Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
19. jún 2009

mys maly je fesak, vidim, ze aj vy sa asi skriabete, ked davs rukavicky...
aj moja niekedy vyzera ako keby sme ju hodili do krikov 🤐

mystery7
19. jún 2009

aj sa skriabe aj bola zima-boli sme cez vikend u mamy

jamaat
19. jún 2009

emode, u nás tiež zase nespavý deň. Maximálne 3/4 hodiny. Najskôr spala v babyvaku, kým som vysávala. Poobede v autosedačke, keď som robila halušky a pustila som robot, tak to vrčanie ju uspalo. Asi by som potrebovala CD-čka so zvukom vysávača, robota a so šušťaním vody 🙂

No a teraz po kojení mala svoju päťminútovku a už sa zase mechrí. Tak čafte.

mimi21
19. jún 2009

to vyzera dobre mys, objednala si to cez net, alebo kupila v obchode?
ani drahe to nie je 😉

mystery7
19. jún 2009

vydrazila cez mimibazar celkom novy
je to prakticke

sssimi
19. jún 2009

Mimi ak sú domáce a nie z dovozu, tak veselo papaj broskyne.

A aj mne malá točí hlávku viac na pravú stranu, tak jej ju otčím a z pravej strany jej dám deku na podloženie, aby hlávku neotočila. A dávam ju aj na bok-veď už v nemocnici mi ju furt len na bok dávali a klbiky má OK.

mimi21
19. jún 2009

no my práveže nemáme klbiky úplne OK, tak ju veľmi na bok nechcem dávať

dala som nejaké nové fotky aj ja do albumu

sssimi
19. jún 2009

Emode mne dnes malá kričí ako by ju na nože brali, ale dnes je záťažový stupeň č 4, tak sa ani nečudujem.

Ja u nás v meste neviem kúpiť hrazdičku-trápne Topoľčany 😠 . Máme tu jeden obchod s hračkami 😠 😠 😠 Som chcela malej k mesiacu kúpiť, tak aspoň prvý album som jej kúpila 🙂

ladywitch26
19. jún 2009

no vidim, ze nie sme jedine, co mame nespavy den. mala kukuckuje od rana, co mi spala hodinu,kym som ju mala na rukach, ale potrebovala som ist na wc, tak som ju polozila na gauc a do 5minut bola zas hore. esteze sme mali odvcera navarene, lebo by bol muz o hlade.
inak mne si tiez stale vytaca hlavicku a najhorsie je, ze jej uz nevadi ani ten podlozeny vankus. proste si ju vykruti vedla neho. a uz ma to stve, lebo ju ma na jednej strane trosku zlezanu.

mystery7
19. jún 2009

moj akura pol hodku spi, tak som sa stihla osprchnut
dnes ma 2x ogrcal a raz mi vytieklo mlieko z bradavky, co som mala polku tricka mokru, tak som rada, ze som uz v cistom 🙂

dualcore
19. jún 2009

ahojte maminky 🙂
ja vobec nestiham navstevovat net.maly zaspal tak som sem rychlo utekala vas pozdravit 😀
maly mal zle obdobie..stale plackal a potom aj ochorel co mi bolo divne kedze je kojeny ale uz to na stastie preslo a opat viac spinka ako placka.Uz pekne džavoce.aj vy sa tak radi s vasimi laskami "vykecavate"? 😅

dualcore
19. jún 2009

no k tomu nespaniu...je to sice blbe ale moj maly bleskovo zaspi ked mu pustim Rytmusa 😠 !aspon ze tomu co spieva nerozumie ale spi pri tom ako zabity 😒

mystery7
19. jún 2009

tak je to jasne, budes mat maleho rappera 😀 😀

emode
19. jún 2009

lebo my spime tiez po 30 minut aj to s velkou uspavacou namahou ☹ dokopy spala mozno 2 hodiny, to bude vecer ☹

mystery7
19. jún 2009

ja som tuto noc spala sotva 3 hodiny
maly vobec nespal a vyvaloval na mna oci ako keby bol obed a nie polnoc.

jamaat
19. jún 2009

No keby len oči vyvaľovali, keď nespia. Ale oni bohužiaľ vreštie.

dualcore, ja som práve dnes začala rozmýšľať nad nejakou besnou hudbou, keď mi Emča zaspala pri zvuku robota, že by som jej púšťala a možno by pomohlo 😀

mystery7
19. jún 2009

o tom vrescani ani nevravim, niekedy mam pocit, ze mi hlava praskne ☹

jamaat
19. jún 2009

Tak už som aj ja pridala nejaké nové fotky. Vrešťadlo nie je doma, šli na prechádzku, tak mám trochu času 🙂

emode
19. jún 2009

jamaat videla som 😀
podobne, teraz ju svokra ukocikovala k spanku, ale ako dlho jej to vydrzi ... ze uz je hore 😖 katastrofa

dm1
19. jún 2009

my dnes sice pekne spinkame ale mna pre zmenu dnes riadne pokadil... ale to bol uplne priamy zasah merala som mu teplotu a zachvilu to spustil a cele tricko mi ospliechal 😀 a potom ma samozrejme este aj ocikal.

zuzkad
19. jún 2009

ahojte kocky,

dnes som bola na rehabilitacii s malym ..pozrela ho doki a povedala, ze taha hlavku viac do pravej strany a lava strana je troska ochabnuta....odporucila na cvicenia, bola som sa uz aj objednat tak 29.6. nas caka prve cvicenie...som zvedava ak plac bude, lebo som pocula, ze deti pri tom cviceni strasne placu ☹ ☹ ☹ tak neviem ako to budem zvladat, lebo ja ked vidim ako mi ho natahuju a on mi bude plackat tak ma aj slak trafi ☹ ☹

mne dnes mal zaspal ako drevo na 4 hodiny-...teraz sa zobudil napapal sa ...potom vsetko vygrckal a teraz zase pyta papat 😉 😉 tak idem nastrcit didu a ideme sa krmit 😉 😉

sssimi
19. jún 2009

Jamat ešte je jedna možnosť. Ak máte doma ešte starý kazeťák, tak si nahraj zvuk vysávača alebo mixéra, ty si daj štuple do úší a idete 😀 😀 😀 ...

Kamoške tak syn zaspával iba pri vysávači asi 3 mesiace až kým ho nepokazila 😀

Mne je dnes malinká taká nepokojná. Síce pekne spinka, ale keď nespí strááášne plače-ale až moc bambuľka moja.

sirinka
19. jún 2009

zuzkad a kvoli comu ste isli na to vysetrenie?

bambi7
19. jún 2009

cafte babulkyyyy

zuzkad tak drzkam palce nech je to coskoro ok ale ako som uz pisala zvladnete to ste obaja sikulkyyyy

emode
19. jún 2009

naposledy ten vysávač uspal mňa 😀 aj pračka je dobrá, ale tá nie je taká pravidelná? baby, čo robíte cez deň, aby vam deturence spali???
malu som prave ulozila do postielky, samozrejme nespi ale ja uz nemam sil ☹

zuzkad inak aj my mame jednu stranu slabsiu ale zatial to nejak nikto neskumal, kto vas poslal na rehabku??

sirinka
19. jún 2009

http://www.mimiaukce.sk/aukce.php?id=1103231
niekto zhanal body bez rukavov...

dannynka
19. jún 2009

ahojte babulky idem k Vam po radu,ci mi neviete poradit ako by sa mal davkovat sab sympex na brusko lebo v letaku je pisane do kazdej flasky 15 kvapioek,ale kedze kojim 😅 tak flaska ee a ked ho kojim napr 10 krat za den to mu mam za kazdym dat ??

mimi21
19. jún 2009

baby mn ednes mala papala za den len 3krat, rano o 9, poobede o 3, a vecer o 8 po kupani
poobede este stiahla flasku caju na 3 krat...
tak som zvedava co bude v noci, ale aj cez den bola aj dost hore, tak ak nebude hladna, tak by to nemusela byt katastrofa
ale kludnucka bola, tak je hadam vsetko OK, aspon dufam 😒

dannynka ja ti s tymi kvapkami neporadim, ja som to nepouzivala

mimi21
19. jún 2009