Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
11. máj 2011

@borocka aj Adamko malo pije. Tazko povedat kolko vypije za den, ked ho este aj kojim. Ale vody vypije tak mozno 3 deci. Len on ma jednu flasu v kuchyni, jednu v obyvacke, a dalsiu na von, tak sa to aj zle rata 😝

sirinka
11. máj 2011

@borocka
@iinuska ani nase nepiju nejako extra, ale stale im pcham flasky s dzusom alebo vodou pred usta, tak to aspon neodmietaju, ale same odseba si malokedy vypytaju....

@iinuska tak hlavny dovod pre nas bol, ze je to oproti drevenym terasam bezudrzbove a malo by to ozaj dlho vydrzat....

emode
11. máj 2011

Ahojte dievcence, snad pochopite, ze nestihnem vsetko citat dozadu, ale novinky som zachytila:
@soffi gratulujem k bytiku, nech ste v nom stastni ... a mystery gratulko k malickemu Slavkovi, meno ste pekne vybrali, o par rokov bude skor ojedinele 😉

My sme sa vratili dnes nadranom, tak az teraz pisem ... vsetko dopadlo super, nadherne miesto a perfektna dovolenka, jedine, ze nam od tolkych prestupov a prekladania kufrov, kufre uplne roztrepali 😝 ale nic nam nezmizlo ...

Zajtra hodim nejake foto na facebook 😅 teraz idem dospavat 😅

sssimi
11. máj 2011

Ahojte kočky. Zanedbávam vás. Stále sme vonku a ak, tak len nakuknem a idem ďalej. Práve pečiem parížske rožky na sobotnú oslavu, zajtra ešte 3bitku a v piatok 2 torty 😖 Tak už len to počasie prosím, prosím nech je pekné. Ani nemusí slnko páliť, len nech neprší ☹ .... Bude nás cca 20 ľudí a ja to do baráku nenapchám.

@mystery7 no musíš to mať teraz ťažké. Ale ak si Slavko zvykne na Mirkov vreskot, tak ti bude schopný zaspať aj počas neho. len ho neučte na tichučko ako som to ja pototo..... Kamoška má druhého tak naučeného, že keby traktory padali, tak nemajú šancu zobudiť ho 😀

@sirinka my už uvažujeme nad altánkom, ale tento rok isto nie 😒 ... Bohužial opäť ani na dovolenku nebude.... Hmmm no čo už.

sssimi
11. máj 2011

@emode teším sa na foto!!!!! 😉

sssimi
11. máj 2011

Baby tak moje díte pije aj za vaše. V pohode stiahne 1,5l vody a viac.

borocka
11. máj 2011

@sirinka
@iinuska pato si sam od seba nevypyta.....hoci ak ideme s inym deckom a vidi ho pit, tak aj pato sa opici a tiez pije. ale dnes som rano spravila 4decovu flasu a este kusok som vecer vyliala 😒 akoze nikdy nepil bohviekolko, ale v tomto slnku by mohol aj viac.

iinuska
11. máj 2011

@emode super, ze ste si uzili 😉
@sssimi no Sarah si pamatam uz zo stretka, ze vela pila 😉 Snad to pocasie bude fajn 😎
@borocka a tak ja sa preto snazim, aby Adamko jedol aj ovocie, vcera som mu dala melon, no nevedel sa ho dojest

kosska3003
11. máj 2011

@emode tesime sa na fotecky
no moja pije ako kedy niekedy stiahne liter niekedy nie a hlavne co pije ako sirupova voda je u nas na prvom mieste potom dzus ma rada ale taky redsi to jej v obchode musim vzdy kupit ak ideme okolo

sssimi
11. máj 2011

@iinuska a už su dobré melóny? Nie sú ešte také bezchuťové?

kosska3003
11. máj 2011

@iinuska melon mnam aj ja chcem su dobre
@sssimi pocasie vydrzi najblizie 3 vikendy musi bit pekne teda 4 lebo buduce dva oslavujeme Mariku a na ten dalsi je stretko tak musi to vydrzat

soffi
11. máj 2011

dakujem vam vsetkym za pekne priania, 🙂

iinuska
11. máj 2011

@sssimi neviem ako u nas, my sme kupovali v rakusku v interspar

iinuska
11. máj 2011

@sssimi a bol uper sladky a bez kostok

kosska3003
11. máj 2011

@iinuska a kde si kupila

borocka
11. máj 2011

mnam, melon....to ja milujem....cele dni by som len ten jedla....ale tu este nezozeniem skutocny melon, len taku atrapu ze kilo za 3eura a chut o nicom.

ludmilabb
11. máj 2011

@borocka tak co sa jedenia a pitia tyka sme mali velmi podobny den, pit nechcela, ja som bola totalne smadna co sme boli doobeda tri hodiny vonku a ona si z flasky len cucla tot vsjo, normalne jedlo len tak aby sa nepovedalo ale piskoty by tlacila cely den ak by mohla 😝
@emode ahooooj tak super ze sa dovolenka kompletko vydarila 😉

borocka
11. máj 2011

ozaj, vy uz nosite sandalky?? doteraz sme mavali crocksy,ale myslim ze je uz cas presedlat.....zatial s ponozkami, hoci ja som bola v zabkach a uplne v pohode.

sssimi
12. máj 2011

@borocka my už sandálkujeme. Včera chvíľku aj bosá po tráve behala a aj s holou prdulou 😉

sssimi
12. máj 2011

@kosska3003 no zatiaľ mi ukazuje na sobotu jasno, no včera ukazovalo polooblačno, predvčerom občasný dážď. Čiže každý deň inak. Snáď sa to už nezmení a aj to tak bude.

jamaat
12. máj 2011

Ahojte.
Emka konečne po dlhom čase normálne raňajkuje. Pekne zaradom papá chlieb s pomazánkou a paradajky, doteraz len zvrchu ohrýzla syr, lekvár, hocičo a zvyšok len rozmrvila. Hneď sa na to lepšie pozerá.
Včera som sa dozvedela, že sme pozvaní teraz v sobotu na svadbu. Hm, šibeničný termín 🙂 ...Aj so sebou musím dačo spraviť, aj nejaký dar vymyslieť.

kosska3003
12. máj 2011

@borocka no my sme doma ☹ tak beha v ponozkach 🙂 ale este sme nemali vonku ale uz som rozmyslala ze jej dam a ochorela
joj baby ja mam taky koncert v kuchyni v odsavaci par mam vtaky nasackovane

emode
12. máj 2011

Dobre ranko 😀 som sa vyspala ako na dovolenke, vacsinou sme tam zalahli so Sofiou okolo desiatej, ak vydrzala ... 😉 takze ani rano nebol problem vstat ... tazko sa opisuje nieco tak nadherne, ako su tie ostrovy, boli sme spokojni so vsetkym, celkovo vsetko bolo nad nase ocakavania ... Sofia bola uzasna ... uzivala si, mala som pocit, ze sa vsetci rozmocime, doobeda na plazi, obcas v detskom centre, poobede v bare, kym Sofia spala v kociku a do vecera sa clapkala v bazene ... cesta tam bola horsia, v noci v lietadle aj chcela spat ale nemala pohodlie, zo trikrat mi zletela zo sedadiel, mali sme aspon to stastie, ze aj ked este ako infant nemala narok na sedadlo, lietadlo bolo len na polovicu obsadene, takze sme mali miesta dost ... a prva hlaska, ked sme ju vyniesli do spalne v noci, ked sme sa vratili domov, ze: toto nie je moj domcek 😝 😀 ... byvali sme tak v takej plazovej vilke, ktoru volala moj domcek 😀 a dnes sa pytala, kedy pojdeme lietadielkom zas 😅

my tiez oslavujeme len teraz v sobotu 🙂

borocka
12. máj 2011

@jamaat to sa odkedy takto na poslednu chvilu poziva na svadbu???? my sme aspon dva mesiace dopredu posielali pozvanky. toto fakt ze len peniaze do obalky dat 😒 no aky dar vymyslis?

kosska3003
12. máj 2011

@borocka ako ja mam kamosa co sa rozhodlol ze sa ide zenit a za dva tyzdne svadba vsetci v soku ze ako rychlo 😉
@emode tak super odychnuty ja by som sla hned kdesi keby ma aj mm zobral ale asi tazko tento rok len orava a tatry

mystery7
12. máj 2011

ahojky
tak dnes noc ok - Mirkova noc 😉 len raz sa zobudil, okolo polnoci a potom spal do 7. Slavko klasicke 2 kojenia a spal dalej. vcera pred kupanim nam odpadol pupcek 🙂 tak som rada, mam pokoj.

@sssimi no Slavko na ticho nebude mat sancu. Mirko robi vsetko na plne pluca. Ako radost, tak zlost 😅

@emode krasne fotecky mate, pozrela som na FB. Muselo byt uuuuzasne 😉 dobre, ze ste to nezrusili a isli ste.

dankakk
12. máj 2011

Ahojte mamičky, včera som si z porodky priniesla majove bábätko🙂 a potrebujem poradiť. Cez den krásne spinkal aj v nemocke, som si vravela že ake to ja mám fajne dieťa, ale v noci sa ukázal. Spali sme asi pol hodky. Čo mám robiť aby sa to upravilo? A ešte otazocka, adko ma slabsiu žltacku ešte, myslite že ho môžem dať do kocika na dvor aspoň na chvilocku na slniecko? Čo mu mám obliecť?

borocka
12. máj 2011

😠 😠 nasrata!!!!!! akurat sme prisli z mesta, maly zjedol polievku a spi. chcela som kupit sandalky, a nikde nic, teda presli sme len deichman a batu, to mame tak pri sebe a do emsta sa mi nechcelo s malym.....to by bolo na dlho. tak dokopy mali asi 10modelov, z tocho polka zo zatvorenou spickou a zvysok take tazke ze to rovno v botaskach moze chodit. jedny krasne nike maly, ale samozrejme zla velkost 😠
patovi som okuliare skusala, ale 0 bodov. vybrali sme hrozny klobucik, ale aspon nieco,. dievcenske tolko moznosti a jeden krajsi ako druhy a pre mojho mali az hyn jeden aj to hrozny 😠 siltovky by aj boli, ale radsej nieco lahsie chcem.
patrik ma zlostil, ani chvilu nepostal, nic som mu nemohla riadne vyskusat, stale som po nom hukala a vetu aj na zadok dostal, tak pred vsetkymi. sa nezastavi, nikdy neposluchne...........ako zmyslov zbaveny. musim si nervy ukludnit.

borocka
12. máj 2011

@dankakk ahoj, tak gratulujeme!!!!
rovnako sme mali aj my!! presne ako cez kopirak..... v nemocke bol v noci hore a cez den cely prespal. aj rvu noc doma to robil, ale potom sme vecer okupali....to trosku pomohlo a aj cez den som sa ho nasilu snazila drzat pri vedomi po kazdom kojeni aspon na 20-30 minut. bol velmi spavy, to aj z tej zltacky.
my sme sa slnili len dnuka, pri okne, len tak v plienke....vonku by som ti este neradila, predsa len to slnko dost pecie. hoci tych 10minut by snad neublizilo. ak idete vonku, tak ho nechaj len v plienke, o tom to je ze slnko musi prist na telicko. ale ozaj len chvilku. radsej pri okne dnuka ostante

luba142
12. máj 2011

ahojteee, vcera som tu ani pomaly nebola,doobeda vonku, a ked sa Barborka vyspala tak sme boli Kike pas vybavovat,aby sme mohli chodit na Moravu do aquaparku, pacilo sa nam,ale aj preto aby mohla ist zo skoly na vylet do Hodoninskej ZOO bolo jej luto zeby neisla 😒
@emode tak ste stastne docestovali,kiáahne sa nedostavili a dovolenku aj napriek roztrepanym kufrom ste si uzili 🙂 ...my sme mali pred nasou dovolenkou nove funglovky kufre a ani sme neprestupovali mali sme len cestu tam a naspat a aj tak nam jeden roztrepali 😅
@nikanika28 u nas je to podobne s Barborkou,minule ju mala mamina vonku teda obidve a povedala,ze ona je tak nervna ako cert, nechce ist tam kde sli oni,zacala sa jedovat a hadzat o zem, doma len skrieka a chce pustat Spievankovo,ale uz nie pesnicky,ale rozpravanie z nakrucania...no aj u nas cista katasrtofa,nejdem to tu ani rozpisovat radsej 😀 😀

@mystery7 no zelat ti veru penve nervy,ja pri Barborke veru by som si netrufla na babatko 😉 😉

co sa tyka pitia tak sme nemali donedavna priblem vypit aj liter za den,teraz ako pisala @sirinka jej musim pchat doslova do ruky aby sa napila no a neviem ci vypije pol litra a menej...je to hroza