Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
5. aug 2009

stija
ano aj nasa, davame o stupen teplejsiu vodu a hlavne krici ked je velmi unavena ...
mimi presne tie riekanky si pamatam 😀

lasenka
5. aug 2009

stija - my tiez nemame probelm, je vo vodicke velmi rad 😉 my placeme, len ked sme hladni 😅 inac sa len smejeme 😉

emode
5. aug 2009

aj ja som pridala nejak fotos 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lasenka
5. aug 2009

stija - a aky to je krik? nekrici od stastia? 😉

stija
5. aug 2009

emode krasne fotky

stija
5. aug 2009

las, to urcite nie 😒 neviem precosa to tak zrazu zmenilo, nic zvlasne sa nestalo, nenapila sa, ani nic podobne. tak neviem.

lasenka
5. aug 2009

emode - pekneeee 😉

stija - tak to ti neviem poradit, mozno je to len docasne... a ked ju vyberies, uz neplace?

stija
5. aug 2009

potom nie, ani pri obliekani, co je mi az divne, toto znasa dobre. teda niekedy si poplace, ked je uz unavena, ak predtam malo spala, alebo hladna. ale ked je v pohode, zacne plakat, ked ju dam do vody a prestane, ked ju zabalim do osusky. no nic, budem dufat, ze to zase prejde, aj tak vdaka

lasenka
5. aug 2009

nemas za co, ved som ti neporadila 😒 ale urcite sa to napravi, deti vodu zboznuju 😉 len nezufaj 😉

nikanika28
5. aug 2009

stija, mne to tiez mala zacala robit, strasne sa vo vode rozplakala. Trvalo to asi tri dni, potom som jej skusila dat o cosi chladnejsiu vodu, pomalicky som ju davala do vanicky a potichucky som sa jej prihovarala a postupne spliechala...zabralo to a teraz sa uz zase skeri na vsetky strany 😉

kosska3003
5. aug 2009

tak kukam ze ste vsetky vkladali foto tak aj ja som cosi prihodila take najnovsie a inac ja som si vsimla ze mi malaa place pri kupani hlavne ked miju svokra kupe hahahahah
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kosska3003
5. aug 2009

ssssimi inac moja mala dostala takuto plienkovu tortu ale su tam tescove plienky tie co sa nedaju ani prelepit a mala ma na ne alergiu vahadze sa mi s nich tak asi ju necham zabalenu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ladywitch26
6. aug 2009

10hodin a to som tu prva? neni mozne.... 😀

inak dnes mi stanka spala 11hodin v kuse.az nechapem

kosska3003
6. aug 2009

ahoj lady no to neni ako kedysi ze sa tu uz od 6 pisalo moja spava normalne 11 hodin uz mesiac dneska spala 12 vynimocne ale potom sa mi tak pokakala pri kojeni ze mi to tieklo po nohach a este aj dva dni prezlecenu plachtu mi okakala tak super teraz mi spinka

ladywitch26
6. aug 2009

no potesiiiii 😀 moja sa tak riadne pokakala vcera v obchodaku ked sme boli.jacala v kociku, tak si ju muz zobral na ruky a behal medzi regalmi, a zrazu len riadne zvukove efekty a smraduuuu. hned s nou bezal do auta prezliekat. esteze vzdy beriem aj nahradne oblecenie, lebo to zas mala az na chrbte. 😀

emode
6. aug 2009

lady aj nasa dnes super spinkala do piatej a potom skoro do desiatej s prestavkou na papanie 😀

zuzkaprofant
6. aug 2009

aj ja checm aby mi maly tak dlho spinkat on je uz po 3 hodkach hore na sk u nasich spinkal super nechapem co sa zase deje

kosska3003
6. aug 2009

lady no to hej mas stastie ze si jej mala co obliect moja kaka len rano poobede uz len minimalne ale rano sa vzdy tak moc to asi po tom vydatnom spanku a vzdy kaka ked ju kojim potom sa mi da prec od cicika a zacne sa tak smiat no ja sa rehocem s nou lebo viem co vyviedla ved ju aj volam rano kakoška a grcoška a ona sa smeje

ladywitch26
6. aug 2009

inak muza dnes zacalo boliet hrdlo a ma nadchu, tak dufam,ze to len prechladol niekde a nie je to ta sprosta svinska chripka. 😖 mali sme tu kamosa pred dvoma dnami na navsteve a nejako bol tiez prechoreny. mna tiez zacalo nejako hrdlo pobolievat,tak idem hned kloktat slanu vodu.

ladywitch26
6. aug 2009

kosska, to moja tiez tak vacsinou po krmeni, dam ju na plece,ze odgrgnut a ona sa mi miesto toho tak riadne zakaka 😀 a hlavne poobede. to niekedy aj po kazdom krmeni.

luba142
6. aug 2009

ahojte dievcence my sme tiez asi tyzden spavali od osmej vecer do piatej rana a teraz sa zasa budila okolo tretej
my zaspavame s placom kazdy den pri kojeni vecer place
teraz som ju vazila a za 3tyzdne pribrala 650g a mame 5800g

nika aj ja mam pocit ze malo pije za nieje najedena ale asi to staci ked pribera

kosska3003
6. aug 2009

luba moja ma 6300 tak mas co dohanad ale nie mojej zase akosi chuti ale niekedy mam tiez pocit ze sa malo naje a este ked aj vygrcka ale pribera dobre tak sa nebojim
moja teraz keca na mojej posteli som zvedava ci sa tym kecanim aj uspi alebo zacne plackat no uvidim

sssimi
6. aug 2009

Ahojte
Luba koľko važila Barborka keďa sa narodila?

ladywitch26
6. aug 2009

tak stanka po jedenastich hodinach spanku vstala o osmej,napapala sa a znova zalahla. uz je jedenast a ona stale spi. som ja zvedava,co bude robit tuto noc...

jamaat
6. aug 2009

Ahojte.
U nás zázrak už tretí deň, Emka mi spáva aj cez deň doma. Síce zaspávala s plačom a budila sa s plačom, ale znovu zaspala a potiahla aj 3 hodinky. A dnes sme si o pol osmej spolu ľahli a spali až do desiatej. A teraz mi už zase spí, dokonca sa to zaobišlo bez plaču. Joooooj, len keby jej to vydržalo takto aj naďalej!

sssimi
6. aug 2009

Kočky tortu už mám hotovú len ešte asi rozšírim spodok poto hodím foto...

kosska3003
6. aug 2009

no moja uz zaspala tak mozem sa ist hadam aj naobedovat

luba142
6. aug 2009

koska tvoja mala asi vazila viac ked sa narodila

luba142
6. aug 2009

simi Barborka vazila 3,35kilo a mala 51cm

kosska3003
6. aug 2009

luba moja mala 3800 a 50 cm teraz ma 62cm a tych 6300