Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. apr 2011

@emode Veď som nepovedala, že nie je dobrý 😉 ...A máš IP.

emode
5. apr 2011

ved ja som to tak ani nemyslela 🙂 mas odpoved v IP 😉

dm1
5. apr 2011

@jamaat to varenie s turistickym nosicom na chrbte ma veru naramne pobavilo tiez 😀

sirinka
5. apr 2011

@jamaat
@dm1 no na tej stranke to mysleli zrejme tak, ze latkove nosice maju jednoducho univerzalnejsie vyuzitie... 😉 a cena je ako pozeram nizsia ako pri turistickych nosicoch...

dm1
5. apr 2011

@sirinka jj viem ale aj tak mi to prislo od veci to tam tak napisat lebo nepoznam veru nikoho kto doma turisticky nosic pouziva. Ved tie turisticke si kupuju aj taki co doma bezne nenosia deti a vyslovene len na tury kupuju. Manducu maju skor taki co aj doma deti nosia a vyuziju aj vonku. My sme ju kupili dost neskoro ked mal maly uz rok ale v pohode v nej vydrzi aj zaspinka ked sme boli vonku pobehat po horach ale taku dlhsiu turu neviem neviem ci by vydrzal v lete vyskusame

hoogy
5. apr 2011

@jamaat my mame tento http://www.biga.sk/detske-nosice/phil-teds-esca... sme s nim velmi spokojny aj stoji samostatne co sme ocenili lebo ked maly zaspal dali sme si prestavku a polozili sme ho a pokracovali sme dalej. ma aj striesku. maju ho v pre deti neviem ci mas niekde blizsko predajnu.

mystery7
5. apr 2011

ahojky
Vcera som tu nahodila dlhocizny prispevok a pri nacitavani mi to padlo, tak om isla spat.
Vcera sme boli trochu v meste, Mirko sa cely oblial bublifukom. Samozrejme som nechcela utekat domov, tak sme mu v cinaku kupili nohavice za 3€ a ake paradne. Az som bola prekvapena.
Noc otrasna 🙄 od 3 buntosil do 5:15 🙄 a rano sme najprv zaspali a potom nam nikto nepomohol nastupit do elektricky, tak sme skysli na zastavke v dazdi a vetre pol hodku.
Na poradni vsetko ok, malicky ma 2700g a vraj to bude cisarak. Som zvedava.

hoogy
5. apr 2011

matko si to v nom takto uziva🙂

mystery7
5. apr 2011

@jamaat ja mam veru zabavy na rozdavanie 😉 dnes je "zatial" pohodovy den snad to dokoncime ok.

Riesite nosice, ja som zvedava ako mi to pojde so satkou 😅

sirinka
5. apr 2011

@mystery7 aj mirka mas CR?

mystery7
5. apr 2011

@sirinka ano aj Mirko bol cr, koli vahe a nepostupujucemu porodu. Jazva na maternici zatial drzi.

sssimi
5. apr 2011

@mystery7 a čo meno? Vybraté? Či si to chcete nechať zatiaľ pre seba?

mystery7
5. apr 2011

@sssimi meno uz mame, ale zatial si ho nechavame pre seba 😉

sirinka
5. apr 2011

@mystery7 hm, tak hlavne nech to dobre dopadne...bude ti aj niekto pomahat doma, ci ides od zaciatku na ostro?

sirinka
5. apr 2011

@mystery7 moja jazva bola v pohode, mohla som rodit vaginalne, nebyt tych ostatnych problemov...

soffi
5. apr 2011

ahojte, tak ja som vcera ostala nakoniec ako lazar v posteli s horuckami....dnes som bola u svojej lekarky, a som velmi smutna... :( , nasla som si totiz nejake divne miesto na krku a ona mi dnes potvrdila ze je to uzlina....nemusi to byt nic, ale po mojej diagnoze.....dalsia vec , vravela osm jej ze som bola na mag.rezonanciu hlavy,kedze som mala v janurai hrozne zavrate a lekar mi na to nic nepovedal ap poslal ma k inej lekarke ktora ma objednala o tri mesiace!!!!to je mimochodom uz zajtra 🙂 , ona pozrela do papierov a povedala mi ze mi musia porobit nejake odbry, lebo je tam riziko ze mozem mat sklerozu multiplex ☹ ☹ ☹ , nemusi to vsak nic znamenat, z evolajake lozisko tam mam, ale ze to niekedy neznamena nic... tak okrem anginy som prisla domov aj s takymito super spravami...

@sssimi co by si potrebovala vediet ohladom DNP ?

@jamaat ja osobne si tiez neviem predstavit niest uz taku velku ninku v manduce, pri jej uzastnych vrtivych pohyboch a neustalemu vrteniu sa by som s tym asi tresla o zem po par minutach, ale myslim si ze ako
@sirinka vravi , je ot aj vela o zvyku a o povahe dietata, keby som ju v tom nosila od malicka, tak by asi nemala problem, pri druhom si urcit emanducu obstaram 😉 , inac s tym varenim co tam napisali...riadna haluska, to uz mohli aj napisat ze ani na hajzel nemozes ist s tym hehe

emode
5. apr 2011

@soffi dúfajme, že to nebude nič vážne, držím palce 😕

Sofia spi, nie je možne, už pred deviatou 😅

iinuska
5. apr 2011

ahojte
Adamko spal cez obed 3 hodiny. Poobede sme behali po dvore, Adamko pomahal svokre v zahrade, naberal dokola zem na lopatku, presypal, uz stihli aj zemiaky posadit 🙂

@soffi drzim palce, aby to nic nebolo, a skore uzdravenie

sirinka
5. apr 2011

@soffi jooooj...tak pevne verim, ze to bude dobre a zbytocne ta postrasili...

soffi
5. apr 2011

@iinuska
@sirinka
@emode dakujem z apodporu, poroavde ma to uz ani nijako neprekvapilo, lebo po vsetkych tych zdravotnych porblemoch ktore mam v poslednej dobe, by som uz koncene bola rada keby som konecne vedela co mi je, nech je to cokolvek...ale vlemi s abojim tej SM ☹ , nuz uvidim zajtra, pevne verim, ze to bude ok, inac nevie mi niektora z vas poradit s lekarskymi vysledkami? mam ich totiz doma uz 3 mesiace...mozno to tam aj je. ale nevyzbam sa v tom

borocka
5. apr 2011

@soffi skore uzdravenie! a hlavne nebud nervozna, isto to dobre dopadne! a s tymi lekarskymi vecami ti asi len siri poradi 😉

@sirinka
@mystery7
@jamaat a co vy tu furt manduchy a nosice riesite?? ja som pri patovi vobec nemala a dobre mi tak, aspon sa na ruky nenaucil, a ani pri dalsom by som to istotne nekupovala. turisticky nosic je o inom, ale to je prilezitostne pouzivanie.
a mys, tak to teda si pekne dopadla. vdaka bohu mne vzdy s kocikom niekto pomohol, ale viem si predstavit ako si sa citila,este aj s tym mega bruskom....to musela byt podpasovka tam stat a este aj v dazdi 😲

sirinka
5. apr 2011

@borocka no kedze som malu v manduci nosila, ani mne sa na ruky nenaucila 😉

borocka
5. apr 2011

@sirinka a chrbat si t oneodskakal? patko bol velmi dobry, on kym lozit nezacal (co bolo dost skoro) tak bol kludny, stale len na brusku a kukal kukal, prevaloval sa. potreboval pohyb a priestor

sirinka
5. apr 2011

@borocka ja som robila v starobinci a tam dostal chrbat zabrat...manduca je usposobena tak, aby chrbat nosica aj noseneho utrpel co najmenej...

jamaat
5. apr 2011

@soffi Prajem, aby všetko bolo OK. Ale viem, aké je to na nervy, keď ti niečo je, nikto nepríde na to, čo to je, prípadne si ešte o tebe myslia, že si hypochonder. Mňa bolesti chrbta, kĺbov a celková slabosť, únava prešli teraz na jeseň a vôbec neviem, čím to je. Dovtedy mi liečili vysunutú platničku, teda bolesti z nej, ale iba mi to zhoršovali. Nakoniec možno zabrali atb od gynekologičky, ktorá mi ich naslepo buchla, lebo ma bolievalo aj brucho, po pôrode ešte viac a na sone našla v bruchu tekutinu. Pritom výsledky všetko negatívne. A už na druhý deň, ako som ich začala brať (Summamed myslím), tak sa mi s bruchom evidentne uľavilo. A tými bolesťami chrbta, brucha, kĺbov, dokonca zvieranie v hrudníku alebo žalúdka, som mala minimálne 4 roky. Tak si teraz užívam fyzický pohyb, aj keď tú platničku ešte stále cítim, ale je to niečo úplne iné. .........U teba je to ale horšie, tak ešte raz, držím palce, aby to nebolo nič vážne.

@sirinka Kroksy sú pekné, ale tie mikimausovky sa mi nepáčia.

jamaat
5. apr 2011

Už mám doma požičaný nosič od emode, tak tento týždeň určite niekam vyrazím na skúšku. 🙂

jamaat
5. apr 2011

@hoogy Ako dlho ti v tom nosiči vydržal? Raz som sa jedného uja pýtala, ako dlho mu v tom synátor vydrží, tak mi povedal, že malý vydrží dlhšie sedieť ako veľký vydrží nosiť. 😀

mystery7
6. apr 2011

@sssimi meno uz mame, ale zatial si ho nechavame pre seba 😉