Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
3. apr 2011

@jamaat ten je krasny 😵

jamaat
3. apr 2011

@dm1 A poštovné píšu 80Sk, takže ak to bude 3eur, to je v pohode.

dm1
3. apr 2011

@jamaat tak to je super. Ja som tiez rozmyslala nad takymto odrazadlom skor ako bicykel na zaciatok ale ked sestra doniesla henten uz nebudem spekulovat

emode
4. apr 2011

@jamaat ten vyzera fakt super, len je az od 3 rokov, Sofii to skor urcite nedame, aby ju to neznechutilo zbytocne, lebo tieto veci jej nejak extremne nejdu, ani odrazadlo nie je nas najoblubenejsi nastroj 😅

Inak dobre rano, sme hore od siestej 😝 😝 😝

jamaat
4. apr 2011

Dobré ráno.

@emode Čítala som na fóre, že od dvoch rokov v pohode deti zvládajú, aj keď píšu od 3 rokov. Ideme fčuľ do Európy okuknúť to.

emode
4. apr 2011

@jamaat emka je sikovna ta to podla mna zvladne, len u nas kupit nieco a potom to ma stat v kute, to nemusime ...

sirinka
4. apr 2011

@iinuska ahoj...uz mas vybavene peniazky z AT? ja som tam teraz volala, ze uz dva mesiace mi tam ziadost stoji, tak ze mam este cakat, ze je to este otvorene 😠 uz ma z nich fakt porazi...a na wgkk mam termin do konca aprila dolozit detske pridavky, som zvedava, ci stiham...

sssimi
4. apr 2011

Ahojte!

@jamaat ten bicyklik je bohovský.

My včera bez poobedného spánku a mám blbí pocit, že aj dnes....

luba142
4. apr 2011

ahojte co som tu nebola ste teda riadne popisali 🙂 🙂
My mame teraz len jedny botasky,nekupujem viacej parov,lebo ich aj tak nevynosi,mozno este nejake platenky prikupim neviem,na leto mame sandalky po Kike vyzera to ze budu dobre tak snad nebudeme tiez kupovat,asi len nejake take k vode
Vcera sme boli u nhasich a sedeli sme konecne na terase vonku a decka behali po dvore,nie je to nic velke,ale stacilo 😀 😀 aspon nerobili bordel vnutri

saskarisko
4. apr 2011

ahojte,
@jamaat - odporucam odskusat, ci Emka dociahne. my sme minuly rok kupili Spartana (tiez som povodne rozmyslala nad JD Buggom), a Riskovi chybal cm, aby sa odrazil. tento rok je to ale naj dopravny prostriedok, sa mi vyflaka na nejaky bicykel, ked moze lietat na tomto. vyhoda Bugu su tie pedale, co sa daju potom dokupit

ja mam pre Sasku v plane kupit bud:
http://www.maxus.sk/index.php?option=com_virtue...
alebo toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10844280&tab=2
Saska ma vysku 35/36 cm po rozkrok, takze musim niekde skusit obdobne odrazadlo (hoc aj puky v skolke, co maju ostatne deti).

saskarisko
4. apr 2011

@jamaat - inak farebne, aj dizajnovo je perfektny. a myslim, ze cca koncom aprila bol aj v tescu ako novinka

sirinka
4. apr 2011

riesite tie odrazadla...vraj je to dobre, aby sa naucili drzat rovnovahu...
no ja radsej kolobezku a normalny bycikel, odrazadla sa snazim cim skor zbavit, lebo tie ponicene topanky ma nebavia...

iinuska
4. apr 2011

@sirinka ano, uz mam. No Ty tusim mas nejaku smolu .Aj minuly rok Ti robili problemy, ak sa dobre pamatam

sirinka
4. apr 2011

@iinuska no kazdy rok...to je vieden v tomto specificka...podla mna na to len zabudli... 🤐
a kbg ti dali v normalnej vyske? lebo kamoske dali iba necelych 5 eur na den...

iinuska
4. apr 2011

@sirinka ja som spokojna 😅 , ale 5 eur? To jej nejako divno vypocitali

sirinka
4. apr 2011

@iinuska vsak ved prave, chcela sa informovat, ze co to, ale zatial mi nedala vediet, co vybavila...

mystery7
4. apr 2011

ahojky
Tak my sme sa vcera poobede vysantili v meste na strku aj s kamosom Patkom. Mirko vecer pri zaspavani ani velmi nebojoval-co sa neda povedat o dnesnom spanku ☹ 40min trapenia.
Ja mam zbalenu uz skoro celu tasku do nemocky "kdyby neco" 😅 brucho mam uz obrovske, kamoska skoro odpadla ked ma videla 😝
Ja nad bicyklom, ani odrazadlom neuvazujem. Buducu jar mu kupime bicyklik a prilbu 🙂

sirinka
4. apr 2011

@mystery7 boze uz aj ty to mas za par.... 😝

jamaat
4. apr 2011

Boli sme vyskúšať ten First Bike, bola prekvapená, že to padá, keď ho nedrží rukami. Prešli sme pár metrov tak, že som ju držala a pomaly sme šli, tak sa celkom chytala, ale o chvíľku zliezla dole a išla obzerať hračky a skúšať všetko, čo bolo v jej dosahu - bicykle, hojdačky, šmýkačky... No a posadila som ju na 12" bicykel a v pohode dočiahla, tak sused má asi iný, keď na tom nedočiahla, či čo.

@saskarisko Ten prvý je dosť ťažký, ten by som ja nekupovala.

jamaat
4. apr 2011

Dnes mi došiel aj balík vecí z MMB, tak máme adidas sandálky za 7 eur a aj tie Nike Dart, čo som tu minule spomínala, sú jej dobré, lebo teta to zle odmerala, v čo som aj tajne dúfala. TAk tie tiež za 7 eur a sú oboje v perfektnom stave. Včera som vyhrala aukciu na troje pláteniek, len som vyvolávaciu potvrdila 6 eur. Ale to skôr k sukničke, no uvidíme, či jej budú, lebo tiež je veľkosť divne uvedená. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3272234

A v Garfield obuve, či ako sa to volá, som váhala nad vysokými členkovými teniskami, páčili sa mi, za 10eur boli, no ale že by ich potrebovala, sa nedá povedať 😅 ...Zatiaľ som odolala, ale ešte som ich nezavrhla. 😀

jamaat
4. apr 2011

Tieto http://www.john-garfield.com/product_info.php?c...

Zdá sa mi, že vo všetkých obchodoch išli dole s cenami, lebo predtým mi to bolo drahé a teraz sú tie ceny prijateľné. Hoci môj príjem sa nezvýšil. 🙂

saskarisko
4. apr 2011

@jamaat - no tu vahu tam robi, asi aj ta lista v strede. ja som viac menej rozhodnuta pre Spartana, kedze s vacsim mam vyborne skusenosti. len este tak ako ty, chcem aj ja odskusat, ako bude mala na tom sediet 😉 a potom uz len prilbu, a mamina moze zacat sportovat, ked bude nahanat dve deti na odrazadlach 😅

mystery7
4. apr 2011

ja som Mirkovi kupila jedne poltopanky na teraz v bj, priamo vo vyrobni detskych topanok. U cinana som kupila tenisky za 5€ na motorku a ihrisko-tie sa rovno vyhodia.
Na leto uz mam kupene pekne kozene vyssie sandalky, v zime vo vypredaji stali 7€ 🙂 a mam uz kupene aj lahke dierkovane poltopanky, ak bude v lete chladnejsie. Tie som tiez kupila v zime vo vypredaji za 7€ 🙂
@sirinka veru veru, uz to mam za par 😝 a bude po zabave 😅

jamaat
4. apr 2011

@mystery7 Ešteže teraz máš tej zábavy na rozdávanie. 🙂
Ja po obchodoch teraz málo chodím, väčšinou cez net objednám. S Emkou to trvá 5x dlhšie, tak sa mi nechce.

luba142
4. apr 2011

to moje dieta spi uz 3 hodiny a to chceme ist do mesta a prsi a prsi,snad to prejde zachvilu 😒 😒 😒

sirinka
4. apr 2011

@jamaat ja tiez tak...skoro vsetko riesim uz cez internet

@luba142 aha...u nas zatial iba fuka...a tak neviem, ci mam ist s nimi von ci nie

luba142
4. apr 2011

@sirinka u nas fuka uz od vcera a teraz o tretej zacalo liat, sice pojdeme do mesta autom,ale aj tak zmokneme 😝 😝

jamaat
4. apr 2011

Aj u nás sa riadne zamračilo. A Emka ešte spí. A ja okrem odrážadla zháňam aj turistický nosič. Tak snorím po nete, obzerám fotky, idem si oči vyočiť, lebo to tam nevidno dobre. Chcelo by to vyskúšať viaceré značky, lenže v obchode som našla len jeden, ten najdrahší.

emode
4. apr 2011

@jamaat kolko chces investovat? my sme kupili este minuly rok VAUDE, v Tramtarii , mali akciu 😀

iinuska
4. apr 2011

u nas sa tiez riadne rozfukalo, aj poprcha, asi nepojdeme nikam. Doobeda sme boli vonku skoro 2 hodiny, tak asponze tak