Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. dec 2011

@sssimi Ja keby som mala dievcatko, tak jednoznacne je to Nina 😉 . Ale paci sa mi aj Michaela, Petra

mystery7
28. dec 2011

@sssimi jeeej super, takze kocka do partie 😉 mne sa vzdy pacilo meno Daniela

Inac Mirko mal dnes opat zvysenu teplotu 37,4'C 🙄 a predstavte si, ze mu idu posledne hroty z tych stoliciek 🙄 nech su uz vonku. Posledne dni je to s nim tazke.

jamaat
28. dec 2011

Ja sa aj bojím pochváliť, aby som to opäť neporiekla. Emka sa posledné dni celkom fajn rozjedla, asi si koláčmi žalúdok rozcvičila a roztiahla, lebo tých vie riadne veľa pojesť. A popri tom je lepšie aj normálne jedlo. No a aj s nervákmi je to teraz lepšie. Jeden dnes síce bol v aute, lebo si nechcela nasadnúť. Lenže to chytil rýchlo nervy aj tato, keďže sa ponáhľal na bedminton, a nasilu ju tam praskol bez pokusov o dohodnutie sa po dobrom. Teraz cez dovolenku sa o ňu viac stará, tak si aj viac užije emkine prieky a podstatne rýchlejšie mu nervy povolia ako predtým, keď sa s ňou len hral podvečer po robote a "z diaľky" sledoval naše boje pri ukladaní na spanie. Takže vôbec to nie je tak, ako tvrdil, že on si jej nerváky menej pripúšťa. Taký veľký prd! Keď robí hysáky jemu, tak mňa to tiež vôbec nerozhádže a keď prídem potom za nimi ako záchranca, tak už vôbec nie. 😝 😕

jamaat
28. dec 2011

@sssimi Ja už si ani nepamätám, aké iné alternatívy mena som mala pri Emke 😅

sssimi
28. dec 2011

Baby ďakujem. Ste strašne zlaté.

@ludmilabb jej Ludka ty máš koľko mien 🙂 To už by ste sa mali rozbehnuť s ďalším mimčom 😉

@iinuska Michaela ja krásne. Mne sa páči vo forme Michelle-ale keďže jedna herečka je Sarah Michelle, tak by to trochen zaváňalo fanatizmom 😀

@mystery7 Danielu som dlho zvažovala, ale odrádza ma Danka 😔 Ale asi ju ešte zvážim 😀

sssimi
28. dec 2011

@jamaat Ja som už dnes aj nad Emou uvažovala 😀 Sarah študovala knižku a zostala zaseknutá na pštrosovi, tak jej hovorím to je Emu a ona to tak nádherne vyslovila, že až v tej chvíli so si uvedomila ako pekne to znie 🙂

jamaat
29. dec 2011

No tak už som poriekla, dnes už Emka nejedla takmer nič, hoci som jej jednohubky urobila. Hlavne že sa s tým štibrím pol hodiny. 😠

luba142
29. dec 2011

@sssimi ja som mala teraz pri Barborke vybrate aj Laura,Terezka, ale to sa mm nejako velmi nepacilo tak nakoniec po viacerych alternativach co sa jemu pacili: Alzbeta, Diana....sme vybrali spolocne Barbora 🙂

sssimi
29. dec 2011

@jamaat ja už sa o malej radšej ani nevyjadrujem. Hlavne to dobré sa v momente obráti. Teraz bohovo spáva 😠 . Včera večer zaspala o 23:30 😠 a budíček bol skoro o 11tej. Samozrejme ja spím ako zarezaná a keby nie som tehotná a moje telo tak veľmi nevyžaduje poobedný spánok, tak s poobedným spánkom končíme. Ale ja som unavenejšia ako to moje dítko. No a keďže už kašle viac ako 3tt, tak v noci len lietam ako blbá. Dnes som sa vážila, v pondelok som mala konečene +1kg a dnes je už aj to fuč, čo lietam vo dne v noci.

sssimi
29. dec 2011

@luba142 ja som zvedavá či niečo teraz mm dovlečie z roboty. Predsa len v Rakúsku to už trošku zavoniava exotikou hlavne kolegyne čo má sú zo všetkých strán sveta. Už minule dovliekol Melani-neviem ako sa to presne píše, ale už je to pre mňa zaujímavé :D Ja by som chcela niečo také medzinrodnejšie-také ako je Sarah-nič neznáme ako pre Slovákov, tak aj ostatné krajiny.

zuzkaprofant
29. dec 2011

@sssimi kolko si do teraz pribrala jasa bojim ze ked zase pri druhom priberem 30kg to budem azase mat zaseco robit🙂

sssimi
29. dec 2011

@zuzkaprofant Zatiaľ som nepribrala ani deko. Mám takú istú váhu ako na začiatku tehotenstva s tým, že v prvom trimestri som schudla dve kilá a v druhom som ich pomaly pribrala.

zuzkaprofant
29. dec 2011

@sssimi apri prvom tehu si kolko prbralaak mozemvediet

kosska3003
29. dec 2011

@sssimi aj ja chcem nepribrat ale asi tazko uz som isto klecko pribrala cez sviatky ja sa moc nehybem akolo malej beha teraz mm ale tak to prejde ked pojde do roboty

no teraz vybera meno mm ale ked som cakala Mariku vybral Lauru alebo Elišku a ta Eliška sa mi akosi zacala pacit tak uvidim ci ju vyberie

sssimi
29. dec 2011

@zuzkaprofant pri Sárke 16kg

@kosska3003 My si práve píšeme a moooožno sme aj vybrali.

Čo poviete na Liana Murčová? Mne sa páči skrátene Lia a mm Lianka 😀

luba142
29. dec 2011

@sssimi kamaratka ma Lianku 🙂

sssimi
29. dec 2011

@luba142 A aká je povahovo? Viem že je to hlúposť pýtať sa, ale zaujíma ma to 😉

luba142
29. dec 2011

@sssimi no tak to az tak neviem, lebo sme spolu malo, ale ked sme sa stretali, tak byvala tiez taky divoch, maly smejo a odkedy sa naucila chodit tak stale len behat chcela, neobsedela v kociku...teraz uz sme dlho spolu neboli 😀

sssimi
29. dec 2011

@luba142 tak ja iné dieťa ani mať nemôžem 😀 Ak by bola kludná, tak by si mysleli, že je adoptovaná 😀 😀 😀

ludmilabb
29. dec 2011

@sssimi tak ja sa budem modlit aby bolo druhe kludnejsie ako Sofia, prisaham!!!!

sssimi
29. dec 2011

@ludmilabb Ja skôr myslím také pobláznené a neposedné 😀 . Sárka je super dieťa ak sa jej venujem. Takže v pohode pristanem aj na jej kópiu, už len aby táto lepšie spávala a nemala koliky.

Inak Sarah mala dnes "super" deň. Už sa na tom smejem lebo spí, ale od rána totálne bojová nálada. Normálne by ma najradšej učapala, mračila sa a rozčulovala 😀 . Teraz cez sviatky sa naučila novú hlášku. Ja som sa rozčulovala, že mm stále prepína programy, tak ona teraz valí na mňa. Zamračí sa postaví sa zatne pästičky a nadáva "čo vobíš? Stae pepínaš!!!" Idem sa z nej popučiť 😀

luba142
29. dec 2011

@sssimi hehe tak u nas to je tak, ze s tym spanim od narodenia bola lepsia Barborka a so spravanim o nieco zase lepsia Kika, dala si skorej vo vsetkom povedat a aj taka ucenlivejsia bola, Barca je taka tvrdohlava, nic si neda vysvetlit, nechce ani pri knizke s obrazkami sediet, takze to fakt asi nevies pokial sa to nenarodi aka bude, meno to podla mna nerozlusti 🙂

sssimi
29. dec 2011

@luba142 Ja mám problém vybrať meno, lebo hladím aj na význam mena a sklbiť to s tým aby sa mi páčil význam, meno, k tomu všetky jeho podoby a samozrejme aby mi ho mm odsuhlasil je veeeľmi ťažké. A pri tom význame som natrafila na to čo dané meno predurčuje. A teda pár vecí sa mi tam nepáčilo, i keď to na všetkých menách. Na mňa to celkom sedelo 😀 Preto som chcela vedieť, že či sa trafili a sedí to na tu tvoju kamoškinu dcérku.

jamaat
29. dec 2011

@sssimi Zoe 🙂

sssimi
30. dec 2011

@jamaat Zoe sa mi páči, ale to neprejde cez mm, tak ako Mia 🙄

iinuska
30. dec 2011

@sssimi Katarina sa mi este paci, Lea ma tiez napadla 🙂 aj Mia sa mi paci

dualcore
30. dec 2011

@sssimi my sme chceli Melani este ked som cakala Koriho.tak sme si povedali ze nevadi ved mozno 2bude dievcatko.no a teraz mame Danielka 😉 takze moja vytuzena Melani sa nekona ☹

luba142
30. dec 2011

@sssimi mojej kadernicky dcerka sa vola Melánia

sssimi
30. dec 2011

@dualcore
@luba142 Suseda je Melánia, tak preto som ju vylúčila

@iinuska mm mi dnes ráno písal ako sa má Lianka, takže sa už asi pevne rozhodol 😀 Uvidíme zajtra keď príde domov.

mystery7
30. dec 2011

ahojky
@sssimi mate este kopec casu. So mnou bola teraz v porodnici jedna mamic, ktora nemala vybrane meno ani po porode 😉 a druha taka, ze dala meno podla mm, ale nebola spokojna, bola rozhodnuta, ze na matrike este zmeni 😅 podla mna uz nic potom nemenila, lebo su s tym opletacky.
Kamoska ma Danielu a volaju ju Danielka, ziadna Dana, Danka.
U nas sa uz asi tyzden veeelmi zle spi 🙄 obaja. Mirko kazdu noc zo sna vresti mamaaaa, maminaaaa, mamkaaaa.....kym k nemu nepridem. A to ho kazdy vecer uspavam. Slavko sa zo sna budi s placom, ale nie je hladny. Vobec nie je lhke ho utisit. Asi zuby, ale este ziadne nevidno 🙄 🙄 tak sme super nevyspati a mm je uz z toho pekne nervozny.
Inac je Mirko riadne nedobry ☹ vvrieska na Slavka a robi mu zle, ze Slavko sa ho normalne boji. Len k nemu pride a Slavko uz place. Ziadne dohovaranie nepomaha, uz sme aj hlas zvysili, po zadku dostal, Slavka akoze cert uniesol.......nic nepomaha 🙄 sviatky si nenormalne "uzivame".