Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kristiniatko
25. nov 2009

juska - myslela som si. a uz ste davali aj zltok? ci to az potom ked uz spapa celu davku?

kristiniatko
25. nov 2009

ludka - to ti nezavidim ☹ ja by som bola hotova. vyspat sa musim, lebo som potom nemozna.

mimi21
25. nov 2009

aj ja musim by t vyspata, lebo inac nic zo mna, ked mame zlu noc, tak ja spim s malou cez den, lebo inac katastrofa, kaslem vtedy na domacnost 😅

no mala tej zeleninky nezje vela, max. takych 50ml, vcera vynimocne zdusila vecer 60ml vyzivy s keksikom detskym, kasu mi nechce
ja chcem tiez na prestriedanie dat aj poharikove, hlavne ked niekde pojdeme, u mamy si uvaril, ale napr. k svokre 😀
a v DM maju velky vyber, su tam aj take BIO, tak pojdem pokukat tam 😉

kristiniatko
25. nov 2009

zas tu nik neni a mala uz spi 40 min., tak cakam ze sa kazdu chvilu zobudi. 😒 musim este ist vyvesat pradlo co s aopralo a nejake zvesat. potom pozriem ci tu niekto bude. tak papa.

kristiniatko
25. nov 2009

mimi- tu si 🙂

kristiniatko
25. nov 2009

presne ako pises, aj ja potom spim s malou a na vsetko kaslem. 🙂 vsak to pocka.

emode
25. nov 2009

ahoj,
noc ok, ale nic sa mi nechce ... uprimne zavidim tým co uz majú povysávané ... 😲
super ze sa vam uz plazia aspon sa dostanu tam kde mozu a nehulakaju na zemi ... 😅

co idem robit???

kristiniatko
25. nov 2009

no si ma potesila, ze ani tvoja nezje tak vela zeleninky, aj nasa asi tak nejako a tiez chcem vyskusat kupovane, v pripade potreby. len dufam, ze mi to bude chciet.

kristiniatko
25. nov 2009

emode- to poznam, mne ked sa nechce, urobim len co musim, cize uvarit malej jest a internet 🙂

kristiniatko
25. nov 2009

dnes ma prist k nam kamoska z prace, tak som uz povysavala a oprala. inak ako ju mame nazemi, tak vysavam kazdy 2 den 😒 zda sa mi, ze je stale spina. mame sice plavajucu, ale tie chumace prachu su hned.

emode
25. nov 2009

tie bio z dm su velmi dobre, sofia ich ma rada ... skoda ze ma radsej kupene ako uvarene ...

zacinam mat pocit ze s mojou malou nepojde nic hladko ... spanie nic moc, papanie nic moc, teraz este aj rehabka, snad sa mi to pri niecom vrati 😉 ale je to zlaticko moje a samozrejme ju lubim najviac na svete 😉 len som si to predstavovala trochu jednoduchsie 😕

to mam dnes ale depkoidnu naladu 😒

kristiniatko
25. nov 2009

emode aj ja som mla depky par dni dozadu a riadne ☹
ze sa citim odsatvena od vonkajsieho sveta, len s malou a tak. hadam ma to uz preslo. 😉

kristiniatko
25. nov 2009

emode- neboj to prejde, to su len take obdobia

kristiniatko
25. nov 2009

no uz sme hore, tak sa idem venovat
papa

nikanika28
25. nov 2009

ja som dala maso vcera prvykrat, a docela jej to chutilo

ludmilabb
25. nov 2009

Erika dnes na mna s depkami a zlymi naladami nikto nema a este mi to mala hulaka tak ma aj hlava boli...este aj ked je dobra tak vrieska no kludne dni su v nedohladne dokonca aj Blazika ma dost ked pocuje tie ultrazvuky

ake BIO vyzivy myslite z DMky tie Alnatura ci ako sa to pise alebo ine?

ludmilabb
25. nov 2009

nika masko si jej varila domace?

emode
25. nov 2009

takze sme spali zas az pol hodinu ... vcera tiez a to tak aj vyzeralo ... ☹ ak to takto pojde dalej tak si to asi hodim ...

ludka pojdes poobede von? budem musiet ist a vozit ju aby spala ...

zuzkad
25. nov 2009

ahojte,

dnes som sa rozhodla pre ranny vylet s malym...od nejakej desiatej do teraz sme boli vonku, mame kraaaasne pocasie, tak som neodolala a uz som aj vonku bola. Maly si krasne pospinkal, tak teraz ma dobru naladu, aj ked ma chuda cele dasienko opuchnute 😝 😝 😝
Chcela som ist dnes umyvat okna a pripravit si vianocnu vyzdobu, ale uz ma to nejak preslo a pockam asi do prveho decembra ako som chcela 😅 😅 😅
navarene mam od vcera...tak mam celkom veget.. 😉 😉 😉 mozno neskor este raz pojdem von... 😉 😉 😉

nikanika28
25. nov 2009

No, vratili sme sa z vonku a zo slniecka som nacerpala pozitivnej energie az aaaaaaz 😵 Je tam uuuuzastne 😵
Ludka, maso som davala kupovane...ine zial nemam..ale varila som jej doma ...dalal som mrkvu, petrzlen, zemiak, maso a trochu kminu a ol. olej

nikanika28
25. nov 2009

Emode, Ludka, rychlo von, nech vam slniecko depku odozenie...vazne to zabera... 😉

jamaat
25. nov 2009

Veru pekne je. My sme sa práve vrátili z plávania a keby som nemusela obed uvariť, tak by som zostala von. Kým uvarím, akurát slnko zapadne.
Emka práve riadnu šlehu grcla. Z ničoho negrcia, len z môjho mlieka. No tak to poteší. ☹ .........A práve sa k nej dunčo vyvalil, tak Emka sa ho snaží pusinkovať na ňufák 😀 ...............taká je z neho šťastnááá! ..........No a teraz Deny dobehol ku mne a nastavil sa na hladkanie, to asi bol ukázať pri Emke, aký je on zlatý a dobrý na ňu, tak že ho za to musím škrabkať. 😀

jamaat
25. nov 2009

A to naše sluníčko prdííííííí! 😀

ladywitch26
25. nov 2009

jamaat, tak s tymi psami a detmi je to obcas dobra zabava. nas ked chce ist vonku, tak pride ku mne alebo muzovi a polozi si papulu na moje koleno a hladi takym prosiacim kukucom. a vcera dosiel najskor k muzovi, ale ten mu povedal,nech neotravuje, ze bol vonku pred piatimi minutami, tak ten somar prisiel k stanke, ktora bola akurat v pavuku a polozil si papulu na ten pavuk a prosil ju. si myslel, ze ked nie pan, tak aspon ona ho pusti vonku 😀 😀

ladywitch26
25. nov 2009

inak manchesterska story este pokracuje. rano mi volal muz z letiska, ze od nich chcu este nejaky e-mail potvrdeny, no lenze na stranke ryanairu to nefunguje a ta truba pracovnicka od nich pyta 40euro, za to,ze to spravi za nich. no asi ma uz nic neprekvapi....hlasia ale zasa vichricu, 120km za hod. ma byt vietor, tak uz len dufam, ze v pohode doletia, lebo manchester je znamy este aj ako mesto turbulencii, tak ja uz mam fakt dost z toho vsetkeho...

zuzkaprofant
25. nov 2009

cafte ako sa mate ja dnes dako nestiham boli sme uz vonku a som odkvacnuta vcera som cvicila tak mam oradnu svalovku a este aka zajtra bude 😀 mame uz dalsie zuby budeme ako upir lebo tie bocne vrchne nam vysli tak sa tesim lebo ani tolko smeneplackali len trosilinka a uz ideme na vsetky 4 len hlavicku mame ako pstros v podlahe 😀

nikanika28
25. nov 2009

NO BABUSE, UZ TO ZACINA BYT AKTUALNE, POSLITE MI TIE UDAJE ZATIAL ASPON ...0-3-6MESIACOV VAHA A DLZKA NAJLEPSIE ASI DO IP....a mozte uz aj tie fotecky..alebo si ich hodte do albumu a napiste ktore chcete ako 0-3-6mesacne tam dat, ok?

iinuska
25. nov 2009

ahojte, ja som bola doobeda u kamosky, ma 2 mesacnu malu, joooj, aka bola zlutucka
Teraz sme sa vratili z poobednej prechadzky, bolo nadherne
A maly sa gula a gula po deke, a mimo deky 😀

mimi21
25. nov 2009

no tak ja mam uz aj kvety presadene aj budik opraveny ...
prisli sme z mesta, dala som malu do postielky, mala spat a ja som isla varit, potom som zaregistrovala, ze mm je pri nej, tak som myslela, ze uspava, ale on robil poriadky:
na konci postielky je nocny stolik, na ktorom bol polozeny kvet, kvet ma uz o jeden list menej 😀
no a v postielke som mavala polozeny budik, aby som v noci mala po ruke hodinky, lebo na vezu bez okuliarov nedovidim 😅 , tak zo zadnej strany budika vybrala take to mal koliesko ktorym sa nastavuje cas - ale to este ze mm prisiel, lebo to mohla zjest a ani sme si to nemuseli vsimnut
zbohom stare kludne casy!!!

jamaat
25. nov 2009

Joj veru, aj my budeme musieť z dolných poličiek veci odložiť, lebo už ju to ohromne zaujíma. A dnes chcela aj prádlo zo sušiaka zvešať - obliečku, čo až po zem visela 🙂