Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. dec 2009

Čaute. No rozpísali ste sa veru. A ja som šla spať až o jednej, tak mi teraz oči zatvára.

ladywitch26
12. dec 2009

jamaat a co si preberala tovar? 😀

nam uz presvitaju dva horne zuby, tak najneskor do dvoch dni budu uplne prerezane. huraaaa. lebo dnes bola teda hrozna. vstala o siestej a do pol deviatej v kuse mrncala. aj by spala, oci zavrete, ale stale rucka v ustach a hryzla ako diva. potom som ju znova nakrmila,tak este zaspala. nozky po tom ockovani nema zapalene, horucku tiez nema, tak to bude asi len tymi zubami.

jamaat
12. dec 2009

lady, ale figu! S gimpom som sa zabávala. V obývačke mám už dve škatule s hábami, jedny tvoje, druhé z aukcií. Len čakám, kedy mi to chlop obije o hlavu. 🙂

ladywitch26
12. dec 2009

no, idem ja do toho mesta, kupit este cosi na tu party. a potom si musim nieco s vlasmi spravit, stara farba mi uz zlieza, tak by sa patrilo aj novu hodit, vycesat nejako, aj nohy zasa oholit, nejaky make up, nech aj vyzeram dajako a popri tom stihat aj stanku krmit, obed uvarit a aj pozehlit by sa uz zislo. ale to si necham na zajtra asi, lebo dnes aj tak musim prat. stanke sa podarilo asi trikrat pogrcat spaci vak a rezervny pocikala predvcerom, ked som jej menila plienku (stacila jej sekunda na to), takze uz fakt musim poprat.

ladywitch26
12. dec 2009

jamaat, tak ty si uz ako dm, ponocujete kvoli foto 😀

ladywitch26
12. dec 2009

no bezim ja uz do toho mesta, kym mala spi. muz zalomil pri nej, tak dufam, ze ked zacne vrestat, ze sa zobudi. lebo pri nom aj tanky mozu strielat a bude spat dalej. hluk mu nevadi, treba ho len bud zatriast, alebo cimsi klepnut, aby sa prebral. ale stanka ma plysovu zirafu v postielke, tak hadam v pripade nudze nanho s nou dociahne. vcera ma svacala pomedzi tycky mackou,co ma na spanie, tak uz prax ma 😀

ludmilabb
12. dec 2009

Sofia dako vcera malo kakala a takym dost smradkom 😕 a dnes nic, ja ju ale len kojim. Prikrmy davam uz dost dlho zeby som jej uz mala zacat davat nejaky caj? Annag mi pisala ze nemusim ale teraz sa obavam ci nema zapchu 😒
a u nas zuby v nedohladne

Janka haby nafot kym ich mas este vytiahnute 😀

kosska3003
12. dec 2009

lumila aj ja kojim a davam prikrmy a mala vcera nekakala ale dneska uz nalozila neboj ved ak je kludna neboli brusko tak nemusi kakat a ak prdka takje dobre Marika striela furt 😀 😀 😀

iinuska
12. dec 2009

ludka, ja davam malemu do zeleninky 2-3 kvapky olivoveho oleja a mam pocit, ze to mu pomaha pri kakani. Teda ziadne problemy sme nemali klop, klop.

ladywitch26
12. dec 2009

ludka, stanka tiez niekedy nekaka cely den, ale zato si to vynahradi na druhy den 😀

jamaat
12. dec 2009

ludka, aj u nás bolo viac krát, že jeden deň Emka nekakala. Počkaj do zajtra, ak nič, potom začni riešiť.

Práve som vypravila chlopa s Emkou von, tak mám kľud. Chcela som poobede kúpelku poriadiť, ale sme tesne po obede a riadne som sa napchala, tak sa mi nechce.

iinuska
12. dec 2009

my sa chystame na vianocne trhy, pocasie vyslo,tak som rada. Maly spal dokopy hodinku, tak dospi dufam vonku.Joj, a dam si punc. Teda aspon trosku...

ludmilabb
12. dec 2009

no nechcem to tu velmi rozmazavat ale Sofia vykakala bobok a dobry smradek to bol, fuuha takze odteraz to uz len takiehoto druhu bude 😅

jamaat
12. dec 2009

No tu všetci asi punč na trhoch popíjajú 🙂 ..........My sme doma a pozeráme DVD Pala Barabáša o najvyššej hore oceánie Carstensz. Je to super a záver je pecka. Celý čas sa tam trepú s nasadením života cez džungľu, ľadovec, skaly, dohadujú sa s domorodcami... a dole idú opačnou stranou. No a tam americká baňa, rozvŕtaná polovica kopca. Otras.

ludmilabb
12. dec 2009

my mame par dvd od Barabasa a velmo sa mi pacia aj Tatry Mysterium ten o Cartensz nepoznam

jamaat
12. dec 2009

ludka, dnes sme to kúpili. Zase vychádzajú jeho DVD za pár korún spolu s víkendovou Pravdou. Takže dopĺňame si, respektíve nahrádzame napálené originálkami. Máme asi všetky. Sú úžasné.
A Palo vyzerá na pohľad ako taký nežnučký mužíček, človek by neveril, čo všetko zvláda v tých odľahlých koncoch sveta.

ludmilabb
12. dec 2009

je sympatak a skromny clovek aspon tak na mna posobil na Envirofilme pred par rokmi ked prisiel prezentovat svoj film

ludmilabb
12. dec 2009

ja to nechapem, mozem so Sofiou robit cokolvek akonahle pocuje reklamu na T-Mobile otoci sa za zvukom ako v hypnoze, co tam dali nieco podprahove 😝

dm1
12. dec 2009

zdravim my sme mali super noc aj cely den 😵 😵 😵
maly zaspal vcera pred 8 a 1x sa zobudil az rano o 6,15, napapal sa a spinkal dalej. neviem dokedy lebo som sa zobudila o 9 😕 a on bol hore v postielke ale tichucko sa hrajkal. no zlate dietko to mam. na desiatu spraskal tolko presnidavky ze uz vobec nechcel mliecko - asi 180gr a tak som vyrazila s kamoskou do Laugaricia do TN. pobehali sme po obchodakoch, posedeli na kavicke a este sme stihli aspon zaciatok vystupenia diabolskych husli tam!!!! no super bolo tak som sa odreagovala. mm dal malemu obed a ze maly bol zlaty dokonca ked mm upratoval /zlaty mm 😵 / a dal maleho hrat sa do postielky tak sa potom zachvilu pozrie a maly zaspinkal sam!!!! ked som prisla domov skoro po 5 hodinach boli este vonku a potom maly papal. ale musela som si odsat lebo prso bolo uz riadne naliate - ved som skoro 10 hodin nekojila! teraz krasne zaspinkal zlatko moje no mohol by tak pokracovat!

ludmilabb
12. dec 2009

dm 5 hodin bez kojenia u nas snivajte s nami, ja este po krmeni kojim a ako som jej dala ochutnat jablko s bananom nejako zacala menej jest zeleninu 😒 ...dnes mm prerobil obyvku tak aby mala Sofia letisko, kedze nemame koberec dali sme tam taku deku, vedla je penove puzzle s hrazdickou a na deke si zacala lebedit Blazika 😀

dm1
12. dec 2009

a dnes som si kupila uzasnu salku materska dovolenka na ktorej je napisane "Bez prestávky prebaľujem, kŕmim, uspávam, tíšim plač, som nevyspatá, vyčerpaná.... ale šťastná mama!" 😵

dm1
12. dec 2009

ludka on bol 5 hodin bezomna ale AZ 10hodin bez kojenia!!! naposledy som kojila rano o 6 a ked som o 10 odchadzala nechcel lebo bol napapany z ovocia. a kojila som potom az okolo pol 4!

dm1
12. dec 2009

vypada to ze uz ma nahradene 2 plne davky mliecka uz bude chciet iba na zapitie mozno. Ale je pravda ze uz papa dost tych 180gr aj ovocia aj zeleniny a to su plne davky tak uz budem aj ja volnejsia niekde ist si nieco povybavovat aj sa ist odreagovat.

iinuska
12. dec 2009

ahojte, Adamko pekne zaspinkal sam v postielke, ani nemrnkol. 🙂

dm, tak super den za tebou 😉 Teda aj noc. Aspon niekto....

dm1
12. dec 2009

inuska mas pravdu super dnik to fakt bol! taka zrelaxovana som uz davno nebola. sme sa s kamoskou dohodli ze budeme robit taketo vyjazdy castejsie

inak kamoska kupila malemu uzasne gatuse na traky - odfotim a hodim sem

iinuska
12. dec 2009

dm, aj Adamko toho dost zje, no plnu misku, neviem presne kolko gramov, ale napriklad jedno cele jablko a do toho stvrtku bananu. A za hodinu, ked mu dam prso, tak taha, akokeby asppon 3 hodiny nejedol. Takisto aj po zelenine.

jamaat
12. dec 2009

ludka, aj my chodievame na Envirofilm na premietanie jeho filmov. A je ozaj zlatý.

dm, Emka dnes tiež zjedla dosť veľa a to som jej dala kúpenské, čo mi minule len pár lyžičiek zvládla.
ludka, včera som zistila, že keď som Emke pomixovala zeleninu a bola v tom mrkva, tak to zjedla oveľa lepšie, ako keď je tam mrkva len popučená. Aj som to ochutnala a pôsobilo to sladšie také pomixované. Mala krumplík, mrkvu a petržlen.

dm1
12. dec 2009

tak uz som odfotila gatuse 😵 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tie traky su super su na gombiky takze netlacia ani zozadu a da sa to dat aj dole

ludmilabb
12. dec 2009

Janka ja jej už len mixujem je to jednoduchšie a mám to zachviľku ako to na najjemnejšom rajbáčiku robiť....a petržlen sa už môže? ja som dnes odložila do mrazaku zeler, kalerab a červenú repu ešte jej také aromatické asi nebudem dávať a zásoby mrkvy mi dochádzajú aspoň že zemiaky bude mať Bio po celý rok
dm mm Sofiu ešte nikdy nekrmil ani nekupal, urcite by to vedel ale nehrnie sa do toho

ludmilabb
12. dec 2009

na Envirofilme sme velakrát praxovali, uvádzala som filmy alebo som pred rokom robila tvorivé dielne pre deti ale to už bolo z kaštiela pracovne