Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
9. nov 2009

Dani, no napriklad, co som robila tu fotku s Lukaskom...som si vystrihla len postavu a ostatne dotvorila...ja som zbytocne davala invertovanie..... cize noznicami vystrihnut -tie bodecky-, dat CTRL-X a potom CTRL+V a nasledne pridat novu priesvitnu vrstvu..a je to...kua, dve hodky som sa s tym sr.... ehhhhh 😅 😅

nikanika28
9. nov 2009

Gabca, vitaj medzi nami 😉

Inac baby....vzplanula vo mne taka myslienka.....spravila by som taku tabulecku...tak ak chcete, poslite mi udaje:
1) vaha a dlzka novorodenca
2) vaha a dlzka v troch mesiacoch
3) vaha a dlzka v polroku...

a takisto fotecky novorodenca, treti a siesty mesiac....

🙂

gabca22222
9. nov 2009

ludmilabb tak toto je uz vazne sila no neviem co by som robila na tvojom mieste ale ta zena v tej banke prisaham ze by to bol jej posledny pracovny den v tej banke to by som sa jej pokusila zariadit 😠

dm1
9. nov 2009

nika sak to je vlastne to iste co som aj ja robila len ty to rovno urobis v tom jednom subore a ja to presuvam inde... ale sak mi na to poprichadzame neboj. a ozaj mozem ti cez FB poslat nieco na to stiahnutie?

nikanika28
9. nov 2009

Dani, jasne, posli....
Hej, mas to vlastne hned po ruke...je to takto fajn, da sa to pekne upravit

emode
9. nov 2009

je to svinstvo ale mohlo to byt aj horsie .... mala som na botniku kluce od auta mohol odist aj na nom 😎 len neviem ci by prisiel na to ako sa brana otvara je na dialkove ☹

najhorsi je ten pocit ked vam niekto nabura sukromie ... 😠

stija
9. nov 2009

siri skusime, uvidime.

dm a tych 400 gramov za mesiac je akoze malo? my sme boli dnes v poradni a mame za 4 tyzdne plus 290 gramov. a dok. povedala, ze moze byt

dm1
9. nov 2009

stija u nas krasne aj doki povedal ze je to OK. my celkovo slabo priberame predtym sme tusim mali menej. ale drobci sa teraz aj viac hybu tak je to normalne

gabca22222
9. nov 2009

nikanika28

1) vaha a dlzka novorodenca 2510 g a 46 cm
2) vaha a dlzka v troch mesiacoch 4510 g a 54 cm
3) vaha a dlzka v polroku... 6580 g a 67 cm

mi sme boli malicky pretoze sme nevedeli pribrat :( som pribrala za cele tehotenstvo mozno 3 kila

mimi21
9. nov 2009

nika a kam chces aby sme ti to poslali?

gabca22222
9. nov 2009

inak ma zaujima kedy oslavujete Sofinkine meniny ktory datum ste vybrali? 🙂

stija
9. nov 2009

dm hej. my sme tiez stale priberali slabsie, ale vzdy este v limite. a v nedelu mame pol roka a mala ma 6,27 kg.

mimi21
9. nov 2009

inak baby ten prst co som si dnes o ten nestastny stepper nakopla mam uz pekne modry, opuchnuty a nemozem sa ho ani dotknut, som zvedava ako zajtra odsoferujem na plavanie 😒

jamaat
9. nov 2009

gabca, 3 kilá????????????????????????????? No ci pana!

ludka, to tiež poteší s tou bankou. Asi by sa ti v tej chvíli krvi nedorezal!

nikanika28
9. nov 2009

baby, najlepsie asi na mail, aby ste mohli aj tie fotky poslat....
moj mail: menopriezvisko@zoznam.sk bez diakritiky a malymi pismenami, bez medzere...na FB si zistite urcite prizvisko 🙂

gabca22222
9. nov 2009

jamaat no len tolko ved sme si vytrpeli v nemocnici 2 mesiace ale chvalabohu sme zdravucky rastieme ako z vody 🙂

jamaat
9. nov 2009

nika, OK.

gabca, no tak to nebolo bohviečo. Ale hlavne, že je všetko v poriadku. A odkiaľ vlastne si?

stija
9. nov 2009

gabca tri kila nic moc, ale mala to teraz dobieha uplne v pohode. aj nasu malu predbehla 🙂)

ja padam, dobru noc

mimi21
9. nov 2009

no, dosiel mm z hokeja a nastriekal mi na nohu ten taky chladivy sprej co si davaju sportovci, skoro som z kozky vyskocila 😝

nika poslem uz len zajtra, dnes uz neni sily, idem spat asi...

nikanika28
9. nov 2009

mimi, kludne bude stacit zajtra...pozajtra..ako sa vam bude dat baby...ja to tiez nespravim za jeden den...uvidim, podla casu..., ale ked sa mi to podari, tak vysledny efekt by mohol byt zaujimavy 😵

jamaat
9. nov 2009

Vy robíte fotky, ja som práve dokončila vestičku/tuniku pre Emku. 2 večery som sa ondila s brmbolcami. Dám fotku na FB.

dm1
9. nov 2009

nika poslala som ti tie odkazy do mailu lebo na FB nie si online

ludmilabb
10. nov 2009

dobre rano,

nika no my musime pockat ked budeme mat polroka to este tri tyzdne a potom poslem info

gabcca tri kg? 😅 tak to islo vsetko do babatka a nic nazvys

ludmilabb
10. nov 2009

aha podla tickera uz len dva tyzdne 😀

ludmilabb
10. nov 2009

my noc z tych lepsich, len som v dakej blbej polohe nad ranom zaspala tak som totalne dolamana, ech 🙄

jamaat
10. nov 2009

Dobré ránko. Tak bystričanky zase vedú 🙂

My polrok o 10 dní, tentoraz asi aj tortu spravím.

zuzkaprofant
10. nov 2009

cafte aku ste mali noc mi celkom dobru len maly bol hladny kadze2 hodky najedol sa a spal 😀
gabca co 3 kg ja som pribrala 30skoro 😀 😀 😀 to asi aj za teba tie kg sa na mn alepili aj z vody som priberala a to doslovne

jamat krasne satock si ustrikovalal sikovna si velmi

co dnes varite

jamaat
10. nov 2009

zuzka, ďakujem.

nikanika28
10. nov 2009

ahojte. my mame polrok v sobotu 😕 kokso to letiiiiii...nestiham sledovat 😅
No ved do konca mesiaca budu asi uz vsetky deticky polrocne, nie? Dovtedy mi mozte pomaly posielat fotecky aj miery aspon do toho tretieho mesiaca, potom postupne podoplnam, nech to mame v decembri uz cacane 😀

zuzkaprofant
10. nov 2009

Nika kde ti mam poslat meiry a foto babatka lebo som dako nezaregistrovala