Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
6. jún 2011

nahravam fotky na FB ale vzdy mi zverejni fotky bez popisu, teda akonahle odliknem okienko ze nahravanie fotiek uspesne a netaggujem automaticky mi to odpublikuje a popisy hadzem dodatocne len teraz pri tolkych fotkach si to asi pozriete bez nich kym to ja cele dopisem 🙄
tu zase aka ciernava dosla aaa uz leje ako z krhly, fajny den

mystery7
6. jún 2011

ahojky kocky
ako dopadlo stretko?? na FB som este nebola ☹ cez vikend sme boli u mamy, nech mame aspon nejake zazitky a aby som na vas neustale nemyslela. Mirko bol spokojny, vysantil sa na zahrade, popolieval vsetko co sa dalo, kupal sa odusu, aj motorku, aj motyku....vsetko.
dnes sme boli vonku len trosku, na nakupe. vcera sme neskoro dosli a kym sme Mirka ulozili, tak bolo aj 21:30. Slavko zacina chytat Mirkove maniere. Spat chce len na prsniku 😠 a zacina byt aj z neho nepriatel spanku. Tak ma cakaju perne dni-mesiace 🙄
Dnes je tu horucava, sialene dusno. Rano som kojila, vybalovala, kojila, prala, kojila, jedla a medzitym som este aj Mirka zabavala a nakoniec som sa o 10 aj najedla. Inac dnes je Mirko od 5 hore 🙄 ledva vydrzal do 12 😉
teraz obaja vynimocne spia, ja som sa naobedovala, umyla riady a vybavila maily. idem upratovat. vecer sa snad dostanem k FB, drzte palce

ludmilabb
6. jún 2011

pozerala som na FB fotky jednej znamej boli s detmi tiez v rovnakom veku ako tie nase na Liptove na tomto private http://www.dommarko.sk/index.html a teda vybavenicko pre deti paradne, dve trampliny, jedna ale bez sietky, smykalky, preliezky vo vnutri tabule na kreslenie, hracky, obrovska kuchyna atd, atd takze to je len typ kam o rok, vsak podla tohto vikendu sudim ze je uplne jedno kde to bude lebo detom staci jedno ihrisku aj v radovej zastavbe 😀

jamaat
6. jún 2011

@ludmilabb Ludka, mne to stále tak robí na FB s fotkami, už pár mesiacov. Pekne mi to na nervy lezie.

jamaat
6. jún 2011

Kukla som ten link, vyzerá to fajn, len neviem, či by sme sa tam zmestili a prenajímateľ vyžaduje dodržovanie nočného kľudu od 22,00 🙂

ludmilabb
6. jún 2011

@jamaat zevraj by sme sa tam zmestili uz som si to zistovala ale s tym nocnym kludom to nebude nic pre nas 😝

ludmilabb
6. jún 2011

@jamaat a popisky som dopisovala zase az po zverejneni, posledne som uz nepisali take hromy blesky tu zacali udierat brutal, Sofia sa na to zobudila

ludmilabb
6. jún 2011

@mystery7 joj to mas uz kopec roboty za sebou, tak to ma mrzi ze sa Slavkov spanok meni, snad to bude len kvoli tymto horucavam

mimi21
6. jún 2011

hello everybody 🙂
este si na mna pamatate??? 😝
kukala som fotky na FB zo stretka, aj mi luto prislo, urcite ste si to poriadne uzili
my sa inak mame celkom fajn, NInka je uz viac menej bez plienok, ma len na spanie ale cez den stele prepieram pokakane gatky, som si myslela, ze 7balenie bude dost, ale nie je 🙄 kakanie nam zatial nejde, na cikanie sa niekedy vypyta, inak davam preventivne vycvikat
Emca je zlata, boooze vcera mala uz 5 mesiacov, pomaly zacneme s prikrmami, stale kojim, davam na vecer aj trosku kase, zacali sme minuly tyzden, tento dame uz aj zeleninku
letna dovolenka asi bude len tazko, mm ma nejake starosti v praci, mozno bude aj menit a okrem toho stale vyskocia nejake neocakavane vydavky, aj minule nam doslo vyuctovanie este za byt, ze 300eciek nedoplatok 😠 😠 😠
musim sa polepsit a chodit sem castejsie 😅

luba142
6. jún 2011

@mimi21 ahoj,neboj sa pamatame 🙂...veru skoda ze ste neboli,bolo super

soffi
6. jún 2011

tak rozpravajte a prehanajte baby, som zvedava....ktore dieta je najvacsi sibal, a ktore najludnejsie???bola vecer nejaka zuuurka?nejake laaaasky majove neboli? na fb som videla par pusinkovych foto 😝

jamaat
6. jún 2011

Najkľudnejší jednoznačne Adamko 🙂

borocka
6. jún 2011

@dm1 pato vas v kuse spomina 🙂 ze matko ho naucil komelec (kotrmelec), a ze spolu krmili konika, a hrali sa s traktorom.
@sssimi
@jamaat aj dievcata stale ze kde su? kam isli? a preco?? aj on chce domov (akoze ku vam domov za babami). uz si zvykol na spoocnost tak bude tazko s nim chvilu.

inak ti co ste neboli na dni deti, tak mozte len lutovat. u nas este dnes pred spanim sa pytal kde je konik a ovecky, a kde bude buvat maco. a kde su deti.

ludmilabb
6. jún 2011

@borocka u nas tiez kde su deticky, chce ist na tramplinu tak a vysvetluj jej ze mozno o rok 😝 😀 a do auta chce ist aby sme sa odviezli lebo aj deticky do auta isli a kde je Emka, no fuuurt
@jamaat dnes kedze bolo vonku naprd pocasie som jej pustila Spievankovo od teba, to islo aj trikrat ale aj tak vyhrava zvucka na Dobrych anjelov, uz vie aj text z polovice

soffi
6. jún 2011

baby podte spet mne ten fb chat nieje po chuti, nestiham tam nic 😲

ludmilabb
6. jún 2011

@soffi najvacsi sibal neviem to tazko povedat ale co som zaregistrovala kto najcastejsie mrncal bola Barborka asi tie kiahne spravilis voje, nemala vzdy naladu

borocka
6. jún 2011

@soffi
@jamaat tak tak, adamko ani nevieme ze tam bol 😉 tichucky, kludny, podelil sa o hracky. a sibal? no, neviem ani sa mi nezdalo. kazde vymyslalo, opakovala po ostatnych ale povedala by som ze nic extremne.
myslim ze deti boli az moc dobre! ci sa mi len zdalo? trochu si niektore porevali za hracky, barborka bola zrejme z kiahni este taka nespokojna, urevana.

soffi
6. jún 2011

no ak by sme tam boli mi s tou naladou aku mala min, tyzden tak by sme to urcite vyhrali hehe 🙂 , bola fakt otrasna, a este ste tu neboli, nastastie dnes bola uuuzastna dufam ze jej to vydrzi apson do osemnastky!!!!

soffi
6. jún 2011

a dalsie stretko na vychodze vsak mystery 😝 😝 😝

borocka
6. jún 2011

@soffi ja myslim ze tam kazde dieta bolo kus lepsie ako obycajne. patko bol teda velmi dobry. jedno slovo nanho nemozem povedat. kolektiv, kopa atrakcii, hracky, cely den non stop sa tomu dietatu venujes.......ani nema dovod a nema kedy sa nervit a certit.

nikanika28
6. jún 2011

no dalsie fotky pridane, zbytok az zajtra 😝
Dnes som si pozerala fotky a Klara zbadala trampolinu ....no konec 😀 ...som sa mala napocuvat HOP-HOP 😀 a deticky ... Inak je fakt, ze deturence boli zlate 😵
Baby, zajtra ideme s Lukakom do Piestan koli tym mandliam ..drzte palce...aj ked som si takmer na sto percent ista, co nam povedia 😒

jamaat
6. jún 2011

Aj ja si myslím, že tam boli deťuchy lepšie ako doma. Jednak veľa detí a nové prostredie, veľa atrakcií. Emka síce občas nebola vo svojej koži, ale neviem, čo jej bolo.
A možno aj hmkala, kde sú deti, ale nerozumela som jej. 😀

jamaat
6. jún 2011

A ani mne sa ten chat nepáčil, keď už na FB, tak skôr cez správy to bolo OK, tam mi to pekne nadväzovalo, pribúdalo všetko v jednej, dalo sa vrátiť. Prípadne urobme na MK súkromnú skupinu, keď chceme o sexe vypisovať 😅

emode
7. jún 2011

@jamaat co uz dalsie stretko planujete? ja teda dufam, ze sa so nejakych siestich rokov stretnem s Vami 😀
sofii sa zhrosili sople a mm mal ine veci na vybavovanie 😠 takze tak sme dopadli ...

Sofia by bola podobna ako Adamko, ale pravdepodobne by bola len na mne nalepena a vsade by som musela ist s nou ...

dm1
7. jún 2011

no ten chat je veru velmi rychly a neda sa vratit spat a dost sa mi zda ze uz pomaly FB este viac spomaluje

a fakt je pravda ze na stretku boli deti ovela poslusnejsie ako inokedy na Matkovi som to pozorovala stale nieco nove neokukane kopa deticiek to ma rad veru. Nas ked vidi foto zo stretka stale len hop hop trampolina jednoznacne bodovala

sssimi
7. jún 2011

A tá moja v nedelu ešte čosi pospomínala, ale včera už bola so susedovcami, tak už nerieši. Doma nás čakali čerešne a jahody, tak sa stále napcháva.... Mama tvrdí, že za ten víkend podrástla 😀

Dnes idem opatrovať neter, tak som zvedavá ako to so mnou vydrží 😀 😀 😀

luba142
7. jún 2011

ahojte

@borocka
@ludmilabb to veru nebolo kiahnami,ona je taka aj doma, jedovita, nic si neda povedat, nevie co chce,najskor vsetko ano potom zase nie takze tam naozaj ukazala pravu tvar 🙂

nikanika28
7. jún 2011

cafte, tak sme sa vratili z Piestan, sme objednani na september - mandla ide von ☹
Baby, ved ten chat je len na take dristanie 😀 ...pekny chaos tam bol uz neskor 😅

luba142
7. jún 2011

@nikanika28 hm a skorej ho nemohli objednat aspon v auguste, zaciatky v skole su dolezite,ale snad bude OK,teda my sme boli mimo kolektivu po mandliach cca tyzden 🙂

iinuska
7. jún 2011

ahojte, no Adamko je kludny, ale ma aj svoje musky. Mne sa vsetky deti zdali byt v pohode, a keby ste nespomenuli Barborku, tak by ma to ani nenapadlo.
Adamko stale spomina deticky, ze pojdeme na vylet za detickami, najviac spomina pieskovisko. To sa mu pacilo, lebo doma nema
@nikanika28 ach jaj, no co sa da robit, hlavne, aby to pomohlo. Luky to zvladne 😉