Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
29. jan 2010

lubi mne mala tie nestle jedla, chutilo jej to, ale 3e za 4 male jogurty a ona mi zje aj 2 naraz to sa mi zda dost, tieto humana su predsa len trochu lacnejsie...

mimi21
29. jan 2010

iinuska a za to uopratovanie a spinave tricka a kolienka sa netrap, ja vysavam a zmyvam minimalne kazde 2 dni a mala je furt zachytana, tiez mam na to poriadne nervy, ale mam pocit, ze viac uz urobit neviem...

iinuska
29. jan 2010

mimi 😉

iinuska
29. jan 2010

mimi s rymi alergenmi by som radsej pockala, kedze a ty si alergicka. A mala ma este ten ekzem, aby sa jej to nezhorsilo

luba142
29. jan 2010

mimi a je v tom nejaky chutovy rozdiel lebo Nestle sa mi zdaju kysle a mne to moc nechce papat

jamaat
29. jan 2010

Tak prišlo mi veľké hovno, nie topánky. Písala som cice z Galanty, ako a kedy to poslala. Odpísala len toľko, že to poslala ako balík. Predpokladám, že ako balík 2.triedy vzhľadom na poštovné 2 eurá, čo si pýtala. Takže vybrala ten najdlhší spôsob. Keby to poslala ako list 1. triedy, mala by som to tu určite, aj keby to poslala len včera. Krava sprostá! Prízvukovala som jej, že to potrebujem tento týždeň!!! Porazí ma! Lebo ani neviem, kde idem vhodné topánky zháňať, všade majú len vycipkané otvorené blbosti za nehorázne peniaze! A druhá vec, čo ma vytáča, že keď mi tieto dojdu niekedy budúci týždeň, tak mi už budú na dve veci. V živote to už neobujem! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

emode
29. jan 2010

jamaat aku mas nohu? mam 39ky, vpredu jemne kamienky plne, pata volna ... ak by ti pomohlo

jamaat
29. jan 2010

Nejaké biele s otvorenou pätou mám aj ja, len k tým šatom sa nehodia s ostrou špicou. Dám foto šiat na FB.

emode
29. jan 2010

ok, dufam, ze nieco zozenies ...

mimi21
29. jan 2010

no my sme boli hodinku vonku, na prechadzke, mna bolela hlava, vcera sme vonku neboli
prisli sme celi zasnezeni 🙂 stale u nas poriadne sype 🙂

nikanika28
29. jan 2010

babyyyy, nasla som nasu temicku AZ na druhej strane 😕 😕 😕 CO je s vami? co ste zapadli v snehu? 😀 😀

iinuska
29. jan 2010

zienky ahojte, my sme boli vonku, bolo super, konecne nie taka kosaaaa

Petko mal dnes vysvedcko, som nastvana na slovencinarku, dala mu solovu trojku, keby mu dala dvojku, tak by prospel s vyznamenanim 😠 . No co uz

mimi21
29. jan 2010

no ja som si s malou hodku pospala, spali sme do 17:15, som zvedava, kedy pojde vecer spat 😕

lubi este som tu Humanu neskusala, ale to nestle sme mali malinove a mala mi to pekne jedla

ladywitch26
29. jan 2010

jamaat, no mna by porazilo. inak ja som tiez mala na svadbu najvacsi problem topanky. ako na potvoru moje cislo nikde. biele su proste nedostatkovy tovar.alebo maju len sandalky. ja som obehala vsetko v martine aj ziline, nakoniec som asi tyzden pred svadbou kupila, hlavne ze som saty a vsetko mala uz v oktobri zarezervovane a svadbu sme mali v aprili.

nika, nikto tu nie je,lebo vsetky pridavaju hlasy 😀

jamaat
29. jan 2010

lady, no vytočená som bola dosť značne, ale už kašlem na to. Cice poviem svoje. Napodiv bola teta na pošte veľmi ochotná, ale ani pri najlepšej vôli tam balíček pre mňa nenašla. Dala som opraviť podpätky na mojich starých topánkach, vydrgala som za to 6 euri. Nejak ich ešte vyčistím a nech to čert berie.

iinuska
29. jan 2010

no tak manzel dava Adamkovi kasu, tusim nie je miesta na jeho tvaricke a okoli ktore by nebolo od kase... 😀 😀 😀 😀 😀

mimi21
29. jan 2010

no ale akeho ty mas pomocnika, tak uz nie len petko, ale aj mm 😵

dupinka
29. jan 2010

Ahojte!

my sme dnes boli na sankach vonku, Adamka to zmordovalo tak, ze skoro odkvacol v sankach cestou domov. 😀
Jamaat: ja mam s hranatou patou 38-39tky svadobne.... ak by ti pomohli.... 😉

zuzkad
29. jan 2010

jamaat 😝 😝 😝 asi by som pekne nervy dostala...urcite nech ti vrati prachy...ak to nebola dodat na cas 😠 😠 ja som este stale slobodna, ja svadobne boty nemam 😅 😅 😅 ale rada by som ti pozicala 🙂 🙂

inak som pozerala tvoju foto a mas krasne saty...celkovo si kocka, tesim sa na fotky 😉 😉 😉

ja som bola u maminy na vylete...celkom sa dalo az na to, ze som dooost prechladnuta 😝 😝 tak smrkam kade chodim mam kapesniky 😝 😝 radooost..

mimi21
29. jan 2010

zuzka, tak skore uzdravenie prajeme 😉

mimi21
29. jan 2010

no tak Ninka je este riadne ziva, blazni sa tu, tak teda neviem, kedy pojdeme spat 😕

jamaat
29. jan 2010

Tak ja tú svoju dcéru asi nikdy nepochopím. Keď sa jej chce spať, tak je ako šibnutá. Nie je schopná sa ani najesť. Dvakrát si cicne a vzápätí sa prevráti a začne sa hrať. Potom sa zase ku mne pregúľa, 2x cicne, začne si oči šuchliť, nohami kopať tak, že sa odkopne preč. Vrátim ju naspäť, 3x cicne, prevalí sa na brucho a zase začne niečo naťahovať. Pol hodiny ju trpezlivo vraciam naspäť, škrabkám ju, aby sa ukľudnila. Ale nie. Furt mykanie, kopanie, šúchanie očí, pregúľavanie a zabávanie sa s niečím. ............A keď je menej unavená, tak to nie je o nič lepšie, akurát že potom vydrží nerváčiť dlhšie v postieľke. Ešte podotýkam, že jedla naposledy pred dva a pol hodinami, takže musí byť hladná. 😖

Dupinka, ďakujem, ale ja ich potrebujem už zajtra. To je ten problém, že mi nedošli poštou, čo som si kúpila na MMB.

kosska3003
29. jan 2010

ahojte tak marika spinka ja som osprchovana hodinku tu pobludim a idem spat dnes mam toho dost

nikanika28
29. jan 2010

cafte....baby, asi okusem stolik...uz som nemala druhy den nieco dobre pod zubok a uz chytam abstinencne priznaky 😅 😅 😅
Klarka dnes zalomila veeelmi rychlo, bola uz od tretej hore a skoro od piatej uz bola nervna 😒 ..pred siedmou sme sa okupkali, spapala kasu, potom potiahla aj odo mna..hadam aj 7min-rekord...a za tri minutky uz bolo v spalni tichucko 😵 A aj mm zalomil
Este keby Lukasko chcel zalahnut a bolo by tichoooo 😀
No a kto mi nedal dnes hlasik...
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
😵 😵

mimi21
29. jan 2010

no tak u nas to na spanok ani zdaleka nevyzera 😅 mala sa tu pri mne na zemi hra...

ked som jej isla ritku umyt, tak ma tak seklo v krizoch, az mi slzy vyhrkli, kua tak ma to boli a zajtra sme chceli ist na lyze 😠 😠 😠

nika, zahlasovane 😉

idem si ja hadam na ukludnenie deci vinka naliat...

iinuska
29. jan 2010

kosska, to si aj ja kolko krat poviem, a lapim tu ovela dlhsie 😀

nika, ja uz som ti poslala 😉

inak zajtra je spln, takze detusky mozu byt nervoznejsie 😔

nikanika28
29. jan 2010

inuska, aky mas link? poslem ti 4hlasy 🙂

iinuska
29. jan 2010

nikus, na FB ho mam, blbne mi net, tak by to dlho trvala, kum by som to sem dala

dm1
29. jan 2010

😉 dnes som sa brodila s kocarom no hrozne cesty aj chodniky su.... zajtra ideme na vikend k nasim a konecne aj sanky vytiahneme

mimi21
29. jan 2010

no uz mam chipsy a vinko, tak uz som kludnejsia 😀

ale mala este stale nespi 😒