Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. sep 2010

@juska3 no praveze mi neurologicka povedala, ze lieky velmi nie, ze jedine co mi moze dat tak su obstreky
no atie by som uz teda viackrat nechcela absolvovat, nebolo to teda nic prijemne 😝

aj u nas je poriadna zima, chcela som vyvesot vonku pradlo, ale tam by schlo aj 2 dni, je tak pod mrakom tak mozno bude aj prsat 😒

iinuska
4. sep 2010

ahojte
my sme dnes nejako zaspali do pol10, ale medzi pol 5 a pol 6 sme boli hore. Dnes ideme na tu svadbu, tak neviem, co skor, uz som bola pre kyticu v PK, zachvilku idem ulozit maleho, lebo o pol 3 by sme mali ist z domu, lebo to maju v hoteli v Cunove

ladywitch26
4. sep 2010

caute, ja si akurat uzivam klud, obidve decka spia. ake bozske ticho... 😀
inak stano sa vytesoval, ze bude mat syna futbalistu, ale zatial to vypada, ze bude mat skor dceru futbalistku. vcera dosla stanka ku televizoru, zapla si ho a kricala goool, goool. co som si vsimla, tak jej staci, ze ak je tam zeleny travnik a lopta, to uz jedno, ci rugbiova, hurlingova alebo futbalova, tak ju to bavi viac, ako rozpravky. som sa musela smiat na nej. davali irsko armensko vcera, vyliezla si na kreslo, rozvalila sa ako stano a sledovala, ani sa nepohla. no mam z nej dost. 😀

jamaat
4. sep 2010

@ladywitch26 A au-pairky už máš vymenené?

ladywitch26
4. sep 2010

@jamaat stihla som. jednu som poslala 25teho o 1.30 busom do dublinu a druha dosla 3.20 busom z dublinu. nemala cas ani sa poriadne zadaptovat, lebo 26teho o 5.00 mala budicek a bola cely den s malou, ale zvladla vsetko na jednotku. fakt nemozem jedine krive slovo na nu povedat. vie sa so stankou aj zahrat, aj jej to mysli dopredu, co sa tyka bezpecnosti stanky. proste vidno na nej, ze to nie je prve dieta, o ktore sa stara.

zuzkad
4. sep 2010

Ahojte mamulky,

kde ste ?? 😕 😕 Ja mam pred sebou posledny nepracovny den 😝 😝 😝 potom to zacne...od pondelka na tvrdooo 😅 😅
Choroba postupne ustupuje, ale po troske, stale mam nadchu a smrkam...ale kasel a bolest hlavy a klbov prestala...aspon nieco...len dufam, ze ma nezahlusia v praci, ked pridem v pondelok hned chora medzi nich 😅 😅
Dnes som si robila obrovske poriadky v skrini a poviem vam mam taky poriadok ako asi nikdy 😀 😀 mam prehlad riadny a aspon viem co mi treba a co nie kupovat...bohuzial som zistila, ze som na tom velmi biedne so spodnym pradlom 😝 😝 vsetko mi je male...teda podprdy, cize mozem ist nakupovat 😖 😖

emode
4. sep 2010

@juska3 aj aj, chcem si hladat robotu a od januara by som uz chcela robit, dufam, ze sa podari a tiez nech si pomalicky zvyka, urcite veci sa v jaslickach deticky naucia ovela rychlejsie, ale samozrejme, ak by som videla, ze nie je ok, tak to stopneme 😕

zuzkad
4. sep 2010

@emode ja budem mat maleho zatial doma so svokrou, ale urcite neskor ho chcem dat do skolky, ci jasli, uvidim podla okolnosti ako vsetko pojde dalej, nech je v kolektive a urcite mu to vela da, obkuka od deticiek viac ako doma 😅 😅

jamaat
4. sep 2010

@ladywitch26 Už som si prečítala všetko spätne, tak už viem. Aj o kodade som sa infošku dozvedela, tak jej idem na FB zagratulovať 🙂

kosska3003
4. sep 2010

ahoje tak ja som akurat dosla z oslavy stryko mal 60 bolo super som sa odviazala mala bola len do 18 potom som ju bola dat spat a svokra bola pri nej tak super ale mala ma taku zaparenu cikulku neviem z coho chudiatko moje az mi je do placu ked ju rozbalim normalne to ma take cervene ako keby pluzgiere prasknute skoro az o krvy chudatko tak som ju dnes vykupala v hypermangane a kamilkach natrela hrubo sudokremom a ked sa zobudi hned prebalim lebo ma to hrozne a pritom z nicoho nic sa jej to vcera spravilo na obed ked som ju prebalovala nic nemala a vecer uz tak revala od bolesti az a pritim ju poctivo prebalujem 😒 ☹

jamaat
4. sep 2010

@kosska3003 Na takéto najlepšie zaberá Imazol.

ladywitch26
4. sep 2010

@kosska3003 nasa ma take skoro stale,ked jej idu zuby. a ani sudocrem nezabera. trosku pomahal canesten, ale vacsinou sa to same strati,akonahle prestanu zuby hnevat.
inak suseda irka tiez caka druhe, vo februari. maju syna narodeneho v novembri, tak budu mat taky isty rozdiel, ako my so stankou a fabienom.

zuzkad
4. sep 2010

@kosska3003 juuj tak to nemate nic prijemne ☹ ☹ to musi asi riadne stipat malu 😖 😖
Ja som teraz dostala hlad, doslo mi, ze dnes som toho vela nepojedla, nahodou som si spomenula a zrazu aj hladna som zostala 😀 😀 tak tlacim rohlik a sunku, caka ma este nektarinka...najhorsi je, ze vobec necitim chut jedla, len rozoznam sladke a slane, inak vobec nic...preto ani moc nemam chut jest...ale hlad ma premohol 😝 😝 ale viem sa riadne nastvat, ked necitim jedlo...ved jedlo je o chuti a ked ju necitim ide ma slak trafit 😠 😠

mimi21
5. sep 2010

bre ranko my uz sme hore

@kosska3003 mne ma mala teraz take malicke cervene pupaciky na cikulke, ako spendlikove hlavicky, mala som plienky z DM a odvtedy sa jej to vyhodilo a nicim to nechce zmiznut, ani pytiolom
dnes ideme ku svokrtovcom, tak to zas bude reci, ze preco to take ma a preco s tym nic nerobim lebo uz to ma viac ako tyzden
ak pouzivas sudocrem skus to s niecim prestriedat (nivea sos...), nechavaj ju vela rozbalenu, aj ked viem ze teraz ked uz behaju je to tazke
a skus aj pytiol ale ten je dost silny, tak ho treba nanasat len v tenkej vrstve a len na postihnute miesta

inak vcera sa stal zazrak, ako som sa dvihala z postele, tak mi nieco fajne popukalo okolo bedrovych klbov a slabin a noha uz neboli, tak dufam ze sa uz uvolnilo vsetko co bolo zablokovane a uz ma to viac boliet nebude

poobede sme boli v Reserved, nechala som tam 50e na malu 🤐 kupila som jej mikinu, tricko a slimkove mencestraky, vsetko spolu pekne ladi, tak som sa vyblaznila, mali este aj pancusky, ale tie som uz nebrala 😀
mali po dlhej dobe vela peknych veci

sirinka
5. sep 2010

@kosska3003 ako pise jamaat imazol... 😉

jamaat
5. sep 2010

@mimi21 Tak to hádam ako tehotenstvo klby a úpony rozťahuje, tak sa ti to zablokovalo. No ale hlavne, že to sadlo už na svoje miesto.

emode
5. sep 2010

Dobre ranko,
aj my sme uz po ranajkach, robila som rybaciu pomazanku, sofii velmi nebrala ale nevadi, aj tak nebola urcena pre nu ...
mimi aj my mame take vyrazcocky uz asi tri dni, tak tiez prestriedam sudocrem ...

my zas mame take pupencovite kopcovite vyrazky po celom tele, asi 20, nesvrbi ju to, ale nevidelo sa nam to, na pohotovosti povedali, ze to na kiahne nevyzera tak veru netusime, co ...

a prave kreslime so sofinkou 😀

kackabrcka
5. sep 2010

@kosska3003 kup kalciovu masticku, mne sa ta osvedcila najlepsie ..
kocky mate pre bambulky uz zimne cizmicky ake su ceny ? lebo my sme dali 45€

mimi21
5. sep 2010

@kackabrcka ja som tento tyzden videl au Batu, ale to boli len take kozene, zvnutra sice zateplene, ale neboli az take hunate, stali 20e
svokra predava take cizmicky zdravotne, ortopedicku obuv a tam sa ceny pohybuju tak okolo 25e
toto mi pride trochu vela, ale su krasne 😉

kackabrcka
5. sep 2010

@mimi21 tu nekupim pod 39,90€ nic poriadne.. len jedny nestacia si myslim..

rybca
5. sep 2010

@kackabrcka ja som sice este nekukala, bo mame nejake kozene, este nezateplene, ale uvidime aka tu bude zima, zateplene budeme kupovat asi podla potreby, no ale co som chcela, ta cena, tu bezne topanky pre deti, take z normalnych obuv-obchodov stoja od 30 do 70 eur, takze mne sa to zda sice velka cena, ale na nase pomery normalna.

kackabrcka
5. sep 2010

@rybca no ved aj tu take lepsie dobre zateplene nepremokave od tych 39.90 ako ty vravis aj do 70 ...

mimi21
5. sep 2010

@kackabrcka ani podla mna jedny nestacia
ja budem kupovat asi jedny cizmickove - nieco na normalne nosenie a potom snehule - nepremokave

sirinka
5. sep 2010

aj na sk ak chces kvalitnu detsku obuv na zimu, tak min. 30-40 eur, niektore aj 70-80 stoja...

mimi21
5. sep 2010

@sirinka ja v tom nie som este az taka zbehla, ty uz si predsa len taketo nieco riesila 😉
ja tiez ratam, ze spolu to bude aj 60e

ludmilabb
5. sep 2010

zimnu obuv som este neriesila ale asi budem musiet vyclenit extra prasule ak su taketo fajne ceny ked priratam overaly, bundicky atd 🤐
Sofia je od vcera zase kamaratka so zachodom len utriet si cikulku nechce dat po vycikani

@ladywitch26 u nas sice futbal v telke nefrci ale auticka a kopanie do lopty ano

kosska3003
5. sep 2010

ahojte no tu ine palky za zimne ked to oznamim mojmu mm tak ho vyvrati ale co uz

natieram jej to sudokremom ale uz je to lepsie si myslim lebo uz neplace pri tom ked ju prebalujem aj natieram vcera jej kupel pomohol dnes ju zase okupem a rozbalenu no tazko ked je doma tak hej necham jej teplaky bez plienky ale ked ideme von zase len plienku jej musim dat

ludmilabb
5. sep 2010

@kosska3003 skoda ze je takto chladno by si ju mohla aj bez plienky nechat doma pobehovat, nam pomohol Bepanthen a Imazol ked uz boli pluzgieriky ale ten treba nechat na vzduchu posobit

kosska3003
5. sep 2010

@ludmilabb bepantenh mam vidis aj ten jej mozem dat no ved to ked je zima v lete nic a teraz je zima aj v dome mame len 20 stupnou aj menej a to zas nepotrebujem aby bola chora

jamaat
5. sep 2010

Ja som tiež rozmýšľala, že by som zainvestovala do goretexových topánok ecco pre Emku. Ja mám od nich už trojo topánok a som veľmi spokojná na rozdiel od goretexových Columbia, ktoré pretekajú a keď som to reklamovala, tak mi to neuznali, že vraj sa mi noha potí. Pche! Riadne ma nasrdili! Pozerala som po zime (chodievam do Martina do podnikovej predajne, sú tam lepšie ceny), keď mali aj zľavy, ale neodvážila som sa odhadnúť veľkosť na ďalšiu sezónu. No uvidím ešte.