Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
27. jan 2010

jak to tak sledujem, tak nasa stanka je oproti vasim dost vysoka, my uz mame 79cm. inak co mam decko privazovat, ked chce uz len sediet? mne od piateho mesiaca uz v kociku poleziacky nechcela byt, ziapala ako diva. spat ani bohovi, ona musi vsetko dookola vidiet.

inak baby, dala som sa na tu milku aj ja, tak poprosim o hlasy www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

idem pohladat vase linky zo vcera a popridavam aj vam.

ludmilabb
27. jan 2010

a este som sa v sekaci zastavila no a 15 euro ako nist padlo ale som 9 habov kupila

ludmilabb
27. jan 2010

lady a drobcek v brusku 😀 😀 😀

ladywitch26
27. jan 2010

ludka, alebo drobculka, ale to sa mi tam uz nezmestilo 😀

emode
27. jan 2010

ludka pekne miery 😀 ste sa dako rozbehli ... ja vobec netusim, kolko meriame a vazim ju doma tak to je hore dole aj 300g tak tomu uz vobec neverim ... ako mas varit krupicu, z coho ?

ladywitch26
27. jan 2010

inak nasi este nevedia, ze som zasa tehu, tak by bolo celkom pekne,keby som to vyhrala a mohli si to precitat z bilboardu na namesti 😀 😀 tak kto ste este nehlasovali, sup sup do toho 😉

www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

ludmilabb
27. jan 2010

Erika to po prikrmoch sa trosku rozbehlo, tak postupne a kedy idete do poradne?

krupicu som este nerobila

iinuska
27. jan 2010

lady, mas 🙂

zuzkaprofant
27. jan 2010

cafte ako dnes u nas strasna zima dnes sme doma cely den

kolko ste pochudli od porodu lebo vkuse na nete citam kolko ta cobejova schuda za 10mesiaco ze jak vela 16kg 😀 😀 😀

ladywitch26
27. jan 2010

inus, diky, tebe som tiez doobeda hodila hlas

zuzka, keby tebe platili tolko, kolko cobejovej, tak by si zhodila aj 20kil 😀 😀 mimochodom, ja uz nechudnem, ja zasa priberam 😀 😀

zuzkaprofant
27. jan 2010

lady ved ja som aj zdhodila 24 kg a nepisu o mne🙂)))

ladywitch26
27. jan 2010

zuzka, tak aspon my ta tu pochvalime 😉

zuzkaprofant
27. jan 2010

xixixi dakujem ale nie to som chcela len kolko ste uz pochudli od porodu ci etse mate dake kg navyse tak ako aj ja

moj maly v noci hodku plakal mm musel vstav a byt pri nas dake zubky mu idu ale neda ukazat tak neviem a dnes tu bola kamaratka a cely cas na nej bol a aj uspat ho musela chuda tak ju budu bolet ruky lebo nezvyknuta je 😀

inac moj maly sa uz sam n agaucovku vytrepe dnes som ho dala do auticka co bolo zaparkovane pri gaucovke isla som sa napit kavy a pozeram on je uz na gaucofke a ide po dialkove 😀

iinuska
27. jan 2010

zuzka, ja mam uz o 5 kil menej ako ked som otehotnela 🙂

ludka, krupicu? No pekne 😀

zuzkaprofant
27. jan 2010

inuska aj ja chcem🙂)

ako obite krupicu na mlieku klasicku slovenku

iinuska
27. jan 2010

zuzka, ja mam uz o 5 kil menej ako ked som otehotnela 🙂

ludka, krupicu? No pekne

ladywitch26
27. jan 2010

zuzi, tak dialkove je aj u nas velka motivacia

ja som sa na povodnu vahu dostala uz v septembri, ale zasa ja som dokopy pribrala len 15kil a z toho 10 islo dolu hned na porodnej sale. no a uz mam nejake dve navyse zasa 😀 a to nezerem tolko,ako som pri stanke

ludmilabb
27. jan 2010

ja sa neviem zbavit tych kil do kelu, aj som po porode schudla a teraz priberam ☹ ☹ ☹

ludmilabb
27. jan 2010

lady a to nie som tehoska 😅

iinuska
27. jan 2010

inak aj u nas je riadna kosa, -7, vonku som to dlhsie ako hodinu a pol nevydrzala

zuzkaprofant
27. jan 2010

ja este 6kgale dnes osm obliekal stare nohavice co som ani cez lytka nepretahla po porode 😀 tak sa tesim

zuzkaprofant
27. jan 2010

dievcata neviete poradit daky rychly kolac bo pridu znamy ku nam o hodku a nemam im co ponuknut bo sme vcera dojedli kolaciky 😒

ladywitch26
27. jan 2010

stanusa sa akurat zauca domacim pracam. pomaha ockovi vyberat z pracky veci, co si dal prat z futbalu 😀 a bezne mu pomaha vyberat cisty riad z umyvacky. no ja si len spomeniem tak o 10rokov, ked ju do toho uz budem musiet nutit 😀

dupinka
27. jan 2010

tak ja som v tehu pribrala 15kg, na sale som nechala len 5, dalsich 5 som dala dole za dva tyzdne a tych zvysnych 5 stale nosim na sebe 😠
aj som chcela zacat spinig, ale zrusila ma cvicitelka, ze kym dojcim, tak radsej nie,..

nikanika28
27. jan 2010

ludka...ver ze nie si sama...s tym priberanim 😝 😠
a pjosiim aj ja KLIK, kto este nestihol 🙂
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
aktualny stav je 171:165 ...dobieham 😵

nikanika28
27. jan 2010

dnes som zrovna ohovaral klarku, ze je taky lenivy macko a pozrem...a ona stvornozky..a pekne dlho 😅 😀 😀

nikanika28
27. jan 2010

ohovarala .. 😀

mimi21
27. jan 2010

caweste
lady, nika mate zahlasovane 😉

ladywitch26
27. jan 2010

nika, tak to uz mas na dosah vitazstvo. ja mam zatial 26, a prvy ma o rovnu stovku viac. ale tomu tam dnes hlasy nepribudli, tak ak takto budem pokracovat dalej, hadam mam nejaku sancu

zuzkaprofant
27. jan 2010

Lady aj ja som dala a aj este nikomu kto tu mal linky a na fb 😀 tak snad niekto to vyhra