Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
11. dec 2009

my mame 2-izbovy byt a mam zapnuty odposluch 😀 lebo patrik v kuse vymysla a lenka sa na to budi, tak pozatvarame dvere a zapla som odposluch ... ale to asi len druhy-krat

ladywitch26
11. dec 2009

nasa stanka dnes prvykrat robila tap-tap tapusky 😀 mam video zadokumentovane, cakala som pol hodinu s fotakom, kym to spravila znova 😀 neskor hodim na FB

dm1
11. dec 2009

ja som mala dnes hrozny den. spala som asi 3 hodiny a maly je od obeda mrzuty len by sa nosil stale 😒

ale dobra sprava - boli sme na prevazenie a za 12 dni pribral 180gr!!! co je 2x tak ako predtym za 5tt... takze to asi fakt bolo len tym ze papal menej ked isli zubky

a ja prave tlacim do seba hranolky so syrom a tatarkou 😀

kosska3003
11. dec 2009

musim si aj ja tie pesnicky stiahnut poviem bratovi zajtra nech stiahne ja mam obedzeny net

iinuska
11. dec 2009

lady, ja sa snazim s Adamkom, ale on ma stale rucky v past. 😀

hoogy
11. dec 2009

caute baby my sme dnes mali nabity den.ja som bezala k zubarke na preventivku a potom sme isli ku kamoske. deticky sa zahrali a my sme aspon kavu dali.matko bol dnes dost unaveny po tom vcerajsom nespani.tak som stihla aj nieco upratat a zajtra ideme k mojej starej mame na vikend. lebo mamina chce urobit velke upratovanie,tak nech nezavadzame s malym. inak ku koncu roka ma mm tolko roboty budem rada ked pride na stedry den k vecery ☹

iinuska
11. dec 2009

hogy, tak ste si s manzelom vzacni

dm, tak to je fajn, ze maly tak pekne pribera. My mame poradnu buduci stvrtok, tak som zvedava

jamaat
11. dec 2009

A tie Uspávanky ste si stiahli niektorá? Ešte som ich nestihla pustiť.

Ja budem mať môjho 2 týždne doma, lebo má veľa dovolenky.

jamaat
11. dec 2009

dm, tak to si mu aj opasok musela popustiť! 🙂

ladywitch26
11. dec 2009

dm, a co tak vypnut pc este pred polnocou? 😀 ale tie scrapy su krasne, len keby som mala kazdu noc nad tym travit, tak som davno mrtva.

inus, nasa tiez mala rucky v past, ale dnes som ju posadila na zem, sa chvilu hrala s kockami a potom som jej zacala spievat a tapkat a po chvili zacala aj ona sama od seba tapkat. no zlata bola.

hoogy
11. dec 2009

ani nas maly este nerobi tapusky iba o seba bucha rucicky,aleb o mna 🙂 ale dava papa hlavne dedovi

iinuska
11. dec 2009

lady, stanka uz sedi sama? Adamko je pritom taky strnuly. Neuvolni rucky...

iinuska
11. dec 2009

hogy, asi je rad, ked odchadza 😀

dm1
11. dec 2009

lady uplne zbytocne by som si vcera isla lahnut maly sa stale budil bol hore kazdu hodinu aj castejsie 😒
a ja aj ked idem skor tak sa tam len prehadzujem jak ryba na suchu a cumim do plafona a to maleho este viac budi... ja som cez den unavena jak slak ale vecer padne 8 hodin a ja ozivam... mm hovori ze som netopier 😀

inuska on inak malinko pribera len teraz sme prekrocili 6,5kg 😉

jamaat tak to zase neee vsetky gate nam padaju tak nosi rifle co su mu kratke

ladywitch26
11. dec 2009

inus, hej sedi, obcas ju sice sklati k zemi, ale to len ked sa naciahne za hrackou a neuvedomi si, ze sa vtedy treba pridrzat ruckou 😀

iinuska
11. dec 2009

lady, super, Adamka to klati este riadne

dm, ale na fotkach vyzera tak akurat. Zlatucky je. No Adamko ma zhruba o 2 kila viac.

ladywitch26
11. dec 2009

dm, tak to je oproti nasej stanke drobculko. my mame o rovne dve kila viac. 😀 inak tiez sa nam posledne dva tyzdne casto budi v noci. dasna cele hrbolate,vsetko hryzie, az tak zurivo, ale zuby nie a nie vyjst. tak dufam,ze sa to potom ukludni, lebo predtym mi spavala priam ukazkovo

hoogy
11. dec 2009

inus 😀 on aj ked tam nie je a poviem:matko daj papa dedovi tak uz mava o sto tristo 🙂
dm neboj on priberie. ja malemu kupujem take gatusky co sa da ta gumicka stahovat v pase. teraz take maju vsade. my sme tiez krpaty aj ked mame uz 7,5 kila.

musenko
11. dec 2009

ahojte dievcata, som dnes unavena ako slak, som trochu upratovala, zajtra robim kapustnicu pre kamosov,tak aby nebol moc bordel... som hrozne unavena, Adamko spi, mm je niekde na vinku a ja tu sama opustena... to je zivot 😒 vsetci naokolo su niekde na vecierkoch alebo kade tade, a ja doma 🙄
aaale aj tak to moje zlaticko stoji za to

nikanika28
11. dec 2009

No, dnes Klarka zalomila este pred siedmou, ani kasu nejedla...bola totalne urevana a unavena, pretoze poobede spala asi hodinu a od 14hod. bola hore... 😒 tak som zvedava na dnesnu noc...tiez asi nebudem musiet ist skoro spat, pretoze sa urcite bude stale budit..mozem robit tabulku.. 😀 😀
Hogy, Martinkovi vsetko najlepsie k siedmemu vymesacniku...Ty nechces dat vase udaje do tabulky???

musenko
11. dec 2009

hoogy, pocuj kedy sa ti narodil maly? nie nahodou 11.5.? to by bol presne ako moj....

nikanika28
11. dec 2009

aj Adamkovi vsetko najlepsie 😉
mame dnes oslavencov.. 🙂 😵 😵

iinuska
11. dec 2009

musenko, hogy, gratulko k siedmim mesiacikom 🙂

hoogy
11. dec 2009

lady aj nas maly tak isto so zubami. dasna naliate sami hrbolcek a zub nikde.a matko je tiez mrzuty.a este ju bude dlho klatit nas maly uz sedi dlho a sem tam s nim este svihne 😀

musenko
11. dec 2009

dakujemeee 😀 mama to ide zapit cervenym vinkom aspon

hoogy
11. dec 2009

musenko ano. tak gratulko k 7 mesiacom 🙂 my sme sa narodili 00:43 a vy kedy?

sssimi
11. dec 2009

Monkap aj ja mám to CD a tá pesnička ide, ide slon je sto bodová... To sa aj ja vždy vybláznim 😀

Kočky už mám z krku všetkýýýýý darčeky. Dnes som bola na posledy povymetať mesto a už čakám len na balíky objednané z netu 😀 ... Ufff bola to makačka. Šak som nakupovala pre 18 ľudí 😀

Aj mne už malá začína sedieť.

Kočky čo máte zúbákov doma a umývate zúbky to aj pastu mám detskú kúpiť? Či ako to je. Malej som dnes kúpila kefku a hodinu ju z každej strany okusovala 😀 Najlepšia hračka za poslednú dobu 😀

Idem sa ja učiť kočky. Buduci týždeň ďalšia skúška ☹

kosska3003
11. dec 2009

no tak mi s nasimi 9,5 kilami nemame problem ze nam padaju gate mame opak nas tlacia 😀 😀 😀
Marika sedka papa da len niekedy a to hlavne sebe v zrkadle ked sa vidi inac nic a to budenie poznam aj teraz mrnkala v postielke vsetkym idu zubky asi kde su tie casi ked mi spala celu noc 🙄

a mne pride z roboty mm 23 a budem ho mat doma 5 tyzdnou sa aj zblaznim ale tesim sa nebudem sama na malu mi ju zabavy a hlavne rano a ja si pospim uz nech je tu

hoogy
11. dec 2009

nika chcem poslem ti to cez IP

ladywitch26
11. dec 2009

simi, do dvoch rokov sa nema pouzivat pasta, iba takou cistou kefkou vydrhnut. a to mas teda riadne rozvetvenu rodinu, ked az tolko darcekov 😀

hoogy, my uz dva zuby mame, ale cakame vrchne teraz. a vyzera to tak, ze asi vsetky styri pojdu naraz. 😝