Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 jasne...bambulku zboznuje...a este auticka...tom a jerry ju nebavi. doma nevydrzi pozerat okrem bambulky v podstate nic cele, ale v aute ked to pustame klarke, tak vacsinou aj ona sleduje...

ladywitch26
24. aug 2010

preco mi nechce zobrazit prispevok?

ladywitch26
24. aug 2010

siri, pisala som dvakrat na tvoj nick a ani raz nezobrazilo 😕

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 netusim preco...

ladywitch26
24. aug 2010

siri, ja len, ze o tej bambulke by mohlo teoreticky aj stanku zaujimat, lebo kreslene ju velmi nebavia, ale ked sa tam vyskytuju aj nejake deti, tak to aj v telke doma spozornie na chvilu. tak skusim niekde pozriet na nete a stiahnut.

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 moje tam hlavne zaujali na zaciatku pesnicky a samozrejme bambulkin uzasny hlasok...az neskor zacala klarka vnimat aj dej a ako prva bola rozpravka o doktorke...tu niekedy aj 3-4x po sebe chcela pozerat...
magda podla mna ten dej este stale velmi nechape...

zuzkad
24. aug 2010

tak ja som sa vratila z tesca, boli sme aj s malym vonku a popri prechadzke aj na nakupe, bola som si kupit makrelu, lebo som dostala strasnuuu chut na nu 😝 😝 maly tiez obsmrdal, ale bala som sa mu dat makrelu, je udena a ma dost kosti 😖 😖 urobila som mu kuracie stehna na stave s kukuricou a cestoviny, normalne tlaci do seba, ako mu chuti 🙂 🙂
ja mam v piatok dohodnute stretko s tou mojou sefkou, tak drzte palce, aby sme sa dohodli na vsetkom, tak aby sme boli obe spokojne 🙂 🙂

ladywitch26
24. aug 2010

@zuzkad tak makrelku by som si dala aj ja. cerstve mi nechutia, ale muz uz spekuluje, ze by v rohu zadneho dvora spravil taku malu udiarnicku a tam by tie makrely, co nachyta, rovno aj udil. to by som si potom uz dala aj ja povedat 😀

sirinka
24. aug 2010

ja lubim grilovane makrely...

ladywitch26
24. aug 2010

@sirinka ja uz ani muza nechcem pustat na ryby, lebo ich kopu navlaci a nema to kto jest.

sirinka
24. aug 2010

@ladywitch26 tak moj nastastie hadze udicou iba na suchu aj to uz posledne roky prestal...ved vianocneho kapra mame este v mrazaku, tusim ho tieto vianoce niekomu darujem hehe

zuzkad
24. aug 2010

@ladywitch26 tak poposielaj nam ryby, u nas si mozeme tak akurat kupit a niekedy za rybu nevedia co pytat 😖 😖 nam je to vzacne 😅 😅

ladywitch26
24. aug 2010

@zuzkad no len doprava trva 4 dni, tak to by uz asi neboli jedle. ale vsak dojdite hocikedy na vikend, muz vam nachyta. a mna to tiez bavi chytat na utese, ale uz jest ma to nebavi 😀

sssimi
24. aug 2010

@ladywitch26 ano ja mám na ten štýl autosedačku, ale Recaro. Tú vložku ani nepoužívame, takže malá môže kopať koľko chce 🙂
@kosska3003 tak nech sa čímskôr zadarí

mimi21
24. aug 2010

ahojte
tak mala uz spi, vecerne uspavanie trvalo 25minut 😉
len naozaj na tom je najhorsie to, ze sa zacina driemat aj mne...
a mala je na mna neskutocne naviazana a po sobote sa boji aby som jej niekam neusla, lebo som ju nechala u maminy a odisla, tak teraz mi vsade chodi za pätami 😒

zuzkad
24. aug 2010

tak mam za sebou dvojnasobne kupanie maleho 😝 😝 ked som ho okupala prvy krat, pripravila cistuckeho do pyzamka, dala som mu mlieko ako vzdy, stiahol celu flasku 300ml a o chvilku vseeetko z neho islo von 😝 😝 komplet postelne ovracane, pyzamo a maly tiez, tak na novo do vane, kupanie, prezliekanie, prebalovanie, ale bala som sa mu dat hned zase mlieko, tak dostal len caj a ked sa v noci zobudi, dam mu potom papat, lebo som sa bala, ze hned by vracal znova. Teraz perieme postelne a pyzamko 😝 😝

Babulky zajtra ideme na to EKG hned rano, kv. tomu afektivnemu placu, tak myslite na nas, aby sme boli v poriadku a nic na srdiecku nenasli 😝 😝 ideme tam na 8,30 rano tak nam posielajte dobru energiu 😉 😉 😉

kosska3003
24. aug 2010

ahojte tak doteraz som sa trapila z fotoknihou a nakoniec som ju neulozila ide na roztrhat z toho ale co uz narobim asi to bolo znamenie ze ju nemam objednat tak som len fotky dala vyvolat tak mozem ist aj spat pomaly

zuzkad zajtra sa drzte nech je Nico o.k a v piatok sa drz ty nech ti vyhoveju ako ty chces

sssimi
24. aug 2010

@mimi21 musíš nechávať Ninku častejšie u babky, nech si zvyká 😉 Ja som len dnes potrebovala odbehnúť kozmetičké a Sarah sa so mnou nevedela rozlúčiť. Zdrapla ma a nie a nie pustiť ma. Teraz je skoro stále so mnou, keďže mm má pracovnú dobu do 16:30 a ráno ešte spíme keď odchádza, tak ja nemám šancu si ani do mesta odbehnúť. Čiže malá si zvykla, že som nonstop s ňou... Som zvedavá ako to dopadne v sobotu. Ráno pálim kaderníčke a už o 1nej vyrážame na svadbu. Sarah zostáva doma s babkou 😕

@zuzkad ja už posielam aj teraz. Nech je všetko OK!!!

zuzkad
24. aug 2010

kocky dakujeeem 🙂 🙂 ja verim, ze vsetko bude ok, ze Nicolasko ma srdiecko ako zvon silne a zdrave 🙂 🙂

@sssimi posliiii potom zakusky zo svadby 😝 😝 😝 mnaaam ja milujem svadobne kolace 🙂 🙂 🙂

@kosska3003 nieco podobne sa stalo aj mne...robila som na jednom "projekte" dlhoooo a na koniec sa nieco pokaslalo a nic sa mi neulozilo 😠 😠 stratene cele dve hodiny aaaaa no rozhodne sa mi druhy krat do toho nechcelo.

Ja som sa prave napraskala pecivom a pecenovym syrom a paradajkou a paprikou...som zvedava ake sny zase budem mat 😀 😀 maly este stale spinka, rozhodne musi byt hladny, lebo vsetko vyvracial von, ale cakala som, ze sa zobudi uz a bude pytat jest...no zobudi sa, ked ja dobre zaspim 😝 😝

mimi21
25. aug 2010

bre ranko, kde ste kto??? 😕
@zuzkad verim, ze je vsetko s Nicovym srdieckom OK, myslela som na vas 😉

zuzkad
25. aug 2010

cafte kocky,

tak vysetrenie sa nekonalo, prisli sme tam a bolo pred nami koooopec ludi a este chodili dalsi, ktori si zaplatili za prednostne vysetrenie 😠 😠 cakali sme tam 45 minut, ale ked som videla, ze ziadny pohyb ludi co sme mali pred nami...nastvala som sa, zavolala som do ordinacii a preobjednala som sa a hned som povedala, ze si aj zaplatim, len aby som nemusela cakat. takze ideme az 6.9. ale hned nas aj zoberie, len aby sme necakali, radsej si zaplatim...ved ako moze aj dve hodiny v kuse sediet s malym v cakarni, kde ani vzduch nie je poriadne 😝 😝 nastvalo ma. ze mi tuto moznost objednania neponukla uz v telefone, ked som s nou volala a objednavala sa....bohuzial netusila som, ze ked nas objedna na pol deviatu dostaneme sa dnu asi az o jedenastej 😠 😠

mimi21
25. aug 2010

@zuzkad no to fakt nepochopim preco ti to hne dneponukli, objednat sa na cas...
ja mam pocit, ze u nas to nukaju ako divy, len aby zarobili prachy za objednanie.
ty si kolko musis priplatit za objednanie na presny cas?

ja som malej uz udusila masko, teraz este dovaram zemiaky a pojdem si trochen lahnut k Ninke, poobede sa chystame do mesta, zistila som ze jej musim kupit nove tenisky, lebo tieto su jej uz male 😝

a mimi ma tak poriadne kope, ze to musi byt futbalista 😀 take supy do mechura ze az - neviem ci si este spominate na to aky je to blby pocit
mam pocit, ze to dieta v tom brusku vobec nespi 😅

a co je s lady, sa nejako nehlasi 😕 😕 😕

rybca
25. aug 2010

Ahojte, ja som uz bola v meste a cestou spat mi Matko zaspal v kociku, tak som ho nechala v nom na dvore, len prikrila mojim vlnenym paletom a dala dolu tenisky, som zvedava kolko bude spat ked sa kocik nehybe, teraz ma napadlo, ze ho hadam idem rozopnut, nech sa moze aj otocit.

@zuzkad - tak to by ma porazilo, si myslim, ze niektore veci by mali byt samozrejmostou aj bez platenia, len keby si to v tych ordinaciach vedeli zariadit. niekde som citala clanok, ze dobry doktor sa vyznacuje aj tym, ze sa u neho necaka, proste ze si to vie zmanazovat

@mimi - lady to uz mozno ma za sebou, alebo zauca novu operku, ci ta ma prist neskor?

emode
25. aug 2010

@ladywitch26 sofii pustame Macka Pu tie nove dobrodruzstva ... je to pekne spracovane, mame zopar, ktore jej mm vecer pusti kym sa ja sprchujem a tie uz asi aj naspamat ovlada, zacala uz aj dej vnimat lebo ked je tam nieco smutne alebo zle (maco sa stratil) tak uz aj plakala 😉 ... ine rozpravky ani nie, mozno este vlacik tomas ... a pesnicky 😉

lady tak oficialne materska 😀 strasne rychlo to uslo 😀 drzte sa aj s malickym 😅 😅

my dnes odchadzame este na predlzeny vikend do HR tak na nas myslite ... uvidime ta cesta ... ja tiez nesedim vzdadu odkedy vajicko nepouzivame a tiez pustame rozpravky v aute

ladywitch26
25. aug 2010

caute zeny, este som v celku stale. aj ked ma teda riadne boli spodok brucha. az teraz som sa sem dostala, lebo tu uz mam novu aupair, tak som jej vsetko poukazovala a potom som skoro hodinu uspavala stanku. nie a nie spat, a ku koncu sa dokonca pokakala, tak som mohla zacat uspavat odznova. no som ja zvedava,kolko bude spat. muz bol doobeda v robote, tak som mala dost rusno.

mimi21
25. aug 2010

ahojte
my sme dnes mali strasny pad, boli sme na takej terase, kde je aj detsky kutik, deticky sa hrali, je tam smyklavka, tak si nina na nu vyliezla uz po niekolky krat a ako sa hore postavila tak sa tam pustila, ostala stat a stratila rovnovahu a padla rovno dole na zem, hlavou na beton
tak sme si obe poplakali 😢 😢 😢

zuzkad
25. aug 2010

ahojte,

mam od znamej gril doma, tak grilujeeem o dusu 😅 😅 😅 maso, zeleninu, cibulku, juuuj, urobila som si syrovo-chrenovu omacku k tomu a ryzu 🙂 🙂 dufam, ze to aj chutit bude, ako to dobre vonia a vyzera 🙂 🙂

@mimi21 😕 😕 😕 bozenkooo, to muselo byt placu ☹ a bola si aj u lekara ? Ja smyklavky nemam moc rada, lebo aj u nas na ihrisku ked som videla ako jedno dieta preletelo skrz nu a tiez rovno na hlavicku az mi zle zostalo...tak radsej maleho len "rucne" spustim dole.

@ladywitch26 tebe sa nejak nechce do toho porodu 😅 😅 no snad to mas naozaj za par, lebo to posledne obdobie je najhorsie...mne maly tlacil na krcok velmi skoro, uz aj doki ma pripravovala, ze budem rodit skor aj o mesiac a na koniec som rodila den po termine...prave ked sme dozariadovali izby a Petko moj doniesol nove velke LCD tak hned na druhy den rano o piatej sa maly zacal pytat na svet...vedel, ze si ma pockat na vsetko nove 😉 😉

ladywitch26
25. aug 2010

@zuzkad no rozhodne nemozem povedat, ze sa mi nechce do toho porodu. ale dnes som fakt totalne unavena, vsak som ani poriadne nespala, lebo jedna aupair odisla o polnoci a druhu som este o stvrtej akoze privitala. no a o siedmej budicek tradicne. ale asi to uz nebude dlho trvat, lebo dnes ledva chodim, co ma tak spodok boli. pre istotu sme sli nakupit dnes, nie az cez vikend a aupair som nechala kompletne zoznam, aky ma stanka rezim a co jej ma dat jest.
a to cely den este visim na skype, lebo znamej, co mi predava oblecko a plienky, akurat vcera dorazila zasielka, a uz ma par zakazniciek, co beru vacsie mnozstva, tak vyjednavaju zlavy. no do polnoci mam co robit.

ladywitch26
25. aug 2010

@mimi21 mne tak stanka padla doma na dlazbu, vzadu na zatylok. hrcu mala ako svet tam, tak som ju sledovala pol dna, ci nahodou nebude vracat, ale vypadala ok. nastastie.ale tiez som mala riadne stresy.

kosska3003
25. aug 2010

ahojte dalsi den ua nami hura mala uz spinka tak mam veget pojdem do sprchy lebo zajtra idem na melir tak musim si hlabu zmyt
malu mi dnes prehnalo krat tak dufam ze nema niaky virus lebo co sme boli vcera na ockovani tak tam bola jedna koza s malou ze je chora a ju prehana a grca a nieze by sla rano ale o 11 ked uz su tam zdrave deti