Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
20. okt 2009

emode, no to potesi s tym hrncom 😅 😅 😅

ja som pozerala tie vaky spacie v Ikea, ale stali 14 euro a este s tym nemam skusenost, tak si to takto odskusam a potom uvidime ...

mimi21
20. okt 2009

baby a ten psik od FP je teraz akoze v akcii? som vas nedocitala a ste tu o tom tocili cez vikend ked som tu nebola...

jamaat
20. okt 2009

mimi, ano je v akcii, ak máš dráčikovskú kartu.

dm1
20. okt 2009

zuzkaprofant - jasne ved sa to tu pisalo aj sme jej gratulovali.

dm1
20. okt 2009

inak baby som pozerala a podla netu je ten psik v akcii aj v Alltoyse za 34,9 eur tusim takze skoro ako v draciku

kosska3003
20. okt 2009

mimi hej v draciku s kartou stoji 33 eur inac 39 tak je v akcii
zuzka jasne ved to tu pisala niaka jej kamaratka asi si tu v ten den nebola a necitala si dozadu 😀

sirinka
20. okt 2009

jaaaj a musim sa pochvalit...co som vcera vyrabala domaci jogurtik, taksa fajne vydaril....tak odteraz uz asi len takyto budeme papkat....

mimi21
20. okt 2009

nemam kartu este, ale mozem od kamosky pozicat, dokedy je ta akcia???

nikanika28
20. okt 2009

Luci, aky mas receptik na jogurtik??

nikanika28
20. okt 2009

jeej, preve som vyhrala aukciu, na ktoru som zabudla 😀 😀

nikanika28
20. okt 2009

toto je pekne, ale uz dost drahe.. 😖 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1414357

sirinka
20. okt 2009

nika robila som podla tohto http://www.dobre-jedlo.sk/krmoviny/domaci-jogur... a pouzila som na to activiu...

kosska3003
20. okt 2009

mimi to neviem dokedy trva ale ja som ho kupovala v nedelu

nikanika28
20. okt 2009
kosska3003
20. okt 2009

ja som si uz dala zakaz na mmaukcie chodit aspon nacas 😀 😀 😀

mimi21
20. okt 2009

siri dobre to vyzera, ten jogurtik 😝 😝 😝

kosska3003
20. okt 2009

nika pekny kompletik si vyhrala

nikanika28
20. okt 2009

jogurt vyzera zaujimavo 🙂 ..mozno skusim...a co keby som to spravila z ochuteneho? 😀

nikanika28
20. okt 2009

cize z jedneho kupovaneho jogurtu mas vyse litra spraveneho jogurtu? to je docela fajn.. 😝 ja jogurtiky mozem, aj Lukasko...

jamaat
20. okt 2009

Aj my sme kedysi doma robili jogurty, lebo sme mali kravu .....a tým pádom aj mlieko 🙂

sirinka
20. okt 2009

nika hej a potom si z neho vzdy nechas kusok a dokupujes iba mlieko...a ochutis si to lekvarom predsa alebo ovocim... 😉

sirinka
20. okt 2009

u nas jogurty tiez dost idu...mm ich zboznuje, k tomu dve deti, ktore daju kazdy den jeden az dva jogurty na hlavu, obcas si dam aj ja... a ked chces kvalitny jogurt, tak su to pekne peniazky....tak som skusila a zrejme budem v tom pokracovat... len to kvalitne kravske mlieko keby este bolo hmmmm...ved mozno raz aj u nas urobia ten mliekomat, by som tam stala aj trikrat denne 😵

jamaat
20. okt 2009

V susednej dedine sa dá kúpiť na družstve mlieko rovno od kráv. Jeden čas som chodila, potom som prestala, lebo sme nestíhali piť a skyslo.

emode
20. okt 2009

jamaat ved aj my sme vyrastali na teplom domacom prave podojenom mlieku ... a teraz tu vonu a chut nemozem ani citit, neviem preco ... kupovane mam strasne rada 😒

sirinka
20. okt 2009

jamaat to je nevyhoda okolia Ba, tu uz tazko zozenies cerstve mliecko od kravicky, ked nepocitam seba 😝
pamatam si, ked som bola nastrocna, u nas v Ra normalne rozvazala avia mlieko z druzstva, to bolo zuzo...

sssimi
20. okt 2009

Ja až tak jogurty nemusím ale mlieko akékolnek na litre.....

jamaat
20. okt 2009

emode, tak treba vychladiť, zobrať smotanu a tak piť 🙂

ladywitch26
20. okt 2009

emode,ja tiez od kravy mlieko nemozem ani citit. dokonca v irsku ani cokolady nejem,lebo mi vzdy v ustach zostane potom taka pachut cerstveho mlieka. ja si dam radsej take nizkotucne,co uz je pomaly ako voda a to mi chuti. no co, clovek nevie,z coho priberie... 😀 ani jogurty mi take nechutia.ale zato syry, tie by som na kila mohla denne jest.

dm1
20. okt 2009

boze toto je naaadherneeeeeeeee pre dievcatka http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1436562

jamaat
21. okt 2009

Dobré ráno.

My sme len pred chvíľou vstali. Zobudila sa už dávnejšie, ale zase stíchla. Ani neviem, či aj Emka ešte zadrieme potom, ako začne mrnkať, alebo sa len hrá a driemem iba ja 🙂

Idem ju nachovať, už hryzie bábe do zadku. 🙂

dm, ten kompletík je ozaj pekný!