Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
1. jan 2011

@sssimi Pobavila si ma s tým super obdobím 😀

ladywitch26
1. jan 2011

@sssimi moj muz ma take "super obdobie" z donutenia 😉 on zalomi o deviatej vecer, ked uspava malu, ja si medzitym upracem v kuchyni a idem spat az pred polnocou a ked stanka cez vikend vstane, tak ju zoberie dolu a ja este s malym potiahnem do 10-11tej.

@mimi21 no aby to u teba nebolo ako u mna. menili sme aupairky, muz siel jednu zaviezt o polnoci, s druhou prisiel o stvrtej, a ja som medzitym musela poupratovat izbu, prezliect periny, stare dat prat a este sa patrilo aj s novou trochu zvitat, tak som zaspala az o piatej, no a rano o osmej uz budicek ku stanke, vsetko novej povysvetlovat atd. este sme sli velky nakup spravit do obchodu, ked muz prisiel z roboty, tak som zasa neskoro sla spat a o piatej rano sme uz aupairku budili, ze my ideme do porodnice. a tam som v cakarni dve hodiny prespala cele kontrakcie, lebo som bola nenormalne unavena. o dve hodky nato sa narodil fabien. taky idealny porod, ked z neho tretinu prespis 😀

sssimi
1. jan 2011

@jamaat je nezamestnaný-tak preto to "obdobie" 😀 😀 😀 Kiež by mu chcelo vydržať celú dobu 😀

@ladywitch26 Tak to je super. Len nech Fabien stále tak krásne spinkáva.

sssimi
1. jan 2011

@ladywitch26 No mne sa chcelo celý pôrod nenormálne spať, ale ja som mala také silné kontrakcie, že ma véééľmi rýchlo každé dve minutky preberali...

jamaat
1. jan 2011

@sssimi Nezamestnaný??? Veď robil toho vyšetrovateľa, nie?

sirinka
1. jan 2011

@jamaat no teraz sme u nasich a tentokrat tu na grckanie boli ini adepti... 😝

iinuska
1. jan 2011

Ahojte zienky a PF 2011 🙂
My sme isli spat o 3, Adamko vstaval uz o 7, medzitym este 3x hore, tak som si musela cez obed pospat

ladywitch26
1. jan 2011

@sssimi vsak ja som tiez zo zaciatku, ale ako som si lahla a zacala spat, tak aj tie sa mi spomalili 😀 a to som mala stastie,ze mi pethadin nepichli, to by som ozaj cely porod prespala.

kosska3003
1. jan 2011

ahojte Stastny novy rok vam prajem
my sme prezili silvester ok mala zaspala o 9 a zobudila sa az o 4 na mlieko potom o 7 ale este som jej mlieko dala a zaspala do 9 tak super spala lepsie ako doma na obed ale nespala tak som ju dala o 7 spat hned zalomila a ja pojdem zachvilku za nou lebo som K.o aj ja

sssimi
1. jan 2011

@jamaat Dal výpoveď. Naskytlo sa mu niečo oveľa lepšie. Teraz si vyberá ten polročný príspevok v nezamestnanosti, tak dúfam, že ma neklepne.... A keď som počúvala ako polícia degeneruje ľudí, tak som rada, že od tiaľ tak rýchlo vypadol.... To nie je robota pre neho. On neznesie autoritu a tam sa všetci nad neho navyšovali...

kackabrcka
1. jan 2011

Prajeme pekny Novy rok.. my chripkujeme ☹
Sophie ma ATB od min. pondelka - Penbene sirup a dnes horucka 39,2 asi ma klepne pondelok mozem zase utekat lekar 😠

jamaat
1. jan 2011

@sssimi A to lepšie bude až o pol roka?

U nás opäť zaspávanie na figu. Hlavne že som pred pár dňami písala, že už je lepšie, že už sa ani o zem toľko nehádže. Tak to už tiež nie je celkom pravda. Síce sa menej hádže, o to viac si ale hlavu o zem trieska. Ja to nechápem. Veď ju to musí riadne bolieť. Minule už mala na čele aj červený fľak.

jamaat
1. jan 2011

A dám aj ja aj sem: Veľa šťastia v novom roku, pf pf pf! 🙂

iinuska
1. jan 2011

@sssimi no tak aspon si mozete uzit jeden druheho 😅

nikanika28
1. jan 2011

Cafte zienky, tak vam prajem vela stastia, zdravia a bla-bla-bla...vsetko naj v novom roku 🙂
My sme silvestrovali u kamosov, co maju tak isto stare deti ako my...Lukas ostal spat u nich a Klarka spala u nasich. Takze taka papucova kultura, nasi chlapi zalomili z dovodu "unavy" okolo pol druhej a ja s kamoskou sme to potiahli do stvrtej 😝 😀 ...no darmo, chlapi nevedia pit 😝

nikanika28
1. jan 2011

@mimi21 drzim palceky 🙂

borocka
1. jan 2011

Ahojte, tak za nami jeden relativne kludny den. az na ten nastup hned od rana co ma pato vytocil taku nevyspatu. tak bol potom celkom dobry!!! to sa u nas nestava.a teraz uz hodinku pekne spinka. inak ma nic preborne z dneska nenapada....zas jeden den co nezaujal, darmo to bol "novy rok"

sssimi
1. jan 2011

@jamaat asi tak nejak. Začina sa mu to všelijak komplikovať, tak neviem čo nakoniec vymyslí....

Ozaj kočky, tento mesiac nám končí zvýšený rodičkák. To máme ísť aj nahlasovať? Či automaticky pošlú tých 190€. A ešte nám za január príde plná pálka alebo len alikvotná čiastka?

mimi21
2. jan 2011

@nikanika28 dakujem
stale stav nezmeneny, ani nic co by nasvedcovalo tomu, ze by som mala rodit ☹
ach, uz mam depky 😝

mimi21
2. jan 2011

@sssimi nemusis nic nahlasovat, spravia to automaticky
ked zvysovali, tk si sa musela hlasit, ked maju zobrat spravia to sami 😀

ludmilabb
2. jan 2011

Stastny novy rok vam zienky prajem nech sa tu pekne vsetky aj nadalej stretavame 😀 😀 😀

ludmilabb
2. jan 2011

@mimi21 ja som sa tiez takto citila este vecer o jedenactej som sa stazovala, ze sa nic nedeje a o par hodin som uz mala fajne kontrakcie a islo to coby dup, neboj uz coskoro bude po tom 😉

mystery7
2. jan 2011

ahojky
Tak ako po sviatkoch?? Ja som kvalitne prejedena, prezrata.....
Mirko sa u babky predvadza jedna radost, vsade je koniec snehu tak sa chodime denne sankovat. Vcera poobede spal 3,5 hodiny 🙂 a ja som si fajne pospala s nim.

sssimi
2. jan 2011

@mimi21 drž sa! Verím ti, že je to na nevydržanie. Ja som bola pri konci už psychicky na dne... 2 týždne som len kontrolovala či sa malá ešte v bruchu mrví, či sa nič zlé nedeje. To prenášanie je ako za trest.... Ale už možno zajtra!!! 😉

mystery7
2. jan 2011

tak dufam, ze ja prenasat nebudem, lebo to je na nervy. Mirka som nastastie neprenasala dufam, ze ani toto druhe nebudem.

iinuska
2. jan 2011

ahojte
Adamko spi uz 2 a pol hodiny, ale ked toto dopisem, urcite sa preberie 😅

@mimi21 myslime na Teba a drzime palceky 😉

mimi21
2. jan 2011

@sssimi no pochybujem, ze by mi hned zajtra dali vyvolavacku ... a veru tak najhorsie je to cakanie,
@iinuska dakujem, urcite sa ozvem, ked bude nieco nove 😉
@mystery7 a ty este nevies co to bude? nemas ani tip? ja som sa teraz citila uplne rovnako ako pri Ninke, tak som si od zaciatku myslela, ze to bude baba 🙂

ludmilabb
2. jan 2011

chcem sa vas opytat tie ktore davate Cebion Multi, davate ho viackrat denne?

emode
2. jan 2011

Ahojte babule,
aj my prajeme vsetko naj v Novom roku 🙂 nejake nove deticky nech pribudnu a hlavne, nech nam vsetkym zdravie prekvita 😀

my sme sa dnes vratili z Liptova, svagrina na poslednu chvilu vydrazila pobyt v hoteli Sojka v Malatinach, tak sme si bahnili 😅 Silvestrovsky vecer bol super, 5-chodove menu nebolo ale velmi na detsku trpezlivost, ale zvladli sme, decka tancovali skoro do desiatej, Sofia isla spat az o pol jedenastej, nezobudila sa ani na ohnostroj, ktori bol rovno pred nasou drevenicou 😉 my sme sa krasne zabavali do pol tretej, baby vysielacka na stole, my na parkete, zobudila sa okolo pol tretej, ale to sme uz isli na izbu, skoda, ze spala len do stvrt na osem ... doobeda sme isli von, poobede do bazena a wellness, no parada 😅 😅 dnes este pred odchodom sme chceli ist este raz na bazen, ale mali detske plavanie, nestihli by sme, len jej vysvetlit, ze sa neda ist plavat bolo problematicke, tak sme este dnes poobede skocili na nasu novozrekontruovanu plavaren v BB, super je to spravene, len sme stale na tobogan museli chodit 😉

@ludmilabb davam jej tych 5ml na 2x, rano polovicu a vecer tiez ...

kosska3003
2. jan 2011

@mimi21 tak nech to mas rychlo za sebou je to hruza prenasat a cakat v nemocke na porod viem z vlastnej skusenosti