Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
30. aug 2010

ved nam je to jedno co mate na sebe...hlavne ked nam peniazky pekne davate 😀

iinuska
30. aug 2010

Ahojteeeeeee zienky 🙂
konecne doma, v chorv. bolo super, vsetko ako malo byt. Pocasie nam vyslo uplne perfektne.
Adamko sa rozchodil, rozrozpraval, prerezal sa mu dalsi zub

Co mame noveho?

iinuska
30. aug 2010

@ladywitch26 gratulujeeeeem 😉 🙂 🙂 🙂 A drzim pale, aby si bola cim skor v poriadku

emode
31. aug 2010

@iinuska no vitaj 😀 je dobre ze ste mali vsetko ok 😅 na take sa dobre aj spomina 😀
aj my sme boli 4 dni v HR, teraz sa tam uz schladilo ... aj sofia sa riadne rozchodila a rozprava si to svoje 😅

inak dobre rano
a skoro som zabudla na lady 😀 vsetko dobre a hlavne nech sa malinkemu dari 😅 😅 😅 je uzasny a ty sa daj skoro do poriadku 😉

mimi21
31. aug 2010

bre ranko
u nas lejeeeeeeeeeeeeeeeee, katastrofalne pocasie, ze vraj 7stupnov na teplomeri 😒
malej som vcera uz normalne jesennu bundu vytiahla

@iinuska vitaaaj, chybala si nam 😉

zuzkad
31. aug 2010

cafte dobre raaanko 😅 😅

aj tu mame zimu, prsi, fuuka...no zase budeme doma trcat 😝 😝 😝 😠 😠 😠 leto nam velmi rychlo skoncilooo 😝 😝

davaju akurat na jojke toy story rozpravku, maly ranajkuje a normalne sa zapozeral do nej 😀 😀 netusila som, ze to ho tak zaujme 🙂 🙂

@emode farby dodrziavat az tak nemusis, ak si das len tm. fialovu bluzku, alebo biele nohavice....pokial si nehodis na seba nejake krikrave farby, alebo kvietkove tricka 😀 😀 mozno na pobocke je prisnejsie, ale ked som bola v piatok na Mlynskych nivach pozorne som sledovala farby a celkovo vsetko a kocky mali rozne farby...take jemne, alebo decentne, cize v pohodee 🙂 🙂

rybca
31. aug 2010

Ahojte, u nas strasna noc, Matko sa zobudil o pol dvanastej a nechcel spat, tak sme si pustili Krasku a zviera a tak na to kukal, ani pohnut som s nim nemohla, lebo hned zacal mrnkat a len na mne chcel sedet, takze pohodlie uzasne, o pol jednej zacal trochu zivat, tak som to vypla a dala ho do postielky, par minutiek este plakal ale potom zaspal, "az" do stvrt na pat, dala som mu mliecko a potiahol do stvrt na sedem, takze som vyflusnuta ako ked sa narodil.

iinuska
31. aug 2010

dobre ranko
my sme isli neskoro spat, Adamko bol v noci len 2x hore, vstavali sme o pol 9, takze v pohode.
V sobotu ideme na svadbu, ja sa nemam co obliect, uz som rozmyslala, ze si poziciam saty z pozicovne, len nemam sajnu, co to moze stat. Musim popozerat

@zuzkad a ty sa uz chystas do prace?

ludmilabb
31. aug 2010

@iinuska kolkokrat este kojis?
Sofii sa tlacia zuby, tusim stolicky, navrete a zhrubnute dasno ma poriadne, furt nieco zuzle najradsej prsty
@rybca to ste mali teda noc 🙄

kosska3003
31. aug 2010

ahojte ako tak citam viac deti ma biedne spanie ako moja spi cez den skoro 3 hodiny ale v noci sa mi uz treti den za sebou o 4 zobudila ze vyspata a hore bola az do 5 teraz zase zaspala som zvedava ci potiahne zase 3 hodky

ludmilabb
31. aug 2010

@kosska3003 3 hodiny ti spava Marika uplne bezne?

iinuska
31. aug 2010

@ludmilabb cez den max 2x a v noci vzdy ked sa drobec zobudi

ludmilabb
31. aug 2010

@iinuska ja Sofiu kojim len raz v noci aj ked sa budi castejsie ale ked ju vezmem o pol druhej k sebe a nakojim, nezaspi jedine na mne a to ja nevladzem do rana s 1O kg zavazim na sebe, beriem ju az rano okolo piatej, siestej nakojim a ona spi na mojom hrudniku do siedmej, nechapem preco sa to takto zmenilo 😒 predtym som nemala problem, nakojila som ju a ona zaspala na prsniku, teraz v noci mrnci, niekedy si aj 5 minut poreve ale neda sa, nemozem ju zobrat, nevyspali by sme sa, akonahle ju chcem presunut zo sebe vedla na postel moze akokolvek tvrdo spat, preberie sa zacne reva a hned je na mne opat, sa moceme v kruhu ☹

kosska3003
31. aug 2010

@ludmilabb no bezne 3 dni mi tak spava inac tak 2 hodinky potiahne a to mas perne v noci mna by asi slahlo mne spi len v postielke od malicka a keby si ju odstavila ci nechces mozno sa to zlepsi a sa vyspite obe naviem ja som ju tiez v noci aj 4 krat kojila a teraz jej dam caju trosku a spi dalej no ale sofia je iny pripad ako moja Marika

rybca
31. aug 2010

@ludmilabb no a teraz si mlady pan uz 2,5 hodiny drichme, neviem ci takto budeme kamarati...🙂

kosska3003
31. aug 2010

@ludmilabb no tak aby mi luto nebolo dneska len hodinku a pol sa posrala a potom uz nezaspala tak idem jej dat obed a pojdeme sa kdesi previes na aute ked je taketo pocko pojdem mamu kuknut a svagrine vratit kufor co som mala na dovolenke pozicany

emode
31. aug 2010

@kosska3003 no pokial v noci nespia poriadne tak cez den dospavaju ... take ja mam zistenie a presvedcenie 🙂 my chodime neskoro spavat, casto zaspi az o pol desiatej a o pol siedmej je hore, spravim jej mlieko ale aj tak uz potom nespi ... najnovsie si to mlieko pyta tak ze buuuka ako kravicka 😀 ja som totiz zacala rano a poobede davat kravske ... 😕 ... a cez den tiez vacsinou potiahne aj viac ako dve hodky ... ako kedy

@ludmilabb u vas co nove? nedame stretko?? len ja kaslem ako tuberak 😝

zuzkad
31. aug 2010

no nakukla som tu, ale tu je tichoooo 😕 😕 😕 asi vas pocasie uspalo 😀 😀 mne maly zaspal okolo pol druhej, prebral sa o tretej, tak som sla este k nemu, nech ho troska pomojkam a spi este, ale pocitam, ze uz sa coskoro zobudi.
Inak som myslela minule na Ludku, lebo nam do izby vbehla modlivka brrrr velkaaa zelenaaaa a taky suchot buchot tu robila, ze az...dva krat som ju vyhodila von a ona normalne prisla spat...tak som ju zabila elektrickou raketou na hmyz...spomenula som si na Ludku akoby skumala 😀 😀 😀 ale tu u nas v byte by si prisla na svoje..mame tu pavuuukou a hmyzu az az...vsetko mozne sa tu u nas najde 😝 😝 😝

@emode tak nech kasel coskoro ustupi ☹ to pocasie je idelne na chorobu, aj mna inak nejak zacalo chytat ...kycham, smrkam ako besna, to by tak bolo, keby som ochorela pred nastupom do prace 😝 😝

@iinuska ano od 6.9. idem spat do prace, maly bude so svokrou, ale uvidime ako dlho, lebo mam obavu, ci to bude zvladat ako opatrovatelka...ona ked strazi ..tak sedi pri TV a popritom z fotelky sleduje maleho a pokrikuje, pod sem, nechod tam, nechytaj to 😖 😖 cize aktivna ako slak 😝 😝 no uvidime...ak to pojde dole vodou, tak radsej si budem skolku platit...teda teraz este jasle.

zuzkaprofant
31. aug 2010

@zuzkad nebola tvoja svokra s malym vcera v reflex-se ci sa mi to len zdalo v reportazi ohladom urieknutia sa mi zdal ze ten maly sa podoba na tvojho

mimi21
31. aug 2010

ahojteeee
mne uz obe deti - mm aj Nina spia, ja si robim pohodicku, davam si vinko a pagaciky 😝

kosska3003
31. aug 2010

tak aj mne Marika spi uz od pol 8 ja som upratala decku nech ma co zajtra rozhadzovat kedze zajtra mi byt take iste pocasie ako dnes mna caka este sprcha moc sa mi nechce ale musim si hlavu zmyt tak pekny vecer vam prajem

mimi21
31. aug 2010

no veru katastrofa, toto pocasie, ja som na zajtra poobede zavolala kamosku s detmi, nech sa aspon spolu pohraju, aspon trosku zmeny, kedze von sa neda vobec ist 😒

iinuska
31. aug 2010

ahojte
Adamko isiel neskor spinkat, este ma chorvatsky rezim 😀 , este to vyuzijeme v sobotu na svadbe a potom sa vraciame do normalu

@zuzkad no tak som zvedava, ako to bude svokra zvladat

@mimi21 na zdravicko 🙂

zuzkad
31. aug 2010

cafte,

boli sme v avione malemu som surne kupila ciapku, bundu do tohto pocasia 😠 😠 a nohavice hrube dvoje, kedze som nepocitala s touto zimou takto skoro, mal vsetko dost tenke v jeho cisle, tak som rychlo isla nakupit nieco teple, na stastie som zohnala super bundu nepremokavu a vnutorne zateplenu s kapucou tepluckou, nohavice dvoje zateplene a ciapku, rukavice a nieco ako sal, ale nasadza sa to ako rolak vsetko v HM za 60€ 😝 😝 😝 chcela som si aj nejake nohavice poskusat, ale maly bol dost nervny, tak som utekala s nim domov, lebo bolo uz osem hodin 😅 😅 ale spal mi do piatej od pol druhej cize spanku mal dost a vedela som, ze nepojde aj tak skor spinkat...lenze uz sa nudil v kociku a tak sme nakupovanie zrusili a utekali domov, ale aspon nieco sme kupili, teda hlavne pre maleho 😅 😅

@zuzkaprofant nie urcite sme neboli v reflexe 😅 😅 ale pozriem si ho uz len zo zvedavosti, akeho ma maly dvojnika 😀 😀

@iinuska aj ja som velmi zvedava ako sa svokra ukaze ako opatrovatelka 😅 😅 inak pre vas to musi byt riadna zmena...od mora a slniecka do tohto pocasia 😖 😖

kde mame lady ?? 😕 😕 dufam, ze je v poriadku a nemusela zas utekat do nemocnice ☹ dnes sa tu tusim ani neukazala 😖 😖

iinuska
31. aug 2010

@zuzkad to pocasie ani nespominaj, 20 stupnovy rozdiel, tak to je dost. 😠 Aj ja som bola dnes poobde v avione, ale len sama, bola som si nieco kupit, lebo v sobotu ideme na svadbu, tak som sa tam motala. Do HM som uz nestihla vbehnut, ale tiez potrebujem nejake teplejsie veci pre Adamka

mystery7
31. aug 2010

ahojky,
My sme uz 2.den spali do 8:20, tak zajtra isto vstane uz o 6 😝 nech si ten volny den cely poriadne vychutname. Ale hlasia blbe pocko, tak budeme sediet doma. Dnes doobedu sme sa boli previezt elektrickou a domov sme isli peso, lebo neprsalo.
Cvicenie, na ktore sme chodili stuplo na cene z 10€ na 15€, tak nebudeme chodit. Poobzerame sa po niecom inom.

rybca
1. sep 2010

Dobre ranko, my sme hore zase od 7.00 a to sme v noci boli hore o 2 a 5. A od rana je len BUUUUUUUUUUUUUUUU, iba ked mu dam dutku, tak je ako tak v pohode, a to cez den dutku vobec nechcel doteraz, tak neviem ci zuby zase, alebo preco je nervozny, ani neprsi, zeby to bolo pocasim, pekne svieti slniecko.

mimi21
1. sep 2010

ahojte
my sme dnes potiahli do pol 8
teraz sa ideme okupkat na Kaskady, som zvedava ci sa mala nezabudla potapat 😕
konecne neprsi ale je poriadna kosa, brrrrrrrrrrr

rybca
1. sep 2010

@mimi21 tak daj potom vediet..🙂)) bo ked som plavala s detmi sa stavalo, ze aj tie deti, ktore predtym nemali problem a rady sa potapali, tak po prestavke sa muselo zacinat odznovu a hlavne v takomto veku uz to cez poharik islo tazko, takze len hrou

ladywitch26
1. sep 2010

raaaanko, huraaa, fabien spal dnes celu noc, len s troma prestavkami na kojenie. ale len sa zamrvil, ked bol hladny, napapal sa a spal dalej. po tych dvoch prebdenych nociach to dobre padlo 😅 inak baby, co mate chlapcov, ako ste riesili pocikavanie? ja ho prezliekam kazdu chvilu, plienka sucha, ale overalik pod nim mokry. fakt netusim, kadial ten pipis prestrci. 😖

a u stanky nastali dva pokroky, jeden ma moc netesi, aj ked ona ma z neho bohovsku radost, a to je, ze sa naucila vyliezat na stol. no a z druheho mam radost ja. zacala si uvedomovat, ze cika. zatial sice na nocnik nestihame, ale vcera zakazdym, ked sa pocikala, tak prisla a chytila si plienku. no a uz jej to aj vadi, lebo si ju chce zakazdym strhnut dolu. a ani neprotestovala, ked sme ju posadili bez plienky na nocnik. normalne sedela 10 minut a tvarila sa naramne dolezito. sice nic nespravila, postavila sa, ale o par minut sa tam zasa pytala sadnut. tak uz asi zacneme trenovat s nocnikom. doteraz si ho nevsimala a zrazu zo dna na den. normalne mi robi radost 🙂