Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
11. jan 2010

dm, co mi mama vravela, tak ja som mala sice porodnu vahu 3650g, ale na pol roka som mala len 6000g a vobec to doktorka neriesila. a ked povies, ze 3300g je normalna porodna vaha, tak mne sa to zda malo 😀 stanka mala 4170g, kolegynina dcera 4200g, susedin syn 4400g a kamoskin syn 4450g. ja neviem, tu v irsku sa v poslednej dobe asi nejake dobre zivene deti rodia. asi tu mame vydatnejsi morsky vzduch 😀 😀

zuzkad
11. jan 2010

lady tak potom moj maly bol asi chuda vychudnuty ...ked sa narodil ma 2970g 😅 😅 😅 😅 ale on to velmi rychlo dobehol teraz ma cez 8kg a nieco cez 73cm 😉 😉 😉 😉

ludmilabb
11. jan 2010

skladame akurat sportovy kocik, to je ale cudo 😀

zuzkad mna tiez Sofia kope a na rukach sa mi hadze ako ryba na suchu, ruky nohy lietaju a ked sa ma dotknut niecoho noveho tak sa veeelmo opatrne dotyka, priam hladka taka je pritom podarena, mna velmi dobre pozna tak ma kvace ako besna

ladywitch26
11. jan 2010

zuzka, tak to bol ozaj drobcek oproti stanke. inak sranda, ja som si stale myslela, ze budem mat male mimco, lebo som mala male brucho 😀 😀

iinuska
11. jan 2010

Adamko mal porodnu vahu 3020 g a tiez to uz dobehol 🙂 🙂

zuzkad
11. jan 2010

Jaaaj Ludka ja som ako boxovaci mech a idealne je moje brucho velke do toho sa kope najlepsie 😀 😀 😀

lady vidis, ty si mala male brucho a velke babo a ja som mala velke brucho a male babo 😀 😀 😀 menila by som s tebou rada 😝 😝 😝 😝

inuska Adamko mal peknu vahu...to mna sa v porodnici pytali, ze o kolko som predcasne porodila..ze je taky maly 😝 😝 😝 a on mal len 48cm ...bolo to take male kuriatko moje...a teraz je z neho chlapiskooo velkeeee 🙂 🙂 🙂

iinuska
11. jan 2010

zuzka, to uz ani pavda nie je. Ked som este bola tehotna, tak som bola zvedava, ako asi vyzera a teraz uz ma 8 mesiacov 🙂 🙂 🙂

ludmilabb
11. jan 2010

tak mozeme rovno do fusaka diery robit na pasy, do kelu lebo je iny system v kociku ako vo vajci 😒

iinuska
11. jan 2010

ludka, tak uz presedlavate ?My sme este stale vo vanicke 😕

ladywitch26
11. jan 2010

my sme tiez pred dvoma tyzdnami uz kupili novu autosedacku, lebo vo vajci jacala ako besna.normalne zurila, az zachvaty dostavala, lebo sa v tom nemohla priamo posadit. a bola jej uz mala, mi tam tak stiesnene pripadala. teraz ma komfort, sedi vzpriamene, co sa jej strasne paci a je aj tak vyvysena, takze moze kukat z okna.

sirinka
11. jan 2010

cafte...co sa tyka slovicok nono a nesmies tak ta nasa opicka im istotne zatial nerozumie...a dat papa ci urobit tap tap tapusky mame zrejme zatial tiez v nedohladne... 😝

dualcore fiiiha, taketo dobroty dostala nasa klarka az ako dvojrocna 😎

dupinka
11. jan 2010

baby, my máme športovú verziu už vyše mesiaca, inak by mu s fusakom bolo riadne tesno, lebo my sme mali tú plastovú vaničku...

Náš Adamko meria 71cm a váži vyše 9 kg. A to sa narodil ako špuntík: 3000g a 49cm 😅

iinuska
11. jan 2010

lady, jej 8 tt 😉

zuzkad
11. jan 2010

jaaaaaj sportovy kocik ja vyuzivam uz doooost dlhooo da sa povedat, ze uz v lete som menila za sportak, lebo bo vzdusnejsi, ale ked sa ochladilo este som nejaku tu dobu pouzivala vanicku a potom som uplne presla len na sportak, maly bol spokojnejsi, lebo vidi na svet 😉 😉 😉 😉

sirinka podobne sme na tom 😉 😉 😉 tapusky a ostatne veci u nas moc neficia...niekedy ked ma naladu a ja mu spievam tapusky tak mi tapka po rukach, ale to chce naladu 😉 😉 a ked mu spievam pesnicku tuki tuki tukalo, tak sa chyta za hlavicku, lebo co mu spievam to na nom napodobnujem a ked spievam......pre hlavicku, nema miesto vo vajicku tak mu jeho ruckami chytim jeho hlavicku a to si oblubil a teraz ked zacne notit tuto piesen uz sa chmata za hlavku 😀 😀 😀

sirinka
11. jan 2010

ja tiez uz mam par mesiacov sportak...kvoli fusaku je to praktickejsie...

ladywitch26
11. jan 2010

ja malej spievam skoro stale. a ona si do toho zacne tapkat alebo zdvihne rucky a akoze tancuje 😀 a papa zatial len mne a muzovi dava, cudzim este nie. inak normalne uz vie, ked zapnem skype, ze idem volat s nasimi. dobehne v pavuku, postavi sa pred laptop a uz caka, ze kedy sa ozve babka s dedom a rehoceeee sa na nich.

ja som vanicku nemala vobec. od zaciatku mam sportiak, ktory sa dal sklopit na lezato a mala som v nom nanoznik, tak v tom jej bolo dobre. aj tak mi uz od septembra nechcela vobec lezat v nom, tak by som tu vanicku ani nevyuzila. ani teraz nerozmyslam kupit iny, hadam buduca zima nebude taka extremna ako tato, tak malemu dam len deku naspodok a bude. s vanickou by bol ten kocik aj tak tazky, a to si neviem predstavit, ako by som do tych schodov pred domom teperila ten kocik. teraz mam tento 7kilovy a ked je v nom aj stanka, tak mam dost. suseda si to velke hovado ani nedokaze odtisnut. vzdy ho necha dolu na parkovisku a musi jej ho muz vyniest hore.

inus, no nakoniec ze 26. august mam termin 😀

sirinka
11. jan 2010

lady presne, podla mna vanicka ani nie je nejako extremne treba...

kosska3003
11. jan 2010

ja ani nemam kocik s vanickou je k nemu len take ako taska sa to nosi take makke je to a to som pouzivala mesiac ked bolo chladnejsie a potom len sportak mala tam veget a vela miesta

a idem ja spat lebo neviem cim ma prekvapka Marika tuto noc

jamaat
11. jan 2010

Aj ja Emke spievam, ale väčšinou blbiny, čo ma práve napadnú: Hej vy tam na Balkáne, Aká by to hanba bola keby žena muža bila...a tak podobne 🙂

zuzkad, ten link už nemám. Musela by som tiež hľadať.

zuzkad
11. jan 2010

jamaat si poklaaaad 😉 😉 😉 😉

dm1
11. jan 2010

ja malemu tiez stale spievam ale vacsinou ako jamaat pise same blbiny - vlastna tvorba bez hlavy a paty 😀

jamaat a link na toho Canakyho nemas? ja som vygooglila cosi ale odtial mi to nejde stiahnut. A texty na to nahodou niekdo nema?

dm1
11. jan 2010

baby kuknite tuto temu ci nahodou aj vy taky nemate. ja pozriet rano lebo tam maly spinka https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jamaat
11. jan 2010

dm, neviem, či ešte funguje. http://www.best4you.sk/post202226.html

jamaat
11. jan 2010

texty skús pozriet na www.supermusic.sk

dm1
11. jan 2010

dik skusim pozriet. na SM su vacsinou krestanske texty od neho

zuzkad
11. jan 2010

dm idem to hodit na FB o tom sirupe, lebo mam kamosky co ho pouzivaju 😕 😕 😕 snad ho doma nemam...idem pozriet to cislo 😝 😝 😝

monkap
autor
12. jan 2010

my pouzivame pomarancovy nurofen

ludmilabb
12. jan 2010

Ahojte, noc o nicom 🙄 nurofen nemam vobec iba paralen cipky a ani tie som zatial nepouzila, Sofia sa tu uz vyskiera na Blaziku a ide ju pohostit svojou navstevou

mystery7
12. jan 2010

ahojte.
my noc ok az na to ze som nemohla zaspat. este o 01:00 som kukala do stropu a maly je hore od 6 🙄 my mame doma len cipky panadol a nurofen. maly mi kusok spi, som zvedava dokedy.
idem skusit kuknut na nete sportovy kocik. poradte nejaky, aky mate vy?
tu sneziiiiiii