Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
6. apr 2011
borocka
6. apr 2011

@soffi veru si jej to nemala vyberat, len liehovat uska kym mala nausnice v nich, zo zaciatku dierky mozu velmi lahko zarast.
neviem ci by som malu zasa trapila, musi mat nausnice?? ja teda by som to asi nechala uz na nu, ked dojde do puberty a pride sama domov s prepichnutymi usami 😝 ved vidno na nej ze je dievca aj bez nausnic

kosska3003
6. apr 2011

@borocka ani ja neriesim ja som ju vazila minule lebo tu bola kamoska a vazila som jej dceru tak som aj moju musela lebo sa tisla ze aj ona chce a meriam ju sem tam ked je pri metry co ma na skrini nalepeny ale to len ked je pri nom a ukazuje mi zvieratka
@soffi no ja som malej dala este ked sem boli v porodnici a to prespala cistenie pohoda a ma stale teraz je to horsie istotne

borocka
6. apr 2011

ja mam teraz nakupnu maniu, od poslednej materksej som si kupila 3sukne, 2 slapky s podpatkom a jedny zabky, a momentalne strasne odolavam aby som si kupila gladiatorky a baleriny bez opatku. boze ja uz chcem leto

borocka
6. apr 2011
sirinka
6. apr 2011
sirinka
6. apr 2011

@soffi daj jej nastrelit, s tym nic netreba robit, iba obcas v usku pokrutit s tou nausnickou a hotovo...a deticky sa skor zlaknu ako ich to boli...

emode
6. apr 2011

sofia ma uz asi mesiac tak 12,5kg a okolo 90cm, tiez sa dost hmyri, ked ju meriam, tak to nie je presné, ale vidím aj na teplákoch, ako rastie ...
tiez sme dali uz v porodnici, asi najlepsie riesenie, ak to niekto planuje urobit ... boze, mna to uz tiez chyta, mat este dalsie malinkate babo 😀 ale musime ten nas projekt rozbehnut a hadam potom 😅

jamaat
6. apr 2011

@borocka Keď ti napriamo poviem, tak aspoň vieš, že ťa za chrbtom nebudem ohovárať 😀 ....A s tými naušničkami, že v puberte bude chcieť? Hehee, kde ty žiješ? 3-ročné dievčatá sa už chcú parádiť, už si neoblečú hocičo. Monika vymenila cumeľ za náušnice, mala možno okolo tých 3 rokov, už neviem presne.

@soffi Daj nastreliť, to je rýchlo, takmer to nebolí, netreba ba priam nesmú sa vyberať a čistiť.

dm1
6. apr 2011

@ludmilabb jj Matko bol vzdy od malicka taky slizik drobny

ludmilabb
7. apr 2011

@jamaat ja dam tiez nastrelit nech mam co najmenej starosti okolo toho, by som osedivela ak by som jej to mala ocistovat a ona by mi revala a driapala z ucha...uz teraz mi obzera nausnice, zaujimaju ju tak verim ze budem dobra motivacia ale v blizkej buducnosti to nebude

monkap
autor
7. apr 2011

nasa lenka je tiez drobcek - 79cm 🙂

jamaat
7. apr 2011

@monkap Fuuu, tak to je ozaj drobček!

Dobré ráno. Tak už mám aj ja doma domácu pekáreň. Je to riadne hovado. Skúsim dnes stihnúť aj niečo v nej upiecť 🙂
Emka sama papá jogurt, tak to zaujate dusí do seba. Akurát že už vyškrabáva a v tom zanietení jej kelímok vystrelil z ruky, tak už môžem kuchyňu riadiť. 🙂

iinuska
7. apr 2011

dobre ranko
My sme spali do 8, v noci sme boli sice 2x hore, ale v pohode
Slniecko uz svieti, Adamko sa uz pyta von 😎

@jamaat no tak budes vypekat vo velkom 🙂 . Adamko asi jedine co neje sam, je jogurt. Ani ho to nejako nenapadne, asi preto, ze ja drzim kelimok v ruke 😅

soffi
7. apr 2011

@borocka ty si chces kupit gladaky?????? ake myslis, lebo tie co myslim ja si na tebe ani predstavit neviem

soffi
7. apr 2011

@jamaat
@sirinka ved ona mala min,roku nastrelene, ale po 3 tyzdnoch sme nauusnice vymenili a vtedy jej to zaclao hnisat, chba bola aj v tom , ze jednu nausnicu mala nastrelenu podla mna na tesno a nedala sa poriadne ani otocit, a vyzeralo to ze je to zahojene, no ked sme jej ich dali dole, zistile sme , ze pod nausnickou jej usko hnisa, preto dsom jej potom tie druhe nausnice vyberala a cistila, ja som nemala nikdy nastrelenenic, tak rozmyslam, ze ked s nou pojdem , dam nastrelit aj sebe jednu, aby som potom vedela ako ju to asi boli hihi, aj tak som uz dlhsie chcela jednu dierku do ucha 😅

iinuska
7. apr 2011

Adamko ked nalozi do plienky, tak uz sa zacina hambit. Ked sa ho opytam, ze co to urobil, tak si hyti tvaricku a potom taky prevynily usmev, a za ''maminka lubim ta''. A potom, ze kupime slipky. Dufam, ze uz je to na dobrej ceste 😅

hoogy
7. apr 2011

@jamaat asi tak nejak🙂 vtedy vydrzal asi 4 hodiny. ale vlastne sme ho dali dole lebo sme sli na lanovku nie preto,ze by uz chcel ist on dole.

borocka
7. apr 2011

@jamaat tak nie kazde dievcatko sa chce paradit, vid stanka 😉 a co si ja pamata, tak som nausnice vobec neriesila hadam aj do 15-16 rokov. mala som jedny okruhle co som dostala na prijimanie, pred tym obycajne este z porodnice. a az ked to prislo do mody, tak som si ich nazbierala stovky v kazdej farbe, kazdeho tvaru, velkosti,...... a odkedy mam pata tak zasa nic z toho nenosim. on je maniak, aj ucho by mi roztrhol len aby mi ju dal dole. ze mas, maminka, usnicu, pekna!! 😀

@soffi preco si ma nevies predstavit? myslim take na plochej prizemnej podrazke, kozene ramienky okolo celeho priehlavku aj clenku...kovom trosku vybijane. nieco taketo :
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3278205 len sa mi viac pacia v hnedej, alebo medenej. uplne v pohode k riflovym minisukniam, rifl. krataskom,... ja vacsinou nosim taketo prizemne boticky. a odkedy mam pata tak opatky uz len veeeeelmi striedmo, az by som pvoedala ze vobec.

borocka
7. apr 2011

inak maleho uz mam vonku, rano mi prisli balicky, tak mi pomahal driapat obal,to je vzdy jeho robota 😝 a som sa mu aj obliekla, tak len kukol...no asi som si zle vybrala. ale neterka hned chcela vyskusat suknu. tak som jej slubila ze ked narastie tak jej ju darujem 😀

jamaat
7. apr 2011

@soffi Ja som si dávala nastreľovať ako dospelá, dovtedy som nemala dierky v ušiach. Ozaj to nie je nič hrozné.
@borocka Ja si teda na tebe také sandálky predstaviť viem, páčia sa mi, ale tiež najviac tie medené.
Inak aj ja mám jedny na predaj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10788377&tab=4

A práve nám došli plátenky obom aj s Emkou, spokojná som:

soffi
7. apr 2011

@borocka aha, tak to nemylsime to iste, ja som myslela take nieco http://www.heelandsoleshoes.com/browser/4/10/pr... uznaj sama, ze toto mi k tebe nepasovalo 🙂)))

emode
7. apr 2011

@jamaat pjekneee 🙂
my sme rano zaspali ... sofiu som prehovorila asi o siestej, aby este spinkala, tak sme aj s mm spali do pol osmej 😀 tak to uz nepamatam kedy sme sa takto vyspali ... mm utekal do roboty a my sme sa pomaly preberali 🙂

ked tak citam soffi tak som aj rada, ze sme dali hned v porodnici prepichnut a ani nam uska nehnisali, nic sme s tym nerobili ...

borocka
7. apr 2011

@jamaat jani, tie gladiatorky su bombove, ozaj pecka, len k nim by som musela aj farebne rozmyslat aky trikot si dam a aku kabelku..... chcela som skor neutralne farby.
a nebudu sa emke tie platenky vyzuvat? su mile, len ze sa neuvazuju. ale tie tvoje su milene, tiez uvazujem nad platformou, len neviem k comu by som nosila kvetinky 😀

@soffi joj, tak to zas neprehanaj... to ozaj nic metalove a rockove nenosim, ani nemienim. vobec sa mi ten styl nepaci. ja mam radsej zenske veci.

jamaat
7. apr 2011

@soffi Tak to si dobré bagane pre borocku vybrala 😀

@borocka Nevyzúvajú sa, namiesto šnúrok je gumička, držia pevne, má ich aj teraz na nôžkach.

borocka
7. apr 2011

@jamaat https://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/tj49/damsk... aj tu nieco podobne kvetovane.
a emka ma uzku nozku? kupujes pre nu cez net len nove,alebo aj nosene topane? tu u nas neviem patovi zohnat nic taketo lahke, a jemu moc nechcem cez net...

jamaat
7. apr 2011

@borocka Moje sú krajšie. 🙂 .........Emka má pomerne úzku nohu, respektíve normálnu. Kupujem jej cez net nové aj nosené.

sirinka
7. apr 2011

@soffi no ja som si v puberte nechala dalsie dierocky nastrelit a aj podomacky sme prepichovali...to nastrelenie je v pohode...

osobne by som nenechala prepichovat uz v porodnici, lebo to su este skutocne mini uska, ale okolo polroka je podla mna dobry cas, ked na to babo rychlo zabudne a uz sa len tesi z nausnic...

sirinka
7. apr 2011

pod gladiatorkami som si aj ja predstavila nieco podobne, ako soffi pridala 😀

sirinka
7. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3294300
tieto su velmi pekne, ale neviem si predstavit v tom klarku chodit