Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
15. jan 2010

Ja sa vtom nevyznam tolko je na trhu a aj dobe testy maju ze neviem aku mam zobrat ja som chcela taku aby sa mu dobre tak spinkalo a aby vydrzal dlhe trate ked pojdeme na sk a pod lebo mi ked ideme autom tak min hodku aby mi tam nevrieskal

zuzkaprofant
15. jan 2010

lady to ake ceny stale hadzes odpadnem tu to je raz take drahe asi pojdeme na nakup ku vam🙂)) Lady kolko stoji postovne keby som si objednala veci pre maleho Z nextu do nemecka nevies?

iinuska
15. jan 2010

zuzi, dobre je ist aj do obchodu a posadit ho do nej

iinuska
15. jan 2010

lady, tak ro je fakt super cena

iinuska
15. jan 2010

baby, nic ja si idem lahnut> Dnes som od pol 6 hore, tak mam dost...dobruuuu

zuzkaprofant
15. jan 2010

Ja viem inus lenze u nas poblizku zadny obchod taky nie je moj muz vkuse robi a ja sama metrom sa niekde terigat tak dakujem pekne 😀 😀 tak mi vsetko cez net objednavame

inac moj maly dnes mi vrestal od rana ale tak ze som myslela ze buchnem dvere a zdrham z domu nieco brutal ani tak ani tak nebolo dobre neviem co je snim poplackava mame uz 6 zubov tak neviem ake mi mozu ist ked mi usta neotvori mozu ist stolicky???

a musim sa pochvalit uz sa stavia poprigauca pekne okolo pocitacika postava kde sa moze zachytit tak uz sa stavia vam poviem ze jake to bolo krasne ked maly len liezol teraz len sedim pri nom cely den a kukam co robi ani na wc ani si nieco urobit jest lebo hned nieco vyvedie ☹

ladywitch26
15. jan 2010

no s isofixom bola za 300 tiez, ale bez akcie.na tuto hodili akciu, mali poslednu na sklade.

zuzka, next ti poslu jedine vtedy, ak ma next v tej krajine obchody. (na slovensko ale nehrozi). no a ak napr. ma v nemecku, tak musis platit nemeckou kreditkou, na ktorej mas uvedenu adresu v nemecku. slovenskou kartou to nezaplatis. inak standardne je postovne 5€, resp. si to mozes dat poslat do najblizsieho obchodu next a vyzdvihnut tam osobne a vtedy to mas zadara.

zuzkaprofant
15. jan 2010

je tu next nasla som stranku ale nie su zdaleka take zlavy ako v irsku 😀 a jasne mi mame len nemecke kreditky na sk ani smradok po nas neostal 😀 😀

inus ja som tiez tak skoro hore a spim s malymm od 4ho berem ku sebe tak spanok taky zadny ja uz ledva chodim posledne dni ale co uz mam narobit ked maly len pri mne vkuse chce byt

ladywitch26
15. jan 2010

zuzka, na irskej stranke tiez nie su zlavy. to mali len v obchode priamo vypredaj, na stranku to nedali. teraz je na stranke uz len nova kolekcie, za patricne "nove" ceny.

zuzkaprofant
15. jan 2010

a ani neboli zlasnene ja som pozerala uk a tam boli sa mi zda

ale aj tak niekedy su ölepsie ceny ako v nemecky a hlavne take ine llebo teraz som dostala pre maleho pa veci ale uz je to mu male ☹ a to je ine ako nemecke veci nemci maju take nic moc

ladywitch26
15. jan 2010

zuzka, v uk zlavy hodia aj na net, ale inde si musis ist do obchodu. vacsinou od 26.decembra robia vypredaje. teraz uz nezozenies nic. ja som bola vtedy a bol plny obchod, total nabity vecami,co boli v zlave. a o tri dni uz len par vesiakov zostalo. ludia brali ako po nebohom 😀

jamaat
16. jan 2010

Prvá!

No som sa včera chválila a dnes som už od piatej do siedmej Emku uspávala, potom chvíľu zdriemla, ale vyzivujeme tu obe na celú tvár.

jamaat
16. jan 2010

No ale spať ani bohovi! 30 minút ju zase škrabkám a ani trt! Na striedačku sa buď zlostí, alebo zabáva.

zuzkad
16. jan 2010

druhaáa 😅 😅 😅

mne maly este stale spi...spal mi celu noc do osmej, to som mu dala mliecko a teraz este stale spinka 🙂 ale zato spat mi isiel az okolo jedenastej, lebo nie a nie spat...len sa jasil v postielke ako besny a rehotal sa mi....no a teraz dospava 😉 😉

iinuska
16. jan 2010

do tretice vsetko dobre 😀

maly teraz spinka od 10, tak uz cakam, ze sa kazdu chvilku preberie. Stihla som aspon kupelku a vecko poumyvat, Petko povysaval.

zuzkad
16. jan 2010

trio uz mame 😉 😉 😉 mali by sme dostavat nejake ocenenie za prve, druhe a tretie prihlasenie 😉 😉 ...co dnes varite ?? Ja hovadziu polievku a druhe mam maso vonku, ale rozmyslam, ci aj nieco ine lepsie neurobit, ale nic ma nenapada 🙄 🙄

maleho mam uz hore v dobrej nalade sa besni..tak som rada 😉 😉

mimi21
16. jan 2010

stvrtaaaaaa 😅

zuzi ja mam brokolicovu polievku od vcera a peciem kuracie stehna

pred chvilou sme vyliezli z postele, mm je este tam 😀 mala sa o pol 7 zobudila a o 8 pekne zaspala medzi nami a spala skoro do 10

monkap
autor
16. jan 2010

piataaaaaaaaa 😀

lenku som prave supla na balkon, snad bude spinkat 🙂

iinuska
16. jan 2010

zuzi, ja dnes len taka rychlovka. Paradajkova polievka uz je uvarena a spagety.Na zajtra si chcem este vecer nalozit masko do pacu a to uz len zajtra vysmazim a j tomu hranolky s tatarskou.

dnes to vyzera na pekny den, slniecko svieti, tak to tak dufam vydrzi, ked pojdeme na prechadzku. 😎

no maly sa uz hlasi

iinuska
16. jan 2010

ale medailu dostanu len prve triiiiiii 😀 😀 😀

mimi, tak po takej noci tuuuuzim uz 8 mesiacov. Ninka krasne spala. 😉

dupinka
16. jan 2010

čaute!

Už ste dávali topánočky po byte? Adamko sa plazí, ešte neštvornožkuje, aj keď pokusy sú, no stavia sa na nôžky a rád hopsá. Niektoré "dobré duše" mi radia, aby som dávala, že nech si zvyká mať topánku na nohe, iní, že radšej nie.

monkap
autor
16. jan 2010

aj ja chcem medailuuuuuuuu 😀

iinuska
16. jan 2010

monka, mas ju mat 😀

ja este nemam topanocky ani kupene. Ale ved naco, Adamko este ani riadne nelozi

monkap
autor
16. jan 2010

ja topanocky tiez este nemam ... zatial nam ich netreba

monkap
autor
16. jan 2010

teda ja topanocky mam, ale pre lenku este nemam 😀

mimi21
16. jan 2010

no iinus, ale kojili sme sa o 12 a o 4, a niekolkokrat som bola davat 2D - dudu a deku 😀 😀 😀

teraz ako sa uz stavia, tak je bohovska, postavi sa, jednou rukou sa pusti a otoci sa na nas, ze aha ako som ja frajerka a hodi pozu, no na nozratie 😀

dupi ja uz topanocky mam aj sem tam davam, lebo ona by uz len stala a najlepsie chodila...

iinuska
16. jan 2010

mne by sa veru aj nejake nove topanocky zisli 😀 😀 😀

iinuska
16. jan 2010

ja neviem, ten nas Adamko bude asi nejaky elektrikar, fuuuurt ho len tie kable zaujimaju 😵

mimi21
16. jan 2010

iinus, tak nina mu pojde robit asistentku 😀 😀 😀

sirinka
16. jan 2010

caute...
my mame na obed plnenu papriku a pizzu zo vcera 😝

dupinka ja som klarke davala na doma papucky, ked uz chodila okolo nabytku...klasicke znacka rak 🙂 po byte sa odporucaju, kedze vacsina ludi ma parkety, na zahrade je zase lepsie naboso, ked je teplo...