Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

gabca22222
10. nov 2009

jamaat z kosic som

zuzkad
10. nov 2009

dobre raaaanko.....pozdravujem vas vsade tade 😉 😉 😉

u nas sme si pospali zase celu noca vstavali sme asi pred pol hodkou, este ale beham v pyzame, lebo sa chcem ist sprchovat.
Dnes som malemu slubila, ze pojdeme na dlhuuu trojhodinovu prechadzku von, lebo vcera som naozaj nemala cas a ked som uz mohla ist o 16,30 bola taka tma ako slak,tak som nesla. No a pozeram, ze vonku riadne prsi aaaaaaaa....no co uz dame daznik a sup sup von, nech je milacik nas na vzduchu 😉 😉 😉

zuzkaprofant
10. nov 2009

zuzjad zavidim ze celu noc ste spali ja uz nepamatam mi sme asi nidky neprespali celu noc 😀 😀

gabca a s kaej casti ja som byvala v starom meste

gabca22222
10. nov 2009

zuzkaprofant z kvp som tiez som niekedy byvala v starom meste

zuzkaprofant
10. nov 2009

nepozname sa .xiix

iinuska
10. nov 2009

ahojteeeeeeee,

maly zaspinkal, tak som si uvarila kavicku a cumakujem sem.Dnes som uz stihla pozehlit, prave mi dopiera pracka a varim

jamaat
10. nov 2009

iinuska, že jaká šikulka! Ja som ešte nestihla nič, práve raňajkujem. 🙂

kristiniatko
10. nov 2009

ahojte, ja teraz len tak narychlo. nemala som do dnes net, tak len teraz docitavam.
ste sa bavili pred par dani o penovom puzzle. maju ho aj v hypernove za 5,99 do 17-teho.
este sa ozvem, len sme sa teraz zobudili.
mame zapchu, nevete co nato? vcera som dala trochu slivkovej stavy a nieco slo, ale ked tlaci hrozne sa pritom tvari a ide jej to velmi tazko. sa mi zda, ze to preto, lebo uz papame zeleninku a nepije ziadne tekutiny okrem mm.

iinuska
10. nov 2009

jamaat, od pol 8 sme hore, tak stiham.Potom uz budem len oddychovat.hm

mimi21
10. nov 2009

no ahojte aj ja sa uz hlasim 😉
pomaly uz chystam obed, palacinky a sosovicova polievka
poobede plavanie, po tyzdni sa uz aj tesime 🙂

emode
10. nov 2009

ahoj my noc super ... o pol druhej a potom uz len rano 😀
teraz buva na terase ...
len ja som nemohla zaspat a mm v noci chodil po dome lebo sa mu snivalo ze nas vykradaju a pocul buchot a to pekaren chleba miesila chlebik 😅

ludmilabb
10. nov 2009

ako vas citam co vy vsetko robite a stihate a ja tu uz budem steny skrabat od nervov....

ja nechapem co tomu dietatu je?!!!! v noci nespi kludne, revala mi tu doteraz, na rukach som ju polhodinu uspavala, fitlopta a nic tak som ju nechala vyplakat a to nerobim ale uz som nemohla pocuvat ten jej ziapot, nakoniec uz posledna alternativa kocik tam zaspala za neustaleho hondrlania. Sama sa dokaze zahrat tak polhodinu a potom mrnci nic sa jej nepaci a od hladu to nie je...lebo mlieka mam dost, zuby jej nejdu

mam absolutne po nalade 😠

zuzkad
10. nov 2009

emode 😀 😀 😀 manzel je podareny

tu je taka zimaaaa, fuka strasne, prsi ..no nervy a to som chcela ist von...ale aj pojdem neskor, ved si dam capicu, rukavice sal a novu bundicku hrubu a maly bude v spacaku 😉 😉 som vam aj zabudla povedat, minuly tt mi prisiel objednany spacak s ovcej vlny...tak sa tesim, lebo je naozaj supeeeer 😅 😅 😅 😅

ludmilka...to ti verim, ze uz mam nervy k prdeli, ja som toto mala prve dva mesiace a potom akoby utalo a koniec...ale u nas to bolo o brusku skor, dala som mu espumisan a kraaasne mi zaspinka. Nechces skusit tie homeopatika, co davala aj bambi malej, su to zevraj tusim kvapky a to dietatko len ukludni a pekne po tom spinka...
Kristiniatko skus espumisan kvapky, u nas to naozaj zabralo hned na brusko a tiez troska masirovat brusko 😉 😉 😉

emode
10. nov 2009

ludka asi sa budes musiet zmierit s tym ze mala je demanding child ... taketo deticky su vraj vnimavejsie citlivejsie a inteligentnejsie ... dakde som citala 😎

a tvojej dokine si hovorila?

iinuska
10. nov 2009

aj ja som davala malemu Espumisan, a bolo dobre. Ani som nedavala tolko kvapiek, ako odporucali.

zuzkad, aj u nas je hnusne pocasie.fuka a prsi..Dnes von urcite nepojdeme.

iinuska
10. nov 2009

maly nespal ani hodinku, asi ho zobudili sopliky.Co uz. Ale naladu ma dobru 😵

ludmilabb
10. nov 2009

gabcca normálne v kalendári okrem Žofie by už mala byť aj Sofia....aj keď čo mám kalendár doma je v máji napísaná len Žofia 😝

zuzkad Sofia mávala koliky ale tento rev je o inom...musím byť stále s ňou, furt okolo nej keď sa sama hrá tak skáčem meter dvadsať ale keď reve aj keď som pri nej a skúšam všetko možné aj nemožne tak sa jej pýtam
čo vlastne odo mňa chce, že ja jej už nerozumiem ☹

mimi21
10. nov 2009

taaaak, s otocenim poslednej palacinky som zacula vyskot z postielky, a ja som mala take naivne myslienky, ze sa v klude najem 😅 😅 😅 zapomeeeeen

mala spala presne 3/4 hodinku, jamaat to sme sa od vas nakazili, aj rano tak a aj teraz 😕

ludmilabb
10. nov 2009

mimi bud rada ze si vobec palacinky stihla spravit, fakt!!! aj ja by som si dalaaa 😝

mimi21
10. nov 2009

ludka no spravene su, ale otazne je ci si z nich dam 😅

pocuj, ty si z detvy, alebo mm??? ja mam odtial vela spoluziacok z gympla

mimi21
10. nov 2009

aj tu je hnusne pocasie, mam pocit, ze vzdy ked ideme plavat, tak je pocasie hnusne 😠

mimi21
10. nov 2009

no idem naservirovat spenat, uvidime co na to madam povie 😅

sirinka
10. nov 2009

ahojte...nam sa dnes magdalenka prvy krat pretocila na brusko 😵

inac ja uz som ako tesco, uz zacinam vianocnu vyzdobu xixi... 😅 ...ako ste na tom vy?

mimi21
10. nov 2009

siri aj ja by som uz dala vianocnu vyzdobu, mne sa to strasne paci, radsej presd ako po, lebo nasi odkladaju stromcek dobte ze nie vo februari 😀

koksoooooooo, tak to by som dopredu vobec nepovedala, ze mala mi bude tak bastit ten spenat, mne sa to dako nepozdavalo, uz ked som ho otvorila ale ona mi tak otvarala puzsku ze az 😕
a na pohariku je napisane ze upravuje stolicu, tak to som zvedava 😀 😀 😀

sssimi
10. nov 2009

Siri mne sa 1x pretočila minulý týždeň 😀

iinuska
10. nov 2009

siri, tak superrrrr 😵
ja zacinam s vianocnou vyzdobou zaciatkom decembra, resp. na Mikulasa

zuzkaprofant
10. nov 2009

ahoj obedujete ja si varim spagetky a salat ktomu dietku mam .xiixi dnes idem aj s malym bo nema mi byt kto snim na cvicenie tak to bude o drzku ale snad malemu sa bude pacit a nebude mrcat a ja si aspon 5 brusakov dam 😀 ked nie zbalime svestky a ideme domov a tym padom je koniec mojho cvicenia kym moj muz nebude na materskej dovoelnke to je az vlete 😀 😀 lebo sa nikam do vtedy nedostanem sama

ake mate pocko u nas jekosa poriadna

zuzkad
10. nov 2009

sirinka ja cakam uz len na matersku a suuup na nakupy vian. ozdob 😀 😀 a hned zaciatkom decembra idem ozdobovat 😉 😉 😉

booze nech prestane prsat...mne je vzdy tak luto, ked nejdem von s malym..mam potom vycitky, ze som ho nezobrala aspon na hodinku von....co som za mamu 😖 😖

gabca22222
10. nov 2009

ludmilabb ano ja viem ze je 15.05 zofia sofia uz ale predtym to nebolo a niektore baby davali meniny vtedy ked sa im to pacilo tak pretom som sa pytala heh poznam par ludi co to pomenili 🙂

sirinka
10. nov 2009

iinuska juj tak to je pre mna mooooc neskoro...ved to uz je aspon druha adventna nedela 😝

zuzkad ja uz tohto roku dokupujem iba minimalne...a snad si najdem cas a urobim ikebanu doma 🙂