Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
10. okt 2009

ahojte tak moj mm je doma ale kuka futbal to ho asi vsetci kukaju sami tak zda
kodada ahoj tak cakas este joj teráz to bolo ked som ja cakala a uz mi spinka v postielke neboj hned to bude ani sa nenazdas potom daj nieko vediet 😉

emode
10. okt 2009

kodada pozdrav ZV porodnicu 😀 a nech vsetko ok dopadne 😀

aj moj mm doma ... urobil slovensku misu k futbalu ze slaninka klobaska cibulka horcica a nas doma upeceny chlebik ... najprv dosla slaninka tak ze ide dokrajat klobasku a potom este musel dokrajat chlebik ku klobaske 😀

a ja to kilo co som mesiac zhadzovala mam urcite naspat ☹

jamaat
10. okt 2009

No ja už som bola ku koncu nervózna a nič také sa nekonalo, akože "veď počkaj, po pôrode budeš ešte ľutovať, že to malé ešte v bruchu nie je". Lepšie mi je bez brušiska. 🙂

jamaat
10. okt 2009

emode, iba kilo? Aj som ti zabudla povedať, že sa mi zdalo, že si dosť schudla, odkedy som ťa naposledy videla.

kodada
10. okt 2009

som dohodnuta s kamoskou, ze vam da potom vediet, dufam ze je na nu spolah 😉
emode ... pozdravim 😀 ... tak to by bolo nieco na moju zahu, ja prave pijem 3 pohar mlieka, aby som mohla vobec ist spat

kodada
10. okt 2009

bru noc vsetkym 😉

jamaat
10. okt 2009

Tak dobrú noc, dada.

stija
10. okt 2009

dobru Dadi

ladywitch26
10. okt 2009

caute zeny, tak dnes som videla naobed susedu, muz jej niesol kufor a este stale sa u nich nesvieti, tak asi uz rodi 😅 a to som zvedava,co budu mat, lebo ak to bude dievca,tak to bude uz 4te v priebehu roka na nasej ulici.

inak vcera sme boli na ockovani, normalne som hrda na malu, aka bola statocna.iba chvilu si poplakala a kym sme vychadzali z ambulancie,tak sa uz zasa smiala na sestricku. ani sme nedavali sirup, nohy ju vobec nebolia a teplotu mala vecer len 37,5, tak sme to super prezili.

a buduci tyzden mi konci materska. ☹ este si beriem tri tyzdne dovolenky,co mi zostali a potom sup do roboty. 😖

stija
10. okt 2009

lady uz ides do roboty? kto ti bude varovat?

kosska3003
10. okt 2009

lady tak to by som si nevedela predstavit ist teraz do roboty neviem by som stale myslela na malu ale ked musis tak musis

a uz prehravame hahaah

emode
10. okt 2009

jamaat ide to dole tak kilo za mesiac 😖 a keby moj mm vecer nevymyslal tak asi aj viac 🙄

uz som za dve hodiny bola pri malej tretikrat 😖 vobec netusim preco sa budi ...

emode
10. okt 2009

jamaat aky bol film? ... neviem ci si pisala nechce sa mi citat spat ...

ladywitch26
10. okt 2009

stija, musim, tu je materska len pol roka. vlastne slovensko a myslim cechy su asi jedina krajina,kde je materska tak dlho. to si tu ani nevedia predstavit. este by som mohla poziadat o dalsie 4 mesiace neplateneho volna, ale muz je nezamestnany, tak to by sme neutiahli. takto bude pri malej aspon on.

jamaat
10. okt 2009

emode, ak sú to zúbky, sú také homeopatické čípky na ukľudnenie. Neskúšala si?

stija
10. okt 2009

tak to teda nic moc, ked musis, tak ci onak. ale asponk, ze mala bude s tatinom, lepsie ako u cudzich. i ked, ked to inak nejde, nic sa neda robit. aj tu su maminy, ktore idu skoro do prace. no ked niekedy to inak nejde. aj nasi sli po pol roku, nie? ono tie deticky to casto znasaju lepsie, ako maminy. ja si tiez neviem predstavit, ze by som uz sla do roboty

jamaat
10. okt 2009

Na FB som písala - bolo to výborné. Veľmi sa mi to páčilo, nemám čo vytknúť. A to som pomerne náročný divák - dovolím si tvrdiť.

jamaat
10. okt 2009
ladywitch26
10. okt 2009

stija,mam kamosku,robi v kii v ziline.a ze co tam boli baby na materskej,hned ako sa vratili po troch rokoch,tak podostavali vypovede.a teraz ma ist ona na matersku a pytali sa,ze kolko mieni byt.ze ak sa vrati do roka,tak jej podrzia miesto. ak chce zostat tri roky,tak potom sa moze vratit tiez rovno pre vypoved.

stija
10. okt 2009

lady to je des inak s niektorymi robotami. teda skor s tymi ludmi tam. ale dava to zmysel, na dlhsie vezmu niekoho na trvalo, nie iba ny zaskok. a potom sa clovek nema kam vratit. ono to aj u nas je tak, ze sice mozme byt doma do troch rokov, ale mnohe sa vratia skor, bud uz ako pises koli zamestnavatelovi, alebo proste preto, ze treba doma peniazky, ved z rodicovskej sa velmi vyskakovat neda

stija
10. okt 2009

jamaat, kedy to ty vsetko stihas sledovat? 🙂

dm1
10. okt 2009

a je po futbale ☹

ladywitch26
10. okt 2009

no tu keby mal muz robotu,tak kludne zostanem doma.ale bohuzial. ale spravim kompromis,idem iba na ciastocny. 4 a pol hodky denne.zas by som nemohla byt bez malej 9hodin denne.sice ocko sa dobre postara,aj s krmenim nie je problem,lebo si prakticky uz 4mesiace len odsavam,tak ma nepotrebuje, ale mama je len mama.

jamaat
10. okt 2009

stija, no teraz napríklad. 🙂

ladywitch26
10. okt 2009

dm, to uz skoncil futbal? lebo irsko este hra...zatial 1:1 s talianmi. muz isiel pozerat ku kamoskam cez satelit. to som inak nabrusena na stv, lebo mozes to pozerat aj cez internet,ale jedine na uzemi sr. a my zahranicni mame smolu... 😠

dm1
10. okt 2009

lady prehrali sme 0:2...

ladywitch26
10. okt 2009

no uz aj muz dosiel akurat, tak som sa dozvedela....babraaaaci

sssimi
10. okt 2009

Ahojte...
Konečne mi ide net...

Jamat ja som neznášala tie žvásty typu: že keď porodím budem ešte ľutovať, že nie je malá dnu... Ani jediný krát som si to zatiaľ nepovedala....

Ja som futbal ani nekukala, radšej som pozerala na prime romantikuš.... Aj keď som to už videla. Pekný film to je.

ladywitch26
10. okt 2009

simi, ja som sa nevedela dockat chvile,kedy porodim. este tyzden po porode mi brnelo v rebre,co ma donho tak kopala 😠 a vobec mi brusko nechyba,ako niektore vravia. mne skor vadilo.aj to,ze jej sa stale stikutalo a mne to bolo dost neprijemne.

sssimi
10. okt 2009

Dadka držím moc palčeky. To si prosím ťa koľko pribrala? V 40tt mať 59kg 😕 .... Och ja toľko nemám ani teraz....