Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
24. sep 2009
jamaat
24. sep 2009

Mne sa okrem Kitty z takýchto postavičiek páči jedine Snoopy.

dm1
24. sep 2009

snoopy sa paci aj mne tie vecicky su krasne

sssimi
24. sep 2009

Ja som fanúšikom oslíka z Macka Pooh, ale okrem osušky a kresby na stene nemám nič... Vždy sa mi to zdá priveľmi drahé a odolám...

mimi21
25. sep 2009

raneckooooo

prave mi prisiel fusak, tak uz sokm definitivne von z postele

nika na koznom sme boli, lebo malej sa urobili take male divne vyrazocky, ale hlavne aj kvoli tomu ze ma hemangiom, taky cerveny fliacik a vystupuje jej nad povrch koze a ma to akurat ako plienka konci, takze jej to moze aj suchat
a na to dr. povedala, ze privezovat mincu v gaze elastickym obvazom - no sranda
a ak to do roka nezmizne tak sa to da odstranit laserom

ludmilabb
25. sep 2009

chesus ja som si vymazala text, do prcic 😠

ludmilabb
25. sep 2009

tak len kratko, ja s malou spavam v posteli a v postielke je len ked sa hra a teraz sa mi otaca v nej o 360 stupnov stale 😉

jamaat
25. sep 2009

Dobré ráno.
Chce sa mi spaaaať! Zaľahla som o polnoci a od štvrtej bola malá nejaká nepokojná. Furt som vstávala a cumel jej dávala.

bambi7
25. sep 2009

cafte babulky ako sa mate ?nebola som tu mala som robotu robila som svadbu ale uz som tuuu a ako sa mate a co je tu nove?

inac babule musim sa pochvalit mala vcera povedala 3X mama 😀 a tak nahlas sice nevie co este keca 😀 ale neva aj dede a baba keca 😀 a piska no je podarena lekarka bola z nej v soku co dokaze 😀 😀 😀 sranda ju sledovat

zajtra ideme na oslavu tak sa tesim tak rychlo idu tie dni

ludmilabb
25. sep 2009

inak sa pridavam k emode aj ja by som chcela vediet ake veci na jesen a zimu mi treba, skusenejsie mamicky poradte 🙂

mimi21
25. sep 2009

no ja mam fusrak, uz aj jednu hrubu ciapku, pancusky, zateplene gate, rukavicky, bodycka s dlhym rukavom, jedno aj rolacikove, jeden rolacik, salik, - je to tak na preskacku ale to co ma napadlo
a ja inac nie som skusenejsia mamina, ale to uz mam 😉
no a na tvaricku nejaky krem, od bubchenu je dobry, ten som aj ja dokonca pouzivala

jamaat
25. sep 2009

Ahoj bambi. To si niekomu pomáhala so svadbou, či sa tým živíš? ...Malá je šikovná. Aj Emke sa občas podarí niečo ako mama. 🙂

Ja tiež neviem, čo na zimu, lebo Moniku som mala presne opačne. Prvú zimu bola bábätko vo fusaku a v deke, druhú zimu už behala, takže overal. Ale overal mám, fusak kúpim, flísové súpravy mám, hrubú vestičku mám. Rozmýšľala som, či sa aj nejaká hrubšia vetrovka zíde, ale neviem to zatiaľ odhadnúť. Však to má ešte 2 mesiace čas.

nikanika28
25. sep 2009

Ahojte..tak som sa akosi na prd vyspala..hrdlo ma boli, hlava...
Mimi, ten svetrik je krasny, uz som ho videla na bazare..je ale dost drahy..
Co sa zimi tyka, Lukasko bol tiez opacne...narodil sa v decembri, takze ako babatko bol vo fusaku zababuseny, ani ho vidno nebolo v kocari 😀
Ale teraz, uz ked budu deti sedkat..ten overal neviem ci bude pohodlny...Ja mam zimnu bundicku, zateplene gatuse, pancusky, pekny fusak po malom, no a samozrejme zimnu Kittynkovsku capicu 😀 ....ale mozno popozeram po nejakom overale este...
Jani, my mame Snoopy navlecky pre Lukasa..su krasne a ozaj kvalitne.. 😵

MIMI....FUSRAK? 😀 😀 😀

mimi21
25. sep 2009

no tak fusrak nie, ale fusak 😀 😀 😀

nika aky svetrik???

iinuska
25. sep 2009

dobre ranko, ja som bola prave vcera pozerat nieco teplejsie na oblecenie. Nakoniec som kupila len krasnu teplucku ciapocku, pyzamko a jasne hryzatko.Chcela som pre maleho pancusky, ale mali len pre dievcata take ruzovucke, tak to radsej nie.Tiez som pozerala po tych overaloch, no este uvidim

iinuska
25. sep 2009

nika, vitaminky, medik a hrdlo kloktat vlaznou slanou vodou. Nech ti to rychlo prejde

mimi21
25. sep 2009

no ja mam aj take prechodne bundicky a vcera mi volala segra ze kupila zimnu, ale nie taku velmi teplu, ved bude fusak

bambi7
25. sep 2009

jamat ja mam salon svad.vyzdobou 😉 a moccc ma to baviiiii

ja by som chcela kupit overal na zimu neviete kde?

iinuska
25. sep 2009

bambi, v Pezinku otvorili novu Chicco predajnu, mali tam celkom dobry vyber co som tak zbezne pozerala.

mimi21
25. sep 2009

bambi, svadobna vyzdoba, juuuj, to je krasna roboticka 😵 😵 😵
mam znamu co ma tiez taky salon, celkom dobre jej to ide... chodi uz aj na severne slovensko zdobit

jamaat
25. sep 2009

Emka mi dnes už asi 15x grcla. ☹ ....Teraz spinká. A ja sa neviem od včera dovolať na gastroenterológiu.

emode
25. sep 2009

dobre ranko mala mi cape po touchpade tak len tak narychlo ... 😀
noc celkom ok, 2x som ju dala do postielky zaspala bez placu ale len na dve tri hodky, zas ideme plavat 😀

nikanika28
25. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3103640 😅
Inuska, dakujem...uz som nasadila vitaminy...taha sa to uz cely tyzden 😖
Mimi.. 😀 ..inac som sa sekla, to tusim Danka poslala ten link...
Jamaat..no to dost teda..ona Ti stale takto grcka, ze?

jamaat
25. sep 2009

Nika, ja som tiež už od pondelka nascípaná. ..........Grcká stále, ale nie až tak ako dnes. Dnes ju určite bruško omína, lebo aj v noci sa s plačom budila. Rozmýšľam, čo som včera jedla...udené koleno a krumplovo-cibuľový šalát. Žeby to bolo tým?

iinuska
25. sep 2009

jamaat, a to mala takto casto grcka od narodenia, alebo az teraz ?

nikanika28
25. sep 2009

jani..asi ta cibula...nie?

mimi21
25. sep 2009

na to ze slovesnky vyrobok, celkom pekne 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1355020

jamaat
25. sep 2009

iinuska, nie úplne od narodenia, ale možno od 2-3 týždňov. A vôbec sa to nezlepšuje. Vždy riedke vygrcne. Aj keď som jej v lete čajík dala, tak väčšina šla von. Keď sa jej mliečko v brušku zrazí, tak tá voda ide von. Husté veľmi nie.

Už je objednaná budúci týždeň na gastro.

jamaat
25. sep 2009

Nika, neviem, už som jedla cibuľu aj predtým a nič jej nebolo. Je pravda, že v tomto šaláte je tá cibuľa viac-menej surová. Hmm...