Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
2. feb 2011

@ludmilabb Sarah kompóty miluje. Dávam jej jahody, marhule, broskyne, ananás a občas aj slivky-ale tie málinko, aby ju moc nepreháňalo. A zbožňuje zaváranú kukuricu a uhorky.

luba142
2. feb 2011

@sssimi no nasa kompoty ee ale kukuricu a uhorky tak to moze tiez 🙂

kosska3003
2. feb 2011

moja ma rada kompoty ale len jahody ine jej moc nejde ale zas jej to moc nedavam a teraz ako je chora tak nic riadne neje len polievku aspon to a na ranajky bud parky alebo acidko ine nechce a poobede uz len hovadiny ale aj ovocie

soffi
2. feb 2011

ninka ma tiez rada kysle uhorky, s ovocim je to bieda, ale co ma prekvapuje, z emiluje horcici, normalen si ju vypyta na tenierik a maca si do nej suchy rozok....neviem ci je to moc zdrave takto jej to davat 😒

iinuska
2. feb 2011

@ludmilabb my mame domace zavaraniny, sladke nechce, ale tiez uhorky ma rad. Minule si dal aj kapiu

emode
2. feb 2011

@ludmilabb nedavam, lebo to velmi nechce, len ako prilohu k masu, aj to len tak, ab y sa ratalo, skor zeleninu ... inak ziadne zavaraniny ani sladke ani kysle nechce ...

dnes som bola na troch uradoch 😒 ale dalo sa, len ma ide porazit, kolko papierov clovek potrebuje k stavbe cisticky odpadovych vod o rozmeroch 2x2x3m 😠 a tie povolenia 🙄 🙄

ludmilabb
2. feb 2011

moja ma zase rada kompoty len tie v obchode obsahuju ej E 330 a ze to nie je bohvieco pre zdravie, najidealnejsie su domace ale tych dako vela nemame, skor uhorky ale kysle SOfia nechce
@sssimi ja praveze kupujem slivkove vyzivy aby ju popohnalo 😝

iinuska
2. feb 2011

@emode aspon si mozes povybavovat, ked je Sofia v jaslickach 😉

nikanika28
2. feb 2011

Ahojte
tak dnesok mame uspesne za sebou, resp. zapis do skoly, v septembri bude Lukas prvacik 😵 ...velmo som zvedava, ako nam to pojde 😅
Klarka dnes horuckovala, navecer mala 38,4 😒 ..tak som zvedava, co zajtra, ci pojdeme k doktorovi, trochu sopli a mam pocit, ze nieco lezie aj na mna 🙄
@emode vsetko naj k meninkam 😉
Klara tiez lubi kompoty, mame domace zavarane, tak ich dost casto vyzuva

nikanika28
2. feb 2011

@luba142 boze, to ako keby si opisovala hadky a boje u nas doma 😀 😀 ..Klara tiez vsetko berie Lukasovi, ten potom huci, zoberie jej to a huci potom ona 😝 ..a minule ho taak pokusala do prsta, normalne tam take jamky mal 😒 ..vtedy aj dostala po zadku

luba142
2. feb 2011

@nikanika28 ej zaciatky su tazke, aj u nas to tak bolo, ale teraz uz jej ide aj citanie a aj rukopis sa pomaly upravuje tak som rada, par mesiacov to potrva nez sa do toho dostane 🙂 😉

luba142
2. feb 2011

@nikanika28 u nas teda sa nekuse, ale jeduje sa az je ju pocut na cely panelak 😠 😠

ludmilabb
2. feb 2011

tak akurat mi prisla mailom faktura za elektriku a nedoplatok 230 eur, zvysili nam preto platby na 39 eur 🤐

sssimi
2. feb 2011

No baby ako vás čítam, tak to fakt nie je sranda mať 2 deti na krku..... Ja mám dosť keď príde malej parťák od naproti.... v kuse som v strehu aby sa nečapali alebo aby si neublížili. Sarah včera Miška tak tuho objala až sa malému podlomili kolená a ako má 14kg tak sa rovno na ňu vykotil 😀 A keď sa bláznia tak obaja stráááášne pištia...no nedá sa to počúvať. Ja mám takto klídeček 😀 Len neviem ako dlho nám vydrží fungovať bez antokoncepcie a bez toho aby som otehotnela...

luba142
2. feb 2011

@sssimi hehe a to ma nasa Kika uz 7 rokov a aj tak to je u nas ako na bojovisku mnohokrat 😀 😀

borocka
2. feb 2011

caute, tak u nas rusnoooo....
pato ma poobede tak dohryzol, ze mi roztal peru ☹ 😠 . bozkavali sme sa, pusinkovali, stiskali a neviem co mu preplo ked mi sekol zubami do ust...hornu mi celkom roztrhol. to je bolest. mam ju opuchnutu na dvojnasobok. mal obdobie ked skaredo hryzol ,ale teraz uz ani nie.velmi ma zaskocil, tolko bolesti a krvy ze som ani nakricat na neho nevladalo, normalne mi zle z toho prislo 😖
ale potom k veceru sa mu to vsetko vratilo, lebo zasa majstroval s ozajstnym srobovakom, zatal ho kolmo do stola, a ked sa don oprel, tak mu sklzol a on si vrazil bradou do stola. tak ju ma teraz celu obitu a aj z dasna mu tieklo, len chodil a olizoval sa. ze vraj ho boli......len keby vedel ako boli mna 😒

nikanika28
2. feb 2011

@sssimi oni sa inak velmi lubia 😀 ..su strasne zlati, ako sa na seba tesia, ked sa nevidia..ale ked su dlhsie spolu, tak amentma...pohroma 😀 a Klara potrebuje vzdy to, co ma prave Lukas 😝

sssimi
2. feb 2011

@luba142 a to som si myslela, že pri väčšom rozdieli bude väčší kľud, ale to by asi musel byť minimálne 10 ročný
Asi to nechám na prírode...... 😀

sssimi
2. feb 2011

@nikanika28 veď práve, že je to nádherné. Aj teraz keď som pozerala fotky od mimi-úplná paráda, ale pamätám si aký sme boli zlý ja s bráškom a preto som chcela väčí rozdiel, ale asi ani to nefunguje 😀

borocka
2. feb 2011

@kosska3003 ja som na mamografii este nebola. vraj aj tymi UV ziareniami co pouzivaju sa zvysuje moznost chytit to. nesmie sa chodit prilis casto.............a vraj aj kojenie zivi rakovinu 😒

nikanika28
2. feb 2011

@sssimi no pokial bola klara mala, ze mu este nedokazala brat hracky a robit zle, tak to bolo super, laska najsamvacsia...ale teraz, Klara ma uz svoju hlavu, naschval mu berie prave to, s cim sa hra...no katastrofa 😀 a stale ho niekam taha, aby siel s nou a ked ide nahodou, tak je taka stastna, normalne jej to z oci ziari 🙂 ...tak snad sa casom tie boje zmiernia 😅 ...aj ked ..neviem neviem 😀 . Ono nikdy nevies, aky vekovy rozdiel je ten najvyhodnejsi, Lukas ma teraz ine zaujmy, ine hry...ale dokaze ju dobre zabavit a vie uz ako na nu..zase keby mal dajme tomu 3-4roky, tam to nevidim tiez moc ruzovo...tak si vyber 😀 ..@sirinka by vedela o tomto rozdiele viacej 🙂

luba142
2. feb 2011

@sssimi no asi taky rozdiel, ze ked bude sarah v puberte a bude mat ine zaujmy 😀

@nikanika28 no presne aj u nas, ked neni doma Kika tak stale chodi de je Kitika a ked pride to je radosti piskotu,ale zachvilu len rev a jacanie a presne, ze potrebuje to co ma prave Kika a u nas uz aj veci do skoly 😝

luba142
2. feb 2011

@borocka pocula som pravi opak ze kojenie pomaha a prave tie zeny ktore nikdy nekojili a nerodili maju vacsie riziko rakoviny
a sono nie je rengen, cize mamografia, ta sa robi az po 40-tke, aj ja chodievam na sono kazdy rok, teda od tehu som nebola este,ale ked pojdem na gynu na prevenciu tak mi urcite spravi aj sono prsnikov

borocka
2. feb 2011

@luba142 napr moja teta rodila 2x a dokopy si odkojila viac ako tri roky, velmi bola na to zatazena..........kojenie najdolezitejsie a podobne prkotiny........a teraz uz ma nador v prsnikoch 2x. ale to bude aj genetikou, stravou,.......bude tam vela faktorou

nikanika28
2. feb 2011

@luba142
@borocka ja som to citala v porodnici, ze kojenie je ani rakovinove...cize mensia pravdepodobnost vzniku rakoviny 😉

luba142
2. feb 2011

@borocka no ved to je jasne....muzovej babke az teraz v 86 rokoch zistili nador a zobrali jej prsnik a ona v pohode uz sa nestresuje, ved ze ma odzite tak co, ale zatial sa drzi

jamaat
2. feb 2011

U nás taký hysák pri večernom zaspávaní, že hrôza! Ani sa nebudem pokúšať dávať ju spať v pomerne normálnom čase (o deviatej som ju uložila), kašlem na to, kým nebude ozaj odkväcávať, nech tu behá. Mám to zajedno, skôr lepšie, ako keď pri nej sedím 3/4 hodiny a mece sa v postieľke. A keď už s nervami odídem, tak ručí ako tur. Dnes ju už nadrapovalo z toho, ako ručala. 😠

soffi
2. feb 2011

@borocka to sa neda tak brat, ze z toho a z toho dostanes rakovinu , ak by sme to tak brlai, tak nekniec by sme nikam nechodili, nic nejedli, ani nepili.Ak ju mas dostat tak ju proste dostanes

soffi
2. feb 2011

dievcata, vy davate niektora deticky od septembra do skolky? lebo mi sme boli po prihlasku....ja mam z toho hrozne mindraky, ale musime ju dat, od januara by som chcela zacat pracovat-teda nieze chcela ale musim... 😒 , a tak je podla mna lepsie dat ju v sept. ako v polovici roka...ja si to neviem vobec predstavit a len pri mylsienke na to z e ju tam niekde odvetiem hned mam v ociach slzy ☹

borocka
2. feb 2011

tak ja vam tu postazujem ake "bobo" mi moj najmilovanejsi urobil a vy ma ani nepolutujete??? 😲