Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. aug 2010

@iinuska No držte sa, nech to máte čím skôr za sebou. My sa trápime so zubami už zase minimálne 2 mesiace a furt nič nové.

kosska3003
2. aug 2010

tie zuby su strsne potvory aj nam idu uz dva mesiace a nic akurat slinta ako bernardin

iinuska
2. aug 2010

@kosska3003 kazde 3 hodiny, myslis, ze mu mozem dat? V letaku pisu az po 6 hodinach 😕
@jamaat tie zubky nas dobre vytrapia 😒 . Pri Petkovi som ani nevedela, ze sa mu prerezavaju

kosska3003
2. aug 2010

@iinuska ja ked som mala malu choru tak mi to kazal dr ze sirup mozes striedat s cipkom po 3 hodinach aj moja dr mi tak kazala tak mu daj nam to pomohlo lebo jej nechcela teplota klesat

kosska3003
2. aug 2010

@iinuska prisla ti IP

iinuska
2. aug 2010

@kosska3003 dik 😉

kosska3003
2. aug 2010

@iinuska neni zas ja to mam od niky tiez mi to pomohlo vtedy ked som to potrebovala

ludmilabb
2. aug 2010

caute mne je dako na tycku 😝 nechcela som sa takto s vami privitat ale fakt mi je nejako grcno
Sofiu som skoro hodinu ukladala, ona aj akoze spala ale bud na prsniku alebo som ju drzala za ruku, po hodine som jednoducho odisla zo spalne a pokoj, vyrevala sa 10 minut a je ticho to sa neda inak riesit momentalne....
zajtra budem cely den prec v terenoch

jamaat
2. aug 2010

@ludmilabb Aj Emka ťažko zaspávala, už som rozmýšľala, či jej nedám sirup. Ale nakoniec sa podarilo. .....TAk zajtra neotyčkuj terén 🙂

mystery7
2. aug 2010

kocky ja mu tekvicu davam, malemu chuti, ale ked viacej navarim, neviem ako ju uchovat. Sterilizovat nechcem, tomu uz neverim. Minule sa mi pokazila cela davka ☹ ☹ ☹

mimi21
3. aug 2010

ahojte
ja som vcera ulozila o pol 8 Ninu a o 8 som uz spala aj ja pred telkou 😅 uplne som odkväcla, ani som o sebe nevedela kym ma mm o pol 12 nebudil aby som sla do postele

u nas zubky nic, ani zdurene dasienka 😕 takze zatial klud 😉

martinaxyz
3. aug 2010

Ahojte...
dnes príde maminka ku nám, tak sa teším...ideme naučiť variť tekvicovú polievku...prišla mi na chuť ked ju tak tu spomínate...

juska3
3. aug 2010

Ahojte, dnes sme mali ist k alergologicke na krv, ale kedze sa Alex zobudil uz o pol6 a dve hodiny by nevydrzal bez mlieka hned po zobudeni, cajom som ho neoklamala, a uz dost reval, tak som ho nakojila a preobjednala nas uz druhykrat. Dufam, ze treti termin uz vyjde.

My mame zatial 11 zubov a dalsia stolicka sa stlaci uz aj dva mesiace, ale dlho to uz nepotrva lebo uz presvita, mozno je uz aj von, len som mu teraz nepozerala do ust. A tu prvu ma taku spicatu ako upir na jednej strane 😵

mimi21
3. aug 2010

@juska3 my len 6 😅

martinaxyz
3. aug 2010

my máme 11 zúbkov a 12 sa tlačí...

ladywitch26
3. aug 2010

caute zeny, ja uz asi ozaj porodim z tej mojej aupairky. take soky mi robi. zidem rano do kuchyne o siedmej a ona uz tam 😨 😨 no ale mali sme na navsteve kamarata odvcera, mlady, fesny, slobodny, tak vydrzala do polnoci kvasit s nami pri stole a rano este vcassie vstala jak stanka. sice teraz odisiel, tak vysla hore asi dospat do desiatej, kym pojdem do roboty. 😀 asi ho castejsie budem volat ku nam.

inak vcera som myslela, ze uz idem rodit. najskor mi vecer bolo zle, zaha ma nenormalne palila, tak som si dala oprazole a tri hodiny v kuse mi tvrdlo brucho, a celkom v dost pravidelnych intervaloch, tak som sa aj bala, ci uz nahodou nebudeme letiet. ale dost som sa vcera namakala, muz zmizol najskor hrat tenis s kamosom, potom siel hrat futbal, tak som bola cely den sama s malou. spala hodinu cez obed, potom sa zobudila s jakotom ze az. hodinu som ju mala na rukach, nemohla sa vyprdiet, tak ju bolelo brucho.potom jej to povolilo, ale este dalsiu hodinu som ju musela hojdat na lopte, na kolenach knizka otvorena na strane s konikmi, lebo chcela stale cvalat ako konik.a potom som ju este aj sama musela okupat a ulozit, tak som bola hotova. medzitym ma potvora stihla uhryznut do brucha, ze tam mam normalne modrinu.

zuzkaprofant
3. aug 2010

lady naco mas doma operku ked vsetko robis sama

emode
3. aug 2010

Ahojte,
sofia tu beha s metlickou a vsetko zameta 😀 my uz mame vsetky stolicky von, cakame na spodne ocne, uz sa beleju take kopceky a stale ma tie prsty v ustach ...

ja v noci skusam nedat prsnik, tak si to viete predstavit 😖 a tekvicu varenu neznasam 😝

jamaat
3. aug 2010

@emode Ja že ste stoličky na terasu vyložili 😀

jamaat
3. aug 2010

@emode Erika, ideme na plážko dnes, teraz doobeda. Ak by ste chceli dobehnúť...

ladywitch26
3. aug 2010

@zuzkaprofant zuzka, ale aj ona musi mat dva dni v tyzdni volno. a to som jej dala akurat vcera, ked bol muz doma, no lenze viac nebol ako bol nakoniec

juska3
3. aug 2010

emode, tak to si celkom dobre neviem predsavit, ja som prvykrat teraz nechcela dat lebo sestricka povedala, ze nesmie pit ani mlieko, ale to sa nedalo, chodil za mnou, natahoval mi podprsenku a mrncal, detske vysielanie na BBC ho nezaujimalo, co inokedy ani nedycha, ked pozera, caj mi odstrcil a bola som vybavena. Aj ju nejak oklames alebo sama zaspi?

mimi, uz si rozhodnuta s tym stahovanim?

mimi21
3. aug 2010

@juska3 no asi tak na 80% ano
teraz som volala so segrou, bavili sme sa o tom, aj ona sa v podstate vyjadrila tak ze by sla,
strasne ma laka to ze je to rychle a relativne lacne riesenie

rybca
3. aug 2010

@ladywitch26 ona ma viac volna ako prace..🙂)))

ladywitch26
3. aug 2010

@rybca 25h do tyzdna, to je 5h denne 5 dni v tyzdni

jamaat
3. aug 2010

@rybca Lenže išla tam s tým, že bude robiť 25 hodín týždenne. Tak nikto nemôže čakať, že bude stále v pohotovosti. Že je mantavá a porušuje zákazy, to už je iná vec.

juska3
3. aug 2010

mimi, ked som videla tie fotky, tak aj mne to v prvu sekundu prislo super, najlepsie riesenie, ale ked som potom nad tym rozmyslala, tak my sme vlastne v podobnej situacii tiez boli, len sme sa nemali stahovat do domu, ale vymenit byty so svokrovcami, ale nesli by do nasho (nemame tu vytah a balkon) ale cez chodbu, oproti ich terajsiemu, ich sused predava 2-izbak. My sme to ale hned s mm zamietli, nemuseli sme sa na seba ani pozriet 😵 ked sme to hovorili svokrovi. Mame tu vyhodu, ze sme uz s nimi byvali, takze vieme do coho by sme isli aj keby byvali cez chodbu, ale so svokrom zit viac nieeeeeee, nase dve povahy sa nemusia, vydrzia pri sebe par hodin, ale zit na jednej kope to radsej pod mostom 😅 to sa radsej budem tu tlacit aj s 2 detmi. A kedze chceme stavat, tak aj preto sme to odmietli, keby sa prestahujeme do vacsieho, tak by ma uz nic netlacilo stavat dom v blizkej buducnosti a mozno by sme to stale potom odkladali

ladywitch26
3. aug 2010

inak ked jeden tyzden mala viac hodin, tak som jej priplatila, to zasa sme mali dohodu 25h, tak to dodrziavam, a ked pojdem do porodnice, tak jej tiez budem musiet extra priplatit, lebo to bude so stankou cely den jeden nonstop. takze za ten tyzden urcite presvihne 25h. len si musim dat pozor, aby z tych hodin vazne vsetok cas venovala stanke naplno, nie len tak na pol oka a kysla pred pc alebo telkou. lebo sediet na zadku vovnutri a nechat stanku robit bordel s hrackami mozem aj ja. na to aupairku nepotrebujem. mam ju na to, aby jej vymyslala program hlavne vonku, lebo ja za nou nevladzem behat. lieta ako sarkan a mne staci 10 minut a som znicena viac, ako ked som cely den v robote.

rybca
3. aug 2010

@ladywitch26 no jasne, lahka matematika...🙂

ladywitch26
3. aug 2010

no, bezim ja do roboty na 5hodin, som zvedava, ako malu uspim. mam narok len na 15min. prestavku, tak dufam, ze nebude lietat ako tiger po klietke, zalahne a bude spat. inak si asi tu prestavku budem musiet predlzit.
a po praci ideme na ockovanie, tak dost narocny den 😝