Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
30. okt 2009

jamaat ja u nas mozem vyhlasit s malou sutaz ze kto ma viac ogrcanych veci, lebo just ked ju vezmem na ruky bez plienky tak ma ogrcne

lady pozerala som malej aj dasienka ale vobec sa mi nezda ze by jej isli zubky, nic tam nema navrete, uz som kontrolovala aj horne
idem dat dokopy ten next a poslem ti to vecer 😉

ladywitch26
30. okt 2009

mna nastastie mala neogrcava, ona si to nechava pre ocka. a zasadne,ked si da ciste tricko. minimalne 4x do tyzdna mu to takto spravi 😀 ale minule uz rezignoval, isiel do mesta aj v takom ogrcanom... 😀

monkap
autor
30. okt 2009

tak to mame asi stastie, nasa lenka vobec negrcka .... klop, klop

monkap
autor
30. okt 2009

sssimi: taktiez prajeme vsetko NAJ- 😵

kosska3003
30. okt 2009

ahojte tak sme doma boli sme na oslave Marikina sesternica mala 3 roky potom hodim foto na FB no moja tiez grcia dneska na tej oslave ogcala co videla sa jej zadarilo potom mi u starkej spustila take reva ze hruza utisila som ju az doma a teraz spinka dufam ze si nespravila noc ☹

jamaat
30. okt 2009

Tak Emka je už uložená na noc a ja som pri chovaní zaspávala tiež, skoro som na ňu odkväcla.

mimi, predvčerom som prala hraciu deku a už môžem zas. Také mláky tam narobila a ešte sa v tom so záujmom začala rukami premŕvať.

Idem ešte obývačku povýsavať. Šikovnica som si nejakú papierovú utierku zapotrošila medzi Emkine špinavé háby, takže sa mi to v práčke rozprplilo po celom prádle. Teraz je to po polovici koberca, ako som to vyprašovala.
A potom už tiež pokukám ten next a emeriku.

sssimi
30. okt 2009

Babuľky ďakujem ku gratuláciám 🙂

Kočky ešte vytierate detičky liehom? Pod pazuchami a na krku? Ja už to nerobím dosť dlho a Sarah sa objavili na tých miestach také hnedé škvrny.... Bojím sa, že som to čistenie zanedbala a dúfam, že to tam malej nezostane... Šak mi bude celý život nadávať... Vaše detičky to nemajú? Neviete o tom niečo?

jamaat
30. okt 2009

Liehom??? Také som ja nikdy nerobila. Len pupček som liehom čistila. 😲

sssimi
30. okt 2009

Jamat mne tak kázali v pôrodnici, ale ja som skôr čistila bórovou vodou.

sssimi
30. okt 2009

Jamat a ty si jej čistila záhybiky? Ak ano dokedy?

mimi21
30. okt 2009

sssimi ani ja som to este nikdy nepocula a ani som nikdy nic take nerobila

mala je strasne umrnkana, neviem co jej je, uz som ju chcela kupat ale teraz sa zacala pekne hrat tak ju este chvilku necham

o pol 7 sme papali trochu kase - asi 20ml, no som zvedava na noc 😕

sirinka
30. okt 2009

sssimi ani ja som to neliehovala a az tu na mk som o tom prvy krat pocula... tie skvrny skus natriet iba detskym olejom...

to grckanie ja som si zrejme odkrutila pri klarke, magdalenka len vynimocne zo seba nieco vytlaci 🙂

monkap
autor
30. okt 2009

sssimi: ja som tiez nikdy nevytierala liehom 😨 ... lieho som pouzivala rovnako ako jamaat iba na pupcek 😉

monkap
autor
30. okt 2009

ale tusim som tu na MK niekedy videla temu o tom cisteni zahybov liehom ...

iinuska
30. okt 2009

ahojte, tak Adamko je okupkany, uz je v postielke, trosku placka, ale snad za chvilku zaspinka.

ja som liehom vytierala tiez len pupcek

iinuska
30. okt 2009

ta kombinezka nie je zla, ale trosku draha, na to, ze uz bola nosena
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

sirinka
30. okt 2009

iinuska to teda hej, navyse vyzera skor ako prechodna, nez do skutocnej zimy...

dm1
30. okt 2009

zdravim!!!! vcera som bola taka KO ze som isla spat hned po odsudenych tak som sem uz ani nenakukla. hrozny den to bol vcera teda.... mne sa cez den nedalo spat lebo maly spi len 30 min. a to sa mi neoplati ani ulozit. to sme boli este 2 hodiny vonku a prechadzala som sa... keby niesom opreta o kocik tak asi zaspim.

tato noc bola lepsia co sa tyka mojho spanku ale zato maly sa 3x zobudil. dnes bol akysi umrncany asi ho fakt trapia zubky a vecer mal aj teplotu zvysenu.

kosska3003
30. okt 2009

sssimi ani ja nevitieram ja som natierala bepanthenom akurat ale teraz uz nie
k tym plesnam ja to musim vystriekat zajtra a na jar ideme malovat tak potom to musime natret

iinuska
30. okt 2009

dm, mozu to byt zubky.Adamko nemal teplotu, ale stale nakladal do plienky.Aj 8x za den.To sme cele dni len ritku umyvali.

mimi21
30. okt 2009

dm a ma maly zdurene dasienka???
lebo moja Nina tiez posledne dni je ako uzlik nervov ale dasienka ma normalne

nikanika28
30. okt 2009

hojte...tak hlasim, ze som schytala zapal 😖 ..rano horucka 38.5, bolest jak hovado...no radost.... Teraz uz lepsie, davala som tvaroh, kapustu....tak snad je to uz ako tak preliecene.....

dm1
30. okt 2009

mimi ma zdurene dasienka a riadne. aj doki hovoril ze mu idu zuby. nas pri prvom zube nekadil a ani teraz nejak extremne nekadi. dufam ze sa ten zub coskoro vytlaci lebo je to na nervy.

ssimi ja som vytierala liehom ale v lete ked boli tepla aby sa tam neparilo teraz uz nie

nika tak nech to rychlo prejde

mimi21
30. okt 2009

nika no ty mas stastie, najprv malo mlieka a teraz zapal 😒 nech ti to rychlo prejde, drzime paste 😉

nasa ani nekadi, dokonca menej ako obvykle, ani dasienka nic ale za to nervna je dost...
chudatko teraz vecer bola taka plackava, ani mojkanie nepomahalo ☹

nikanika28
30. okt 2009

dikes baby...no nechapem ani ja...ale som sa vecer nalievala cajom, lebo ma bolelo hrdlo...a Klarka spi celu noc..tak to moje kozenky nezvladliii..teda jedna kozenka..svina 😀

dm1
30. okt 2009

baby ozaj mi mame dnes 6 mesiacikov!!!!!

aj emode oslavuju tak vsetko NAJ!

jamaat
30. okt 2009

nika, mne sa tiež riadne naliali, keď som pila veľa čaju na hrdlo.

sssimi
30. okt 2009

Baby to ma tak učili v pôrodnici. A keďže celé moje okolie rodilo v TO, tak mi tak aj všetky radili... No ale ste ma upokojili, že som jej to nespôsobila tým... Mama tvrdí, že to vyzerá ako mikoza-či čo... Ja neviem ako to vizerá. Ona hovorí, že sa to robí v záhyboch kde sa dotýka koža-kože. No každopádne v pondelok volám doktorke nech ma poprípade odporúči na kožné.

sssimi
30. okt 2009

Dm, emode gratulko detičkám 😉

Nika tak to je na .....! Ozaj tvoja Klárka to mala problém s vykakaním sa? Moja sa dnes po 5tich dňoch vykakala, ale na odporučanie doky som musela dat slivkovú šťavu z kompótu... Nezaberala ani rurka.