tomu nerozumie co ma kupit...

ladywitch26
17. okt 2009

jamaat,no pouvazujem aj ja o vyssom clenstve, lebo takto ked mam jednu aukciu do tyzdna,by som velmi nezarobila... 😀

dm1
17. okt 2009

inak lady ti poradim este ak mas moznost aj odsavacky sa fest oplatia - kup v mothercare za 20 EUR /AVENT/ a u nas predas aj za 40-50 EUR novu. Keby mam moznost hned do toho idem. svagor doniesol len mne kopu veci keby mal nosit na predaj tak by musel chodit castejsie lebo uz vtedy boli nase veci v jednom celom kufri.

dm1
17. okt 2009

lady neplat si clenstvo objednat si extra balik aukcii 25 akcii za 200,-Sk mozes ich minut naraz aj za rok napriklad to sa viac oplati

ladywitch26
17. okt 2009

zuzka, 11,50 stoji ta ciapka...a vcera ju jedna vydrazila za 23,60. sa bila ako lev o nu 😀

dm, ja hladam niekoho, kto mi to bude ponukat na sr. segre v robote next nejako nejde a v nete sa nevyzna. mozem poslat balik a podelime sa fifty fifty 😀

nikuska19
17. okt 2009

mojho pesnicky nebavia... 😠
som myslela,ze mu budem pustat pesnicky a bude tisko sediet a pocuvat ale jemu je jedno ci mu nieco pustam.
zuzka - moj je tiez poblazneny.stale kope smeje sa place,stale nieco robi a neoblezi.....ale aj statocne papa.az moc.vsak aj v noci som kazde 3hod hore co sa budi na papanie.niekedy aj kazde 2hod je hore.Skusala som mu davat aj cajik namiesto mlieka ale prekukol ma 😎 nezaspal pokial sa nenapapal

zuzkaprofant
17. okt 2009

lady lebo ta ciapka je nadherna a na sk nie su take az pekne veci aj ked niekedy su pekne len predrazene ja malemu nekupujem s nextu este soom tu taky obchod nevidela jedine ked s ebay objednam nieco
nikus moj caj nechce ked ak glg prevarenej vody 😀

inac tie drazby je ale ryza poradne ked si musi clovek zaplatiti balik az tak moze drazit

dm1
17. okt 2009

lady a ty mas next nejako blizko? lebo sak by som nemusela objednavat potom od bab nejakym kurzom ale dala by som zarobit tebe ked budem objednavat.

tiez si neviem predstavit next predavat po susedoch a v praci po nete je lepsie urcite su to trochu drahsie veci. skoda ze nas to nenapadlo skor mohli sme pred zimou nakupit capky a predavat... teraz uz je asi neskoro nie? ak nie mozeme ist do toho 😀

dm1
17. okt 2009

zuzka na MMA si nemusis zaplatit balik ak chces ty nieco vydrazit iba ked predavas. drazit mozes zadara len musis byt prihlasena

ladywitch26
17. okt 2009

zuzi,ja by som za blbu capicu nedala ani tych 11e. za tu cenu ja cele supravicky,gate a mikiny predavam 😀

dm1
17. okt 2009

ja som vyhrala nove opickove roll-ky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1410828

jamaat
17. okt 2009

toto sa mi páči okrem iného....dobre rozumiem, že cena je za všetky tri? http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G45&p=42...

dm1
17. okt 2009

lady lenze tu stoji tepla zimna ciapka v obchode okolo 250,- sk a ked priratas rukavice tak sa dostanes aj na tych 11 eur.... preto sa to podla nas oplati

kosska3003
17. okt 2009

ahojte konecne som vas docitala ste toho popisali nato ze je sobota
tak k porodu ja som sla cisarskym nebola som otvorena ani po 3 vyvolavacke tak som to prespala a malu mi prilozili tiez az na treti den a v pohode chvala bohu
a k sexu no doteraz som nevedela co je to lebo az pred tyzdnom sme ho skusili prvy krat a aj to na tri razy lebo mala sa zobudila tak som jej dala cumel a zase v tom najlepsom zacala plakat ze je hladna tak som kojila a potom sme to dobojovali akosi nemam na to chut a ani mm asi uz si zvykol bez toho ale musim to zmenit lebo Marika bude jedinacik ale este chceme aspon rok pockat
no ja by som take peniaze za ciapku nedala

dm1
17. okt 2009

kosska aj ja som si myslela ze nedala ale u nas stoji uplne obyc.ciapka zimna flisova 250,-SK!!! skoro som tiez odpadla tak potom uz tych 11 eur nevychadza vela aj s rukavickami.

ladywitch26
17. okt 2009

dm,tie posledne tricka som akurat predala 😀

kosska3003
17. okt 2009

dm no ot som nevedela ja som zatial nekupovala ale musim uz nieco kuknut mam take dve zatial a musim aj kuknut co mam podedene ci tam nieco nenajdem

jamaat
17. okt 2009

dm, tak to by som hádam aj objednala, je to dobrá cena. Musím ešte raz pozrieť tú ponuku na MMB. Alebo sa spojím so sesternicou, ona býva v Londýne a dosť často chodí domov na SK. Hmmm.....no pokukám ešte 🙂

lady, u nás v BB by sa hádam ten Next aj popredal. Tu nie sú žiadne také obchody. Ale nešla by som to predávať po susedoch a fabrikách, skôr do nejakého materského centra by som vycapila ponuku.

zuzkaprofant
17. okt 2009

koska 😀 😀

dm to si objedanvala na sk ci ak mam chapat
inac znackove veci su dost predrazene ja kupujem malemu len v zlavach alebo cez drazbu mojmu mm sa zda vela ked ma zapaltit za nieco 20eur 😀 myslim decke veci ale jeho topanky a oblecko sa mozu vysplhat vysoko lebo ze to bude nosit dlho ale maleho veci su mu o mesiac male.ixixixi....a ja kupim aj tak

zuzkaprofant
17. okt 2009

inac ja v lete idem asi na tt do londona tak kukam next starnku a tu hucim do muza co si kupim, musim setrit do leta aby som mala aspon tisicku na minanie tak berem prazdny kufor a naspet budem este na letisku za neho priplacat.xixi

dm1
17. okt 2009

jamaat taketo tricka a obyc. body, pyzamka su tam za dobre ceny niekedy aj lepsie ako v tescu. ak mas niekoho v UK tak daj objednat oplati sa budes to mat aspon bez postovneho. inak som sa teraz divala cena v librach a porovnanie som si dala irsky next v eurach a je to to iste ako ked to tie baby objednaju cez MMB a prerataju kurzom. napr. tie prve body 5x s dl.rukavom som kupila za 12,8EUR spolu a na irskej stranke nextu ich maju za 13 eur...

si myslim ze aj cez net by ten next isiel minimalne taketo tricka vselijake to sa oplati. lady tusim zacneme spolu podnikat. ide len o to trafit co sa bude predavat a je to v suchu!

dm1
17. okt 2009

zuzka to som si na stranke vybrala napisala kocke na MMB a ona mi to poslala - si myslim ze 5 body z dl.rukavom za 12,8 EUR je super cena napriklad. ja tiez neobjednavam drahe supravky ale take tricka, body a tak ano

dm1
17. okt 2009

jamaat ale ked chces objednavat cez MMB pozeraj to radsej na tej stranke kde su libry lebo vsetky to objednavaju z tade aj ceny sa robia z toho

kosska3003
17. okt 2009

zuzka no tak setri 😀 😀 😀

dm1
17. okt 2009

inak uz tak baby na MMB robia aj veci od mark & spencer aj tam su pekne veci

zuzkaprofant
17. okt 2009

dm super cena moj muz tu huci ze ci ma maly malo veci 😀 😀 ako by ma nepozanl ja radsej jest enbudem ale handry plnu skrinu ja a maly mame 😀 😀
mi mame kamosa a ma maleho o 2 mesiace starsieho asi mu poviem ci dake veci nevytriedi aj tak sa tu chysta na vanoce a moj maly by ponosil si myslim 😀 😀

dm1
17. okt 2009

napr. aj pre dievcatka cely tento set vyjde 12 EUR sak to je jak u nas v obchode a pritom je to next

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

ladywitch26
17. okt 2009

dm, mna brzdi len to, ze ked to mam odtialto kazde jedno posielat,tak na postovnom skrachujem. mne sa to oplati naraz poslat velkym balikom na jednu adresu a potom to postupne popredavat.ale ked segra sa v tom nevyzna a ani nema casu mi to balit do obaliek a rozosielat.a o tri tyzdne uz ani ja nebudem mat tolko casu kvasit na nete a sledovat aukcie,ked pojdem do roboty. a next mam 50km od nas, v meste. chodime tam kazdu chvilu, muz dokonca 2x do tyzdna na trening na futbal.

zuzi, ale v lete uz bude nova kolekcia, tak tuto uz nepozeraj 🙂 inak v nexte su svine, ked konci sezona,tak nedavaju zlavy. vsetky ostatne obchody daju aj polovicu,ale next ani o euro. 😠 teraz som segre v baliku posielala original nike mikiny, co predavali vo vypredaji za 10€ !!!! no pat som ich kupila. 😀 a taku bundicku pre dievcatko, co som na MMB videla,jedna ju za 40€ ponukala, tak ja som ju za 20€ kupila.a hadam predam za 30€. 😀

dm1
17. okt 2009

lady tak zimnu sezonu uz sme zmeskali ale na jar cosi vymyslime a mozno by sme objednali a predali. len nechapem ako sa to tym babam oplati ked to vlastne kupujem uplne za tu cenu ako je to na stranke v EUR to co na tom vlastne tie baby ziskaju??? inak na tych veciach co mi prisli boli potom nizsie ceny o trochu. Je mozne lady ze v obchode je to lacnejsie ako na nete?