Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
4. jún 2009

kocky kolko dni po cisaraku uz mozem pouzit sprchovy gel??

mimi21
4. jún 2009

no dnes je asi niečo vo vzduchu, že tie drobce nechcú spinkať
keď vás čítam, ako keby ste boli u nás doma ...
presne to isté, už sa tvári, že ide spať, a prídem k postieľke a očiská ako svet
a tiež by sa len nosila, to ju mm asi naučil, lebo on neznesie keď plače, tak ju v kuse nanáša
sa bojím aby si nezvykla,... potom sa zbláznim keď bude väčšia
aj keď ako sirinka hovorí, že bábätká ešte potrebujú cítiť niekoho nablízku, tak mi je ľúto nechať ju dlho plakať

jamaat
4. jún 2009

Moja keď má nerv, nechce ani cumel. Viac ho nechce ako chce.

mimi21
4. jún 2009

jamaat ani u nás nie je cumeľ veľmi obľúbený

mys s tým sprcháčom ti neporadím, ja som mala prirodzený pôrod
ide mi pomoc, prišla mamča 😵

mystery7
4. jún 2009

mne v pondelok vybrali stehy, tak by som rada uz pouzila aj nieco ine ako len vodu

som rada, ze to mame doma vsetky pestre 😒 aspon nie sme vynimka. Mozno je to aj tym pocasim 😖

mystery7
4. jún 2009

idem si trochu lahnut, skusim nabehnut eeste vecer. ale viem z eked si lahnem maly sa hned zobudi

ladywitch26
4. jún 2009

no ako vas citam, tak dakujem bohu za nase zlate dieta. v postielke prespi skoro celu noc, niekedy sa 1 alebo 2x zobudi na hlad, ale to ju len nakrmim a ona znova odkvacne, doobeda mi prespi na gauci a aktivna je akurat poobede. to sa jej uz spat velmi nechce, ale to uz mam vacsinou vsetko porobene a pride aj ocinko z prace, tak sa mozme striedat.

katarinka151
4. jún 2009

Ahojte maminy hlásime príchod medzi vás. Volám sa Petra a narodila som sa 28.5. o 0:30. Po tatovej veľkej psychickej opore a maminkinom trápení som prišla na tento svet medzi vás

ladywitch26
4. jún 2009

katarinka vitaj 🙂 tak u vas bol tatino tiez pri porode?

katarinka151
4. jún 2009

áno a zvládol to pomaly lepšie ako mamina. Keby tam nebol tak neviem neviem

ladywitch26
4. jún 2009

no u nas to bolo napodobne 😀 dcera mala cez 4 kila, co sme dopredu nikto nevedeli, ani doktor, a ku koncu som uz mala vazne dost. keby nebolo tatina, tak tam uz rezignujem a asi by museli robit cisarsky

katarinka151
4. jún 2009

babeny už máme nový albu,m

ladywitch26
4. jún 2009

katarinka, no zlata je, a tiez ma kopu vlasov ako nasa 🙂

ladywitch26
4. jún 2009

no, uz sa ozyvaju podozrive zvuky z plienky, tak ideme prebalit a znova naplnit brusko 😀

majaza
4. jún 2009

maminy, prepáčte, že sa Vám sem pletiem, len by som potrebovala poradiť - oprala som si bavlnené plienky na široké balenie (80x80) a neviem, či ich skladať na tri alebo na štyri časti.
Ako ste skladali vašim novorodeniatkam?
Vďaka 🙂

katarinka151
4. jún 2009

no my máme len taký zlatý mach na hlavičke. Tato bol za mala blonďák tak po ňom to malá zdedila 🙂

mimi21
4. jún 2009

babeny a neviete co je s kackoubrckou?
uz tu dlho nebola...

sirinka
4. jún 2009

majaza ja na styri...

pajinka23
4. jún 2009

ahojte maminy tak aj my sa pripajame do temy majovcata 🙂 🙂 🙂 🙂 moj petko sa narodil 24.5.2009 s mierou 53cm a vahou 3540g a to uz pribdal vyse pol kila od narodenia...je to riadny papkacik 😀 😀 😀 😀

monkap
autor
4. jún 2009

majaza: ja na tri 😉

majaza
4. jún 2009

baby, tak dik 😅

monka, som zistila, že Ťa poznám (preberala som po Tebe účto v A.)
Tak teda poskladám na 3, keď hovoríš Ty 😉

sirinka
4. jún 2009

juj dnes ma napalili v metre..normalne nas odtial vypoklonkovali, ze s babatkom vstup zakazany z bezpecnostnych dovodov... 😠

dupinka
4. jún 2009

sirinka, nam sa to stlo vcera. Sme sa citili ako s leprou. 😖 😖

sirinka
4. jún 2009

dupinka no vazne, ja som pripravena na vselico, ale ze ma nepustia do obchodu s dietatom...to ma dorazilo 🤐

ladywitch26
4. jún 2009

siri, to akoze mysleli v tom metre vazne? to co si mas zaobstarat teraz opatrovatelku, ked chces ist nakupit? nenormalna diskriminacia. no ja by som sa tam s nimi dovadila riadne 😠

sirinka
4. jún 2009

lady hej...povedali nam, ze nesmieme ist dnu z babom, lebo ze nas aj tak vyvedie sbs-ka 🙄

monkap
autor
4. jún 2009

majaza: mas IP . 😉

ladywitch26
4. jún 2009

siri, no tak to by som sa dovadila. pokial nemaju na vchode napis, ze deti tam maju vstup zakazany, tak by mali smolu. by tam mohla byt aj sbska....

veronika1982
4. jún 2009

katarinka ahoj odkial si? lebo ked som pozerala tie fotky tak mi to strasne pripomenulo moj pobyt v porodnici este som aj bola na izbe c.10 a druha postel takze nas maly mal tiez napisane 10/2