Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
25. feb 2011

@kosska3003 sak aj ja viem vsetky ale vravim z eninka uz vie naspamat, jej sa zasa velmi nepaci to s tym hadom 🙂 je ot velka parada, my sa hrame na hada hehe

kosska3003
25. feb 2011

@soffi no to je hned po rafaele hihihi to sa jej paci no moja si nespieva len take ze ššššš ked je vlak a ajajaj vie

emode
25. feb 2011

@soffi tak to si mna inspirovala 😅 aj sofia si uz tie pesnicky spieva sama ... hocikedy len tak medzi recou da nejaky uryvok 😕

inak jamaat asi to nervne obdobie hodila na nas ... 😝

soffi
25. feb 2011

@kosska3003 ninka normalne z eide hacik, ide hak, a deti sat-akoze nasadat a potom uz poojdeme adu a dame kadu 😀 a medzitym chodi do okoloa a ruckami robi presne tak ako deti, skusim ju natocit na video, podarena a este sa jej hrozne paci ta takto skacu opice, drze su jak plostice, tam sa bije po hlavke a skac etiez ako opica, 😀

kosska3003
25. feb 2011

@soffi no tie opice to aj moja ako ja jej to pustam dve dni tak zatial si to nakukala ale dnes uz zacinala aj tancovat aj cosi brblat tak za tyzdne to bude naspamat vediet

ludmilabb
25. feb 2011

ahojte...my sme dnes boli vonku ale Sofia po zakaze ist na smykacku zostala bez nalady tak ani behat nechcela len na rukach a ja ju nevladzem mat na rukach aj kocik tlacit potom som ju supla do kocika, nechce sa jej chodit...bola zima ale ked si spomeniem ze bolo -10 a my sme rano cupitali so psom von tak toto je pohodicka 😀 a ked zasvietilo slnko tak sa to rychlo stvera nahor, my sme mali na obed zemiakovu kasu so zeleninou a pohankovou plackou ale Sofia sa v tom hrabala ja som si k tomu spravila klobasu domacu...furt by len piskoty jedla uz ma to nebavi denne to iste riesit, zakvaci sa na linku a mrnci ked jej nedam, hned sa rozbije na polhodinu, je zla, zliepa sa po mne ech ale inak je fajn, v noci je hore dvakrat, to sa da len mne sa v noci takeeee sprostosti snivaju a kazdu noc aj dva-tri sny 😝

kosska3003
25. feb 2011

@ludmilabb no hej aj my sme chodili ked bol vonku vacsi mraz ale teraz je strasne vysoka pocitova teplota aj minus 20 co ten vietor fuka a moja zese len actimel alobo jogurtovi napoj chcela len pri chladnicke stoji a vresti kym jej nedam ide ma porazit s nej strasne vela mlieka vypije ded ide spat tak 240 nutrilonu v noci aj 3 deci mlieka niekedy viac niekedy menej a cez den aj zo 3 deci toho napoja tak neviem ale tak dam jej pokial to nieje cokolada

jamaat
25. feb 2011

U nás je v pohode počasie, ale ja som nejaká zamrznutá celý deň. A ako furt, nič sa mi nechce...teda nič užitočné...hlavne ohľadom domácnosti. 😅
Som zvedavá, v akej nálade sa Emka zobudí. Zaspala už potom po škrekoch normálne.

jamaat
25. feb 2011

Vyskúšam aj ja Spievankovo. Idem to napáliť.

jamaat
25. feb 2011

No ale mám to stiahnuté vo formáte avi a keď som to teraz na PC pustila, tak to je hrozná kvalita!!! Vy to máte v inom formáte?

jamaat
25. feb 2011

Už som našla linky, kde je to podstatne väčší súbor, tak to už hádam bude OK.

ludmilabb
25. feb 2011

@jamaat my frcime na vsetkych rozpravkach na Minimaxe, cez Barnyho, Tigga Togga, Bubblyland atd, vsetko sa jej paci rano mi hned dialkove podava len velkaaa skoda ze je to v cestine a rada mám zvieratka z rozkvetleho parku 😀 snazim sa aby pri tom casto nesedela ked sme doma

luba142
25. feb 2011

@soffi aj nasej sa paci o tych opiciach a uz to aj sama spieva Ide,ide šoň veky ako dom..... 😅

jamaat
25. feb 2011

@ludmilabb Veď som tu nedávno písala, že deti ani nemajú aké rozprávky po slovensky pozerať, že ešte aj večerníčky dávajú také blbiny, že hrôza.

jamaat
25. feb 2011

Mne dnes doktorka povedala, že ak nezačne Emka rozprávať do 2 rokov, tak ju vraj treba poslať na nejaké vyšetrenie či čo.

ludmilabb
25. feb 2011

@jamaat vsak ani Sofia dako extra nehovori a ziadne spievanie, riekanky ani cele vety, povie iba slovicka aj to vacsinou skomolene ale len zaciatky slov...vecernicky su teraz dost cudne to ams pravdu, po Rupertovi len same haluze slovenskej vyroby

jamaat
25. feb 2011

@ludmilabb Veď hádam sa rozbehne, už začína aspoň hatlošiť, nielen hmmkať furt.

ludmilabb
25. feb 2011

@jamaat prideme ku vam tak pokecaju 😀

ludmilabb
25. feb 2011

Sofia este spi vecer pojde zase o pol desiatej spat aj ked v postielke sa prevaluje uz pred deviatou...
zienky kolko nas je co este koja hmmm? niekedy mam chut prestat ale potom si to vzdy rozmyslim aj by mi luto bolo a teraz je Sofia cela hin ked sa ideme kojit na celu spalen krici meeeee...len nemozem skoro nic jest tak mam aj nervy

sirinka
25. feb 2011

@ludmilabb ja este kojim...

mirka_mt
25. feb 2011

@ludmilabb aj ja ešte kojím a nebude také ľahké prestať. Linda si hocikedy sama odseba pýta, už si diriguje, kde si mám sadnúť a najnovšie aj z ktorého prsníka chce. Popravde ma to už niekedy dosť obťažuje. Viem, je pekné dávať jej mliečko, ale chce to veľmi často.... no neviem, ved už by nemusela byť na tom tak závislá 😒

@sirinka budeš naraz obidve detičky kojiť?

sirinka
25. feb 2011

@mirka_mt uvidime...chvilku asi ano...

jamaat
25. feb 2011

@ludmilabb Aj Emka sa len pred chvíľou zobudila, spala 2,5 hodiny.

mirka_mt
25. feb 2011

U nás sa už týždeň nedá ísť von, lebo strašne fúka 😠

soffi
25. feb 2011

@jamaat vobec sa netrap tym rozpravanim, kamoskin syn nepovedal do 3 rokov ani slovo, a potom zacal zo dna na den rozporavat uplne vsetko, niektore deticky si to ukladaju v hlavke a zacnu az kym je to fakt super-asi perfekcionalisti abo co 😉

jamaat
25. feb 2011

@soffi Len to ma mrzí, že keď už sa pustí, tak asi to pôjde rýchlo a neužijem sa takú tú začiatočnú srandovnú hatlaninku.

ludmilabb
25. feb 2011

@jamaat ze Minimax, nevsimla si si? vsak my mame JIM JAM 😀 boze co si ja nevymyslim ani stanicu ktora ide kazdy den neovladam, katastroooofa

ludmilabb
25. feb 2011

@jamaat len tak som nakukla na boku fora je reklama http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-latkove... a zase nove typy plienok nemam dovod kupovat ale nove vzory, strihy a styly si rada omrknem a na ceny nepozeram

borocka
25. feb 2011

http://webregion.sk/nitra/spravy/spravodajstvo/...
taky typ co cez vikend............. nie je tam vela napisaneho, ale hodte si to do googlu, vyzera to celkom pekne pre deti, my ideme zajtra.

borocka
25. feb 2011

@jamaat a emka vobec vobec nerozprava???? preco som myslela ze ano? som mala dako zafixovane ze len koskina gabika nehovori nic.
a na co by ste aj chodili k doktorovi????? moj brat este trojrocny sedaval na nocniku so slovnou zasobou mama,buva, ham, brm brm......... a nitko to neriesil.