Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. aug 2009

mimi, kúpila som ho z čiech a vyšiel ma na 15 a pol tisíc, vtedy bol na Slovensku ešte za 20tis. Pozerala som Quinny Speedy a ten vyšiel na 25tis. Pôvodne som mienila do kočíka investovať max. 10tis. 🙂 .......S Camkou som spokojná, jedine že je dosť drkotavý na skalkách, ale Emči sa to páči.

jamaat
12. aug 2009

Nika, máš tiež trojkolku? .......Páči sa mi, že tam všetko na všetko pasuje, nič netreba dokupovať, využila som aj polohovanie vaničky a rôzne iné blbostičky. Ešte by som ručnú brzdu privítala, keď ideme dole kopcom. 🙂

nikanika28
12. aug 2009

jamaat, ano ten isty, oranzovy...mam tusim v albume naznak kocara, ale so sedackou...Tiez si ho neviem vynachvalit a tiez sme ho kupovali v cechach.

nikanika28
12. aug 2009

videli ste to uz nazivo? ja hej, je to milene 😵

jamaat
12. aug 2009

Nika, ja mám zelený s kruhmi a je to úplet, tak musím dávať pozor, aby sa nevyšklbal. To ma vôbec nenapadlo, keď som ho v obchode obzerala. Našťastie tej úpletovej látky je málo.

nikanika28
12. aug 2009

Jamaat, videla som na fotkach...my mame tento..len nie je taky kriklavy - http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3668848

jamaat
12. aug 2009

Nika, pekné dietky máš. A tie vlasy - hm hm hm. Prečo musia mať dobré vlasy just chlapi?! 🙂

jamaat
12. aug 2009

Pridala som aj fotky z dneška.

Nika, to je tá limitovaná edícia, však? Mňa tie kruhy očarovali, tak mám ten. Ale tohtoročná limitovaná edícia je tiež pekná.

nikanika28
12. aug 2009

ano ano, to je ona...manzel chcel tiez tento zeleny s kruhmi, ale mne sa strasne pacil tento oranzovy 🙂

nikanika28
12. aug 2009

no malinka je krasna...babika mala..tiez mame to lehatko 😀 😀

nikanika28
12. aug 2009

no idem ece mliecko odsat a spat...papa a dobru nocku

jamaat
12. aug 2009

Dobrú noc.

jamaat
13. aug 2009

Dobré ránko.

Fuu, tak túto noc som spala prerušovanie asi 3 hodiny a som grogy. A to ešte musím lekvár dnes dokončiť. 😖

dualcore
13. aug 2009

pekny den majovky :D
Baby dostala sa mi do ruk ista brozura o skutocnostiach ohladom povineho ockovania nasich drobcekov.bol tam aj odkaz na tuto stranku
/www.ockovanie.org/
Stoji to za precitanie!!!

luba142
13. aug 2009

ahojte dobre rano my sme v noci spali celkom dobre ani teplotu sme nemali len 37. Aj twraz mame len 37 tak uvidim co bude dalej malinka teraz zaspala tak ju zmeram ked sa zobudi

dualcore aky salat si to vcera mala daj typ

luba142
13. aug 2009

jaj teraz vidim to ma by t tip s mäkkym i 😀

dualcore
13. aug 2009

dala som si rajciny a cinsku kapustu,uhorku a feta syr.koreniny a maly uplne bez problemu.dnes som uz zacala ovsenymi vlockami a bielou activiou 😝

luba142
13. aug 2009

no uhorky a rajciny jem aj ja ale kapustu akukolvek som este neskusala

luba142
13. aug 2009

koska mali sme len 37 po odcitani ale dala som jej polku cipku keby nahodou lebo aj bola taka nekludna

dualcore
13. aug 2009

ja tu cinsku lebo je jemnejsia a naozaj v pohode a to vie byt maly citlivy na nafukovanie 😒

luba142
13. aug 2009

no tak niekedy skusim

dualcore
13. aug 2009

ale tiez mam problem co zjest a este k tomu ked chcem zdravo. ☹ Maly mi dnes od rana lamentuje ako dochodca.furt mu ta pusicka ide :D

dualcore
13. aug 2009

ozaj chystate sa na plavanie s detmi?my sme sa dali zahlasit na zabiatko tak uz sa tesiim

zuzkad
13. aug 2009

ahojte kocky,
prisla som sa vam pochvalit....dostala som od draheho kameru a program na vytvaranie video clipov, nieco som skusila, tak sa mrknite na moj projekt 😉 😉 😉 ...dufam, ze sa vam bude pacit 😉 😉 😉 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Y3KqSWcMocY

tu je videoclip 😅 😅 😅

emode
13. aug 2009

zuzka boze kde si bola doteraz? je to nadherneee aj ja rozmyslam nad niecim takym mam pocit ze nikdy uplne nezdokumentujem dostatocne nasu malicku ... taka je uz velka 😅 😅

a ako mliecko? podarilo sa???

my sme mali 37,2 v noci a nedavala som nic ... ked to zvladala tak ju nechcem zbytocne dopovat ...

kosska3003
13. aug 2009

zuzka pekne video maly je tam zlatunky a uz je riadny chlap z neho aj ta moja je uz riadna kolko ti vazi moja uz ma 6,5kila musim ju aj ja niako pofotit pekne teraz ideme na dovolenku ked mm pride z prace tak sa budem realizovat aj ked moj mm sa nerad foti ale bude musiet

jamaat
13. aug 2009

Zuzkad, tak už vieme, prečo si sem nechodila. Je to super!!!! Ako sa volá ten program, v ktorom si to robila? Aj ja chceeeem!

Zuzi, ak môžem pripomienky k videu: usporiadala by som to chronologicky, keďže si tam dala ten efekt s hodinami. "V hlavnej úlohe" býva na začiatku filmu a na konci je "účinkovali"...a tam by si mohla uviesť vás všetkých. A havko tam chýba. 🙂

Ale je to fakt super!

jamaat
13. aug 2009

A Nicolasko je fešáčisko.

zuzkad
13. aug 2009

cafte 😀 😀 emode ja som tu stale ..len nepisem tak vela, lebo sa snazim vsetko postihat kym maly spinka a niekedy sa to neda a hlavne som si k meninam poobjednavala 7 knih cize citam ako besna, ked mam cas 😉 😉 😉 tak preto som "nezvestna" 😀 😀 😀

dakujem inak za pochvalu...mojho videoclipu...sa tesim aj ja z neho...velmi ma to bavi a tesim sa, ked sa to paci 😉 😉

citam ako mate po ockovani, nas to caka buduci tt a som zvedava ako to budeme zvladat 😒 😒 nasa doki to picha nejak na viac krat, cize je to zevraj setrnejsie pre maleho a nie je to tak strasne...ale mam uz aj kupeny paralen sos a tiez mam cipky doma tak som zvedava ale ja verim, ze to nas maly bude zvladat statocne 😉 😉 ..treba dat hned studeny obklad ? Kde to presne pichaju ? Juuuj normalne mam strach uz teraz 😖 😖