Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
2. aug 2011

@dupinka ako to ze sa vzdy ocikate?aj mu drzis pipika pri tom??
my cikame na stojaka, dnuka sa uz velmi spolhalivo sam obsluzi a aj vonku sa snazi, len tam mu este radsej pomaham

iinuska
2. aug 2011

@dupinka Adamko cika vonku od zaciatku na stojaka

iinuska
2. aug 2011

@dupinka nohavice aj slipky stiahnem uplne dolu na clenky, chytim pipisa a cikame.

iinuska
2. aug 2011

@hoogy presne tak aj my, co sa dovolemky tyka. Treba to prisposobit hlavne nasim drobcom.
A vlastne to je dobre, ze kazdy uprednostnuje nieco ine, ved ako by to vyzeralo, keby sme boli vsetci na jednej kope ?? 😲

hoogy
2. aug 2011

@iinuska ved hej to si aj ja myslim. ved o com by to bolo keby sme vsetci rovnaky boli🙂

mystery7
2. aug 2011

@borocka ale co si, len mame odlisne nazory 😉

Tu sa tak vycasilo, ze je horucava a slnko riadne pripeka, prisli sme z 2h prechadzky riadne spoteni. A Mirko este hodinu vykrikoval z postele 🙄 teraz ledva zaspal.

borocka
2. aug 2011

fu, tak vecerny zabijak 🙄 😖
pozerali sme dokument lovci a koryst. som si myslela ze pokukame zvieratka,udrie 9hodin a pojdeme sa ukladat. ale netusila som kolko bude mat otazok a co vsetko budeme musiet vyriesit. teda otazky ma non stop, ale o 8ej vecer si zelam uz len jedine, aby konecne zavrel oci a bol ticho. a nechcem riesit preco ta zla liska nahana mlada kozorozca a kde ma to mladatko mamicku,a bla bla bla......nekonecny kolotoc 🙄

dupinka
2. aug 2011

baby, díky za odpoveď. Ja v tom cikaní na stojaka nemám prax, ale snažím sa tak, ako písala @iinuska

Práve sme sa vrátili z pohotovosti. Adamko si rozťal čelo, našťastie sa to zaobišlo bez stehov, no rev strašný. A ja mám výčitky, že som ho na sedačke nechala bez dozoru, aj keď tam už bol toľkokrát predtým a nič. ☹

borocka
2. aug 2011

@dupinka a ktora z nas ma skusenosti s tym cikanim s pindikmi 😀 😉 teda okrem @iinuska , ta si to uz predtym odkrutila s petom
ajejda, adamka mi je velmi luto, hlavne ze sa nic horsie nestalo (nema otras mozgu ani nic podobne,ze??) a ty si nic nevycitaj!! urcite si adamka milionkrat upozornila ze na gauci sa neskace, nebeha,atd atd.......niekedy tie decka musia skusit na vlastnej kozi aby pochopili ze mnohe zakazy myslime len v dobrom! a kolkokrat aj stojime meter od deciek a aj tak ich nedokazeme ustriehnut. taketo nehody k deckam patria, zvlast ked mame zbojnikov 😉 hlavicka sa zahoji, neboj sa.
hoci viem,ze na tvojom mieste by som revala a hystercila mozno viac ako maly....

dupinka
2. aug 2011

@borocka dakujem. My sme praveze neboli pri nom, moment, co som odisla, lebo MM sa rozpraval s nejakym susedom, tak som isla kuk, o co ide. Chudakovi sme treskli s dverami rovno pred nosom, ked Adamko spustil rev. Strasne sme sa vylakali, ked sme videli, aku mu ta krv strasne tiekla dole tvarou.
Ked zbadal lekarov, tak spustil hystericky plac, na rontgenovy stol sme ho museli doslova natlacit.

No snad bude dobre, podstatna je tato noc, aby nemal nejake skryte problemy. Doktor vravel, ze je to len trzna rana, do 2tyzdnov sa zahoji. Tak dufam, ze nebude mat jazvu, lebo by to bolo vazne skoda. 😒

soffi
2. aug 2011

@dupinka tak skore uzdravenie malemu pacintovi, o par rokov sa na tom zasmejete 🙂
@borocka dik ze si ma sem opat vlakala 🙂

mystery7
2. aug 2011

ahojky
@dupinka drzte sa. Maly na to coskoro zabudne a hlavne, ze nema ziadne nasledky. Mirko je tiez taky otrepany, vsade sa pcha, vystraja, predvadza a potom je z toho plac.

borocka
2. aug 2011

@dupinka viem, teda pochopila som ze ste neboli pri nom, ale aj keby ste tam boli tak mohol spadnut....to je vzdy zlomok sekundy ked sa nieco vyvrbi.
a ma to na cele,ci viac na tvaricke? to sa vlaskami zakryje ak by aj jazva zostala. a pritom vsetkom co sa mohlo stat, je jazva to najmenej. nezufaj si. urcite bude v poriadku!!!!

borocka
2. aug 2011

@soffi dufam ze nabuduce to nebude nutne 😝 😀 😀
co noveho??

soffi
2. aug 2011

@borocka praveze ani nic, akosi skapal pes aj s tym pocasim

borocka
2. aug 2011

@soffi ani nehovor, to uz je na slucku, a vraj globalne oteplovanie 😖
a byva sa vam ako?

soffi
2. aug 2011

@borocka len neviem kde ten global konciii, resp.zacina 😠

jamaat
2. aug 2011

@dupinka Jazva k poriadnemu chlapovi patrí 🙂 ....a ešte si tých jaziev narobííí.

iinuska
2. aug 2011

@borocka no ano, pri Petovi to uz bolo tak davno, ze teraz je to znova akokeby prvy krat 😅

jamaat
2. aug 2011

A vari ste mali dnes škaredo??
Ja som bola na tom Choči, nezmokla som, ale akurát keď som bola na vrchole, prihnali sa také hmlové oblaky a zakryli výhľad. No a nejak ma netrklo, že mám aj Denyho zobrať, nechápem, ako som na neho zabudla. A potom som si ešte v aute foťák zabudla. Takže sa mi dnes celkom "darilo" 😅

kosska3003
2. aug 2011

@jamaat tak to potesi toto ale tak hlavne ze ste nezmokli u nas bolo dnes teplo cely den sme boli vonku boli sme kuknut kacky na rieku skakali sme boli sme aj na zmrzku tak celkom dobry den na par zachvatou zurivosti 😒

borocka
2. aug 2011

@jamaat u nas bolo tiez krasne, az na polhodinovy celkom ostry lejak .ale inak svietilo az do vecera slnko,bolo dusno. a denyho si nechala doma sameho,ci si ho zabudla v aute, ci ako??

jamaat
2. aug 2011

@borocka Doma som ho nechala s Monikou a Emkou. Nejak som sa tak upriamila na to, že si idem sama výšľap urobiť, že som aj na psa zabudla.

ludmilabb
2. aug 2011

@borocka aj my sme pozerali ten dokument, krasni vlci tam boli Sofia pozerala len trosku lebo mala robotu s Blazikou a jedine opakovala co som jej ja hovorila aha had, a tam sa plazi vlk, myska atd, nepytala sa preco, naco zaco, aj ked aj take byva no nie casto, skor ma teraz prekvapuje ako prejavuje pozitivne emocie, povie: ja sa tesim a zacne viskat od stastia a smeje sa, na to sa tak dobre pozera 🙂

ludmilabb
2. aug 2011

@jamaat a ja uz sondujem na FB dake fotky od teba a ty takto...som dosondovala 😝

jamaat
2. aug 2011

@ludmilabb Nuž krepnem načisto. ☹

ludmilabb
2. aug 2011

@jamaat nevadi nooo, hlavne ze si vysla na kopcok a slnko svietilo cely den

borocka
3. aug 2011

@ludmilabb tak u nas otazky bezia non stop. sice sa zabaval s anglictinou (dostal nejake knizky so zvukmi,tak sa uci slovicka sam.ja ho este netrapim. a obcas mi teda pekne trva kym pochopim ze co si pyta ked ho napadne chciet taky bed- tym mysli chlieb,lenze nevie povedat R), ale teda zaznamena vsetko okolo seba a otazky nikdy ale nikdy nechybaju. aj minuly tyzden bola cast o hmyze,a prve zvieratko bol rohac ktoremu zacala sezona tak hladal samicku, pre krista pana ako vysvetlis dvojrocnemu chlapcovi preco ujo rohac hlada tetu rohacicu a co jej to robi ked na nu tak vyliezol 😲 😀 😀
ja uz som pisala ze u nas to vsetko zacalo akosi skoro, ze ma to zaskocilo. ale aspon si trosku hlavicku namaha, obcas ma aj prekvapi svojim uvazovanim. len keby lepsie chapal dosledky 😖

sssimi
3. aug 2011

Ahojte.
Niečo nove? Konečne vybehlo slniečko. Miro robí bazén, ale aj tak je asi už po sezóne. Snáď ešte babie leto by mohlo byť poriadne. Tento rok sa do toho len plno peňazí vrazilo a prdlajs z toho...

hoogy
3. aug 2011

ahojte kocky, konecne je troska teplo aj tu🙂 vcera sme cely den po vonku behali matko sa tak vyblaznil so susedovymi detmi,ze vecer o 8 uz nevladal ani dychat🙂 aj tak zaspal az o pol 10. dnes sme cele doobeda po uradoch behali. konecne mame vsetko vybavene tak nech uz len doplatia co maju🙂 drobec to celkom zvladom co som bola prekvapena(asi preto ze dostal od tety uradnicky plysaka🙂

@sssimi vidim,ze si uz zmenila status. a diky za radu ta kyselina mi vazne presla ked som zacala delit stravu🙂