Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
11. dec 2009

lady aj moj mm je na akcii z prace zase

a inak vypada to tak ze mm ide do Manchesteru na futbal!!! bracho co je tam mu kupil letenky aj listok lebo vie ze potom tuzi! malo by to byt uz na 99% tak dufam ze to vyjde. lady a dufam ze nedopadne ako tvoj mm 😀

juska3
11. dec 2009

lady, tak Stanka mala paradne miery, to Alex mal 3900g a keby mam tlacit tak uff

monkap
autor
11. dec 2009

ja som este nedavala pit nic okrem MM ..asi by som uz mala zacat davat trosku aj vodu 😝

nikanika28
11. dec 2009

NO, mam tieto mena..ak este niekto chce byt v tabulke, tak.... sak viete.. 😀
dm1
emode
hoogy
iinuska
jamaat
kosska
kristiniatko
luba
ladywitch
ludmilabb
mimi21
mystery7
nika
rybča
sirinka
sssimi

nikanika28
11. dec 2009

jeee monka, sak a de mam udaje do tabulky od teba, haaaa?

monkap
autor
11. dec 2009

nika akurat som poslala

dm1
11. dec 2009

monka nas tie viac nepije jak pije davam mu len ked moc stikuta a vacsinou len lyzickou lebo nechce tahat z flasky moc

juska3
11. dec 2009

monka, Alex toho tiez vela nevypije max 50ml caju inak len MM

monkap
autor
11. dec 2009

dm - mne ked stikuta, tak dam prsnik .... musim uz zacat s vodou .... uvidim, co na nu "povie" 😀

nikanika28
11. dec 2009

tak moja neprijme tekutiny inym sposobom ako prsnikom 😒 ...

dm1
11. dec 2009

monkap ja som sa tiez o to snazila ale on nechce zrovna vtedy

inak nechapem - drobec spi uz od 8 a nebol ani raz hore... posledne 2tt uz som o takomto case uz asi 3-4x bola prinom.... aj chodim pozerat ci dycha 😉

juska3
11. dec 2009

nika, prave som ti aj ja poslala udaje 🙂

nikanika28
11. dec 2009

no, idem ja spat..Klarka tiez bez prebudenie 😕 😕 😕 .. asi mi to vynahradi, ked zaspim 😀
Tak dobru noc ... paa

sssimi
11. dec 2009

Nika kukla som do toho, ale už mi mozog nefunguje 😀

Kočky čo ste kojili ako je to s prsiami? Vrátili sa vám do pôvodných veľkostí? Ja mám čil Ečka a ja taký štupel sa môžem ísť Pamele teraz rovnať. Mám problém si kúpiť niečo na seba z výstrihom, lebo sa až hanbím za tie ceciskááá. Mama mi povedala, že už sa mi moc nezmenšia... Ja chcem naspäť svoje Cééééčkaaaaa

sssimi
11. dec 2009

Baby dnes som spravila test. Dala som malej kašu od Nutrilonu, tak som zvedavá ako dlho malá vydrží spať.

juska3
11. dec 2009

sssimi,ako ktorejj, to je individualne, niektorej sa zmensia, inej ostanu alebo sa zmensia,ale nie o moc, ale to uvidis az ked prestanes kojit...ale nezavidim ti, ta musi dost boliet chrbat,ze?

jamaat
11. dec 2009

sssimi, mne sa po prvom zmenšili. Takže uvidíš....bude prekvapko 🙂

nikanika28
11. dec 2009

simi, cvikmi sa to da pekne zregulovat, neboj, ja mam tiez dojnice jak krava velke... 😨 😅 😀 . A uz si prestala kojit?

nikanika28
11. dec 2009

no...hlavne, ze som pisala, ze uz idem spat...ale pokrok, uz mam umyte zuby.. 😀 😀

dm1
11. dec 2009

baby vy mate aspon 2 rovnake "dojnice" ale ja mam "dojne" len jedno prso a je teda fest vacsie preto od druheho 😒 😒 😒 . som povedala ze druhe mimi budem musiet naucit zase na druhe prso 😉

juska3
11. dec 2009

dm, nie si sama, som na tom podobne 😉 ziadna slava

dm1
11. dec 2009

juska ty tiez kojis len z jedneho prsa? lebo mne druhe uplne odmieta takze je tam fakt velky rozdiel

juska3
11. dec 2009

dm, z jedneho papa uz len vecer a to si len parkrat potiahne potom bud pusti alebo zacne plakat, ked je velmi hladny a druhy je aj za ten prvy,je tam rozdiel jedno aj dve cisla, ked rano vstanem tak je to velmi velky rozdiel,a si zober, ze ja v noci nekojim,tak vyzeram ako z inej planety 😉 😎

dm1
11. dec 2009

juska napodobne 😀. a ten druhy mu uz ani nedavam a uz tam mam velmi malo mliecka

dm1
11. dec 2009

no idem ja spat dobru noc!

juska3
11. dec 2009

som mala z toho aj mierne nervy,ze ak mi to ostane, ale nasla som tu temu a pisu tam baby, ktore maju tiez take rozdiely a skoro vsetky sa zhodli, ze ked prestali kojit, tak sa im zrovnali do jedneho cisla, toho mensieho 😝

ludmilabb
12. dec 2009

baby vcera ste toho popisali za cely tyzden, kto to ma stihnut citat 😀

monkap
autor
12. dec 2009

dobre ranko,
dm, juska - tiez kojim prevazne z jedneho ... z druheho len raz za den 😝

iinuska
12. dec 2009

dobre ranko,

ja kojim z obidvoch prsnikov a ani ich nemam ovela vacsie ako predtym. Po porode boli, ale teraz v pohode nosim podprsenky spred tehu.

ladywitch26
12. dec 2009

no ale ste sa rozpisali cez noc 😀

dm, hlavne nech nekupuju listok cez onlineticketexpress.com. priamo na stadione treba kupit, tam to bude koser a aj lacnejsie.a hlavne bez stresov!

a ked rozoberate tie dekolty, tak ja mam sice velkost C teraz, ale napchala by som sa aj do starych B. no lenze sa mi nejako zvacsil hrudny kos, tak namiesto 75 teraz kupujem 90. a co som mala podprdu pre mamicky na kojenie, tak az 95. to mam asi z toho, ze ma stanka nonstop kopala do rebra, tak sa mi roztiahli 😀

inak chlap dosiel o druhej v noci, ale sa az divim,ze tak dlho vydrzal, lebo mal len jedno pivo. musel soferovat tristvrte hodinu, tak si viac netrufal. inak tu je povolena nejaka hranica alkoholu, aj reklamy teraz v telke davaju.sa sulam na tom, ze "iba jeden" akoze poharik. alebo "idete domov z christmas party? zoberte si taxi"