Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
26. sep 2009

jamaat tak ani nemysli na niečo také 😕
keby som mohla tak to celé pretočím naspäť a idem radšej s kamoškou von ako sme boli dohodnuté ...

mimi21
26. sep 2009

cafte
my noc katastrofa, ja som totalne rozobrata, tym ze mala malo spala vcera cez den, tak uz o 7 vecer spala, zobudila sa o pol 2, vyspata ako rybicka a do 4 sme sa s mm pri nej striedali, hodinu on, hodinu ja
a o pol 8 zase hore 😅
ale boli sme na tej Skalke - krasne je tam, aj pocasie super, sice hore bolo chladno, ale slniecko svietilo
ja som si vzala aj korcule 😀 😀 😀 , ze vraj je tam nova in-line draha no ale po 10 minutach som to vzdala, lebo to bolo dokopca a z kopca a tak dookola a to z kopca dost velmi a ja som strachopud(t) - neviem ako sa to pise 😀 😀 😀
chcela som sa ist pozriet aj na bazen v tom novom hoteli, ale bola tam uzavreta spolocnost, ale vraj je pekny, aj na novej zjazdovke sme sa boli prejst - este ze mam kocik co zvladne kazdy teren
a mala samozrejme cely cas spala

mimi21
26. sep 2009

emode tak mm nech sa pekne o teba stará 🙂 a pomáha ti 🙂

my sme este na skalke zazili aj zachranarsky vrtulnik, nejaky cech vraj brutalne spadol, tak musel po neho prist vrtulnik az mam husiu kozu...

ludmilabb
26. sep 2009

jamaat ale ja viem ze je to len ukazka, z tej stranky som Sofii objednala setik kde ma vrchny diel jej meno
len vacsinou je na ukazkach SOFIA a prvykrat som tam nasla aj EMKU veru vybrali sme si tie najbeznejsie mena
coskoro budu take bezne ako Zuzana, Lucia a Petra ked sme my boli male 😀

jamaat
26. sep 2009

No ludka, ti poviem! Neznášala som, keď niekto zakričal "Jana" a otočili sme sa tri. Meno Emka mám vybraté už pomaly 10 rokov a teraz sa to just rozmohlo. Aj som kvôli tomu rozmýšľala, že nejaké iné vymyslím, ale potom som sa na to vykašlala. Tak aspoň tým druhým sa trochu odlišuje, aj keď Lea je teraz tiež dosť v kurze. 🙂

mimi21
26. sep 2009

jamaat ale kombinacia Ema Lea sa mi velmi paci, dobre si to vymyslela 😉
ja som ako decko meno Jana neznasala a este ked mi niekto povedal Janka, tak som sla do vyvrtky
ale clovek si na vsetko zvykne...

jamaat
26. sep 2009

mimi, Monika začala nad Leou špekulovať a keď som si to povedala spolu, tak mi to dobre znelo. No a ešte aj priezvisko jej začína na Ma, tak to s tou Emou mamovsky znelo, takže som vsunula Leu a všetci sú spokojní. 🙂

ludmilabb
26. sep 2009

jamaat myslim ze aj Emka bude spokojna, ked sme mi vyberali meno pre Sofiu ja som chcela Terezku ale mm nechcel aby ju potom vsetci volalo Tera, Terčika a este sa mi pacila Ester ani na tom sme sa nezhodli, moj oco zabil ze Valika 🤐 som skoro odpadla a Sofiu sme vybrali na poslednu chvilu oco vsade rozpraval budeme mat Žofku 😝

sssimi
26. sep 2009

Ja som zas bola od 15tich namotaná na Sáru... Pamätám si ako som ešte mojej majsterke na škole hovorila, že keď budem mať niekedy divčatko, tak to bude isto Sára... Ona frflala, že židovské meno... atď... No a teraz sa to meno nejak moc rozfrčalo, tak som aspoň zmenila na Sarah-v podstate je to to isté a aspoň nebude vykúkať z rady, lebo na okolo máme Melániu, Sofiu, Marca a také moderné všetky mená...

jamaat
26. sep 2009

ludka, Žofka je náhodou zlatučké.

Môj zabil pre chlapca Šimona, tak sme skoro odpadli aj s Monikou 🙂

O Sáre mám aj knihu a dobrá je.

sssimi
26. sep 2009

Môj bracho je Šimon a čím je starší tým sa mi to na ňom viac páči... My sme Šimon a Simona 😉

ludmilabb
26. sep 2009

Žofia je vraj slovenska obdoba mena Sofia... mne sa Šimon celkom aj páči krajšie ako Samko alebo Patrik my sme mali pre "synčeka" vybrate Matus, to som chcela ja. Urcite som nechcela dalsieho Janka, lebo manzel je Jan a jeho otec je tiez ja neviem prist na chut tomu zeby som mala dat dcere meno po sebe 😖 mm som to jasne vysvetlila 😎

sssimi
26. sep 2009

Ludka ani ja by som nedala meno po sebe aj keď sa mi moc páči... Je v tom potom desný bordel... MM sa vola po otcovi a večne si otvárajú poštu...

mimi21
26. sep 2009

ja som chcela pre chlapca Martin, ale mm ani pocut, lebo aj on sa tak vola
ale ja nie preto, ze po nom, ale mne sa meno martin pre chlapca velmi paci
a Nina bolo jedine meno na ktorom sme sa od zaciatku vedeli dohodnut
aj ked tesne pred porodom sme este uvazovali nad Emou, ale uz je ich vela (vsak aj Ninusiek 😀 ) ale aj znami maju Emu

jamaat
26. sep 2009

Moji známi majú Ninu.

A práve som zmeškala koniec aukcie, lebo som malú ukladala. A nevyhrala som. ☹

jamaat
26. sep 2009

Šimonovci bývali kedysi v našom vchode ešte u rodičov, boli to polocigáni, 4 chlapci a najmladšie dievča, no rodinka na pohľadanie. Rozumu veľa nepobrali. Stará Šimonka bola dosť tučná a bola sa opaľovať pri Hrone. Vteká tam aj potok, tak asi sa bála ísť do Hrona, takže sa šla "kúpať" do toho potoka. Ako hrošica sa tam prevaľovala 🙂

emode
26. sep 2009

my sme mali pre chlapca Sebastian a až neskôr som prišla na meno Zoe pre dievča, tak ak bude druhé ... len to akosi nejde s priezviskom 😖

mystery7
26. sep 2009

ahojky
tak my sme mali otrasnu noc ☹ maly spal od 19:00 o 23:00 sa zobudil na hlad, nakojila som ho, od radosti sa pokakal. Tak som ho musela prebalit, to ho prebralo 😒 a tak som s nim musela do 00:30 pochodovat po dome, kzm zaspal. O 2:45 sa opat zobudil, nakojila som ho, opat obrovsky plac a pochodovali sme s nim do 03:30 🙄 rano sa samozrejme zobudil o 6:00 🙄

takze zufalstvo

ludmilabb
26. sep 2009

jamaat neboj budu ine aukcie. 😉 Nafotim vam potom tie vecicky zo sekacu za 2,50 euro ze co vy nato...

kosska3003
26. sep 2009

ahojky tak konecne som vas docitala aj my sme maly brutal noc mala bola hore hadam 10krat ma sopliky a asi ju drazdia lebo len zamrnkala dala som jej cumel a musela som cakat kym ho vypluje no brutal uz teraz sa mi drieme a dufam ze aj tato noc bude taka a mozem ist zajtra do blazinca

a k tym menam ja som Maria a neznasam to ked ma tak niekto vola Maja a Majka to sa da ale maria nie a tiez mam mamu a aj ta ma mamu a neviem ci to nejde aj dalej ale moju mamu volaju Marika a ja som uz davno povedala ze ked budem mat dceru ze dam Mariku lebo vtedy sa to nedalo ale teraz mozes dat aj meno co nieje v kalendary a chlapec by bol Marek aj bude ak sa zadary 🙂

mystery7
26. sep 2009

ja som dala meno po mm, mne sa meno Miroslav paci a da sa aj pekne volat, Mirko, Miruško 😉

jamaat
26. sep 2009

ludka, nafoť. A kde sú vlastne v BB sekáče?

zuzkaprofant
26. sep 2009

cafte
moj maly ma meno po mojej mame one je ale s K aby svokrovci nemali blbe reci tak sme dali Christian Frederick 😀 to tak mam pekne sadlo aj k priezvisku a dako ked sa mi narodil som kukla na maleho a pasovalo mu to meno 😉
co dnes porabate ja som akurat dokupala maleho a on je este jak rybicka sviezi o co nocna sova ako jeho tatik 🙄

mystery7
26. sep 2009

ja kazdu chvilu beham do spalne ukludnovat maleho, place yo sna ☹

kosska3003
26. sep 2009

doparoma uz som si chcela ist lahnut ale rozbolelo ma brucho a prehana ma asi z gulasu tak super nebudem vstavat k malej ale behat na zachod ked sa dary tak sa dary ☹ 😠 😠

jamaat
26. sep 2009

K tejto sa chcem ísť dať pofotiť aj s Emčou. http://www.fotofunn.sk/deti.html

sirinka
26. sep 2009

ahojte...aj my sme mali ako tretie dievcenske meno nachystanu emku, presnejsie emilku, ale uz by som nedala ani za svet....tak ked bude este jedna baba, bude janka 🙂

jamaat
26. sep 2009

siri, no tak teda môže byť. 🙂

mimi21
26. sep 2009

jamaat ja tu fotografku poznam, robi super fotky
chcela som ju aj na svadbu, len som sa neskoro zbadala 😠

jamaat
26. sep 2009

mimi, hej, je známa tu v okolí. Jeden kamarát je fotograf, tak mi hľadal na nete niekoho tu v okolí, čo robí dobré fotky a tiež ju odporučil. To som sa chcela ešte netehotná odfotiť, ale kým som sa k tomu dostala, tak aj brucho mi narástlo. 🙂